TOP dāvanas vīrietim

Dāvanas vīrietim

Ko dāvināt vīrietim ir vismeklētākā vienība internetā. Iemesli tam ir dažādi – sievietes nezina, kas ir piemērota dāvana vīriešiem. Tāpat kā ikvienam ir skaidrs, ka nevajadzētu dāvināt paredzamas un garlaicīgas dāvanas, ir saprotams, ka vislabākā dāvana vīrietim ir noderīga dāvana.

Esam izveidojuši noderīgu dāvanu sarakstu ar dažādām dāvanu kartēm, ko vīrietis varēs izmantot pēc savām vēlmēm. Tikai jāsaprot, kurš no dāvanu piedāvājumiem viņam atbilst visvairāk – vai viņš labprātāk izvēlētos ko praktisku un ikdienā izmantojamu vai mestos iekšā neprātīgā piedzīvojumā, kas vismaz reizi jāizdara ikvienam?

Populārākās dāvanu idejas esam apkopojuši tekstā, lai palīdzētu saprast, kas tad ir tās meklētākās jeb TOP dāvanas vīrietim. Šīs un citas dāvanu idejas meklē FromMe dāvanu kategorijā Dāvana vīrietim

Restorānu dāvanu kartes

dāvanu karte restorānā

Restorāna apmeklējums visbiežāk asociējas ar randiņu ar mīļoto cilvēku vai kādu sen neredzētu draugu, vai arī ar darba tikšanos. Balstoties uz restorāna iekārtojumu – interjera dizainu un atmosfēru, pielāgojam to apmeklējumu dažādām dzīves situācijām. Restorānu dāvanu kartes ir tik populāras, jo tās saņemt ir bezgala patīkami. Tā ir iespēja apmeklēt jauku restorānu, atpūsties no gatavošanas, iepazīt jaunu vietu un atklāt jaunas garšas. 

Rīgā vien ir vairāki desmiti izcilu restorānu no kuriem izvēlēties. Nav svarīgi, vai dāvanas saņēmējam garšo tradicionāli un latviski ēdieni, eksotiski un asi ēdieni vai grilēti sezonas labumi, jo piedāvājumā ir restorāns katrai gaumei. Izvēlies piemērotu dāvanu karti un dāvana noteikti būs izdevusies. Izvēlēties iespējams ar raksta TOP 30 restorāni palīdzību.

Dāvanu kartes hobijam

dāvanu karte hobijam

Dāvana, kas izrāda atbalstu pret vīrieša hobiju un palīdz to attīstīt nākamajā līmenī, vienmēr ir lieliska ideja. Daudzi hobiji, piemēram, makšķerēšana, medīšana, velobraukšana, fotografēšana, moto sports – tam visam ir nepieciešami līdzekļi. Daži hobiji ir lētāki un pieejamāki, daži pieprasa detaļas, kas maksā bargu naudu.

Skaidrs ir tas, ka palīdzība hobija attīstīšanai jeb jaunu piederumu iepirkšanai noteikti tiks novērtēta. Dāvanu kartes hobijam gan iedvesmos dāvanu saņēmēju, gan arī sniegs tam ko praktisku un ļoti noderīgu ikdienai.

Peintbols ar draugiem

peintbols ar draugiem

Peintbols ir spēle, kas aktīviem un sabiedriskiem vīriešiem parasti patīk. Tā tomēr ir iespēja ne vien satikt savus draugus un labi pavadīt laiku, bet arī paskraidīt pa mežu un pašaudīties. Izaicināt savu iekšējo bērnu un sajust veselīgu sacensības garu. Tādā veidā aizmirst visas ikdienas raizes un attapties dzīvojot te un tagad, aizraujošā jautrībā.

Peintbols ar draugiem ir lieliska aktivitāte svaigā gaisā, ko uzdāvināt vīrietim. Turklāt šī dāvanu karte var tikt dāvināta arī ar mērķi saliedēt komandu. Tāpēc vērts šo aktivitāti izbaudīt ar jaunajiem skolas biedriem vai kolēģiem. Apvienot spēkus viena mērķa labā un labi pavadīt pēcpusdienu. 

Relaksējoša atpūta

floutings

Lieliska dāvana vienmēr ir atpūta – mierpilna pirts procedūra, brīvdienas SPA centrā, masāža vai floutings.

Floutings ir relaksējoša procedūra, kas ļauj ķermenim iegūt pilnvērtīgu atpūtu. Magnija sāls baseins ļauj ķermenim pacelties virs ūdens un sajust bezsvara stāvokli. Tā ir fantastiska sajūta, turklāt vairāku apmeklējumu kurss spēj ievērojami uzlabot gan garīgo, gan arī fizisko veselību.

Pirts rituāls ir relaksējoša dāvana, kas sniedz mierpilnu atpūtu, uzlabo veselības stāvoli un ļauj pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar saviem draugiem, ģimeni vai mīļoto cilvēku. 

Citi SPA rituāli un viesnīcas, kas patiktu vīrietim, apskatāmi rakstā SPA atpūta Latvijas reģionos.

Dāvanu karte darba instrumentiem

darba instrumenti

Katram čaklam un strādīgam vīrietim ir sava darba rīku kolekcija. Tomēr nekad nevar zināt, kad kaut kas saplīsīs un vajadzēs salabot. Tāpēc arī darba instrumentu nekad nevar būt par daudz, turklāt tiem jābūt gatavības stadijā. Asiem, nopulētiem, nesarūsējušiem un gataviem labot, remontēt un savest māju vai dārzu kārtībā.

Dāvanu karte darba instrumentiem ir praktiska dāvana vīrietim, ko iecienījušas dāvināt sievietes saviem strādīgajiem vīriem. Šīs dāvanu kartes piedāvājumā ir rokas darba rīki un instrumenti, elektroinstrumenti un to piederumi, dārza tehnika, kā arī drošības apģērbs un aksesuāri. Pilns komplekts un milzīgs produkcijas klāsts, no kura izveidot lielisku dāvanas komplektu. 

Gaļas piegāde līdz mājām

gaļas piegāde jums

Interesanta un vienlīdz noderīga dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā un siltajā sezonā uzgrillēt šašliku, varētu būt arī gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus.

Gaļa ar piegādi ir ērts risinājums parūpēties par to, ka vienmēr tiks piegādāti svaigi un kvalitatīi produkti, ko nodrošina Gaļas piegāde Jums.

Lielisks dāvanas papildinājums būtu kāda forša un pārbaudīta recepte, kā saņemto gaļu izmantot. Šašlika marināde mēdz sagādāt grūtības, ja gribās pamēģināt ko jaunu, jo gadās arī nošaut greizi. Tad nu atvieglo grila sezonu dāvanas saņēmējam un uzdāvini kādu foršu recepti!

Brauciens ar kvadraciklu

brauciens ar kvadraciklu

Aktīvās atpūtas cienītājam noteikti interesēs piedzīvojumu dāvana, kā, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tas ir lielisks veids, kā izvēdināt galvu, pavadīt laiku dabā un kārtīgi iztrakoties. Trases atrodas vien 30km no Rīgas.

Brauciens ar kvadraciklu notiek KMH trasē, kas ir vieta, kur aktīvi pavadīt laiku kopā ar draugiem, kolēģiem un ģimeni. KMH jau vairāk nekā 10 gadus piedāvā krosa motociklu un kvadriciklu nomu labi pavadītam laikam un, iespējams, pat jauna hobija atklāšanai.

Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Šī ir viena no tām lietām, kurai būtu jābūt ikviena sarakstā. Pat tiem, kuriem ir bail no augstuma – kas gan ir skaistāks veids par lidojumu ar gaisa balonu, kā pārvarēt savas bailes? Īpaši rudens sezonā šis ir neaizmirstami skaists piedzīvojums, kura laikā no augšas lūkoties pāri mežiem un pļavām, ezeriem un upēm. Lidojums notiek profesionālu un zinošu cilvēku vadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Vienīgā iegūstamā emocija no šī lidojuma ir prieks.

Lidojums ar gaisa balonu ir lieliska dāvanas izvēle emociju baudītājam. Tā liks uz stundu aizmirst par visām pasaules problēmām un raizēm. Dāvanas saņēmējs sapratīs, cik mazas patiesībā ir visas nedienas, jo dzīvojam taču tik skaistā pasaulē. Lai arī šī izklaide ir visai dārgs prieks, lidojums ar gaisa balonu kaut reizi ir jāpiedzīvo ikvienam. Tāpēc šī ir lieliska dāvana no visas ģimenes, piemēram, apaļā jubilejā vai kāzu gada dienā. Vērts izlasīt arī atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Sporta pulkstenis labam treniņam

sporta pulkstenis

Veselīga dzīvesveida ievērošanai ir liela loma mūsu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Ikdienišķa sportošana palīdz ne vien izskatīties labāk, bet tā arī sajusties – mazina stresa līmeni, uzlabo miegu un vispārējo labsajūtu. Ja dāvanas saņēmējs nodarbojas ar sportu, tad viņam lieliska dāvana ir sporta pulkstenis. Taču vērts piebilst, ka sporta pulkstenis savu daudzveidīgo funkciju dēļ ir arī fantastisks motivācijas lādiņš kustēties vairāk. Tāpēc šī ir lieliska dāvana ikvienam, kas jau sporto vai vēlas sākt to darīt.

Sporta pulksteņi ir dažādi. Tie pieejami gan sportiska paskata, gan arī pavisam eleganti un smalki. Tomēr lielākajai daļai no tiem ir vienotas funkcijas – sirds sitienu un sirds ritma fiksēšana, noieto soļu un distances uzskaitīšana, miega un stresa līmeņa uzraudzīšana un sadedzināto kaloriju skaitīšana. Garmin pulkstenis ir ļoti labs un populārs variants.

Redzot šos datus un regulāri tiem sekojot līdzi, veidojas pavisam jauns priekšstats par aktīvu dzīvesveidu un to, cik vienkārši tas patiesībā ir. 

GoPro kamera

gopro kamera

Fotoattēlu hobija apvienošanai ar sportiskām aktivitātēm ir izveidojusies sporta kamera GoPro. Tā ir speciāli paredzēta fiksēt ātrā kustībā notiekošo un noķerot lielisku kadrus no jebkuras sporta spēles vai sacensības. Šajās kamerās ir iebūvēta video stabilizācija un pieejams brīvroku režīms, kas ļauj uzņemt fotoattēlu ar balss ziņu vien. 

GoPro kamera ir arī ūdensizturīga, kas ļauj tai nebaidīties no saskarsmes ar ūdeni. Tādēļ iespējams iemūžināt dažādus ūdens sportus vai arī, piemēram, eksotiska ceļojuma laikā nofilmēt zemūdens skaisto pasauli. Piedzīvojumu kāram vīrietim šī dāvana būtu lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās.

Bluetooth tumbiņas

tumbiņa

Tehnoloģiju attīstībai pārtopot par mūsu ikdienu, bezvadu ierīces nevienam vairs nav jaunums. Ir pieejamas bezvadu austiņas, bezvadu datorpeles, bezvadu lādētāji un, protams, arī bezvadu skaļruņi. Tumbiņas nu jau pieejamas dažādās variācijās, izmēros, krāsās un no cenas arī iespējams saprast aptuveno mūzikas skanējuma kvalitāti.

Bluetooth tumbiņas 707.lv interneta veikalā ir pieejas cenu diapazonā no 5 līdz 700 eiro. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, novērtē augstu mūzikas kvalitāti, tad šajā produktu plašajā piedāvājumā noteikti spēsi atrast īšto dāvanu, kas atbildīs arī viņa vēlmēm un standartiem. Jaunas ierīces noteikti iepriecina un ir jauka dāvanas ideja. 

Armijas apģērbs

apģērbs

Armijas vīri dara svarīgu darbu. Kalpot savai valstij, dzimtenei un tautai ir liels lepnums mums visiem. Armijā bieži vien ir jārēķinās ar laika apstākļiem, kas ne vienmēr ir patīkami. Ir jāspēj saglabāt siltums, jāmāk izdzīvot un saplūst ar dabu. Liela loma komforta un drošības saglabāšanā piemīt tieši apģērbam, turklāt nederēs jebkurš katrs apģērbs.

Armijas apģērbs ir speciāli paredzēts gan lielam aukstumam, gan lietainam laikam. Šis veikals piedāvā armijas kreklus, jakas, bikses, zābakus, vestes, mugursomas, maskēšanās kostīmus, piederumus pārgājieniem un citas noderīgas mantas, ieskaitot, teltis, nažus, virtuves trauku komplektus utt. Īstenam armijas vīram šī būs noderīga dāvana. 

Lai šīs dāvanu idejas vīrietim iedvesmo un palīdz atrast piemēroto dāvanu vīrietim! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *