TOP dāvanas vīrietim

no

”Ko dāvināt vīrietim” ir viens no visvairāk meklētākajiem jautājumiem internetā. Viens no iemesliem varētu būt tas, ka vīrieši tiek ļoti mīlēti, tāpēc negribas tiem dāvaināt paredzamas un garlaicīgas dāvanas. Galvenā dilema parasti ir izvēlēties starp oriģināla dāvana v.s. noderīga dāvana, jo vīrieši pēc dabas tomēr ir praktiķi. Ne visi, protams.

Šajā dāvanu ideju sarakstā esam apkopojuši vairāk kā 50 populārākās dāvanu idejas. Lai ideju klāsts būtu pēc iespējas pilnīgāks un krāsaināks, tajā atradīsi gan oriģinālas dāvanas, gan romantiskas, un, protams, arī visai ikdienišķas un praktiskas. Rakstu regulāri atjaunojam, tāpēc, ja tev ir vēl kāda laba ideja, ieliec to komentāros, ar komentāru, kāpēc tā ir laba un piemērota dāvana.

Raksts tapis sadarbībā ar FromMe.lv, kas piedāvā daudz un dažādas oriģinālas dāvanas vīrietim

Lai nonāktu uz tev interesējošās dāvanu kategorijas, spied uz kādu no sekojošajām sadaļām:

Praktiskas dāvanas vīrietim

Pirmajā sadaļā esam apkopojuši praktiskas dāvanas vīrietim. Te ir dažādas dāvanu idejas, kas vīrietim noderēs ikdienā – darbā un atpūtā.

1. Termoss pārgājieniem un atpūtai dabā

termoss

Kvalitatīvs termoss ir neatņemams gadžets, kam ir jābūt ikviena vīrieša īpašumā. Tas noderēs katrā pārgājienā – gan vasaras, gan ziemas piedzīvojumā. Ikvienam dabas atpūtniekam ir nepieciešams labas kvalitātes termoss, kas nepievils un nepieciešamības gadījumā sasildīs.

Tas var izrādīties par īpašu glābēju ziemas pastaigu laikā. Taču mums katram ir zināmi arī vasaras aukstie rīti, pamostoties teltī pie jūras vai meža nomalē. Arī tad no iepriekšējās dienas saglabājusies tēja būs īsts glābiņš! Šī ir laba dāvanas ideja vīrietim svētkos.

2. Dāvanu kartes hobijam

dāvanu karte hobijam

Dāvana, kas izrāda atbalstu pret vīrieša hobiju un palīdz to attīstīt nākamajā līmenī, vienmēr ir lieliska ideja. Daudzi hobiji, piemēram, makšķerēšana, medīšana, velobraukšana, fotografēšana, moto sports – tam visam ir nepieciešami līdzekļi. Daži hobiji ir lētāki un pieejamāki, daži pieprasa detaļas, kas maksā bargu naudu.

Skaidrs ir tas, ka palīdzība hobija attīstīšanai jeb jaunu piederumu iepirkšanai noteikti tiks novērtēta. Dāvanu kartes hobijam gan iedvesmos dāvanu saņēmēju, gan arī sniegs tam ko praktisku un ļoti noderīgu ikdienai.

3. Grils vai BBQ piederumu komplekts

bbq komplekts

Vēls pavasaris un vasara tiek uzskatīti par grilēšanas sezonu. Vīrietim, kam patīk grilēt gaļu svaigā gaisā un sasaukt ciemiņus, ar grilu saistīta dāvana noteikti patiks. Iespējams, vīrietim jau sen ir laiks sagādāt jaunu grilu – jaudīgu un skaistu. Tas arī priecēs vēl vairāk, radot vēlmi grilēt biežāk.

Ja vīrietim jau ir labs grils, tad vērtīgi BBQ piederumi arī ir laba vasaras dāvanas vīrietim ideja dzimšanas dienā vai ievācoties jaunā mājoklī.

4. Jauns naudas maks ikdienai

naudas maks

Ja naudas maks ikdienā tiek valkāts kabatās, tad ar laiku tas mēdz nonēsāties. Ja vēlies svētku jubilāru palutināt ar jaunu maku, tad tas noteikti netiks ņemts ļaunā. Ik pa laikam ir nepieciešams iegādāties jaunu maku – ja vien tas nav no izcilas kvalitātes.

Svētki ir lieliska iespēja palutināt vīrieti ar labas kvalitātes naudas maku ikdienai. Tikai jāatcerās, ka maku nav pieņemts dāvināt tukšu. Šī ir laba un noderīga dāvana vīrietim, kas noteikti tiks novērtēta.

5. Ādas kopšanas komplekts

ādas kopšanas komplekts

Dāvana, kas ir kā atgādinājums vīrietim, ka ādas kopšana nav domāta tikai sievietēm. Dāvana, kas sniegs iespēju parādīt, cik svarīgi ir katram atrast sava ādas tipa atbilstošu, piemēram, sejas krēmu, losjonu vai eļļu. Jo ādas mitrināšana un barošana ir svarīga ikvienam.

Ādas kopšanas komplekts ir laba dāvanas ideja vīrietim svētkos. Šādu dāvanu var atrast veikalā DOUGLAS, kur komplektu piedāvājumi ir plašā izvēlē. Komplekti sevī ietver gan dažādus sejas un ķermeņa krēmus, gan skūšanās produktus un daudz ko citu, vīrieša ādai noderīgu.

6. Elegants pulkstenis ikdienai

pulkstenis ikdienai

Labs, klasiska stila pulkstenis ir noderīgs gadžets ikvienam vīrietim. Tas lieliski papildina koptēlu un uzreiz sniedz iespaidu, ka vīrietis ir atbildīgs un punktuāls.

Katram vīrietim vajadzētu būt labas kvalitātes pulkstenim, ko valkā ikdienā. Ja pārzini vīrieša gaumi, tad šī būs lieliska dāvana, ko uzdāvinā apaļā jubilejā vai izlaidumā. Ja neesi pārliecināts par pulksteņa izvēli, vienmēr pastāv iespēja arī pasniegt dāvanu karti pulkstenim. Tā ir lieliska dāvanas vīrietim ideja.

7. Stilīgas viskija vai alus glāzes

glāzes

Šī dāvana ir īpaši aktuāla vīrietim, kas pārvācas vai tikko ievācies jaunā mājoklī. Tad dažādas praktiskas dāvanas vienmēr tiks pieņemtas un novērtētas. Piemēram, viskija vai alus glāzes – tās nav gluži parastas glāzes, kas tiks uzskatītas par garlaicīgu dāvanu.

Tāpat tas uzreiz pateiks, ka zini jubilāra izvēli starp dzērieniem – kas vairāk tiek dzerts, viskijs vai alus. Turklāt glāzēm nav jābūt prastām, tās var būt ar stilīgiem dizainiem un zīmējumiem. Pašlaik īpaši aktuāls ir glāžu dizains ar pilsētu kartēm.

8. Bluetooth tumbiņas

tumbiņa

Tehnoloģiju attīstībai pārtopot par mūsu ikdienu, bezvadu ierīces nevienam vairs nav jaunums. Ir pieejamas bezvadu austiņas, bezvadu datorpeles, bezvadu lādētāji un, protams, arī bezvadu skaļruņi. Tumbiņas nu jau pieejamas dažādās variācijās, izmēros, krāsās un no cenas arī iespējams saprast aptuveno mūzikas skanējuma kvalitāti.

Bluetooth tumbiņas 707.lv interneta veikalā ir pieejas cenu diapazonā no 5 līdz 700 eiro. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, novērtē augstu mūzikas kvalitāti, tad šajā produktu plašajā piedāvājumā noteikti spēsi atrast īšto dāvanu, kas atbildīs arī viņa vēlmēm un standartiem. Jaunas ierīces noteikti iepriecina un ir jauka dāvanas ideja. 

9. Darba instrumenti

instrumenti

Katram čaklam un strādīgam vīrietim ir sava darba rīku kolekcija. Tomēr nekad nevar zināt, kad kaut kas saplīsīs un vajadzēs salabot. Tāpēc arī darba instrumentu nekad nevar būt par daudz, turklāt tiem jābūt gatavības stadijā. Asiem, nopulētiem, nesarūsējušiem un gataviem labot, remontēt un savest māju vai dārzu kārtībā.

Lai uzdāvinātu tiešām vajadzīgos instrumentus, piemērota būs dāvanu karte darba instrumentiem. Tā būs tiešām praktiska dāvana vīrietim, ko iecienījušas dāvināt sievietes saviem strādīgajiem vīriem. Šīs dāvanu kartes piedāvājumā ir rokas darba rīki un instrumenti, elektroinstrumenti un to piederumi, dārza tehnika, kā arī drošības apģērbs un aksesuāri.

10. Termopudele ikdienai

termopudele vīrietim

Ikdienā ir svarīgi uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu. Vīriešiem ir jāsasniedz pat vairāk kā 2l rādītājs – ja diena tiek pavadīta īpaši aktīvi, tad šis apjoms tikai pieaug. Laba dāvana, kas atgādinās padzerties un izrādīs rūpes pret tās saņēmēju, ir kvalitatīva termopudele.

Termopudele ir īpaša ar to, ka tā ir paredzēta dzēriena temperatūras saglabāšanai vairāku stundu garumā. Tas nozīmē, ka vīrietis varēs dzert vēsu ūdens karstā vasaras dienā vai sildīties ar siltu tēju rudens un ziemas dienās.

Šī ir īpaši laba dāvana vīrietim, par ko vairāk rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele, termokrūze vai termoss.

11. Personalizēta piezīmju grāmata

Vīrietim, kam vienmēr patīk izlikt savas domas un plānus uz papīra, ikdienā noderētu pašam sava piezīmju grāmata. Iespējams, viņam nepatīk plānotāji vai arī tajā vairs nav vietas cita veida piezīmēm. Šādā gadījumā vari viņu pārsteigt ar pašam savu piezīmju grāmatu. Lai dāvanau būtu vēl īpašāka, izvēlies piezīmju grāmatai pievienot klāt labas kvalitātes pildspalvu.

Pašmāju uzņēmums BALTS Paper Goods ražo skaistas un kvalitatīvas papīrlietas. To starpā ir arī piezīmju grāmatas. Piemēram, kāda personalizēta piezīmju grāmata varētu būt jauka un arī praktiska dāvana vīrietim svētkos. Ja ikdiena ir aizņemta un plānu pilna, tad ir labi to visu salikt uz papīra, atbrīvojot prātu.

12. Šveices nazītis

nazis

Vīrietim, kam patīk vienmēr būt gatavam neparedzamajam, noderētu Šveices nazītis. Tas ir praktisks gadžets, kas sevī iekļauj dažādas funkcijas. Šie nazīši ir dažādi – paredzēti gan ikdienai, gan medicīnai, gan atpūtai dabā.

Visbiežāk šādos nazīšos ir ne vien pats nazis, bet arī mērīšanas rīki, zāģītis, pudeļu attaisāmais, skrūvgriezis u.c. Vīrietim, kas bieži dodas piedzīvojumos un atpūšas dabā, šāds gadžets noteikti kādreiz noderētu.

13. Stilīgas zeķes ikdienas izkrāsošanai

zeķes

Zeķes jau sen vairs nav vien praktisks apģērba gabals. Tās var kalpot par odziņu visam koptēlam. Ja starp apaviem un biksēm var redzēt zeķes, tad tā ir iespēja izcelties ar stilīgām un krāsainām zeķēm. Ja nezini, ko dāvināt vīrietim, tad šī ir laba ideja. Balstoties uz vīrieša personību, izvēlies vairākus zeķu pārus un skaisti tos iesaiņo.

Mūsdienās izvēle ir tik liela. Vari izvēlēties spilgtas zeķes, ar vīrieša mīļākajiem dzīvniekiem vai varoņiem utt. Uzņēmums Zee Socks ražo zeķes ar stilīgiem dizainiem kosmosa, dažādu gardumu un krāsu kombināciju tematikās. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos, ko palikt zem eglītes vai, piemēram, vārda dienā.

14. Vīriešu smaržas

smaržas

Labas un izteiksmīgas vīriešu smaržas ir svarīgs aksesuārs, kas vīrietim var kalpot arī par lielisku pirmo iespaidu. Saka, ka pats drīz vien savas smaržas nejūti, jo pierodi pie tām. Tāpēc tās vissvarīgākas ir vīrietim apkārt esošajiem cilvēkiem. Labas smaržas rada tik pat labu pirmo iespaidu darba tikšanās laikā vai, piemēram, randiņā.

Izvēloties šādu dāvanu, ir gan jāzina vīrieša personīgā gaume. Reizēm smaržas var būt ļoti individuāls pirkums, ko grūti kādam citam nopirkt. Taču, ja pārzini aromātus, kam vīrietis dod priekšroku, problēmu noteikti nebūs. 220.lv interneta veikalā ir pieejams plašs piedāvājums vīriešu smaržām, kur var atrast gan populārākos zīmolus kā Hugo Boss, Versace un Lacoste, gan dažādus citus zīmolus. Kā arī pie DOUGLAS atrodamas iecienītāko zīmolu vīriešu smaržas, kas spēs lieliski papildināt ikviena vīrieša koptēlu.

15. Bezvadu austiņas

austiņas

Mūzikas cienītājam laba un noderīga dāvana varētu būt bezvadu austiņas. Tās paliek ar vien populārākas, jo ievērojami atvieglo ikdienu. Austiņas ar vadiem mēdza aizņemt daudz laika, jo vadi visu laiku piņķerējās. Tagad tādu problēmu vairs nav.

Ja šī izklausās pēc vīrietim piemērotas dāvanas svētkos, tad atliek vien izvēlēties austiņas – mazās vai lielās. Mūzikas klausīšanās priekam labas būs mazās austiņas, kuras ikdienā visur ņemt līdzi.

16. GoPro kamera

gopro kamera

Fotoattēlu hobija apvienošanai ar sportiskām aktivitātēm ir izveidojusies sporta kamera GoPro. Tā ir speciāli paredzēta fiksēt ātrā kustībā notiekošo un noķerot lielisku kadrus no jebkuras sporta spēles vai sacensības. Šajās kamerās ir iebūvēta video stabilizācija un pieejams brīvroku režīms, kas ļauj uzņemt fotoattēlu ar balss ziņu vien. 

Go Pro kamera ir arī ūdensizturīga, kas ļauj tai nebaidīties no saskarsmes ar ūdeni. Tādēļ iespējams iemūžināt dažādus ūdens sportus vai arī, piemēram, eksotiska ceļojuma laikā nofilmēt zemūdens skaisto pasauli. Piedzīvojumu kāram vīrietim šī dāvana būtu lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās.

17. Mugursoma ikdienai vai pārgājieniem

mugursoma

Mugursomas vairs nudien nav domāti skolas grāmatu pārnēsāšanai. Mūsdienās mugursomas ir ērts ikdienas sabiedrotais, kas var būt arī stilīgs aksesuārs. Vīrietim, kas ikdienā mēdz nēsāt līdzi klēpjdatoru, kameru vai jebko citu, stilīga mugursoma varētu būt lieliska dāvana svētkos.

Ja vīrietis daudz laika pavada brīvā dabā un dodoties garās pastaigās, tad viņam noderētu sportiskāka stila mugursoma. Iespējams, viņam patiktu savā īpašumā saņemt īpašu pārgājienu mugursmu. Tā noderēs arī ceļošanā.

18. Bezvadu telefona lādētājs

bezvadu lādētājs

Mūsdienās visas teholoģijas lēnām sāk darboties bez vadiem. Tas ir daudz ērtāk, jo ievērojami atvieglo tehnoloģiju pārnēsāšanu – datorus, austiņas, tumbiņas, pelītes utt. Bezvadu lādētājs telefonam ir ļoti noderīgs gadžets.

Ir arī telefona lādētāji, kas darbojas uz saules bateriju principa. Tas ir īpaši noderīgs gadžets, kas palīdz uzlādēt telefonu brīvā dabā.

19. Elegants un noderīgs sejas maskas maciņš

sejas maskas maciņš ggsellection

Sejas maskas ir kļuvušas par mūsu visu ikdienas realitāti. Tā kā maskas uzdevums ir pasargāt mūs no saslimšanu veicinošām baktērijām, tad ir īpaši svarīgi piedomāt arī par to, kur savas maskas liekam. Daudziem noteikti jau ir ierasts savas sejas maskas likt kabatās, somās un varbūt pat pakarināt uz mašīnas atpakaļskata spoguļa. Lai tavam jubilāram nerastos šāda problēma, iesakām viņam uzdāvināt sejas maskas maciņu.

Tā ir mūsdienās loti noderīga dāvana, kas beidzot nodrošinās vīrieša sejas masku ar tai paredzētu vietu – elegantu ādas maciņu. Šis sejas maskas maciņš parūpēsies par to, ka maska vienmēr būs atrodama vienuviet. Turklāt tas būs arī drošāk, jo maska netiks novietota iepriekš minētajās kabatās un citās vietās, kur pagadās to ikdienas steigā noslēpt.

20. Sporta pulkstenis labam treniņam

sporta pulkstenis

Veselīga dzīvesveida ievērošanai ir liela loma mūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Ikdienišķa sportošana palīdz ne vien izskatīties labāk, bet tā arī sajusties – mazina stresa līmeni, uzlabo miegu un vispārējo labsajūtu. Ja dāvanas saņēmējs nodarbojas ar sportu, tad viņam lieliska dāvana ir sporta pulkstenis. Taču vērts piebilst, ka sporta pulkstenis savu daudzveidīgo funkciju dēļ ir arī fantastisks motivācijas lādiņš kustēties vairāk.

Sporta pulksteņi ir dažādi. Tie pieejami gan sportiska paskata, gan arī pavisam eleganti un smalki. Tomēr lielākajai daļai no tiem ir vienotas funkcijas – sirds sitienu un sirds ritma fiksēšana, noieto soļu un distances uzskaitīšana, miega un stresa līmeņa uzraudzīšana un sadedzināto kaloriju skaitīšana.

21. Stilīga cepure

cepure

Vēl viena noderīgas dāvanas ideja ir cepure. Tās paliek ar vien populārākas gan ziemā, gan vasarā. Balstoties uz vīrieša gaumi un stila izjūtu, uzdāvini viņam foršu cepuri, ko valkāt ikdienā.

Ja vīrietim dzimšanas diena ir rudenī vai ziemas sākumā, tad noderēs forša un silta ziemas cepure. Vasarā savukārt laba dāvana būs kāds stilīga naģene vai pludmales cepure.

22. Stilīga šlipse vai tauriņš uzvalkam

šlipse

Vīrietim, kas ikdienā daudz laika pavada strādājot uzvalkā, laba dāvana varētu būt kāds stilīgs uzvalka papildinājums. Katru dienu jau citu uzvalku nemainīs, taču jauna šlipse vai tauriņš var ievērojami papildināt koptēlu un piešķirt tam odziņu.

Būt lietišķam nenozīmē būt garlaicīgam. Kvalitatīva šlipse vai tauriņš – atkarīgs no tā, kam vīrietim dod priekšroku – var būt jauka dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Var pat uzdāvināt veselu komplektu ar, piemēram, 3 skaistām šlipsēm.

23. Armijas apģērbs

apģērbs

Armijas vīri dara svarīgu darbu. Kalpot savai valstij, dzimtenei un tautai ir liels lepnums mums visiem. Armijā bieži vien ir jārēķinās ar laika apstākļiem, kas ne vienmēr ir patīkami. Ir jāspēj saglabāt siltums, jāmāk izdzīvot un saplūst ar dabu. Liela loma komforta un drošības saglabāšanā piemīt tieši apģērbam, turklāt nederēs jebkurš katrs apģērbs.

Armijas apģērbs ir speciāli paredzēts gan lielam aukstumam, gan lietainam laikam. Šis veikals piedāvā armijas kreklus, jakas, bikses, zābakus, vestes, mugursomas, maskēšanās kostīmus, piederumus pārgājieniem un citas noderīgas mantas, ieskaitot, teltis, nažus, virtuves trauku komplektus utt. Īstenam armijas vīram šī būs noderīga dāvana. 

24. Termokrūze ikdienai

termokrūzes

Laba termokrūze ir vēl viens ikdienas gadžets, kas noderēs siltu dzērienu mīļotājiem. Ja vīrieša diena nav iedomājama bez tējas vai rīta kafijas, tas termokrūze viņam noteikti nāks tikai par labu.

Tā noder gadījumos, kad no rīta nav laika izdzert mājās kafiju. Tad to pavisam viegli ieliet savā termokrūzē un izdzert pa ceļam uz darbu vai jau galapunktā. Laba termokrūze saglabā dzēriena temperatūru līdz pat 6 stundām!

Vēl kā laba dāvanas ideja termokrūze ir atzīta rakstā 5 reasons why a travel mug is a perfect gift for a coffee lover.

25. Dāvanu karte mūzikas veikalā

dāvanu karte mūzikas instrumentā

Ja svētku jubilārs ir mūziķis, tad viņam vienmēr noderēs dāvanu karte profesionālā mūzikas veikalā. Īpaši tad, ja viņš spēlē vairākus instrumentus un ar degsmi nemitīgi vēlas apgūt vēl vairāk un pilnveidot savas esošās prasmes.

Šī dāvanu karte var tikt izmantota jaunam mūzikas instrumentam vai jau esošo uzfrišināšanai. Arī mūzikas instrumenti mēdz saplīst, vairs tik labi neskanēt un sagādāt citas problēmas. Parasti mūzikas veikali ir visai pretimnākoši un palīdz dažādos gadījumos.

26. Jauns velosipēds

velosipēds

Ekskluzīva dāvana piedzīvojumu meklētājam ir jauns velosipēds. Tā ir īpaša dāvana, kas piemērota īpašiem svētkiem – piemēram, apaļai jubilejai vai izlaidumam. Ritenis ir kā ikdienas piedzīvojumu sabiedrotais, kas ļaus atklāt jaunas vietas un izzināt jaunus pilsētas nostūrus.

Jauns velosipēds pēc jubilāra izvēles būs arī labs veids kā ikdienā izkustēties. Tas motivēs doties jaunos piedzīvojumos, kas darīs labu gan ķermenim, gan arī prātam un noskaņojumam.

27. PlayStation konsole

playstation konsole

Vīrietim, kuram patīk pavadīt savu brīvo laiku uzspēlējot spēles, varētu noderēt jauna PlayStation konsole. Tā ir visai ekskluzīva dāvana, taču tāda, kas sagādās vīrietim vislielāko prieku.

Ja vēl komplektā tiks pievienotas viņa mīļākās spēles, tad dāvana noteikti būs izdevusies. Vīrietis varēs saukt ciemos draugus un nodoties kopējai spēlei un vieglam sacensību garam. Sony PlayStation 5 spēļu konsole, kas radīta, lai varētu izbaudītu mīļākās spēles jaunā līmenī un kvalitātē, pieejama 220.lv interneta veikalā. Pie 220.lv var atrast gan jaunāko spēļu konsoli, gan visu nepieciešamo, kas papildinās spēļu pieredzi – austiņas, pultis, spēles un citus nepieciešamos spēļu aksesuārus.

28. Kafijas automāts

kafijas automāts

Laba dāvana vīrietim īpašos svētkos varētu būt arī kvalitatīvs kafijas automāts. Ja vīrietis ir īstens kafijas vai kafijas dzērienu cienītājs, tad šī dāvana tiks augstu novērtēta. Lai arī šī ir dārga un ekskluzīva dāvana, ir dažādi kafijas automāti, ko iespējams iegādāties arī par ne tik augstu cenu.

Labu ieteikumu apkopojumu esam ielikuši mūsu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

29. Ķermeņa kopšanas produkti

vīriešu ķermeņa kopšanas produkti

Dāvana, kas būs kā mudinājums pievērst savam ķermenim vēl lielāku uzmanību. Vīriešu ķermeņa kopšanas produkti ļaus parūpēties par vīrieša labsajūtu un sniegt relaksējošu mirkli.

Labākais piedāvājums vīrieša ķermeņa kopšanas produktiem, atrodams veikalā DOUGLAS. Šajā veikalā atrodamas gan dažādas dušas želejas, gan šampūni un ziepes kā arī daudz kas cits, kas nepieciešams ķermeņa kopšanai. Un piedāvājumā ir apkopotas populārāko zīmolu preces. Atrodami zīmoli kā L’Oreal, Stenders, Dior u.c.

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Oriģināla dāvana ir tāda, kas vīrietim sniegs īpašas emocijas. Tā ir dāvana, kas nestāvēs plauktā un nekrās putekļus. Visbiežāk tas ir kāds aktīvās atpūtas piedāvājums, relaksējoša atpūta vai jebkas cits, kas no sirds iepriecinās konkrēto jubilāru.

1. Brauciens ar kvadraciklu

brauciens ar kvadraciklu

Aktīvās atpūtas cienītājam noteikti interesēs piedzīvojumu dāvana, kā, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tas ir lielisks veids, kā izvēdināt galvu, pavadīt laiku dabā un kārtīgi iztrakoties. Trases atrodas vien 30km no Rīgas.

Brauciens ar kvadraciklu notiek KMH trasē, kas ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem un ģimeni. KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu labi pavadītam laikam un, iespējams, pat jauna hobija atklāšanai.

2. Pirts noma

pirts dāvana vīrietim

Meklējot dāvanas vīrietim, kas saistītas ar atpūtu, nedrīkst aizmirst arī par pirts procedūrām. Tā varētu būt laba dāvanas ideja ikvienam vīrietim, kuram patīk pakarsēties pirtiņā. Par laimi pirti var arī iznomāt, ja nav laika pašam braukt un to apmeklēt. Pirtiņu var pasūtīt līdz pat namdruvīm.

Pirtī iešana tomēr var kalpot par īstenu rituālu, ko baudīt ar savu ģimeni vai draugiem. Tas uzlabo veselību un labi iederas arī svinībās. Īpaši tad, ja blakus ir baseins, džakuzi vai varbūt ezers, kur pēc pirts nopeldēties. Īpaši oriģināli varētu būt uzdāvināt pirti uz riteņiem, ko var aizvest uz sevis izvēlētu atrašānās vietu.

3. Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Šī ir viena no tām lietām, kurai būtu jābūt ikviena sarakstā. Pat tiem, kuriem ir bail no augstuma – kas gan ir skaistāks veids par lidojumu ar gaisa balonu, kā pārvarēt savas bailes? Lidojums notiek profesionālu un zinošu cilvēku vadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Vienīgā iegūstamā emocija no šī lidojuma ir prieks.

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvanas izvēle emociju baudītājam. Tā liks uz stundu aizmirst par visām pasaules problēmām un raizēm. Dāvanas saņēmējs sapratīs, cik mazas patiesībā ir visas nedienas, jo dzīvojam taču tik skaistā pasaulē. Lai arī šī izklaide ir visai dārgs prieks, lidojums ar gaisa balonu kaut reizi ir jāpiedzīvo ikvienam.

4. Peintbols ar draugiem

peintbols ar draugiem

Peintbols ir spēle, kas aktīviem un sabiedriskiem vīriešiem parasti patīk. Tā tomēr ir iespēja ne vien satikt savus draugus un labi pavadīt laiku, bet arī paskraidīt pa mežu un pašaudīties. Izaicināt savu iekšējo bērnu un sajust veselīgu sacensības garu. Tādā veidā aizmirst visas ikdienas raizes un attapties dzīvojot te un tagad, aizraujošā jautrībā.

Peintbols ar draugiem ir lieliska aktivitāte svaigā gaisā, ko uzdāvināt vīrietim. Turklāt šī dāvanu karte var tikt dāvināta arī ar mērķi saliedēt komandu. Tāpēc vērts šo aktivitāti izbaudīt ar jaunajiem skolas biedriem vai kolēģiem. Apvienot spēkus viena mērķa labā un labi pavadīt pēcpusdienu. 

5. Skrituļdēlis

skrituļdēlis

Stilīga dāvana vīrietim varētu būt arī skrituļdēlis, ja viņš šādu aktivitāti ir kādreiz apsvēris. Skrituļdēlis var kalpot par foršu laika pavadīšanas veidu, kā arī veselīgu pārvietošanās metodi.

Turklāt ir dažādi skrituļdēļu veidi, piemēram, longboard vai penny board. Iespējams, vīrietim ir viens, bet nav otrs. Ja par to ir ieminējies, tad kāpēc gan laikus viņu neiepriecināt pirms vīrietis to nopircis pats? Skrituļdēļus iespējams padarīt par unikāliem ar to dizainiem, tāpēc iesakām izvēlēties ko stilīgu un foršu.

6. Brauciens ar ūdensmoci

brauciens ar ūdensmoci

Tāpat, izvēloties dāvanas vīrietim, ir vērts padomāt arī par aktīvo atpūtu. Piemēram, jāatbild uz tādiem jautājumiem – ko viņam visvairāk patīk darīt, izbaudīt ātrumu vai mieru, būt uz ūdens, gaisā vai uz ceļa. No tā tad var arī izdomāt, vai vīrietim piemērotākais būs lidojums, brauciens ar kvadraciklu vai ūdensmoci.

Brauciens ar ūdensmoci ir lielisks veids, kā izbaudīt vasaru un silto ūdeni. Mums latviešiem šis laiks ir īpaši īss, tāpēc pa ūdeni gribās iztrakoties, cik vien var.

7. Baseina abonements

baseins

Ja vīrietim patīk peldēt, tad nevilcinoties mums ir laba dāvanas ideja – baseina abonements. Latvijā ir īpaši mazs laiks, kad mums latviešiem izpeldēties. Vien pāris vasaras mēneši un arī ne vienmēr. Baseina apmeklējums var būt foršs atgādinājums par to, ka peldēties var arī ziemā.

Turklāt baseina apmeklēšanai ir vairāki bonusi. Tas liek ikdienā pamatīgi izkustēties un uzlabot savu veselību. Pat, ja baseinā nenotiek intensīvs peldes treniņš, došanās uz baseinu un relaksācija ūdenī var būt ļoti patīkama.

8. Jautra karikatūra

karikatūra

Dāvanas, kas sagādā prieku un vienmēr atgādina par kādu jautru notikumu, ir lielisks apsveikums dzimšanas dienā. Karikatūra ir viens no veidiem, kā jubilāram likt pasmaidīt un atcerēties lieliskus mirkļus.

Karikatūras ir jautras dāvanas ar lielu radošo izpausmi, jo karikatūru iespējams izveidot no jebkura attēla. Atrodi kādu fotoatmiņu, kas jubilāram ir patiesi mīļa – lai tā tiek nolikta redzamā vietā un sagādā prieku katru reizi to ieraugot.

9. Vīna degustācija

vīna degustācija

Ja vīrieša alkoholiskais dzēriens pēc izvēles vienmēr ir vīns, tad aizraujoša vīna degustācija var būt lieliska dāvana. Tas būs kā vesels piedzīvojums un ceļojums garšu pasaulē.

Vīna degustācijas laikā parasti izdodas ne vien nogaršot dažādu veidu vīnus, bet arī uzzināt vairāk par to ražošanas procesiem. Šis var būt arī lielisks randiņš ar savu otro pusīti.

10. Gleznas reprodukcija uz kanvas

gleznas reprodukcija oriģināla dāvana

Lieliska dāvana vīrietim, kam patīk māksla, ir gleznas reprodukcija. Tas ir kādas pasaules slavenas gleznas atainojums uz kanvas, ko ērti un viegli pielikt pie sienas. Attēlā ir redzami daži no variantiem, kādus piedāvā izvēlēties uzņēmums CanvasWay.

Gleznas reprodukcija uz kanvas ir labs veids, kā savā mājoklī ieviest pasaules slavenu gleznu. Tā kā šī kanva kalpos par lielisku interjera dekoru vīrieša mājoklī, ņem vērā viņa gaumi. Tas var attiekties arī uz mākslas veidiem. Gleznas reprodukcija var tikt izvēlēta tādos stilos kā impresionisms, pop art, kubisms, minimālisms un daudzi citi.

11. Izbrauciens ar kartingiem

Kartingi ir jautrs veids, kā pavadīt laiku kopā ar draugiem vai studiju biedriem. Tās ir īstas emocijas. Brauciens ar kartingiem ir iespēja kārtīgi iztrakoties pa trasi un atrasties mirklī, ne par ko citu nedomājot.

Tagad īpaši populāri ir elektrokartingi, kas braucēju spēj nodrošināt ar ātru uzrāvienu jau pašā startā. Līkumos tie ļauj braukt ar sānslīdi, kā arī tie parūpējas par precīzu apļu uzskaiti, lai brauciena galā var redzēt, cik nobraukts. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk ātrums.

12. Izbrauciens ar jahtu

brauciens ar jahtu

Vēl viena oriģināla un noteikti ekskluzīva dāvana ir palutināt vīrieti ar braucienu uz jahtas. Tā ir padārga dāvana, taču noteikti tā vērts piedzīvojums. Piemēram, Brauciens ar jahtu Turaida stundas garumā ir lieliska dāvana vīrietim īpašos svētkos.

Jahta varētu būt lieliska vieta, kur sarīkot nelielu dzimšanas dienas pārsteiguma ballīti. Uzaicināt vīrieša tuvākos draugus un ģimeni, un visiem kopā labi pavadīt laiku dažu stundu garumā. Saorganizēt uzkodas un dzērienus, un doties baudīt vēju matos un svaigo jūras gaisu!

13. Izbrauciens ar jaunās paaudzes balansa dēli

Īsts atpūtas mirklis braucienā ir reizēm viss, kas ir nepieciešams pilnīgai harmonijai. Lieliska dāvana, kas sniedz iespēju izbaudīt mirkli ar kādu draugu, vai paziņu, dodoties nelielā izbraucienā ar jaunās paaudzes balansa dēli.

Vēl citas līdzīgas idejas atradīsi mūsu rakstā Oriģinālas dāvanas.

Iedvesmojošas dāvanas vīrietim

Pie iedvesmojošām dāvanām esam atlasījuši tādas apsveikuma idejas, kas vīrietī radīs jaunu sparu nodoties ikdienas darbiem un sapņot par vēl nepaveikto. Tās ir dāvanas, kas ļaus piedzīvot ko īpašu un no jauna sākt novērtēt mazos ikdienas priekus.

1. Grāmata par ceļošanu

grāmata par ceļošanu

Grāmata ir dāvana, kas vienmēr būs noderīga un iedvesmojoša. Lai arī kāds būtu tās saturs, laba grāmata pozitīvi ietekmēs vīrieša radošumu un uzlabos zināšanas. Interesants grāmatas veids, kas varētu būt laba dāvana vīrietim, ir grāmata par ceļošanu.

Tas vīrietim varētu ļaut pasapņot par kādu konkrētu ceļojuma galamērķi, ko viņš pats gribētu kādreiz apskatīt. Īpaši interesantas ir ceļojumu grāmatas, kas uzrakstītas ar dažādiem dzīves gadījumiem un padomiem, ko ņemt vērā tūristiem. Ja grāmatai būtu komiska un smieklīga attieksme, viņam noteikti patiktu!

2. Virtuālās realitātes izmēģināšana

virtuālā realitāte

Virtuālā realitāte ir fenomens, kas jau labu laiku ir aktuāls, taču ne katrs to ir izmēģinājis. Nereti šāda iespēja rodas konkrētos pasākumos, kad par velti iespējams izmēģināt kādu spēli vai noskatīties filmiņu. Taču ir speciālas VR vietas, kur iespējams skatīties aizraujošus video, spēlēt spēles un citādi iesaistīties virtuālajā pasaulē.

Tā būtu interesanta un iedvesmojoša dāvana vīrietim svētkos. Īpaši tad, ja viņš šādu ekstru vēl nav izmēģinājis. Tas ir solis prom no ikdienā pieredzētā un iespēja paskatīties uz iespējām pavisam citādāk – burtiski. Šī pieredze vīrieti varētu iedvesmot, sniegt jaunas idejas un uzlabot radošo garu!

3. Relaksējoša floutinga procedūra

floutings

Meklējot dāvanas vīrietim, atpūta ir vieta, kur sākt. Lieliska dāvana vienmēr ir atpūta – mierpilna floutinga procedūra spēj darīt īstus brīnumus. Tā var būt lieliska dāvana vīrietim, kuram nepieciešams labi atpūsties.

Floutings ir relaksējoša procedūra, kas ļauj ķermenim iegūt pilnvērtīgu atpūtu. Magnija sāls baseins ļauj ķermenim pacelties virs ūdens un sajust bezsvara stāvokli. Tā ir fantastiska sajūta, turklāt vairāku apmeklējumu kurss spēj ievērojami uzlabot gan garīgo, gan arī fizisko veselību.

4. Nokasāma pasaules karte ceļotājam

karte dāvana vīrietim

Vīrietim, kas ir pieradis daudz ceļot, laba dāvana varētu būt pasaules karte. Viņš to varētu izmantot kā mājokļa interjera dekoru. Karte var kalpot kā skaists plakāts. Vel labāk, ja pasaules karte būs nokasāma.

Ar šādu karti ir vēl interesantāk, jo ir iespēja sekot līdzi, kur jau ir pabūts. Tik līdz valsts ir apmeklēta, kartē var nokasīt valsts lauciņu. Līdz kādu dienu visa karte būs nokasīta un pasaule apceļota. Alternatīvas ir arī citādāk atzīmēt apceļotās valstis – ar uzlīmēm, izkrāsojot, piespraudēm utt.

5. Biļetes uz kino vai teātri

biļetes uz kino vai teātri

Ja jau runājam par randiņu klasiku, tad kur vēl klasiskāk kā kino apmeklējums! Tas var būt mīļš randiņš un izklaide vienlaikus. Piemēram, Valentīndienas svētkos noteikti ir pieejamas īpaši romantiskas komēdijas vai citas filmas pāriem.

Kino vietā var uzdāvināt arī jebkuras citas biļetes uz kādu pasākumu – teātri, operu, sporta spēli, sacīkstēm utt. Galvenais, lai jubilāram pašam patīk un diena noteikti būs izdevusies.

6. Pavāru meistarklase

pavāru meistarklase

Saka, ka vīrieši ir tie labākie pavāri. Varbūt arī tavs jubilārs ir viens no tiem vīriešiem, kam patīk gatavot un viņam tas patiesi labi sanāk. Tad savas zināšanas varētu uzlabot kādā pavāru meistarklasē. Iemācīties kādu jaunu recepti vai varbūt pat apgūt pavisam svešas un vēl neiepazītas kultūras ēdienus.

Šāda dāvana varētu būt noderīga arī tiem, kas virtuvē jūtas apjukuši un īpaši ar gatavošanu neaizraujas. Ja vīrietis grib iemācīties gatavot, šis varētu būt labs un iedvesmojošs veids, kā to sākt darīt.

7. Kvalitatīvs plānotājs ikdienai

plānotājs ikdienai

Tik līdz ikdiena tiek papildināta ar kvalitatīvu plānotāju, bez tā dzīve vairs nav iedomājama. Ja tavs jubilārs vienmēr ir aizņemts un mēģina izdarīt vairāk, nekā pietiek spēka un laika, tad tā varētu būt zīme par plānotāja trūkumu.

Labs plānotājs ļaus vīrietim efektīvi saplānot savu ikdienu un ērti pārskatīt visus darāmos darbus. Plānotājs galu galā palīdz arī saprast, kā plānot savu laiku, lai varētu brīvos brīžus veltīt kvalitatīvai atpūtai. Brīdī, kad redzam dienas plānus, varam arī ieplānot laiku sev un saviem tuvajiem. Un jo sakārtotāks dienas ritms, jo vieglāka galva!

Romantiskas dāvanas vīrietim

Ja tu meklē dāvanu savam mīļotajam vīrietim, tad ir laba iespēja ko piemērotu atrast šajā sadaļā. Reizēm vislabākā dāvana ir tieši kvalitatīvi pavadīts laiks kopā. Tāpēc ir pienācis laiks doties romantiskās vakariņās vai kopā braukt lūkoties zvaigznēs!

1. Dāvanu karte restorānā

dāvanu karte restorānā

Restorāna apmeklējums visbiežāk asociējas ar randiņu ar mīļoto cilvēku vai kādu sen neredzētu draugu, vai arī ar darba tikšanos. Balstoties uz restorāna iekārtojumu – interjera dizainu un atmosfēru, pielāgojam to apmeklējumu dažādām dzīves situācijām. Restorānu dāvanu kartes ir tik populāras, jo tās saņemt ir bezgala patīkami. Tā ir iespēja apmeklēt jauku restorānu, atpūsties no gatavošanas, iepazīt jaunu vietu un atklāt jaunas garšas. 

Rīgā vien ir vairāki desmiti izcilu restorānu no kuriem izvēlēties. Nav svarīgi, vai dāvanas saņēmējam garšo tradicionāli un latviski ēdieni, eksotiski un asi ēdieni vai grilēti sezonas labumi, jo piedāvājumā ir restorāns katrai gaumei. Izvēlies piemērotu dāvanu karti un dāvana noteikti būs izdevusies. Izvēlēties iespējams ar raksta TOP 30 restorāni palīdzību.

2. Romantiska zvaigžņu vērošana

zvaigžņu vērošana

Je tiek meklēta dāvana savam mīļotajam vīrietim, tad jebkuros svētkos lieliska ideja ir kāds romantisks pārsteigums. Visu randiņu klasika parasti slēpjas romantikā – un kas gan ir romantiskāks par zvaigžņu pilnu nakti un mīļoto cilvēku blakus?

Zvaigžņu vērošana ir mīļa aktivitāte, kuras pamatā ir skaistās zvaigznes un savs cilvēks blakus. Zvaigžņu vērošanas observatorijās šāds pakalpojums tik tiešām ir pieejams un nu jau to dāvanu kartes veidā var uzdāvināt arī kādam citam.

3. Grezna atpūta pilī

atpūta pilī

Īpaši ekskluzīvas dāvanas ideja ir relaksējoša atpūta kādā no Latvijas smalkajām pilīm vai muižām. Šāda iespēja patiešām pastāv, jo daudzas Latvijas pilis un muižas ir renovētas. Tās saglabājušas visu svarīgo vēsturisko iekārtu, taču tikušas pielāgotas modernai atpūtai.

Nu jau konkrētās pilīs ir iespēja ne vien palikt pa nakti, bet arī baudīt SPA rituālus un gardas maltītes izsmalcinātos restorānos. Šī ir grezna atpūta, ko vīrietis tik ātri neaizmirsīs. Lieliska dāvana vīram gadadienā!

Vairāk par pilīm vari izlasīt mūsu rakstā Latvijas pilis un muižas.

4. Romantiska atpūta divatā

romantiska atpūta divatā

Ja vīrietim ir otrā pusīte, tad augstu novērtēta dāvana noteikti būs kopīga laika pavadīšana. Ir svarīgi pavadīt kopā kvalitatīvu laiku, jo tas palīdz satuvināties un arī vienkārši labi pavadīt laiku.

Ir daudzi veidi, kā uzdāvināt romantisku atpūtu, ko baudīt divatā. Tā var būt kopīga SPA atpūta, nakšņošana viesnīcā, pāru masāžas utt. Par to vairāk rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu – mīlestības dāvana mīļotajam. Tajā apkopoti dažādi dāvanu varianti vīrietim, kas iekļauj arī nakšņošanu viesnīcās.

5. Pikniks svaigā gaisā

pikniks divatā

Ne visām dāvanām ir jābūt taustāmām, jo reizēm kopā būšanu var realizēt arī citādāk. Piemēram, ar jauka piknika palīdzību. Ja vīrietim ir svētki gada siltajā sezonā, tad šāda dāvana varētu būt īstā izvēle. Tā būs īpaši izdevusies, ja sarīkosi vīrietim pārsteigumu un noorganizēsi pikniku, viņam nezinot.

Lai pārsteigums izdotos un būtu patīkams, parūpējies par skaistu lokāciju. Laba piknika ideja ir sarīkot to pie jūras vai kādā skaistā ziedu pļavā. Sagatavo visus vīrieša iecienītākos gardumus un varbūt sarūpē arī jautru galda spēli. Romantiska kopā būšana būs izdevusies!

Interesantas dāvanas vīrietim

Un visbeidzot esam apkopojuši arī vienkārši interesantas dāvanas vīrietim. Šajā kategorijā ir dažādas dāvanu idejas, kas būs piemērotas dzimšanas un vārda dienām, Ziemassvētkiem un izlaidumiem. Šīs ir radošas un aizraujošas dāvanas, kas ļaus vīrietim interesanti pavadīt laiku vai iegūt savā īpašumā ko foršu!

1. Komiksa plakāts

komiksa plakāts

Lai arī komiksus vairs reti kurš lasa, tie joprojām ir ļoti populāri. Gandrīz no katra komiksa varoņa jau ir izveidotas filmas vai seriāli ar ievērojamākajiem supervaroņiem.

Ja jubilāram patīk šāda veida filmas un ir kāds īpaši iemīļots supervaronis, tad laba dāvanas ideja ir komiksa plakāts. To uzreiz var ierāmēt un šāda dāvana kalpos par stilīgu interjera dekoru. Tas var vīrieti arī iedvesmot ikdienas gaitās – īpaši, ja viņš spēj novērtēt komiksu mākslu vai īpašu stāstu, kas ar to ir saistīts.

2. Gaļas piegāde līdz mājām

gaļas piegāde jums

Interesanta un vienlīdz noderīga dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā un siltajā sezonā uzgrillēt šašliku, varētu būt arī gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus.

Gaļa ar piegādi ir ērts risinājums parūpēties par to, ka vienmēr tiks piegādāti svaigi un kvalitatīvi produkti. Lielisks dāvanas papildinājums būtu kāda forša un pārbaudīta recepte, kā saņemto gaļu izmantot.

3. Dzēriena dzesēšanas kubiņi

dzesētāji

Dāvanas vīrietim, kas labi sader ar glāzēm, ir dzērienu dzesētāji. Protams, vienmēr var izmantot ilgu gadu klasiku – ledu. Taču ir dzērieni, kurus ledus nepatīkami atšķaida, tomēr dzērienu tik un tā gribās baudīt patīkami vēsu.

Tad nu tagad ir parādījies foršs gadžets jeb dzēriena dzesēšanas kubiņi, kas izskatās īpaši eleganti viskija glāzē. Tie ir dažādi, taču visvairāk ir manīti pelēki kuba formas dzesētāji. Vīrietim, kam patīk rīkot ballītes un saukt ciemos draugus, šāda dāvana varētu būt noderīga.

4. Aizraujošas galda spēles

galda spēles

Galda spēļu spēlēšana ir izcīnījusi atpakaļ savu vietu kā lieliskai izklaide visas ģimenes vai draugu lokā. Galda spēles nestāv uz vietas un iet līzi laikam, jo to klāsts regulāri tiek papildināts ar modernām un mūsdienīgām galda spēlēm.

Mūsdienās īpaši aktuāls ir kāršu galda spēles – kur jāuzdod dažādi jautājumi, jāmin mīklas vai jānolasa smieklīgākie vārdu salikumi. Laba galda spēle, kas vēl nav vīrieša kolekcijā, būs lietderīga un jautra dāvana.

5. Šautriņu spēle

šautriņu spēle

Ja svētku jubilāram patīk sacensties un pilnveidot savas prasmes, tad lieliska dāvanas ideja ir kāda spēle. Piemēram, uzreiz nāk prātā šautriņu spēle. Tā ir spēle, kas parasti tiek redzēta katrā vīriešu mājoklī vai garāžā.

Šai spēlei piemīt īpaši vīrišķīga enerģija, jo tieši vīriešiem parasti visvairāk patīk savstarpēji sacensties. Kvalitatīva šautriņu spēle var trenēt precizitāti un kavēt laiku, kad tas nepieciešams.

6. T-krekls ar apdruku

t-krekls ar apdruku

Ikviens vīrietis mazāk vai vairāk ikdienā valkā t-kreklus. Tas ir viens no universālākajiem apģērba gabaliem, kas piestāv pie visa. Tā kā ar t-kreklu ir patiešām grūti nošaut greizi, tā var būt laba dāvanas izvēle, ja vēlies uzdāvinā vīrietim ko noderīgu.

Lai šo dāvanu padarītu īpašāku, var pamēģināt kreklam izveidot kādu apdruku. Tā var būt mīļa, stilīga vai smieklīga – attēls, teksts, zīmējums, logo utt. Dāvana, kas ir personalizēta, vienmēr tiks novērtēta vēl vairāk.

7. Personalizēta vīriešu rokassprādze

Vīriešu rokassprādzes tētim

Arī vīriešiem patīk pucēties un ikdienā lietot aksesuārus – īpaši rokassprādzes. Tāpēc šī varētu būt jauka un interesanta dāvana stilīgam vīrietim, kurš ir pārliecināts par savu stila izjūtu.

Attēlā redzamā rokassprādze ir no pašmāju zīmola Nela Gems. Tā ir rokassprādze, kuru par īpašu padara gravētais medaljons. Uz tā iespējams vīrietim iegravēt jebkādu īsu sveicienu vai iniciāli. Personalizētas dāvanas vienmēr ir īpašākas, jo tās izrāda rūpes par jubilāru. Nevienam citam šāda dāvana nebūs – tikai jāparūpējas par oriģinālu gravējuma tekstu!

Šī varētu būt jauka dāvana tētim īpašos svētkos. Ja viņam patīk ik pa laikam uzvilkt kādu rotu, tad vīriešu rokassprādzes tētim būs tieši laikā.

8. Loterejas biļetes

loterejas biļetes

Gadījumā, ja vīrietim jau šķietami viss ir vai arī viņam ir grūti izvēlēties piemērotu dāvanas ideju, labi būs uzdāvināt arī kādu joka dāvanu. Ko tādu, kā, piemēram, loterejas biļetes. Tā ir laba dāvanas vīrietim ideja, kas pārsteigs un iepriecinās.

Tā ir jautra dāvana, jo tu uzdāvini nezināmo – varbūt paveiksies, bet varbūt arī nē. Tas ir azars, kas nāk līdzi ar dāvanu. Pat ja jubilārs vinnēs 5 EUR, tas tāpat būs patīkams veiksmes pierādījums. Lai dāvanu varētu labāk pasniegt, ir dažadas idejas internetā. Piemēram, izveidot veselu loterejas biļešu pušķi.

9. Spēļu kārtis

spēļu kārtis dāvana vīrietim

Laba dāvanas ideja ir arī spēļu kārtis. Ja vīrietim bieži vien patīk paspēlēt kāda veida kārtis, tad šī ir interesanta dāvanas ideja. Atliek vien padomāt, kādas kāršu spēles viņam labpatīk spēlēt. Tad var domāt arī par dāvanas papildinājumu, piemēram, kāršu turētājiem, pokera kauliņiem utt.

10. Interesanta datorspēle

datorspēle

Datorspēles var kalpot par veidu, kā atslēgties no pasaules un labi pavadīt laiku. Ja tās tiek spēlētas ar mēru, tad datorspēlēm bieži vien piemīt dažādas pozitīvas vērtības – koncentrēšanās spējas uzlabošana, stratēģiskā domāšana un izveicība utt. Katrai spēlei kas cits!

Ja arī tavam jubilāram patīk ik pa laikam uzspēlēt kādu datorspēli, tad jauna spēle varētu būt aizraujoša dāvana svētkos.

11. Metāla konstruktors

metala konstruktors

Vēl viena interesanta dāvanas ideja vīrietim ir metāla konstruktori. Tie var būt lielisks hobijs, kas ļaus labi pavadīt laiku un uzlabot pacietību. Metāla konstruktorus var veidot arī ar saviem bērniem. Taču ir arī visai sarežģīti konstruktori, kas paredzēti pieaugušajiem – ar simtiem un simtiem dažādu detaļu.

Ja vīrietim patīk likt kopā lietas un būvēt, tad šī dāvana varētu būt foršs variants.

12. Iespēja izmēģināt virtuālo realitāti

virtuālā realitāte

Interesants mūsdienu piedzīvojums, ko vajadzētu izmēģināt ikvienam, ir virtuālā realitāte. Tā ir iespēja atrasties visneiedomājamākajās situācijās, vien uzliekot uz acīm speciālās VR (virtuālās realitātes) brilles. Ja tavam jubilāram patīk tehnoloģijas un jaunākās iespējas izmēģināt ko aizraujošu, tad iespēja pamēģināt virtuālo realitāti varētu būt forša dāvana.

Labs veids, kā to uzdāvināt, ir ar dāvanu karti. Piemēram, VR Gaming dāvanu karte sniegs vīrietim iespēju pašam izvēlēties dienu un laiku, kad doties izbaudīt šo piedzīvojumu. VR Gaming uzņēmums piedāvā izbaudīt virtuālo realitāti spēlējot spēles, piemēram, esot auto sacīkšu simulācijā.

Lai šīs dāvanu idejas vīrietim iedvesmo un palīdz atrast piemēroto dāvanu vīrietim! 

Citus dāvanu ideju rakstus blogā Top Lietas lasiet sadaļā Dāvanas.

Komentēt