Oriģinālas dāvanas

no

Nereti liekas, ka svētku ir daudz vairāk par dāvanu idejām. Tad, kad viss noderīgais un praktiskais jau uzdāvināts, ir jāmeklē jaunas idejas. Tas ir brīdis, kad ir jāsāk meklēt foršas un oriģinālas dāvanas. Pēc mūsu definējuma, oriģinālas dāvanas ir tādas, kas tās saņēmēju neatstās vienaldzīgu. Tā nav dāvana, kas stāvēs plauktiņā un netiks izmantota.

Patiesi oriģinālai dāvanai ir jāsniedz aizraujošas sajūtas un labi pavadītu laiku. Taču arī praktiskas dāvanas var būt oriģinālas, īpaši tad, ja tās ir pasniegtas interesantā veidā. Tādas dāvanas vari atrast mūsu rakstā Praktiska dāvana vīrietim. Bet sākumā skatāmies oriģinālas dāvanas!

Šajā rakstā esam apkopojuši tādas oriģinālas dāvanas, kas jubilāram sniegs kādu aizraujošu piedzīvojumu.

Izjāde ar zirgiem

izjāde oriģinālas dāvanas

Mums Latvijā izjādes ar zirgiem ir diezgan pieejama aktivitāte, tomēr šādu iespēju izmantojam reti. Ir daudzi, kas izjādi zirga mugurā savas dzīves laikā tā arī nepiedzīvo. Šī ir iespēja šādu piedzīvojumu uzdāvināt svētkos un ļaut jubilāram parikšot pāri plašiem laukiem.

Zirgam ir jāuzticās, jo tikai tā izjāde būs pavisam neaizmirstoša. Jebkurā gadījumā par šo prieku nebūt nav jābaidās, jo procesa gaitā līdzi ir profesionāļi. Vislabākais veids, kā uzdāvināt izjādi ar zirgu, ir pasniegt to dāvanu kartes formātā. Tad jubilārs pats varēs izdomāt, kurā dienā šo prieku izbaudīt.

Zirgi izstaro mieru un harmoniju. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt laiku dabā kopā ar saviem mīļajiem – ģimeni, draugiem vai otro pusīti. Pie tam iespējams zirga izjādi apvienot arī ar superīgu fotosesiju.

Brauciens ar krosa motociklu

krosa mocis

Tiem, kam patīk ekstrēmāki un aktīvāki piedzīvojumi, nepieciešama dāvana, kas ļaus kārtīgi iztrakoties. Viena no iespējām ir uzdāvināt braucienu ar krosa motociklu. Tas notiek īpaši izveidotā trasē, kas trokšņa dēļ visbiežāk atrodas nedaudz ārpus pilsētas.

Izbrauciens ar krosa motociklu ir labs veids, kā piedzīvot ekstrēmas emocijas un sajust ātruma kontroli. Šis prieks ir piemērots gan pieaugušajiem, gan arī bērniem no 10 gadu vecuma. Pirms brauciena tiek veikta instruktāža un iedots viss nepieciešamais ekipējums. Tā kā satraukumam pilnībā nav pamata. Jādodas baudīt!

Lidojums ar turbīndēli

turbīndēlis

Vasaras laikā gribās ar vien vairāk laika pavadīt pie ūdens. Kapēc gan to darīt vienkārši gulšņājot jūras vai upes krastā? Arī ūdens priekus var uzdāvināt – jāspēj tikai iedomāties, kas jubilāram visvairāk ietu pie sirds.

Tiem, kam patīk ūdens priekus apvienot ar ātrumu, patiktu dāvana lidojums ar turbīndēli. Tā ir iespēja sajusties kā supermenam un traukties ārā no ūdens ar pilnu jaudu. 

Patiesībā lidojums ar turbīndēli ir aizraujoša izklaide, kuras galvenais mērķis ir spēt noturēt līdzsvaru. Parasti pēc dažām minūtēm tas visiem izdodas. Tad arī var sākt sajust lidojuma sajūtas.

Brauciens ar kvadraciklu

kvadracikls

Ja gadījumā ar krosa motociklu braukt ir nedaudz bailīgi, tad laba alternatīva ir brauciens ar kvadraciklu. Tas ir pavisam droši un jauda var sniegt tieši tik pat daudz emociju, cik brauciens ar moci.

Braucienu ar kvadraciklu var baudīt ne tikai vienatnē, bet arī ar saviem draugiem vai otro pusīti. Tiem, kam patīk realizēt trakas idejas un mesties iekšā aktīvās atpūtas piedzīvojumos, noteikti patiks baudīt izbraucienus kopā ar savējiem.

Labākais ir tas, ka brauciens ar kvadraciklu ir dāvana, kas ir aktuāla visa gada garumā. Arī ziemā braucieni ir pieejami.

Iespēja izmēģināt veikbordu

veikbords

Vēl viens aizraujošs ūdens prieks, ko noteikti izmēģināt vasaras laikā, ir brauciens ar veikbordu. To vislabāk var raksturot kā snovbordošanu, bet tikai ne uz kalna, bet uz ūdens. Arī šajā sporta veidā nepieciešams noturēt līdzsvaru.

Tik līdz tas izdodas, veikbords kļūst par lielisku veidu, kā iztrakoties. Pirms uzsākšanas tiek veikta instruktāža un izsniegts ekipējums. Šī ir lieliska dāvana, ko var pasniegt dāvanu kartes veidā vai arī ieplānot kopīgu aktīvo atpūtu.

Neaizmirstam lidojums ar gaisa balonu

gaisa balons

Viens no lielākajiem piedzīvojumiem, ko izbaudīt vismaz vienu reizi dzīvē, ir lidojums ar gaisa balonu. Tas paceļas vairāku simtu metru augstumā un rezultātā skatam paveras burvīgas dabas ainavas. Lidojums parasti ilgst ap vienu stundu.

Tā ir oriģināla dāvana, kas īpaši labi iederas lielos un nozīmīgos svētkos. Lidojums nav lēts pasākums, taču tas noteikti ir tā vērts. Jubilārs priecāsies to saņemt izlaidumā, apaļā jubilejā vai varbūt pat kā kāzu dāvanu. Pārim šī būtu izteikti romantiska dāvana un mirklis, ko abiem dalīt kopā.

Vairāk par šo piedzīvojumu lasi atsevišķā rakstā Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam.

Brauciens ar ūdens motociklu

ūdens mocis

Ja jau braucienu ar kvadraciklu iespējams izbaudīt arī ziemā un vēsākos gada mēnešos, tad vasarā tam laiku var arī netērēt. Vasarā aktuālākas dāvanas būs tās, kas saistītas ar atpūtu uz ūdens – piemēram, brauciens ar ūdens motociklu.

Tas ir jautrs veids, kā kārtīgi izklaidēties un izbaudīt ātrumu. Pašam izveidot ūdens viļņus un sajust vēju matos ir lielisks vasaras piedzīvojums. Ūdens motociklus var izīrēt uz laiku un arī uz personu skaitu. Tā kā šī ir laba aktivitāte, ko baudīt kopā ar citiem drosminiekiem – saviem draugiem un radiniekiem kopīgā atpūtā.

Peintbols vai lāzertags ar draugiem

peintbols

Laba dāvanas vērtība, ko nodot jubilāram, ir kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar draugiem. To var darīt arī pavisam jautri un oriģināli. Piemēram, dodoties kopā uzspēlēt peintbola vai lāzertaga spēli.

Tā ir oriģināla kopā būšana, kuras laikā var paspēlēt šaušanas spēli un kopīgiem spēkiem organizēt labāko uzvaras stratēģiju. 

Peintbols ir spēle, ko var uzdāvināt ar dāvanu karti. Tad jubilārs varēs sarunāt ar draugiem noteiktu dienu un datumu. Svaigā gaisā kārtīgi iztrakoties ir lielisks veids, kā aktīvi atpūsties no pilsētas un ikdienas rutīnas.

Pastaiga gaisa takās

gaisa takas

Vēl viens oriģinālas atpūtas veids dabā ir pastaigu takas gaisā. Tās ir domātas tiem, kas nebaidās no augstuma un no iespējas sevi pamatīgi izaicināt.

Pastaiga gaisa takās var bus varens piedzīvojums, ko iziet vienam pašam vai kopā ar ģimeni. Parasti ir vairāki sarežģītības līmeņi, taču, ja ir spēks un vēlme, var iziet tos visus. Visinteresantākās gaisa takas ir tās, kuru noslēguma iespējams izbaudīt nobraucienus no augstākas vietas.

Kvesta istabas apmeklējums

kvests

Kvests jeb izlaušanās istaba ir aizraujoša izklaide, kuru var arī uzdāvināt draugam svētkos. Spēle ir paredzēta 2-4 vai reizēm arī 6 cilvēkiem. Tās mērķis ir sekot norādēm un izlauzties no istabas. Procesā nāksies sadarboties ar komandas biedriem, meklēt norādes, atslēgas, risināt mīklas utt.

Kvestu iziešana ir paredzēta vienas stundas laikā – ne visiem tas ir pa spēkam! Tāpēc pienācis laiks izaicināt jubilāru un noskaidrot, vai viņa komandai tas izdosies.

Katrs kvests ir ar citu noskaņu un tematiku. Pastāv šausmu kvesti, izglītojošie, korporatīvie un smieklīgie. Lai jubilārs varētu izvēlēties pats, iesakām sekojošo dāvanu – Izlaušanās istaba pēc Tavas izvēles. Tā ir viena dāvanu karte, kurā apvienota izvēle starp 8 dažādiem kvestiem.

VR – virtuālās realitātes izmēģinājums

Virtuālā realitāte ir iespēja uzvilkt speciālās brilles un ļauties to spējām aizvest tevi varenā piedzīvojumā. Uzvelkot šīs brilles, tu vari atrasties, kur vien tu vēlies – vadīt lidmašīnu, traukties lejā pa amerikāņu kalniņiem, lidot un arī piedalīties jaudīgās auto sacīkstēs. Prāts notic un ķermenis seko līdzi!

Uzņēmums VR Gaming piedāvā oriģinālu dāvanu – ar virtuālās realitātes palīdzību piedalīties auto sacīkstēs. Šis pro autosacīkšu simulātora brauciens ļaus baudīt fantastiskas emocijas un labi pavadīt laiku. Turklāt tiks iegūta aizraujoša pieredze.

SUP piedzīvojums

saullēkts uz SUP dēļiem

SUP dēļi ir aizraujošs veids, kā pārvietoties pa ūdeni mierīgā, bet interesantā veidā. Oriģināla dāvana ir doties uz purvu aptuveni 40 minūšu attālumā no Rīgas un sagaidīt saullēktu uz SUP dēļiem. Saullēkts uz SUP ir piedāvājums, kas paredzēts divām personām.

Iemesls, kāpēc tas norit purvā, ir pavisam vienkāršs. Tur ir ļoti skaisti un pasakaini. Purvs ir visai maģiska vieta, kas naktī sāk atdzīvoties. Līdz ar to ierasties tur pašā tumsā un lēnām sagaidīt pirmos saules starus ir patiesi burvīgi.

Cerams, ka tev izdevās atrast oriģinālas dāvanas jubilāram svētkos!

Vēl idejas varēsi atrast mūsu citos rakstos Interesantas dāvanas brālim un TOP dāvanas vīrietim.

Visas šajā rakstā minētās dāvanas atradīsi FromMe.lv dāvanu karšu kategorijā Oriģinālas dāvanas.

Lai priecīga svētku svinēšana!

Komentēt