Top dāvanas šausmu filmu fanam

no

Šausmu filmas mūs biedē, izklaidē un neļauj mums naktīs aizmigt. Un tomēr kaut kāda iemesla dēļ mums vienmēr ir vēlme skatities vēl. Ja pazīsti kādu draugu kurš sirdī ir īsts šausmu filmu fans nebaidies uzdāvināt, ko netradicionālu, jo tieši tas ļaus viņam zināt, ka tu par viņu domā un atceries par drauga interesēm.

Šeit mēs esam apkopojuši top dāvanas, kas patiks ikvienam fanam. Neatkarīgi no tā, vai cilvēks ir klasisko šausmu filmu piekritējs vai moderno filmu entuziasts, sarakstā var atrast kaut ko ikvienam.

Sveces kaulu formā

Skeleta svece

Ja vēlies kādu iebiedēt vai iepriecināt, šī gotiskā svece būs brīnišķīgs pārsteigums. Dāviniet to draugiem vai ģimenei, svinot kādu īpašu notikumu. Tā noteikti aizraus ikvienu, kurš to ieraudzīs.

Mugurkaula svece ir veikala unikālākā svece šausmu filmu un gotisko mājas dekoru cienītājiem. Sveces ir ar rokām darināta darbnīcā Apvienotajā Karalistē un to var iegādāties The Blackened Teeth mājaslapā vai viņu Etsy veikalā. Svece ir pieejama trīs dažādās krāsās, kā arī ir pieejami dažādi citi ķermeņa daļu dizaini, piemēram, galvaskausa, sirds vai smadzeņu.

Šausmu puķupodi

Šausmu puķupodi

Šis piekaramais puķupods izcelsies jebkurā mājoklī. Tas ir lieliski piemērots augu stādīšanai, kā arī būs lieliska dāvana gotikas vai šausmu filmu cienītājam.

Dizains ir unikāls, kas veidots, iedvesmojoties no labi zināmiem šausmu filmu ļaundariem, piemēram, Kliedziens, Helovīns, Zāģis un Piektdiena, 13. Visi dizaini ir izgatavoti pēc pasūtījuma no Mayhem Made un nav atrodami nekur citur.

Mayhem Made izstrādā dizainu, 3D drukā un apstrādā katru izstrādājumu ar rokām, tāpēc tie ir pilnīgi unikāli. Tāpēc katrs izstrādājums var nedaudz atšķirties. Produkti tiek ātri izpirkti tādēļ seko cītīgi līdzi, jo ik pa divām nedēļām svētdienā produktu krājums tiek papildināts.

Top 100 šausmu filmu plakāts

Top 100 šausmu filmu plakāts

Šis skrāpējamais plakāts ir lieliska dāvana šausmu filmu faniem. Ja pazīsti kādu vai arī ja pats vēlies par tādu kļūt, pasūti šo plakātu jau šodien un tas nodrošinās filmu ieteikumus 100 filmu vakariem, kas sakrita arī ar mūsu ieteikumiem Top septiņas šausmu filmas.

Ideja ir vienkārša – paskatieties uz plakātu, lai uzzinātu, kādu šausmu filmu skatīties, noteikti noskatieties to, pat ja jums jāpaslēpjas aiz dīvāna, un, kad to noskatīsieties, ar drebošām rokām noskrāpējiet filmu no plakāta, lai atklātu šausminošu filmas ilustrāciju.

Filmas plakātā ietver gan par klasiku kļuvušas filmas, gan mūsdienu filmu izlase, kas balstīta uz vairākiem populārākajiem vērtējumiem. Pie katras filmas norādīts režisors, gads un izcelsmes valsts. Pēc tam, kad visas filmas noskatītas, plakātu var viegli ierāmēt, un tas kalpos, kā interesants mākslasdarbs. To var iegādāties internetveikalā Amazon.

Šausmu video spēles

Šausmu video spēles

Gluži kā šausmu filmu gadījumā, galvenais iemesls, kāpēc biedējošās videospēles mūs piesaista, ir tas, ka tās sniedz mums iespēju piedzīvot šausmas un mijiedarboties ar tām bez reālām briesmām. Nav šaubu, ka tavs draugs, šausmu filmu cienītājs, šīs spēles labprāt saņemtu dāvanā.

Atrast ideālas dāvanas videospēļu spēlētājiem ir tikpat grūti kā pieveikt pēdējā bosa kauju! Neatkarīgi no tā, vai iepērcies savam vīram, draudzenei, istabas biedram vai labākajam draugam, mums ir raksts Top septiņas šausmu videospēles, kurā atradīsi daudz ieteikumu šausmu videospēlēm.

Baisa krāsojamā grāmata

Baisa krāsojamā grāmata

Šī baisā, bet neticami detalizētā krasojamā grāmata ir kā mākslas terapija nenormāliem cilvēkiem. Grāmata aicina šausmu fanus atklāt savu iekšējo mākslinieku. Melnbaltās sarežģītās ilustrācijas gaida papildinājumu ar krāsām, kas atklās biedējošas ainas gluži kā šausmu filmās.

Grāmatās Beauty Horror sastapsi apbedījumu vietas, zombiju apokalipsi, sērijveida slepkavu mitekļus un šausminošas spīdzināšanas kameras. Gan šausmu fani, gan jaunpienācēji atzinīgi novērtē šo baismīgo un radošo ceļojumu asinīm piesātinātajā jaunajā pasaulē.

Grāmatu Beauty Horror, tās turpinājumus vai citas šausmu krāsojamās grāmatas vari iegātāties Amazon internetveikalā.

Raganu cepumu formiņas

Raganu cepumu formiņas

Sabalansēts uzturs ir pa cepumam katrā rokā! Esi gatavs kādu pārsteigt ar šīm jaukajām burvju cepumu formiņām? Trīs formiņu komplekts, kas satur burvestību grāmatu, kristāla bumbu un kristālu kopu – gatavi priekš darbošanās virtuvē! Melnais korpuss ar praktisku rokturi radīts ērtai satveršanai.

Tā būtu lieliska dāvana šausmu filmu un burvestību fanam, kam labprāt patīk arī darboties virtuvē. Šīs unikālās cepumu formiņas pieejamas Killstar internetveikalā. Dāvanu komplektam var pievienot arī kādu no veikala greznajām burvestību tējas tasītēm.

Bļodiņa raganas katla formā

Bļodiņa raganas katla formā

Vai, gatavojot zupu, izliecies, ka gatavo burvju mikstūru? Tad šī bļoda ar noņemamu vāku un pieskaņotu slotas karoti ideāli iederēsies tavā virtuvē. Tradicionāli šādus katlus izmantoja mikstūru jaukšanai vai vārīšanai uz atklātas uguns. Tādēļ tas būtu ideāls trauks zupām.

Šo bļodiņu un vēl citus interesantus piederumus un dekorus var iegādāties HowCurious? mājaslapā. Tā būs lieliska dāvana burvestību cienītājiem. Komplektā dāvanai vēl var pieskaņot līdzīgos sāls un piparu trauciņus.

Galvaskausa ledus formiņa

Galvaskausa ledus formiņa

Kādēļ samierināties ar viduvējiem ledus gabaliņiem savos dzērienos, ja pastāv galvaskausa ledus gabaliņi? Amazon veikalā jau tagad var iegādāties trauciņu, kas izgatavo 3D galvaskausu ledus gabaliņus, kas piešķirs sezonālu pieskārienu jebkuram dzērienam.

Formiņa izgatavota no elastīga silikona, un no vienas paplātes var izveidot četrus galvaskausu gabaliņus. Lai pagatavotu ledus gabaliņus, atliek tikai piepildīt apakšējo paplāti un cieši nospiest tās vāciņu. Šī būs ideāla dāvana, kas piešķirs dzērienam lielisku izskatu un ilgāk saglabā to vēsu.

Ja liekas, ka neesi atradis īsto dāvanu meklē idejas citos mūsu rakstos Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai un Dāvanas Star Wars faniem.

Komentēt