Dāvana māsai ar odziņu

no

Ja tavai māsai tuvojas svētki, tad laiks meklēt foršu dāvanu, kas būs noderīga un iepriecinās. Mums ir svarīgi savus mīļos svētkos īpaši palutināt, tāpēc arī laba dāvana māsai ir tāda, kas ir ar īpašu vērtību. Varētu pat teikt – ar odziņu.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas māsai svētkos. Tās iekļauj skaistumlietas, spēles, hobijus un labi pavadītu laiku ar mīļajiem.

Lai izdodas atrast ko piemērotu!

Gaisa mitrinātājs

gaisa mitrinātājs

Laba dāvanas ideja, kas ir gan noderīga, gan izrāda rūpes pret saņēmēju, ir gaisa mitrinātājs. Tā ir dāvana, kas var būt piemērota dažādās situācijās. Gaisa mitrinātājs var būt paredzēts, piemēram, relaksācijai. Tas nomierina un palīdz atjaunot spēkus, relaksēties un pilnībā atslābināties.

Tāpat tas var palīdzēt arī elpošanas sistēmai. Nereti gaisa mitrinātāu izmanto tiem, kam ir visai sauss gaiss telpās. Tad gaisa mitrinātājs palīdz labāk elpot, līdz ar ko uzlabojas pašsajūta, miega kvalitāte un garastāvoklis.

Ja šī ir dāvana, kas tavai māsai noderētu, viņa noteikti par to būs ļoti pateicīga.

Ēterisko eļļu komplekts

eļļas

Ēteriskās eļļas vislabāk var izmantot ar gaisa mitrinātāja palīdzību. Ja gadījumā tavai māsai jau ir mitrinātājs, tad laba dāvana varētu būt ēterisko eļļu komplekts. Tās var būt visai padārgas, tāpēc neliels jaunu eļļu komplektiņš varētu būt ļoti jauka dāvana svētkos.

Savukārt, ja tavai māsai nemaz nav gaisa mitrinātāja, tad ēteriskās eļļas tik un tā var labi noderēt. Daudzi no tām veido paši savus skaistumkopšanas līdzekļus, tās ir laba piejaukt klāt kādam mājās gatavotam skrubim vai viekārši iemasēt ādā.

Zīda aksesuāri matiem

zīda aksesuāri

Vēl viens foršs dāvanas komplektiņš varētu būt zīda matu gumijas vai kādi citi aksesuāri. Domājot par matu veselību un rūpēm, ieteicams izvēlēties tieši zīda skaistumlietas. Piemēram, matu gumijas, spilvena pārklāju, gulēšanas nakts masku, matu stīpiņu utt. 

Ja tavai māsai ir svarīga matu veselība, viņai noteikti patiks šāda dāvana. Turklāt zīds jebkuru matu aksesuāru padara par ļoti elegantu. 

Taro kārtis

taro kārtis

Interesanta dāvanas ideja māsai, ja viņai patīk pafantazēt par nākotni, ir taro kārtis. Tā ir oriģināla dāvanas ideja, kas noteikti būs negaidīti. Taro kārtis ir aizraujošs veids, kā kopā ar draudzenēm pazīlēt nākotnes notikumus, ieskatīties pagātnē un mēģināt atrast kādu likumsakarību.

Turklāt taro kārtis izskatās ļoti stilīgi. Tas varēs kalpot arī par foršu galda aksesuāru, kas pievērsīs viesu uzmanību katru reizi. Taro kārtis katram nozīmē ko citu. Arī šajā gadījumā konkrētais simbolisms tavai māsai var būt kas tieši viņai piemērots!

Games4You.lv ir vieta, kur iespējams iegādāties dažāda veida Taro kārtis.

Plašu atskaņotājs

plašu atskaņotājs

Ja tava māsa ir liela mūzikas cienītāja, tad nozīmīga dāvana varētu būt plašu atskaņotājs. Daudziem gadžetiem un ikdienas aksesuāriem pirms digitālā laikmeta mūsdienās ir patiešām liela vērtība. Mūsdienās visstilīgākā dāvana ir kaut kas tāds, kā šodien vairumam nemaz nav. 

Ja tavai māsai jau ir plašu atskaņotājs, tad laba dāvanas ideja varētu būt kāda klasiska plate. Varbūt tas ir kāds albums, ko tu gribētu viņai uzdāvināt – kas tāds, kas jāzina visiem. Bet varbūt arī viņas mīļākās grupas plate. Arī mūsdienu grupas mēdz ik pa laikam izlaist plates. Tikai jāpaseko līdzi!

Aizraujoša galda spēle

galda spēle nardi

Galda spēle ir dāvana, kas ir piemērota jebkuram gadījumam un jebkuram saņēmējam. Galda spēles galu galā ir foršs veids, kā labi pavadīt laiku gan ar draugiem, gan arī ar ģimeni. Ja tavai māsai patīk spēlēt aizraujošas galda spēles un apgūt jaunus spēļu veidus, tad uzdāvini viņai vēl kādu līdz šim nezināmu spēli. 

Piemēram, uzdāvini savai māsai nardi spēli, ko sauc arī par bekgemonu. Tā ir ļoti sena spēle, ko droši var uzskatīt par klasiku. Tikai no šaha un domino, un citām klasiskām spēlēm šī atšķiras ar to, ka ne daudzi par to zina. Nemaz nerunājot par tās spēlēšanu, tā kā šī noteikti būs oriģināla izvēle!

Interneta spēļu veikalā Games4You.lv iespējams iegādāties Nardi spēles.

Mīļa pidžama

pidžama

Kvalitatīva pidžama ir kas tāds, kam ir jābūt katras sievietes un meitenes garderobē. Tomēr bez šaubām tas ir arī kaut kas, bez kā mēdzam iztikt. Protams, ka arī viens no vecajiem t-krekliem var būt pidžama, bet šoreiz nerunājam par to. Kvalitatīva pidžama var būt veids, kā patiesi uzlabot māsas miega kvalitāti.

Patīkama, mīksta un maiga pidžama padara gulēšanu vēl daudz patīkamāku. Tā varētu būt jauka dāvana māsai dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos. Galvenais nenošaut greizi ar izmēriem!

Gaismu šovs vai uguņošana

salūts

Ja runājam par oriģinālām dāvanām ar odziņu, tad laba dāvana māsai varētu būt iepriekš noorganizēts pārsteigums. Viņa noteikti priecāsies par pārsteiguma ballīti vai pasākumu, kas veltīts tieši viņas svētkiem. Taču vēl īpašāk būtu viņu pārsteigt ar kādu gaismu šovu vai uguņošanu.

Tās ir lietas, ko ierasts baudīt kādos īpašos notikumos. Mums Latvijā uguņošana visbiežāk asociējas ar jaunā gada sagaidīšanu vai citiem nozīmīgiem svētkiem. Nav daudz cilvēku, kuri varētu teikt, ka ir pieredzējuši uguņošanu par godu viņu pašu svētkiem.

Tā tik būs dāvana, ko atcerēties!

Smaržu komplektiņš

smaržas

Vēl viena lieliska dāvana māsai varētu būt kādas skaistumlietas vai smaržas. Labas un kvalitatīvas smaržas var būt padārgas, tāpēc tā ir dāvana, kas vienmēr tiks augstu novērtēta.

Lai pārliecinātos par to, ka māsai patiešām patīk tevis izvēlētās smaržas, ir visai labi jāpārzina viņas gaume. Ja tomēr neesi pārliecināts, tad labāk ir sagatavot smaržu komplektiņu. Tā ir dāvana, ko būs interesanti sagatavot un, protams, arī saņemt.

Šī dāvana īpaši noderēs māsai, ja viņa ir jaunu smaržu meklējumos. Tagad viņa varēs ‘’piemērīt’’ vairākas dažādas smaržas, kas ir jauks dāvanas koncepts.

Jautra fotosesija

fotosesija pļavā

Sievietēm patīk fotografēties, pucēties un labi pavadīt laiku. To visu forši var apvienot kādā skaistā fotosesijā ar noteiktu tematiku. Ja arī tavai māsai gribētos tikt pie skaistām bildēm, tad šī dāvana viņai varētu patikt.

Galvenais ir sarīkot fotosesiju skaistā vietā. Ja māsas svētki ir vasarā, aizved viņu uz ziedošu pļavu, starp saulespuķēm vai uz lavandas lauku. Ja svētki ir ziemā, tad parūpējies par skaistu un sniegotu ainavu. 

Rotaslietu turētājs

rotaslietu turētāja kolāža

Sievišķīga dāvanas izvēle varētu būt kāds īpaši skaists rotaslietu turētājs. Ja tavai māsai patīk ikdienā izmantot aksesuārus un rotaslietas, lai izceltu savu tēlu, tad šāda dāvana viņai būs noderīga.

Skaists rotaslietu turētājs būs ne tikai noderīgs, bet arī labi izskatīsies. Attēlā pievienoti divi piemēri, kas papildus labai kalpošanai arī gana glīti izskatās. Lai dāvana būtu vel īpašāka, uzdāvini klāt jau arī kādu mazu rotaslietiņu. Tas būs veids, kā nodemonstrēt rotaslietu turētāju.

Krāsojamā glezna

krāsojamā glezna no paintme.lv
Foto: Paintme.lv

Ja viņai patīk gleznot un visādi citādi radoši izpausties, tad piemērota dāvana māsai varētu būt iespēja izkrāsot gleznu. Tas ir oriģināls hobijs, kas apvieno krāsošanu un gleznošanu.

Pēdējā laikā populāras visai ilgi bija krāsojamās grāmatiņas pieaugušajiem. Tās paredzētas tiem, kam gribās kaut ko radoši padarīt, taču pašiem trūkst iemaņu vai vēlmes ko zīmēt. Tad nu ar šo gleznu ir līdzīgi. Viss, kas ir jāizdara, ir jāseko līdzi cipariņiem un jāizkrāso jau iepriekš uzzīmēta glezna.

Process ir ļoti relaksējošs un gala rezultāts pamatīgi iepriecina. Šī noteikti ir dāvana ar odziņu!

Laivu brauciens

laivu brauciens

Viens no košākajiem vasaras piedzīvojumiem, kas noteikti patiktu aktīvās atpūtas piekritējai, ir laivu brauciens. Tas ir aizraujošs veids, kā pavadīt savu brīvo dienu ar draugiem vai ģimeni. Ja arī tavai māsai gribētos izvēdināt galvu un piedzīvot ko patiesi interesantu, tad varbūt laivu brauciens ir īstā izvēle.

Parasti tiek piedāvāts konkrēts maršruts. Arī maršruta ilgums var būt dažāds. Laivu brauciens var ilgt no dažām stundām līdz pat vairākām dienām ar nakšņošanām teltīs. 

Ja jubilāres svētki ir vasarā, šī varētu būt lieliska dāvana māsai, kas vēl ilgi paliktu atmiņā.

Iespēja kopā ierakstīt dziesmu

dziesma

Tiem, kam patīk dziedāt, noteikti vismaz reizi ir gribējies savas spējas izmēģināt profesionālā studijā. Ja tavai māsai patīk dziedāt un viņa sapņo par dziesmas ierakstīšanu, kāpēc gan nesniegt viņai šādu iespēju?

Lai būtu interesantāk un māsa justos drošāk, varat dziesmu ierakstīt arī abi kopā. Vai arī ar draugiem un ģimeni ierakstīt īpašu veltījumu māsai svētkos. Viņai vienmēr būs mīļa dziesma, ko viņai veltījuši visi tuvākie cilvēki. Cik forša ideja!

Cerams, ka tev ir izdevies atrast labu dāvanas ideju māsai svētkos!

Citas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstos Oriģinālas dāvanas un Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam.

Komentēt