Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam

no

Lidojums ar gaisa balonu ir lielisks veids, kā sevi izaicināt uz lidojumu augstu gaisā un tā laikā redzēt daudz skaista. Kādam lidojums ar gaisa balonu ir sapņu piepildījums, varbūt kādam citam tas ir izaicinājums. Jebkurā gadījumā viens ir skaidrs – gandrīz ikviens to gribētu pamēģināt.

Šajā rakstā lasi vairāk par to, kāpēc šī ir lieliska dāvana taviem mīļajiem svētkos un kā to ērti uzdāvināt.

Lidojums ar gaisa balonu: piedzīvojums, ko iekļaut savā sarakstā

Viens no varenākajiem piedzīvojumiem, ko izbaudīt savas dzīves laikā vismaz vienu reizi, noteikti ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir arī lieliska dāvana, ko zīmīgos svētkos uzdāvināt kādam no saviem draugiem vai tuviniekiem.

Šeit esam apkopojuši vairākus iemeslus, kāpēc šī ir aizraujoša dāvana, kas piemērota jebkuram saņēmējam.

Pakāpeniska pacelšanās gaisā

Lidojums ar gaisa balonu

Daudziem cilvēkiem ir bail no augstuma – tās ir vienas no vispopulārākajām bailēm. Un tas ir visai saprotams. Cilvēki neprot lidot paši, tāpēc ir tikai loģiski un pavisam racionāli baidīties no tā, kas varētu būt bīstams. Tomēr lidošana ar gaisa balonu vienmēr tiek rīkota pieredzējušu un zinošu profesionāļu pavadībā. Drošība tiek garantēta.

Ja nu tomēr šim piedzīvojumam vēl joprojām ir bail pievērsties, tad varbūt noderēs zināt to, ka pacelšanāš notiek salīdzinoši lēni. Ja ar citiem lidojumu veidiem (lidmašīna, paraplāns, deltaplāns, helikopters utt.) pacelšanās ir diezgan strauja, tad šajā gadījumā tā nav.

Gaisa balons vienmērīgi paceļas gaisā, līdz ar ko process ir ļoti mierīgs. Jāpiebilst arī tas, ka lidojums ar gaisa balonu tiek organizēts tikai tam labvēlīgos laikapstākļos.

Stundu garš sapņu lidojums debesīs

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu norit aptuveni vienu stundu. Tas ir laiks, kas tiks pavadīts lidojot. Savukārt vēl ir jārēķinās ar papildus aptuveni divām stundām, kas tiek pavadītas sagatavošanās procesā, instruktāžā utt. Nereti lidojums tiek nosvinēts ar glāzi šampanieša pēc veiksmīga lidojuma novadīšanas.

Lidojuma laikā ir iespēja aizmirst par visām pasaules raizēm, ko arī iesakām izdarīt. Tā ir stunda tava laika, kas tiks pavadīts lūkojoties pāri skaistajai Latvijai. Lidojumi tiek organizēti dažādās vietās, tāpēc visticamāk tevis paša ziņā būs tas, vai lūkoties pāri skaistiem Latvijas laukiem, vai labāk skatīties uz pilsētu.

Sajūtas ir neaprakstāmas, tāpēc mēs pārāk daudz nemaz nemēģināsim tās raksturot. Vislabākais veids, kā to uzzināt, ir lidot pašam vai lasīt citu atsauksmes. To var izdarīt, piemēram, rakstā Dzimšanas dienas lidojums ar gaisa balonu

Veids, kā iepazīt pilsētu no cita skatu punkta

Lidojums ar gaisa balonu

Latvijā lidojumi ar gaisa balonu noteikti notiek Jelgavā, Cēsīs, Siguldā un Tukumā. Iespējams, ka arī kaut kur citur – tas precīzi jānoskaidro pašiem. Jebkurā gadījumā lidojums ar gaisa balonu ir fantastisks veids, kā iepazīties ar jaunu pilsētu.

Ir forši ceļot arī pa Latviju un labi iepazīt mūsu pašu dzimteni. Ja vēl neesi pārāk labi iepazinis kādu no iepriekš minētajām pilsētām, kāpēc gan to neizdarīt ar gaisa balonu? 

Tas noteikti būtu jāpamēģina katram – arī tad, ja esi izbraukājis visas šīs pilsētas. Skatu punkts, ko ieraudzīsi un piedzīvosi no vairāku simtu metru augstuma, nebūs tas pats, kas redzēts iepriekš. Sajūtas būs neaprakstāmas, bez šaubām.

Iespēja satikt jaunus draugus

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums parasti notiek grupās. Tas tiek darīts tā iemesla dēļ, lai vizināt pasažierus būtu izdevīgi – lidojums ar gaisa balonu izmaksās ne mazāk par 100 EUR. Var arī izbaudīt šo piedzīvojumu kopā ar kādu radinieku vai arī ar savu otro pusīti. Divvientulību gan solīt nevaram – visticamāk lidojums tiks organizēts nelielā cilvēku grupā, kas ir lieliski, ja vēlies satikt jaunus cilvēkus.

Iespējams, pat varēsi sadraudzēties un iegūt jaunus kontaktus. Īpaši interesanti būs tad, ja arī viņi būs tūristi, kas izvēlējušies iepazīt jauno pilsētu no citas perspektīves. 

Vienmēr jāmēģina saskatīt kas labs. Šajā gadījumā jaunie draugi ne tikai kalpos par sarunas un sajūtu biedriem, bet varēs arī noknipsēt tev kādu labu attēlu.

Neparedzams nolaišanās galapunkts

Lidojums ar gaisa balonu

Vispārsteidzošākais ir tas, ka nolaišanās lokācija būs nezināmā vietā. Tas lielā mērā ir atkarīgs no vēja un laikapstākļiem. Tas gan nenozīmē, ka lidojums tiks pabeigts kādā kokā vai upē – par to satraukties nevajadzētu. 

Šis fakts piešķir lidojumam zināmu spontanitāti un padara šo piedzīvojumu par vēl aizraujošāku pasākumu.

Lidojums ar gaisa balonu – dāvana mīļajiem

Kā jau visus piedzīvojumus mūsdienās, visbiežāk tos iespējams uzdāvināt ar dāvanu kartēm. Tas ir ātrs un ērts veids, kā sagādāt foršu dāvanu pāris minūšu laikā. Turklāt jubilārs uzreiz varēs pats izdomāt, kad šo piedzīvojumu izbaudīt.

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvana īpašos dzīves notikumos. Piemēram, kāzās, izlaidumos, apaļās jubilejās. Arī Ziemassvētkos šī varētu būt mīļa dāvana, jo lidojumi norit visa gada laikā – arī ziemā.

Vēl šo dāvanas ideju esam iekļāvuši mūsu rakstā TOP dāvanas vīrietim, kur smelties vēl citas idejas.

1 domas par “Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam”

Komentēt