sienas uzlīmes

Izglītojošas sienas uzlīmes

Izglītojošas sienas uzlīmes ir labs veids, kā uzlabot bērna istabas interjeru un sniegt viņam ko patiesi vērtīgu. Šajā rakstā esam apkopojuši galvenās pozitīvās sienu uzlīmju vērtības un to piemērus.

Ventspils

Ko darīt Ventspilī

Ventspils ir ostas pilsēta, kas izcili piemērota aktīvām brīvdienām. Skaista daba, ģimenēm draudzīga vide un zaļums visapkārt – gan pilsētvidē, gan ārpus tās.

Kvesti Latvijas reģionos

Kvesti ir laba izklaide, kas var sniegt gan jaunas emocijas, gan pakutināt nervus. Dažādi kvesti Latvijas reģionos, kas pārbaudīs izturību, loģisko domāšanu un radošumu.

DATORSPĒLES

TOP datorspēles 2021

Šajā sarakstā esošās spēles ir ne tikai šogad iznākušie populārie jaunumi, bet arī spēles, kas savu popularitāti ir noturējušas vairākus gadus pēc to iznākšanas datuma.

TOP dāvanas jauniešiem izlaidumā

Šis mācību gads ir bijis viens kārtīgs pārbaudījums gan skolēniem un jauniešiem, gan viņu ģimenēm. Sevišķi liels izaicinājums šis gads bija tiem, kam tas bija pēdējais, kam šajos neierastajos apstākļos nācās kārtot izlaiduma eksāmenus un doties tālākā dzīves ceļā.

Ko darīt Rīgā

Ko darīt Rīgā

Rīga ir Latvijas pats centrs, kur baudīt visdažādākās atpūtas, izklaides, gastronomijas un mākslas iespējas. Tās šeit ir visur, kur vien acīm paveras skatiens – ir tikai jāzina pareizās vietas, ko izvēlēties apmeklēt.

kempingi

Kempingi Latvijā, kur atpūsties

Cerībā atvieglot atpūtas vietu meklēšanas procesu, esam apkopojuši pārdesmit lieliskas kempingu vietas, kur baudīt atpūtu gan ar teltīm, gan omulīgās mājiņās ar draugiem vai ģimeni.

vīns

Kādu vīnu dzert pie ēdiena

Vīna un ēdiena saderība var būt liela mistērija. Lai spētu piemeklēt savam ēdienam piemērotu vīnu ir jāzina daži triki. Šajā rakstā vairāk par tiem, kā arī raksta noslēgumā noskaidrosim, vai tiešām vīns var būt veselīgs.

daudz laimes dzimšanas dienā

Veidi, kā pateikt daudz laimes dzimšanas dienā

Esam apkopojuši jaukas sveicienus un veidus, kā novēlēt priecīgu dzimšanas dienu pāris teikumos. Šādi īsi apsveikumi noderēs dažādos gadījumos. Būs ko ierakstīt apsveikuma kartītē, dāvanu kartē vai jubilāra sociālajos tīklos.

Biešu zupa – 4 interesantas receptes, kā to pagatavot

Biešu zupa ir iecienīts pusdienu un vakariņu ēdiens ne tikai Latvijā, bet arī daudzās centrālās Eiropas un slāvu zemēs. Tā ir garšīga un veselīga, tās sastāvā ir daudz mums tik ļoti vēlamo dārzeņu, un tā ir arī salīdzinoši ekonomiska izmaksu ziņā.

Cūkgaļas cepetis

Cūkgaļas cepetis sātīgiem svētkiem

Viens no labākajiem latviešu ēdieniem īsteniem gaļas cienītājiem noteikti ir sulīgs cūkgaļas cepetis. Tā noslēpums slēpjas tieši gardā marinādē, kuras recepti noskaidrosi šajā rakstā.

rasola recepte

Iecienītākā rasola recepte

Nevieni latviešu svētki nav iedomājami bez garda rasola. Lai arī tavu svētku galdu rotā tradicionālais rasols, šajā rakstā atradīsi labākā rasola recepti un vērtīgus padomus.

soļankas recepte

Soļankas recepte latviešu gaumē

Soļanka ir viena no tām receptēm, kas katrā mājā garšo citādāk un to nevar pagatavot nepareizi. Šajā rakstā dalāmies ar mūsu iecienītāko mājās gatavoto soļanku.

vecpuišu ballīte

Idejas vecpuišu ballītei

Vecpuišu ballīte tiek uzskatīta par trakāko ballīti vīrieša dzīvē, kas simbolizē jaunieša ievadīšanu vīra kārtā. Šajā rakstā palīdzēsim ar oriģinālām un jautrām idejām vecpuiša ballītes rīkošanai, kā arī sniegsim vērtīgus padomus, kas jāņem vērā organizēšanas procesā.

Tradicionālas pastas mērces

Tradicionālas pastas mērces

Itāļi neskopojas ne ar pastas veidiem, ne arī ar mērcēm. To ir tik daudz, ka katrai gada dienai varētu pagatavot citu pastas mērci. Šajā rakstā esam apkopojuši klasiskās mērces, kas zināmas katram pastas ekspertam.

Idejas vecmeitu ballītei

Idejas vecmeitu ballītei

Neskatoties uz to, vai šī ir pirmā vai desmitā vecmeitu ballīte, ko rīko, šis ballīšu ideju saraksts noteikti spēs tevi iedvesmot. Pats galvenais ir sarīkot līgavas sapņu ballīti, ko ar smaidu varēs atcerēties visu mūžu. Tedažas idejas.

Paštaisīts ūdens ar garšu

Paštaisīts ūdens ar garšu – 6 veselīgas receptes

Viens no veidiem, kā ikdienā uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu, ir pievienot garšu savam ūdenim ar dažādu augļu, ogu un pat dārzeņu palīdzību. Tādā veidā ūdens kļūst garšīgāks, joprojām saglabājot svaigumu un veselīgumu.

šašlika marinādes receptes

Šašlika marināde – receptes tavai gaumei

Brīvdabas pikniki ar visu ģimeni un draugiem ir viens no vasaras pasākumiem, kas vienmēr atstāj ar lieliskām atmiņām. Lai diena būtu pavisam izdevusies, vērts tai sagatavoties un jau laicīgi parūpēties par gardu gaļas marinādi.

putnu vērošana Latvijā

Kur Latvijā var doties vērot un iepazīt putnus

Pavasara mēneši būs īstais laiks putnu vērotājiem un citiem dabas mīļiem doties vērot putnus. Šis ir laiks, kad vairāku sugu pārstāvji atgriežas no siltajām zemēm, lai ligzdotu vai nedaudz atpūstos Latvijas teritorijā un turpinātu ceļu tālāk uz ziemeļiem.