Interesantas dāvanas brālim

no

Meklējot dāvanas svētkos, ir svarīgi parūpēties par to, lai tās būtu interesantas. Nevienam nepatīk saņemt garlaicīgas dāvanas, tāpēc iesakām par to piedomāt dāvanas izvēlē. Tā kā šoreiz meklē dāvanu savam brālim, viņš noteikti spētu novērtēt noderīgu un tajā pašā laikā arī interesantu dāvanu.

Balstoties uz sava brāļa vecumu, šeit varēsi atrast piemērotu dāvanu. Esam atraduši dāvanu idejas, kas derēs gan bērnam, gan pusaudzim, gan arī pieaugušajam.

Šajā rakstā esam apkopojuši interesantas dāvanas brālim, kas derētu dažādām personībām un vecumiem.

Lai izdodas atrast meklēto!

Klasisks pokera komplekts

pokers

Tā kā pokers ir kāršu spēle, kuras pamatā ir likmes, solīšana un kāršu kombinācijas, tā ir jautra spēle, kurā sevi pierādīt. Tās laikā var izmēģināt savas prasmes noturēt neizteiksmīgu seju arī tad, kad zini, ka zaudējums ir pavisam tuvu. Ja tavam brālim pokers nav sveša spēle, tad viņam noteikti patiktu dāvana tieši šajā lauciņā.

Turklāt pokerā var uzdāvināt ne tikai klasisko pokera komplektu. Iespējams, brālim jau tāds ir un otrs būtu lieks. Tad vēl viens variants ir, piemēram, pokera galds. Tā ir dāvana, kas spēli paceltu nākošajā līmenī. Šī dāvana piemērota tad, ja brālim patiesi patīk spēlēt pokeru ar draugiem ikdienā. 

Vairāk konkrētus piedāvājumus par šo spēli skaties interneta veikala Games4You.lv sadaļā Pokers

Brauciens ar moci 

brauciens ar moci

Ja tavs brālis ir aktīvās atpūtas cienītājs, tad uzdāvini viņam kādu neaizmirstamu piedzīvojumu. Tā ir laba ideja īpaši tad, ja nezini, ko viņam uzdāvināt. Ar kādu materiālu lietu varētu nošaut greizi, taču aktivitāte, ko viņš pats varēs izbaudīt, vienmēr tiks izmantota.

Brauciens ar moci ir iespēja kārtīgi iztrakoties tam paredzētajā trasē. Turklāt izbaudīt šo piedzīvojumu iespējams jau no 10 gadu vecuma, lai arī katrā vietā vecuma ierobežojumi var atšķirties. Jebkurā gadījumā šī ir forša dāvana vīrietim svētkos.

Jautra ballīšu spēle

ballīšu spēles

Kad visas galda spēles jau ir simtiem reižu izspēlētas, tad ir vērts izmēģināt ballīšu galda spēles. Mūsdienās regulāri tiek radītas ar vien jaunas spēles, kas lieliski iederētos ballītes atmosfērā ar draugiem. Ja tavam brālim patīk ballēties un kārtīgi izsmieties, tad šī dāvanas ideja varētu būt īstā. Iet ciemos ar pašam savu spēli vienmēr ir laba ideja.

Par piemēru var minēt spēli Cards Against Humanity. Tās pamatā ir kārtis, kas viena otru papildina. Spēles mērķis ir katram nolasīt vienu kārti un no pārējo dalībnieku papildinājumiem izvēlēties smieklīgāko. Tā ir vienkārša, taču jaudīga spēle, ko var spēlēt stundām ilgi.

Galda futbols

galda futbols

Vel viena stilīga dāvanas ideja ir galda futbols. Tā ir lieliska dāvana īstenam sporta fanam, kuram arī pašam savā īpašumā gribētos galda futbolu. Ja tavam brālim patīk futbols un varbūt viņš pat spēlē to pats, tad šāda dāvana tiktu novērtēta. It īpaši jau tāpēc, ka tā ir ekskluzīva dāvana, kas kuram katram mājās nav.

Šī varētu būt piemērota dāvana brālim tad, ja viņš ir tikko ievācies jaunā mājoklī. Tad katrs vecpuisis priecātos par pašam savu futbola galdu. Mājas ballītēs tā noteikti būs iecienīta aktivitāte.

Bērnības iemīļotā spēle YoYo

yoyo spēle

Ja tavs brālis ir vēl bērns vai arī vienmēr spēj novērtēt nostaļģiskas dāvanas, tad Yo-yo spēle būs varens pārsteigums. Tā bija īpaši populāra 2000.gadu sākumā, kad ikvienam mājās bija pašam savs Yo-yo un bez tā kaut kur aiziet bija neiedomājami. Tomēr, kā izrādās, šī spēle ir aktuāla jau gadiem ilgi, jo pirmā Yo-yo kompānija tika izveidota jau 1928. gadā. 

Šī ir oriģināla dāvanas ideja, par ko nu jau ne visi ikdienā ikdienā atcerās. Tavam brālim šis noteikti būs pārsteigums un dāvana, ko var sakomplektēt arī ar ko citu. Tā ir tik vienkārša dāvana, tomēr noderīga tiem, kam vienmēr gribās kaut ko turēt rokās. 

Plašu Yo-yo spēļu piedāvājumu atradīsi Games4You.lv sadaļā Yoyo

Sava ūdens pudele ikdienai

ūdens pudele

Katram ir nepieciešama sava ūdens pudele, ko ikdienā visur ņemt līdzi. Ja tavam brālim vēl tāda nav, tad šis ir īstais mirklis viņam to uzdāvināt. Pudeļu piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs, jo iespējams piemeklēt vislabāko ūdens pudeli ikvienam – ceļotājam, sportistam, ofisa darbiniekam, bērnam utt.

Interneta veikals Udenspudele.lv piedāvā iegādāties gan parastās ūdens pudeles, gan arī termopudeles, termokrūzes, termosus u.c. saistītus produktus. Piedāvājumā ir gan ilgtspējīgāki materiāli kā tērauds un varš, kā arī vieglāki un ikdienai praktiskāki materiāli – ilgtspējīgā plastmasa.

Baristas piederumi

baristas piederumi

Ja tava brāļa iecienītākais dzēriens ir kafija, tad viņam noteikti rūp tās augstākās sastāvdaļas un pagatavošanas veidi. Japiebilst, ka vislabākā un gardākā kafija iespējama tad, kad tās pagatavošanas procesā iespējams kaut kādā veidā piedalīties pašam. Ja tavm brālim būtu interese par pašam savas kafijas pagatavošanu, tad viņam piemērotākā dāvana svētkos varētu būt kādi baristas piederumi.

Zem šīs rīku kategorijas slēpjas visdažādākie kafijas gatavošanas palīgrīki, piemēram, piena putotāji, filtri, kafijas pupiņu dzirnaviņas. Atrodi labāko dāvanu interneta veikala Es Mīlu Kafiju sadaļā Baristas piederumi.

Ekstrēms lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplānu

Ja vēlies brālim uzdāvināt kādu piedzīvojumu, kas viņam vismaz vienu reizi dzīvē noteikti ir jāizmēģina, tad izaicini viņu ar ekstrēmu lidojumu. Piemēram, lidojums ar paraplānu tiek piedāvāts gan mierīgāks, gan ekstrēms. Brālim būs iespēja izvēlēties.

Ja viņš izvēlēsies lidojumu ar paraplānu ekstrēmākā versijā, tas tiks izbaudīts ar akrobātiskiem trikiem. Līdz ar to tas ir ne tikai lidojums augstu gaisā, bet arī varens adrenalīna ķeršanas pasākums. Turklāt izvēloties pilno piedāvājuma komplektu, šo piedzīvojumu iespējams iemūžināt attēlos un video.

Aizraujoša workshop spēle

workshop spēle

Workshop ir kā galda spēles, taču to fokuss ir uz kara tematiku. Šī veida spēlēs parasti tiek iekļautas figūriņas un spēles laukums, kur tās pielietot. Ja tavam brālim interesē kara spēles, tad šī varētu būt laba izvēle. 

Vēl citas līdzīgas spēles vari apskatīt Games4You.lv interneta veikala sadaļā Workshop spēles

Brauciens ar ūdens moci

ūdens mocis

Vasara ir laiks, kad visvairāk gribās pavadīt savas brīvās dienas pie ūdens. Ja tavam brālim patīk atpūta dabā, tad noteikti arī viņš domā līdzīgi. Vasara ir labākais laiks, kad izbaudīt ūdens priekus un dažādas aktivitātes, piemēram, braucienus ar ūdens močiem.

Tā ir piemērota aktivitāte tiem, kam patīk labi atpūsties un darīt to aktīvā, aizraujošā veidā. Brauciens ar ūdens moci ir labs veids, kā baudīt vasaras silto vēju un moča ātrumu. Turklāt šo prieku var uzdāvināt arī vairākiem cilvēkiem uzreiz. Piemēram, iznomājot ūdens motociklu uz stundu, lai arī brāļa draugi vai ģimene var izmēģināt šo aktīvās atpūtas veidu.

Filmiņas kamera

filmiņas kamera

Ja tavs brālis pievēršas fotogrāfijai, tad laba dāvanas ideja ir filmiņas kamera. Aizvien vairāk var redzēt, ka tieši filmiņas kameras sāk savu atgriešanos. Fotografēt un ķert īstus mirkļus bez iespējas uzreiz redzēt rezultātu vai ko izlabot ir tik aizraujoši. Gaidīt, kamēr filmiņu varēs attīstīt, ir interesanti.

Tāpat tas ļauj arī pazaudēt kripatu perfekcionisma. Filmiņu kameras liek saprast, ka katrs mirklis ir svarīgs un tam nav jābūt līdz sīkumam nostrādātam. Turklāt filmiņai piemīt tā retro sajūta un izskats, kas šobrīd viennozīmīgi ir modē.

Aizraujošs kvests ar draugiem

kvests

Vēl viena labi pavadīta laika ideja ir kvests jeb izlaušanās spēle. To visbiežāk ierasts spēlēt 4 cilvēku skaitā. Tad arī var pārbaudīt savas spējas sadarboties komandā un izstrādāt kopīgu  stratēģiju.

Kvesta mērķis ir tikt ārā no slēgtas telpas, kas visbiežāk aizslēgta ar atslēgu. Lai to atrastu, ir jāmeklē dažādas likumsakarības, jāmin mīklas, jālasa informācija un jāpēta apkārtne. Šo dāvanu iespējams uzdāvināt brālim ar dāvanu kartes palīdzību. Jebkurš kvests garantē labi pavadītu laiku kopā ar tuvajiem. Un atceries – tas ir jāiziet vienas stundas laikā!

Cerams, ka tev ir izdevies atrast piemērotu dāvanu brālim svētkos!

Vairāk idejas meklē rakstā TOP dāvanas vīrietim

Ja tavam brālim patīk Star Wars filmas, tad, iespējams, noderēs idejas no raksta Dāvanas Star Wars faniem

Komentēt