TOP dāvanas vīrietim

Dāvanas vīrietim

Ko dāvināt vīrietim ir vismeklētākā vienība internetā. Iemesli tam var būt dažādi – sievietes nezina, kas ir piemērota dāvana vīriešiem, kas viņus iepriecinās, kas viņiem liksies noderīgs un kas uzreiz pēc dāvanas saņemšanas netiks nolikts plauktiņā un nekad neizmantots. Tāpat kā ikvienam ir skaidrs, ka nevajadzētu dāvināt paredzamas un garlaicīgas dāvanas, ir saprotams, ka vislabākā dāvana ir noderīga dāvana.

Tāpēc esam izveidojuši noderīgu dāvanu sarakstu ar dažādām dāvanu kartēm, ko vīrietis varēs izmantot pēc savām vēlmēm. Tev tikai jāsaprot, kurš no dāvanu piedāvājumiem viņam atbilst visvairāk – vai viņš labprātāk izvēlētos ko praktisku un ikdienā izmantojamu vai mestos iekšā neprātīgā piedzīvojumā, kas vismaz reizi jāizdara ikvienam?

Populārākās dāvanu idejas esam apkopojuši tekstā, lai palīdzētu saprast, kas tad ir tās meklētākās jeb TOP dāvanas vīrietim. Šīs un citas dāvanu idejas meklē FromMe dāvanu kategorijā Dāvanu kartes internetā

Restorānu dāvanu kartes

Restorāna apmeklējums visbiežāk asociējas ar randiņu ar mīļoto cilvēku vai kādu sen neredzētu draugu, vai arī ar darba tikšanos. Balstoties uz restorāna iekārtojumu – interjera dizainu un atmosfēru, pielāgojam to apmeklējumu dažādām dzīves situācijām. Restorānu dāvanu kartes ir tik populāras, jo tās saņemt ir bezgala patīkami. Tā ir iespēja apmeklēt jauku restorānu, atpūsties no gatavošanas, iepazīt jaunu vietu un atklāt jaunas garšas. 

Rīgā vien ir vairāki desmiti izcilu restorānu no kuriem izvēlēties. Nav svarīgi, vai dāvanas saņēmējam garšo tradicionāli un latviski ēdieni, eksotiski un asi ēdieni vai grilēti sezonas labumi, jo piedāvājumā ir restorāns katrai gaumei. Izvēlies piemērotu dāvanu karti un dāvana noteikti būs izdevusies.

Dāvanu kartes hobijam

Dāvana, kas izrāda atbalstu pret vīrieša hobiju un palīdz to attīstīt nākamajā līmenī, vienmēr ir lieliska ideja. Daudzi hobiji, piemēram, makšķerēšana, medīšana, velobraukšana, fotografēšana, moto sports – tam visam ir nepieciešami līdzekļi. Daži hobiji ir lētāki un pieejamāki, daži pieprasa detaļas, kas maksā bargu naudu.

Skaidrs ir tas, ka palīdzība hobija attīstīšanai jeb jaunu piederumu iepirkšanai noteikti tiks novērtēta. Dāvanu kartes hobijam gan iedvesmos dāvanu saņēmēju, gan arī sniegs tam ko praktisku un ļoti noderīgu ikdienai.

Peintbols ar draugiem

Peintbols ir spēle, kas aktīviem un sabiedriskiem vīriešiem parasti patīk. Tā tomēr ir iespēja ne vien satikt savus draugus un labi pavadīt laiku, bet arī paskraidīt pa mežu un pašaudīties. Izaicināt savu iekšējo bērnu un sajust veselīgu sacensības garu. Tādā veidā aizmirst visas ikdienas raizes un attapties dzīvojot te un tagad, aizraujošā jautrībā.

Peintbols ar draugiem ir lieliska aktivitāte svaigā gaisā, ko uzdāvināt vīrietim. Turklāt šī dāvanu karte var tikt dāvināta arī ar mērķi saliedēt komandu. Tāpēc vērts šo aktivitāti izbaudīt ar jaunajiem skolas biedriem vai kolēģiem. Apvienot spēkus viena mērķa labā un labi pavadīt pēcpusdienu. 

Dāvanu karte darba instrumentiem

Katram čaklam un strādīgam vīrietim ir sava darba rīku kolekcija. Tomēr nekad nevar zināt, kad kaut kas saplīsīs un vajadzēs salabot. Tāpēc arī darba instrumentu nekad nevar būt par daudz, turklāt tiem jābūt gatavības stadijā. Asiem, nopulētiem, nesarūsējušiem un gataviem labot, remontēt un savest māju vai dārzu kārtībā.

Dāvanu karte darba instrumentiem ir praktiska dāvana vīrietim, ko iecienījušas dāvināt sievietes saviem strādīgajiem vīriem. Šīs dāvanu kartes piedāvājumā ir rokas darba rīki un instrumenti, elektroinstrumenti un to piederumi, dārza tehnika, kā arī drošības apģērbs un aksesuāri. Pilns komplekts un milzīgs produkcijas klāsts, no kura izveidot lielisku dāvanas komplektu. 

Lidojums ar gaisa balonu

Šī ir viena no tām lietām, kurai būtu jābūt ikviena sarakstā. Pat tiem, kuriem ir bail no augstuma – kas gan ir skaistāks veids par lidojumu ar gaisa balonu, kā pārvarēt savas bailes? Īpaši rudens sezonā šis ir neaizmirstami skaists piedzīvojums, kura laikā no augšas lūkoties pāri mežiem un pļavām, ezeriem un upēm. Lidojums notiek profesionālu un zinošu cilvēku vadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Vienīgā iegūstamā emocija no šī lidojuma ir prieks.

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvanas izvēle. Tā liks uz stundu aizmirst par visām pasaules problēmām un raizēm. Dāvanas saņēmējs sapratīs, cik mazas patiesībā ir visas nedienas, jo dzīvojam taču tik skaistā pasaulē. Lai arī šī izklaide ir visai dārgs prieks, lidojums ar gaisa balonu kaut reizi ir jāpiedzīvo ikvienam. Tāpēc šī ir lieliska dāvana no visas ģimenes, piemēram, apaļā jubilejā vai kāzu gada dienā.

Sporta pulksteņi

Veselīga dzīvesveida ievērošanai ir liela loma mūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Ikdienišķa sportošana palīdz ne vien izskatīties labāk, bet tā arī sajusties – mazina stresa līmeni, uzlabo miegu un vispārējo labsajūtu. Ja dāvanas saņēmējs nodarbojas ar sportu, tad viņam lieliska dāvana ir sporta pulkstenis. Taču vērts piebilst, ka sporta pulkstenis savu daudzveidīgo funkciju dēļ ir arī fantastisks motivācijas lādiņš kustēties vairāk. Tāpēc šī ir lieliska dāvana ikvienam, kas jau sporto vai vēlas sākt to darīt.

Sporta pulksteņi ir dažādi. Tie pieejami gan sportiska paskata, gan arī pavisam eleganti un smalki. Tomēr lielākajai daļai no tiem ir vienotas funkcijas – sirds sitienu un sirds ritma fiksēšana, noieto soļu un distances uzskaitīšana, miega un stresa līmeņa uzraudzīšana un sadedzināto kaloriju skaitīšana. Redzot šos datus un regulāri tiem sekojot līdzi, veidojas pavisam jauns priekšstats par aktīvu dzīvesveidu un to, cik vienkārši tas patiesībā ir. 

GoPro kamera

Fotoattēlu hobija apvienošanai ar sportiskām aktivitātēm ir izveidojusies sporta kamera GoPro. Tā ir speciāli paredzēta fiksēt ātrā kustībā notiekošo un noķerot lielisku kadrus no jebkuras sporta spēles vai sacensības. Šajās kamerās ir iebūvēta video stabilizācija un pieejams brīvroku režīms, kas ļauj uzņemt fotoattēlu ar balss ziņu vien. 

GoPro kamera ir arī ūdensizturīga, kas ļauj tai nebaidīties no saskarsmes ar ūdeni. Tādēļ iespējams iemūžināt dažādus ūdens sportus vai arī, piemēram, eksotiska ceļojuma laikā nofilmēt zemūdens skaisto pasauli. Piedzīvojumu kāram vīrietim šī dāvana būtu lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās.

Bluetooth tumbiņas

Tehnoloģiju attīstībai pārtopot par mūsu ikdienu, bezvadu ierīces nevienam vairs nav jaunums. Ir pieejamas bezvadu austiņas, bezvadu datorpeles, bezvadu lādētāji un, protams, arī bezvadu skaļruņi. Tumbiņas nu jau pieejamas dažādās variācijās, izmēros, krāsās un no cenas arī iespējams saprast aptuveno mūzikas skanējuma kvalitāti.

Bluetooth tumbiņas 707.lv interneta veikalā ir pieejas cenu diapazonā no 5 līdz 700 eiro. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, novērtē augstu mūzikas kvalitāti, tad šajā produktu plašajā piedāvājumā noteikti spēsi atrast īšto dāvanu, kas atbildīs arī viņa vēlmēm un standartiem. Jaunas ierīces noteikti iepriecina un ir jauka dāvanas ideja. 

Kvalitatīva gultas veļa

Guļot pavadām lielu daļu savas dzīves, tāpēc ir svarīgi parūpēties par kvalitatīvu gultas veļu. Ne vienmēr sākotnēji par to piedomājam, tikai pēc pāris mazgāšanas reizēm attopamies pie palaga, kas ir savēlies un palicis raupjš. Kas sākotnēji likās kvalitatīvs, nu jau ir neērts un sagādājis pamatīgu vilšanos. Lai tā nenotiktu, ir jāpārliecinās par to, ka gultas veļa tiek izvēlēta no uzticamiem ražotājiem.

Kvalitatīva gultas veļa no interneta veikala 707.lv ir pieejama no vairumtirgotāja IKEA. Tās cenas svārstās no 15 līdz 120 eiro. Tas atkarīgs no gultas veļas komplektācijas, izmēriem un konkrētām kolekcijām. Taču vērts atcerēties, ka uz gultas veļu vēlams nežēlot naudu. Tieši tāpēc tā ir lieliska dāvana vīrietim, jo viņš pats sev droši vien nekad nenopirktu dārgu, bet kvalitatīvu gultas veļu.

Sporta kluba abonements

Pieturoties pie aktīva dzīvesveida tēmas, aktuāla dāvana vīrietim ir arī sporta kluba apmeklējums vai mēneša abonements. Ja vīrietis aktīvi sporto, tad šī dāvana atvieglos viņa izdevumus vismaz vienam mēnesim, kas būs visnotaļ patīkami. Taču šī dāvana noderēs arī tiem, kas vienmēr runā par sportošanas uzsākšanu, taču nekad līdz tam tā arī nenonāk.

Sporta kluba abonements sniedz nepieciešamo motivācijas devu. Saņemot šādu dāvanu, nav iespējams to neizmantot. Nelaidīs garām taču tādu iespēju, turklāt sporta zāles abonements nav nemaz tik lēts. Lieki piebilst, ka ieradums veidojas 28 dienu laikā. Tāpēc viena mēneša abonements ir pietiekami ilgs laiks, lai izmainītu savu dzīvesveidu  un sāktu regulāri piekopt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. 

Armijas apģērbs

Armijas vīri dara svarīgu darbu. Kalpot savai valstij, dzimtenei un tautai ir liels lepnums mums visiem. Armijā bieži vien ir jārēķinās ar laika apstākļiem, kas ne vienmēr ir patīkami. Ir jāspēj saglabāt siltums, jāmāk izdzīvot un saplūst ar dabu. Liela loma komforta un drošības saglabāšanā piemīt tieši apģērbam, turklāt nederēs jebkurš katrs apģērbs.

Armijas apģērbs ir speciāli paredzēts gan lielam aukstumam, gan lietainam laikam. Šis veikals piedāvā armijas kreklus, jakas, bikses, zābakus, vestes, mugursomas, maskēšanās kostīmus, piederumus pārgājieniem un citas noderīgas mantas, ieskaitot, teltis, nažus, virtuves trauku komplektus utt. Īstenam armijas vīram šī būs noderīga dāvana. 

Lai šīs dāvanu idejas iedvesmo un palīdz atrast piemēroto dāvanu vīrietim! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *