Par mums

TOPlietas.lv ir rakstīšanas entuziastu veidota platforma, kurā radām interesantu un sabiedrībai aktuālu saturu. Šajā blogā atradīsi rakstus par atpūtas iespējām Latvijā, gardām receptēm un noderīgām dāvanu idejām dažādos svētkos.

Ja arī tu vēlētos pievienoties mūsu satura veidošanas komandai un izmēģināt savas spējas, labprāt tev šo iespēju sniegsim. Sazinies ar mums TOPlietas.lv Facebook lapā vai raksti uz e-pasta adresi: [email protected].

Publicitāte TOPlietas.lv blogā

Esam atvērti dažāda veida sadarbībai arī ar uzņēmumiem. Katram ir nepieciešama publicitāte – īpaši mazajiem uzņēmumiem, kas tikko ir sākuši veidot savu atpazīstamību un interneta veikala atrodamību Google meklētājā.

Piedāvājam 2 galvenos sadarbības veidus.

1. Uzņēmumu sagatavotu rakstu publicēšana

Esam gatavi mūsu blogā publicēt rakstus, ko uzņēmums jau iepriekš ir sagatavojis pašu spēkiem. No savas puses piedāvājam rakstu publicēt un nepieciešamības gadījumā veikt sīkus labojumus.

Lai mēs būtu gatavi publicēt rakstu, tam ir jābūt saistītam ar TOPlietas.lv bloga satura tematiku. Lūk, mūsu galvenie temati:

  • Ieteikumi – ikdienišķu padomu raksti par to, kā veikt labāko izvēli dažādās jomās;
  • Ko darīt – raksti par aktīvās un relaksējošās atpūtas veidiem, ceļojumu maršrutiem, pilsētu aprakstiem;
  • Ko dāvināt – dāvanu ideju raksti dažādos svētkos un dažādiem saņēmējiem;
  • Interesanti – raksti par veselību, skaistumu, izklaidi un citām interesantām tēmām;
  • Mūsu TOPi – mūsu pašu veidoti TOP saraksti ar dāvanām, produktiem, restorāniem, zīmoliem;
  • Aktuāli – raksti par šī brīža aktuālākajiem pasākumiem, notikumiem, pētījumiem utt.

2. Zīmola produktu reklāma mūsu rakstos

Otrs veids, kā varam nodrošināt publicitāti, ir izveidot rakstus par konkrēto zīmola produktu paši. Arī to darām 2 veidos.

Pirmais veids ir uztaisīt rakstu ar apslēpto reklāmu. Rakstam ir jābūt interesantam un ar pievieno vērtību lasītājam. Reklāmas saite uz zīmolu vai produktu var parādīties raksta noslēgumā, kad tiek piedāvāts konkrētais pakalpojums.

Piemēru var apskatīt rakstā Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam.

Otrais veids, kā savā rakstā varam iesaistīt saites uz jūsu produktu vai zīmolu, ir dāvanu ideju rakstos. Izveidosim vai kādā no jau esošajiem rakstiem pievienosim jūsu produktu kā vienu no dāvanu idejām.

Piemēru var apskatīt rakstā TOP dāvanas vīrietim.

Ko tu iegūsi no mūsu sadarbības?

Toplietas.lv ir blogs ar labu ikmēneša apmeklējumu. Veidojot sadarbību ar zīmoliem, šis blogs spēs sniegt atpazīstamību, kā arī palīdzību uzlabot SEO rādītājus. Lai uzņēmuma interneta veikals vai mājaslapa būtu viegli atrodami Google vai citos meklētājos, ir svarīgi strādāt pie SEO un izvēlēties piemērotākās stratēģijas. Ar šo varam palīdzēt, veidojot SEO draudzīgu saturu.

Savukārt, ja tu vēlies pievienoties mūsu rakstīšanas komandai kā praktikants, sniegsim tev iespēju veidot dažādus rakstus. Tādā veidā iegūsi pieredzi teksta veidošanā, sagatavošanā publicēšanai un SEO optimizēšanā.

Ja tu vai tavs uzņēmums ir ieinteresēts sadarbībā, uzraksti mums uz e-pasta adresi [email protected] vai dodies uz lapu – sazināties ar mums un aizpildi kontaktformu. Sarunāsim sadarbības iespējas!