5 iemesli, kāpēc zeķes ir labākā dāvana

no

Bieži vien, kad tuvojas kādi svētki un ir jādomā par dāvanu, mēs izvēlamies pavisam vienkāršu ceļu. Starp tiem ir iespēja uzdāvināt kādu dāvanu karti vai arī aploksni ar naudu. Tomēr iesakām padomāt arī par kādu oriģinālāku apsveikumu. Jo vairāk pieaugam, jo vairāk novērtējam praktiskas dāvanas, piemēram, zeķes. Līdz ar to uzskatām, ka arī stilīgas un krāsainas zeķes ir labākā dāvana un foršs apsveikums svētkos.

Bieži savu apģērbu un stilu var papildināt ar zeķēm. Nu jau vairs nav tie laiki, kad zeķes izvēlamies pavisam neitrālas vai arī cenšamies tās noslēpt kurpēs. Tieši tāpēc ir labi izvēlēties pēc iespējas spilgtākas un interesantākas zeķes – arī dāvanā.

Šajā rakstā esam apkopojuši piecus iemeslus, kāpēc zeķes ir labākā dāvana jebkuros svētkos saviem draugiem un tuviniekiem. 

1. Labi atspoguļo kāda personību

krāsainas zeķes

Zeķes ir lielisks stila elements, kas ļoti labi var atspoguļot kāda personību. Ja cilvēks, kam vēlies uzdāvināt šīs zeķes, ir ļoti liels ekstraverts un viņam patīk būt uzmanības centrā, tad viņam noteikti patiks košas un krāsainas zeķes. Protams, introvertiem šādas zeķes arī var būt piemērotas, jo pat tad, ja personība ir klusa, ārējais izskats var būt skaļš un uzkrītošs. 

Mūsdienās zeķu dizaini ir tik ļoti dažādi, ka nevajadzētu būt problēmu atrast piemērotu pāri kāda personībai. Turklāt šis ir unikāls veids kā vairāk papildināt savu imidžu. Ir gan garas, gan vidēji garas, gan īsas zeķes, gan krāsainas, gan vienkrāsainas. Izvēle ir tik plaša – nevajag baidīties riskēt un izmēģināt ko jaunu un interesantu.

Šī ir arī lieliska dāvana vīrietim, kuras atrašana parasti ir sarežģīts uzdevums. Pēdējos gados krāsainas zeķes valkā ne tikai jaunieši, bet arī vīrieši labākajos gados. Protams, vairāk tie, kas vēlas kaut nedaudz izcelties.

2. Siltas un ērtas

siltas zeķes

Zeķes ir arī ļoti mīļa dāvana, kas var sasildīt un izrādīt rūpes pret saviem tuviniekiem. Līdz ar ne velti ir tradīcija dāvināt zeķes tieši Ziemassvētkos, kad apkārt ir auksti. Tad arī mīkstu un pūkainu zeķu pāris būs dāvaniņa tieši laikā.

Parādi, ka tev rūp otra cilvēka labsajūta un iepriecini viņu ar mīkstu un pūkainu, un arī siltu labsajūtu. Jo pūkainākas un maigākas ir šīs zeķes, jo patīkamāk un ērtāk tās būs lietot visu cauru gadu. Šādas zeķes, protams, arī var atrast dažādos stilos un krāsās atsaucoties uz iepriekš teikto. 

3. Lēta dāvana

Ne visos svētkos ir nepieciešamas lielas un dārgas dāvanas. Piemēram, mēs, latvieši, svinam arī vārda dienas, kad simboliskas dāvaniņas ir tieši laikā. Tā kā zeķes ir ļoti labās cenās, kas tā teikt “ir pa kabatai”, tā ir lieliska izvēle apsveikumam. Ir tik daudzi pašmāju ražotāju, kas veido patiešām kvalitatīvas un stilīgas zeķes. Tās ir interesantu dizianu zeķes ar visdažādākajiem dizainiem, pieejamas arī jau gatavos dāvanu komplektos.

Tāpēc, ja meklē kādu dāvanu, kas nav ļoti dārga, zeķes būs tieši laikā. Ja izdosies vēl tām pievienot kādu emocionālo vērtību, dāvana būs pavisam izdevusies. Piemēram, varbūt tavam jubilāram vienmēr ir interesējis kosmoss, tad zeķer ar raķetēm vai citplanētiešiem būs aizraujoša izvēle. Tas pats attiecas arī uz citām tematikām – saldumiem, dzīvniekiem, iecienītākajām krāsām un rakstiem.

4. Grūti kļūdīties ar izmēru

zeķes dāvana

Zeķes ir visvienkāršāk iegādājamais apģērbs un aksesuārs, kuru var dāvināt un nekļūdīties ar izmēru. Bieži vien, kad vēlās uzdāvināt kādu apģērba gabalu, tad ir grūti saprast, kāds tieši izmērs konkrētajam cilvēkam ir. Tomēr zeķes ir tik unikālas – viens izmērs var derēt daudziem. Tāpēc, dāvinot zeķes, nebūs jāraizējas par to vai šīs zeķes nebūs vai nu par lielu vai par mazu. 

Pat ja apmēram zini otra cilvēka kājas izmēru, tad mierīgi var zināt, kādas zeķes ir jādāvina un nav tik viegli nošaut greizi. Tāpēc, ja vēlies draugu iepriecināt ar kādu apģērba gabalu, tomēr šaubies par to, kādu izmēru viņš valkā, tad zeķes ir piemērotākā dāvanas izvēle. 

5. Iespēja valkāt jebkura dzimuma pārstāvim

unisex zeķes

Šobrīd ļoti daudz un bieži modē ir tā saucamais unisex apģērbs, proti apģērbs, kas ir paredzēts gan sievietēm, gan vīriešiem. Šādu apģērbu var valkāt jebkurš, kuram patīk konkrētais produkts. Zeķes ir labākā dāvana, jo tās tik tiešām ir piemērotas pilnīgi jebkuram, kam patīk konkrētās zeķes.

Šī var būt ideāla dāvana, piemēram, kādam pārītim, kurš ļoti ieciena ģērbties vienādi vai arī ar līdzīgiem stila elementiem. Viņiem var uzdāvināt identiskas zeķes, kas gan derēs, gan piestāvēs kā vienam tā otram ideāli. Dāvinot zeķes tik tiešām nevajadzēs uztraukties par to vai tās ir piemērotas tikai sievietēm vai arī tikai vīriešiem.

Protams, mēs varētu uzskaitīt vēl neskaitāmi daudz iemeslus, kāpēc zeķes ir labākā dāvana dažādos svētkos.

Ja tomēr esi citas dāvanas meklējumos, ieskaties mūsu dāvanu ideju rakstos – Top dāvanas vīrietim, Dāvana vārda dienā un Praktiska dāvana vīrietim.

Komentēt