Kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem

no

Vairums cilvēku savu dienu labprāt sāk ar gardu kafijas vai tējas tasi. Liela nozīme tam, kā izvērsīsies diena, nereti ir ne tikai dzērienam, bet arī pašai krūzītei. Mums katram ir savas kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem vai zīmējumiem.

Visbiežāk katru rītu gribās izmantot tieši to vienu savu krūzīti, kas uzlabo omu un ir īstajā izmērā. Ja tomēr zini kādu, kam vēl nav pašam sava mīļākā krūze, tad šis ir raksts, kur smelties iedvesmu nākošajai dāvanai šim cilvēkam.

Esam apkopojuši pašmāju mazajos uzņēmumos un veikalos radītās kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem, attēliem un dizainiem.

Dadzis – Smaidi, kad neko nesaproti 

dadzis krūzes

Pašmāju zīmols Dadzis jau labu laiku izceļas ar skaistām krūzēm, kas papildinātas ar oriģināliem zīmējumiem un tiem pievienotiem tekstiem. Vispopulārākās ir viņu baltās krūzītes ar dažādiem meža zvēriem, tāpēc šoreiz vēlējāmies izcelt kādu mazāk zināmu krūziti, kas ir tik pat skaista un oriģināla.

Šī ir jautra keramikas krūzīte ar metālisku pārklājumu, ko rotā meitenes zīmējums. Krūzītes galvenais moto jeb humora pilnais ikdienas atgādinājums ir smaidīt arī tad, kad vispār neko nesaproti. Tā kā zīmolam Dadzis pašam sava veikala nav, tad tā ražojumi jāmeklē citos latviešu veikaliņos. Šo krūzīti atradām veikalā Daba.

Daba – Īstais brīdis ir tagad

daba krūzes

Paturpinot veikala Daba slavināšanu, vēlamies izcelt arī to, ka šim veikaliņam ir pašam sava zīmola krūzes. Tās ir pieejamas dažādos interesantos dizainos, tāpēc nevarējām izvēlēties tikai vienu. Ja nepieciešama Ziemassvētku vai dzimšanas dienas dāvaniņa, tad kādas kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem no veikala Daba būs tieši laikā.

Attēlā apvienojām divas pilnīgu kontrastu iespējas. Bučas krūze, kas ir jautra un gaumīga vienlaikus, noteikti liks pasmaidīt. Savukārt otrā krūze vairāk būs piemērota smalkāka dizaina un estētikas cienītājiem. 

Anda Rada – Nezīlē kafijas biezumos

anda rada krūzes

Anda Rada ir pašmāju zīmols, kas rada dažādas skaistumlietas ikdienai un svētkiem. Piedāvājumā ir arī pa kādai foršai tējas un kafijas krūzei, kas iedvesmo un liek savu dienu uzsākt ar smaidu. 

Tiem, kas savu ikdienu nevar iedomāties bez kafijas, droši vien nav sveši ticējumi par zīlēšanu kafijas biezumos. Pastāv uzskati, ka no izdzertas kafijas krūzītes tās biezumos var saskatīt kādu zīmi par nākotni. Ja arī tu zini kādu, kam šis temats nav svešs, kafijas krūzīte, kas atgādina dzīvot realitātē, būs asprātīga dāvanas izvēle.

Šonakt – Tu esi un tev ir jāpaliek tā

šonakt krūzes

Jau vairāku gadu garumā savos vārdos Ieva Cipruse mēdz ietērpt dažādus traukus un citas skaistumlietas – galvenokārt šķīvjus un nu jau arī krūzes. Tās vienmēr ir gaumīgā minimālisma stilā, uz balta vai melna pamata. 

Par īpašām šīs krūzes padara tieši teksti. Tie ir Cipruses oriģinālteksti, kas rotā viņas darbus. Attēlā esam ielikuši vienu variantu – Tu esi gan vētra, gan miers, un tev ir jāpaliek tā. Vairāk ar mākslinieces darbiem iespējams iepazīties viņas zīmola Šonakt jeb Tonight sociālajos medijos.

Virzas – keramikas darbnīcas krūzes

virzas krūzes dāvana

Keramikas darbnīca Virzas apvieno klasisko ar moderno, veidojot māla krūzes, kas ietērptas spilgtās krāsās un radošos tekstos. Virzas aicina veidot pasūtījumus un ar prieku sadarbojas arī ar personalizētiem pasūtījumiem. Pie viņiem iespējams iegūt savu oriģinālo krūzīti vai pasūtīt to kādam citam kā dāvanu vai suvenīru.

Visiecienītākās ir attēlā redzamās kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem un spilgtajām krāsām. Tās ir īpašas ar to, ka katras krūzītes apakšā slēpjas kāds dzīvnieciņš vai simboliņš. Arī to krūzei var izvēlēties pēc piedāvājuma.

Latvijas Pērles – Esi reāls

krūze ar uzrakstu

Vēl viens Latvijā radīta dizaina piemērs ir šīs stilīgās krūzes no Latvijas Pērles. Tās ir pavisam vienkāršas un vienlīdz skaistas. Uz krūzes uzdrukātais dzīvnieciņš vienmēr pasaka ko tieši laikā – Esi reāls, piemēram!

Latvijas Pērles krūzītes iespējams pasūtīt viņu interneta veikalā, kā arī atrast reālajos veikaliņos Siguldā, Valmierā, Ādažos, Ogrē un Ķekavā. 

Labumu bode – metāla krūzes

krūze ar uzrakstu

Ceļojums sākas ar viskiju; kļūdīties ir cilvēcīgi; laivoju, tātad atvaļinājums. Šie un citi asprātīgie uzraksti ir pieejami Labumu bodē uz metāla krūzītēm jeb ceļa krūzēm, kā ierasts tās saukt. Šīs krūzes ir lielisks sabiedrotais ne tikai mājās, bet arī ceļojumos un atpūtā pie dabas.

Labumu bodē atradīsi šos un vēl citus Latvijas mazo ražotāju un zemnieku labumus. Šī ir īstā vieta, kur ieskatīties oriģinālas dāvanas meklējumu laikā. 

Studija Pienene – Rīgas krūze

rīga krūze

Klasiskie RĪGA uzraksti ir manīti uz visdažādākajiem apģērbiem, aksesuāriem un arī ikdienas gadžetiem. Studijā Pienene atradām stilīgās un absolūti ikoniskās RĪGA krūzītes. Tādai bez šaubām ir jābūt katra rīdzinieka mājoklī un vēl jo vairāk tiem, kas dzīvo ārzemēs un ilgojās pēc savām mājām Latvijas galvaspilsētā.

Kā jau ar daudzām mazo ražotāju produkcijām, arī RĪGA krūzītes ir atrodamās visdažādākajos pašmāju dizaina veikaliņos. Tā ir lieliska krūze, kas piestāvēs minimālisma dizaina cienītājiem. Nekā lieka, tikai pats svarīgākais.

RIIJA – Ja man esi tu

riija krūze

RIIJA ir dizaina veikals, kurā iespējams iegādāties dažādas lietas mājokļa uzpucēšanai un ikdienas atvieglošanai. Veikala trauku sadaļa vienmēr ir piepildīta ar gaumīgiem pašmāju ražotāju un mākslinieku veidotiem traukiem. RIIJA klāstā parādījušās arī kafijas krūzes ar uzrakstiem.

Tās radījis mākslinieks, kurš dzird eņģeļu balsis un dzejo. Šīs gaumīgās porcelāna krūzes ar Māra Subača zīmējumiem apvieno rakstītas atziņas un vizuālās zīmes teoloģiskos un psiholoģiskos kontekstos. Ja man esi tu, es aizmirstu, ka man nav kronis.

Piparmētra – Būt ceļā garā

krūze ceļam

PIPARMĒTRA ir pašmāju zīmols, kas labi zināms ar tā radītajām papīrlietām. Zīmola interneta veikalā ir pieejami ikgadējie plānotāji un dažādas apsveikuma kartītes. Īpašu popularitāti ir izplenījušās arī Piparmētras ceļa krūzes. Tās rotātas ar dažādiem uzrakstiem un iedvesmas citātiem.

Mēs par piemēru izvēlējāmies krūzi ar uzrakstu – Būt ceļā garā, mežā biezā, kalnā augstā, jūrā dziļā. Krūzes otrā pusē ir aicinājums – ejam?

Daiļrade Ceramics – Izbaudi mirkli

izbaudi mirkli krūze

Skaistas kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem, ko atradām Daiļrades keramikas interneta veikalā, ir šīs ar rokām darinātās kaķu krūzes. Tās ir pavisam unikālas un uz citu fona izceļas ar keramisko kaķa figūriņu, kas novietota uz krūzes osiņas.

Krūzes iekšpuse ir pārklāta ar praktisku, spīdīgu, tumši brūnu glazūru. Padomāts ir par visu, jo uzraksts veidots dekoldrukas tehnikā un ir apdedzināts augstā temperatūrā keramikas apdedzināšanas krāsnī. Tas nodrošina uzraksta ilgstošu noturību gan pret berzi, gan mazgāšanu augstā temperatūrā. Šī būs lieliska krūze, kas priecēs gan vizuāli, gan iedvesmos tekstuāli.

Latviešiem – Mīlestības pilnu katru dienu

latviešiem krūze

Vēl viens pašmāju interneta veikaliņš ir Latviešiem.lv. Tajā ir plašs piedāvājums ar dažādiem Latvijā radītiem aksesuāriem un apģērbiem sievietēm, vīriešiem un bērniem. Ja nepieciešams atrast kādu foršu dāvaniņu svētkos, šī ir vieta, kur, piemēram, atrast sirsnīgu krūzīti ikdienas tējas rītiem.

Atradām sirsnīgu krūzi ar uzrakstu – Mīlestības pilnu katru dienu. Pavisam vienkāršs, taču mīļš atgādinājums ikvienam, kas šo krūzi saņems savā īpašumā. Arī dizains ir bezgala vienkāršs, kas būs piemērots minimālisma cienītājiem.

Zemenītes sniegā – pirkstu nospiedumi

zemenītes sniegā krūze

Interneta veikaliņā Zemenītes sniegā atradām unikālu krūzi, kas kalpotu par lielisku dāvanu ikvienam svētkos. Krūzes centrā iespējams uzrakstīt kādu novēlējumu, savukārt tas, kas padara šo krūzi īpašu, ir iespēja uz tās pievienot pirkstu nospiedumus. 

Piemēram, ja krūze tiek izvēlēta kā dāvana mammai, tad visi pārējie ģimenes locekļi var sataisīt savus pirkstu nospiedumus un uzdrukāt tos uz krūzes. Tādā veidā līdzcilvēki vienmēr ir līdzi. Šī ir sirsnīga un sentimentāla dāvanas idejas.

Rozes bode – Ar tevi neviens kalns nav par augstu

rozes bode krūze

Rozes bode ir vēl viens veikaliņš, kur atrast oriģinālas dāvanas saviem tuviniekiem svētkos vai iegādāties sev pašam. Meklējot tējas un kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem, atradām divu krāsu krūzes ar jauku uzrakstu. Šīs krūzes pieejamas sarkanā un zilā krāsā, teicot, ka Ar tevi neviens kalns nav par augstu. 

Runājot par augstumu, šīs abas ir ļoti augstas kvalitātes emaljas krūzes tiem, kam patīk doties zaļumos un piedzīvojumos. Šajās krūzēs droši varēs arī uz ugunskura vai gāzes plīts uzsildi kādu sev mīļu dzērienu.

Zapping apģērbu veikals – Tautumeita

tautumeita krūze

Meklējot jaukas dāvanas par draudzīgām cenām, reizēm vērts ielūkoties arī apģērbu veikalos, jo arī tur mēdz tikt paslēptas skaistas pērles. Par piemēru minēsim šo stilīgo krūzi no veikala Zapping.

Viņi veido dažādus dāvanu iesaiņojumus, kur izvēlētā krūze ir skaisti iesaiņota minimālisma stila iepakojumā. Šī varētu būt lieliska dāvana svētkos īstenai Tautumeitai, kas nespēj sagaidīt Dziesmu svētkus. Šī krūze viņai ikdienā kalpos par skaistu atgādinājumu par ko ļoti gaidītu un mīļotu.

Babushwear – Es esmu omīte

babushwear krūzes

Babush Wear ir pašmāju ģimenes uzņēmums, kas atzīst, ka ģimene ir superformula. Būt jebkuram ģimenes loceklim, kas daudz dara, rūpējas un mīl – tā ir īstena superspēja, kas idkienā jāspēj novērtēt vēl nedaudz vairāk. Ja arī tu meklē radošu dāvaniņu savai ģimenei, šīs krūzes būs oriģināla izvēle.

Attēlā esam izvēlējušies omītes un opīša krūzes, kas pārliecina viņus par to, ka viņu būšana, rūpes un mīlestība tiek novērtētas tik pat augstu, kā superspējas. Šis ir jauks atgādinājums savējiem.

Ieskaties arī citos mūsu apkopojumu rakstos, lai smeltos dāvanu iedvesmu – Top termosi 2021 vai Latvijā radīti plānotāji jaunajam gadam.

Komentēt