Visai lētu dāvanu idejas

no

Nav nozīmes cik dārgu vai izsmalcinātu dāvanu mēs pasniedzam, svarīgākais, ka tā nāk no sirds.  

Par mazām, jaukām un noderīgām dāvanām visvairāk tiek padomāts, kad tuvojas drauga vai ģimenes locekļa vārda diena. Tāpat šādas nelielas, bet mīļas dāvanas cilvēkie iecienījuši sagādāt uz Ziemassvētkiem. 

Šajā rakstā piedāvājam aplūkot visai lētu dāvanu idejas ikvienam maciņam, kas iepriecinās saņēmēju gan ikdienā, gan svētkos.

Pleds

pleds

Pleds ir praktiska dāvana, kura noderēs ikvienam.

Tas rada siltumu mājās, it īpaši vēsajos vakaros. Mīkstais pleds ļauj ikvienam justies ērti un mājīgi. Tas arī noder dažādos izbraucienos, kad nepieciečams sasildīties.

Tāpat krāsains pleds var kalpot kā interjera dekors.

Galda spēles

galda spēles

Galda spēles ir izglītojoša un jautra dāvana, kuru novērtēs jebkurš. Tāpat galda spēļu spēlēšana ir izcils veids kā atpūsties no telefona un datora ekrāniem. 

Noteikti, ka galda spēles īpaši noderēs tiem cilvēkiem, kuri mīl uzņemt viesus. Kopīga spēļu spēlēšana sniedz baudu un satuvina cilvēkus.  

Kurš gan nevēlētos viesoties pie drauga, kurš rīko spēļu vakarus? 

Istabas augs

istabas augi

Istabas augs ir īpaša, ilgstoša un lēta dāvana.

Augs jebkuram intrejeram piedod dabisku skaistumu. Tāpat tas attīra gaisu un spēj uzlabot omu. Istabas auga kopšana arī ir ļoti relaksējošs process. 

Katrs istabas augs ir unikāls un to kopšana var ļoti atšķirties. Tāpēc ir būtiski saprast kāds istabas augs būs piemērots konkrētajam cilvēkam. 

Ja nevart izvēlēties kādu istabas augu dāvināt, iesakām ielūkoties mūsu rakstā – Top 10 istabas augi

Dāvanu kartes

dāvanu karte

Dāvanu kartes ir ļoti vienkārš bet efektīvs veids, kā iepriecināt svētku gaviļnieku. 

Šāda veida dāvanas lielākais pluss ir tāds, ka tām parasti ir ilgs derīguma termiņš. Arī pats aizņemtākais dāvanas saņēmējs varēs saplānot to, kad izmantot savu dāvanu karti. 

Apkopojām dāvanu kartes 10 eiro vērtībā:

Sveces

svece

Sveces ir viena no populārākajām dāvanām.

Sveces ienes mājās siltumu un gaismu. Ja dāvināsiet sveci, ir jauki apzināties, ka saņēmējs tās visticemāk iedegs kādā īpašā dzīves mirklī. 

Ir vērts arī padomāt par sveces aromātu, krāsu un formu, kas ir svarīga saņēmējam. Tāpat vajadzētu pārdomāt kāda veida sveci iegādāties kā dāvanu – bišu vaska vai parafīna. 

Krūze

krūze

Krūze ir īpaša un noderīga dāvana. Tā var papildināt jau iesākto krūžu kolekciju, gan ienest kāda virtuvē nebijušas emocijas. 

Ar krūžu dāvināšanu ir gandrīz neiespējami kļūdīties. Galvenais padomāt par tās izskatu un izmēru. 

Populāra izvēle ir uzdāvāt krūzi ar orģinālu uzrakstu. Tā katru rītu lliks dāvanas saņēmējam pasmaidīt. 

Bet bieži cilvēki labprātāk priecājās saņemt vienkāršu, bet liela izmēra krūzi.  

Garšvielas

garšvielas

Garšvielas ir unikāla dāvana, kas mājās ienes jaunas smaržas un garšas. 

Šī ir izcila dāvana gan tiem, kas tikko sākuši gatavot, gan tiem, kuriem gatavošana ir hobijs.

Garšvielas ir ļoti specifiska dāvana, bet ja zini kādus ēdienus mīl gatavot dāvanas saņēmējs, izvēlēties īstās garšvielas ir samērā viegli. 

Zeķes

zeķes

Zeķes ir ļoti praktiska, noderīga un arī lēta dāvana. Tāpat zeķes vienmēr ir modē. Šodien garas un krāsainas zeķes novērtēs ikviens tās saņēmējs. 

Šāda veida dāvanu var arī piemērot konkrētajai sezonai. Piemēram, vasarā varētu dāvināt plānas un spilgtas zeķes. Bet ziemas sezonā dāvināt vilnas zeķes ar tradicionāliem latviešu rakstiem.

Vairāk par to, kāpēc zeķes ir lieliska dāvana varat iepazīties mūsu rakstā – 5 iemseli kāpēc zeķes ir labākā dāvana. 

Vitamīni

vitamīni

Vitamīni noteikti ir tā dāvana, kas uzlabos svētku gaviļnieka imūnsistēmu. Īpaši šo dāvanu novērtēs tie, kas darba noslogojuma dēļ aizmirst par savi parūpēties.

Tā pat, šāda veida dāvana liks saņēmējam noprast, ka Jums tiešām rūp viņa veselība.

Dāvinot vitamīnus neaizmirstat arī paskaidrot, kāpēc tieši šos vitamīnus dāvinat. 

Auduma soma

auduma soma

Auduma soma ir praktiska un arī moderna dāvanu ideja. Īpaši noder dodoties uz veiklau vai tirgu.

Auduma soma jeb tašiņa bieži arī aizvieto lielās un smagās somas. Auduma somām ir ļoti parocīgs izmērs. Tās ir ērtas, vieglas un stilīgas. 

Ceram, ka tev izdosies atrast noderīgas un lētas dāvanu idejas. Citas idejas dāvanām vari smelties no mūsu rakstiem – Dāvana vārda dienā, Dāvana māsai ar odziņu un Interesantas dāvanas brālim. Tomēr ja vēlies iegādāties visai lētu, bet specifisku dāvanu aplūko rakstus – Top dāvanas šausmu filmu fanam un Top dāvanas dinozauru fanam

Komentēt