Top dāvanas dinozauru fanam

no

Vai pazīsti kādu draugu vai tuvinieku, kurš ir apsēsts ar dinozauriem vai ir fans filmām par šiem izmirušajiem rāpuļiem? Palutini viņus ar kādu no šīm lieliskajām dāvanu idejām, ko esam apkopojuši šajā sarakstā.

Mazākajiem dinozauru faniem šeit būs aizraujošas un izglītojošas rotaļlietas, taču vecākiem faniem būs praktiskas un skaistas lietas, kas palīdzēts radīt Juras laikmeta parka sajūtas viņu dzīvē. Tieši šeit tu atradīsi labākās dinozauru dāvanas, ko mīlēs ikviens fans.

Dinozauru olu izrakšanas komplekts

Dinozauru olu izrakšanas komplekts

Ir pienācis laiks pētīt dinozaurus un pārvērst savas mājās paleontoloģisko izrakumu vietu. Izrakumu komplektā ir 12 dinozauru olas, katrai izrakumu rīks un instrukcijas. Ideja ir pavisam vienkārša – iemērc katru olu ūdenī un pēc tam kasi, lai atklātu savu unikālo atradumu. Katrā māla olā ir atšķirīga aizvēsturiska dinozaura rotaļlieta. Pārbaudi pievienoto izrakumu rokasgrāmatu, lai uzzinātu interesantus faktus par saviem atradumiem, kā arī saņemtu papildus aktivitātes.

Šī būs perfekta dāvana dinozauru faniem, kuri sirdī vienmēr vēlējušies kļūt par paleontologu. Vienlaicīgi tā būs kā izklaide un praktiska dabaszinātņu nodarbība bērniem. Lieliska aktivitāšu ideja mazo dinozauru fanu ballītēm. Šo dinozauru olu izrakšanas komplektu var iegādāties Amazon internetveikalā.

Dinozauru mīkstās rotaļlietas

Dinozauru mīkstās rotaļlietas

Viena no labākajām un unikālajām dāvanām dinozauru filmu fanam būs šīs mīkstās plīša rotaļlietas ar dažādiem oriģināliem dizainiem. Mīkstie un krāsainie dinozauri būs lieliska dāvana visiem vecumiem.

Squisheen kompānija ir atklājuši perfekto izmēru, lai mīksto rotaļlietu varētu ērti apskaut gan pieaugušie, gan bērni. Tā kā pieaugušajiem mūsdienu straujajā dzīvesveidā ir nepieciešams mazināt stresu, viss plīša rotaļlietu korpuss ir izgatavots no īpaši gluda auduma un pūkainas kokvilnas. Šie košie un mīkstie dinozauri, kā arī daudz citu mīksto rotaļlietu var iegādāties Squisheen mājaslapā.

Taču, ja meklē mīksto rotaļlietu, kas izskatītos kā reālistisks dinozaura atveidojums, aplūko Ikea mājaslapu. Tur atradīsi mantiņas sešos dažādos dizainos, divos dažādos izmēros, kas izskatās kā īsti dinozauru atveidojumi un vienmēr būs gatavi rotaļām, palaidnībām un mīļam apskāvienam.

Lego fosiliju komplekts

Lego fosīliju komplekts

Uzzini par dzīvi uz Zemes pirms miljoniem gadu un izveido kolekcionējamo Lego fosilijas rotaļlietu komplektu pieaugušajiem. Šis 910 detaļu komplekts piedāvā aizraujošu, radošu būvēšanas pieredzi dabas vēstures entuziastiem, kuri novērtēs autentiskās detaļas trīs dinozauru modeļos.

Kopumā šī arheoloģijas rotaļlieta ir lieliska dinozauru dāvana pieaugušajiem, ko veidot patstāvīgi vai dalīties aizraušanās ar dabas vēsturi ar ģimeni un draugiem. Šo Lego fosiliju komplektu var iegādāties Amazon internetveikalā.

Dinozauru krūzes

Dinozauru krūzes

Padari brokastis par dienas galveno notikumu ar šīm interesantajām un košajām dinozauru krūzēm. No ārpuses tās glazētas ar elegantu raibu apdari. Katra krūze ir dinozaura formā un apgleznota ar plankumiem un zelta detaļām. Ideāla krūze jebkuram tēju mīlošam paleontologam.

Etsy veikalā Letteroom pieejamas dinozauru krūzes 3 dažādu sugu dizainos. Tās nāk komplektā ar atbilstošu dāvanu kastīti, padarot to par lielisku dāvanu kādam no taviem dinozauru faniem. Drošai piegādei, veikals piedāvā arī prasmīgi iesaiņot krūzi atbilstošā dinozauru papīrā, lai ceļojuma gaitā tā būtu drošībā.

Stegozaura načo turētājs

Stegozaura načo turētājs

Izcilais čipsu un mērču komplekts bērniem, pusaudžiem un visu vecumu dinozauru filmu cienītājiem nodrošinās jautru laiku tako vakaram vai jebkuras citas maltītes laikā. Ikviens uzkodu cienītājs novērtēs šo jauno virtuves papildinātāju.

To varēs izmantot dinozauru tematiskajām dzimšanas dienas ballītēm, tako otrdienām vai vienkārši, lai jautri pavadītu maltītes. Ideāli piemērots bērniem un pieaugušajiem, kas vēlas jautri papildināt vakariņu galdu! Šo unikālo stegozaura našķu trauciņu iespējams iegādāties interneta veikalā Amazon.

Ūdens pudele ar dinozauriem bērniem

Ūdenspudele ar dinozauriem bērniem

Dažkārt atgādināt katru dienu maziem bērniem izdzert ieteikto ūdens daudzumu var likties kā izaicinājum. Taču mums ir ideāls risinājums šai problēmai. Noderīgs ieguldījums, lai mudinātu viņus dzert biežāk, ir ūdens pudele ar unikālu dizainu, kas atspoguļo viņu intereses.

Bērnus piesaistīs pudeles spilgtais dizains, un tāpēc viņiem biežāk būs vēlme dzert ūdeni. Ideāls un uzticams ikdienas sabiedrotais jūsu mazajam, kas ir drošs pret izliešanu, tāpēc to var pat glabāt somā. Ūdens pudele ir izturīga un vienkārši lietojama, kā arī nesatur nesatur BPA. Šīs un vēl citas dinozauru ūdens pudeles bērniem var iegādāties internetveikalā ūdenspudele.lv

Dinozauru vafeļu panna

Gatavo jautras Juras laikmeta brokastis bērniem un pieaugušajiem ar dinozauru mini vafeļu veidotāju. Foršas un unikālas vafeles piecās dažādās dinozauru formas vien pāris minūtēs. Lieliska dāvana,  kas liks smaidīt bērniem un pieaugušajiem!

Elektriskā panna ar nepiedegošo virsmu ļauj viegli un bez liekas nekārtības perfekti atveidot Juras laikmeta radības. Brīnišķīga dāvana, ko mīlēs ikviens dinozauru fans. Šo dinozauru vafeļu pannu iespējams iegādāties Amazon internetveikalā, taču ieteicams iegādāties arī elektrības pārveidotāju, jo panna paredzēta ASV rozetēm.

Dinozauru rotaslietas

Dinozauru rotaslietas

Kurš to būtu domājis, ka šie milži, kas staigāja pa aizvēsturiskajām zemēm var nonāk tieši tavā rotaslietu kastītē. Vai tu izvēlēsies zālēdāju brahioszauru vai dzīvosi nedaudz bīstami un izvēlēsies plēsēju T-Rex? Kaklarotas pieejamas zelta un sudraba krāsā un trīs dažādu dinozauru izskatos.

Katra kaklarota ir papildināta ar mazu zaļu stikla lapiņu uz ķēdītes un ar atbilstošiem un dinozauru auskariem. Rotaslietas tiks piegādāta Lucent Studio dāvanu kastītē, lai tā uzreiz būtu gatava dāvināšanai. Meklē šīs elegantās dinozauru rotaslietas LucentStudiosLtd Etsy veikalā.

Džemperis ar izšūtu dizainu

Džemperis ar izšūtu dizainu

Vai esi kādreiz domājis, kā dinozauri izskatītos mūsu pasaulē, ja tie joprojām būtu dzīvi? Šeit tu vari redzēt mazu dinozauriņu, kas paslēpies skaistā saulespuķu laukā. Šis džemperis noteikti uzliks vislielāko smaidu katram dinozauru fanam, kā arī ikvienam garāmgājējam, kas to ieraudzīs.

The Quirky Dino ir mazs uzņēmums, kas atrodas Velsas dienvidos, Apvienotajā Karalistē, un tas ir radījis apģērbu ar izšūtiem dinozauriem – somas, cepures, džemperus un bikses. Šo un citus viņu produktus meklē viņu mājaslapā The Quirky Dino.

Ikea dinozauru gultas pārvalki

Ikea dinozauru gultas pārvalki

Ja vēlies, lai dinozauri ir kopā pat ar bērnu sapņos, iegādājieties bērnam jaukāko gultasveļas komplektu jau šodien. Ļoti mīksts pārvalks ar krāsainiem dinozauriem. Audums ir izgatavots no izturīgas, ilgtspējīgi audzētas kokvilnas – dabiska, elpojoša materiāla. Labi bērnam un labi klimatam. Šie gultas pārvalki ir pārbaudīti, un tie nesatur ķīmikālijas vai bērna ādai vai veselībai kaitīgas vielas. Šos dinozauru gultas pārvalkus vari atrast Ikea interneta veikalā.

Patika mūsu ieteikumi? Apskati vēl citus tematiskos dāvanu ieteikumus, kas liks taviem tuviniekiem sajusties patiesi īpašam Top dāvanas šausmu filmu fanam un Dāvanas Star Wars faniem.

Komentēt