Praktiska dāvana vīrietim

no

Iegādāties dāvanu vīrietim var būt sarežģīts uzdevums. Lai gan ir dažas dāvanu idejas, uz kurām vari paļauties vienmēr, piemēram, uzticams zeķu pāris, tu noteikti vēlies, lai viņš būtu sajūsmā par saņemto dāvanu. Ideālā variantā dāvanai jābūt ne tikai pārdomātai, bet arī praktiskai. 

Gūsti visu nepieciešamo iedvesmu, apskatot šo vīriešu dāvanu sarakstu, kas atvieglos dāvanas pirkšanu. Jā, mūsu sarakstā ir arī zeķes, taču noteikti atradīsi arī citas negaidītas, tomēr ļoti foršas dāvanas vīriešiem savā dzīvē.

Šajā rakstā ir ietvertas dāvanu idejas visiem dzīvē svarīgajiem vīriešiem: vectēvam, tētim, dēlam, vīram, puisim, brālim, draugam utt. 

Rokas pulkstenis

pulkstenis dāvana vīrietim

Kvalitatīvs pulkstenis ir lieliska dāvana jebkuram vīrietim. Klasisks rokas pulkstenis ir praktiska dāvana, kas saņēmējam būs noderīgs ikdienas sabiedrotais.

Pulksteņi ir pieejami ļoti dažādās cenu kategorijās, sākot ar outlet piedāvājumiem, kas pieejami ļoti draudzīgās cenās, beidzot ar ekskluzīviem rokas pulksteņiem, kur cena var sasniegt vairākus tūkstošus. Ja nezini, kādu pulksteni izvēlēties un kur to nopirkt, noderīgu informāciju vari iegūt rakstā Klasisks rokas pulkstenis.

Barbershop apmeklējums

barbershop apmeklējums

Vīrieši regulāri izmanto friziera pakalpojumus, taču šī dāvana būs iespēja šo ierasto apmeklējumu pārcelt uz nākošo līmenī. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas vairāk nekā vienkārši frizētava. Tur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.

Barbershop apmeklējums ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegūt profesionālu matu griezumu, sakoptu bārdu un iespēju izbaudīt arī citas procedūras. Viens no ērtākajiem veidiem, kā šo dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību, piemēram Knockout Barber shop dāvanu karte.

Vīriešu kosmētikas soma

dāvana vīrietim

Lai gan varētu šķist, ka kosmētikas soma ir ideāla dāvana sievietei, arī vīrietim tā būs lieliska dāvana. Ar kosmētikas somas palīdzību vīrietis varēs ne tikai uzturēt kārtību mājās, bet arī izmantot somu, kad jādodas ceļojumos.

Internetā ir pieejams plašs kosmētika somu klāsts. Viens no zināmākajiem zīmoliem ir Bellory. Šie kosmētikas maki ir veidoti no ūdensizturīga materiāla, kas ļauj paņemt līdzi slapjus kopšanas piederumus, piemēram, zobu birsti, ja pakošanās notiek steigā. Zīmols piedāvā virkni produktu, kas izstrādāti, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām, lai jūs varētu pārnēsāt pirmās nepieciešamības preces ar lielāku vienkāršību un vieglumu.

Lādētāja akumulators

dāvana vīrietim

Noskatīties, kā tālruņa baterija lēnām izbeidzas, kad ne tuvu neatrodaties blakus kontaktligzdai, rada stresu ikvienam. Šādā situācijā ikviens priecātos par lādētājakumulatoru.

Tie ir pieejami dažādos izmēros, ietilpībā un cenu diapazonā. Dažas strāvas bankas ir aprīkotas ar tādām funkcijām kā ātrā uzlāde, bezvadu uzlāde un citām. Atšķirīgi ir arī ieejas un izejas proti, tas noteikti ir jāņem vērā, pirms iegādājies šādu dāvanu.

Stilīgas zeķes

zee socks zeķes

Kā solīts – zeķes. Nekad nenovērtē par zemu laba zeķu pāra vērtību. Turklāt šai dāvanai nav jābūt garlaicīgai, vari izvēlēties zeķes ar košu un radošu dizainu. Plašu zeķu piedāvājumu atradīsi pašmāju uzņēmuma mājaslapā Zee Socks.

Šis zīmols pierāda, ka zeķes var būt patiešām interesants un košs apģērba papildinājums. Nu jau zeķes sen vairs netiek slēptas, bet gan lepni izrādītas kā daļa no apģērba komplekta. Zee Socks ir pieejama forša tematika ar kosmosa un videospēļu zeķēm, kas varētu būt īpaši stilīga dāvana.

Dāvanu karte interneta veikalā

dāvanu karte interneta veikalā

Ja dāvanas saņēmējs ir vīrietis, kuram patīk dzīvot ērti un moderni, tad dāvanai priekš viņa ir jābūt vienlaikus kaut kam aktuālam un praktiskam.

Dāvanu karte 707.lv interenta veikalā ir praktiska dāvana, ko novērtēs katrs tehnoloģiju vai praktisku dāvanu cienītājs. Veikala sortimentā pieejams plašs preču klāsts sadzīves tehnikai, aprīkojumam automašīnai, mājai un dārzam, birojam un citām preču grupām.

Autoservisa dāvanu karte

autoservisa dāvanu karte vīrietim

Nereti vīrieši savas automašīnas uzskata par daļu no sevis, savas personības. Mašīna viņiem dod spēku, brīvību un aizved piedzīvojumos. Līdz ar to, rūpes par mašīnu ir viena no prioritātēm. Ja vīrietim patīk regulāri rūpēties par savu mašīnu, pulējot un tīrot to, tad lieliska dāvana priekš viņa būs autoservisa dāvanu karte.

Autoserviss ERG Auto piedāvā plaša spektra pakalpojumus- auto remonts, auto ķīmiskā tīrīšana u.c. Dāvanu karte izmantojama jebkuriem uzņēmuma pakalpojumiem.

Ikdienas soma

ikdienas soma dāvana

Tas, kas kādreiz tika uzskatīts tikai par sieviešu aksesuāru, tagad ir kļuvis par praktisku un nepieciešamu ikdienas aksesuāru arī vīriešiem. Kabatās sabāztās personīgās mantas ne tikai izskatās vizuāli nepievilcīgi, bet arī nav praktiski, jo no kabatām bieži vien kaut kas mēdz izslīdēt.

Mūsdienās tiek piedāvātas ļoti daudz un dažādas vīriešu somas. Atliek vien piemeklēt sava vīrieša dzīvesveidam atbilstošu stilu, formu un izmēru.

Labas kvalitātes termoss

udenspudele.lv termoss

Katram vīrietim, kam patīk pavadīt laiku dabā, vajadzētu būt pašam savam termosam. Tomēr nereti mēdzam iegrābties lētākos variantos, rezultātā paliekot ar termosu, kas mēdz pievilt. Ja zini, ka arī tavam jubilāram vai nu nav vēl labs termoss vai arī izvēlētais labi nekalpo, laba dāvana vīrietim varētu būt jauns vietā.

Labas kvalitātes termosam ir jāspēj uzglabāt dzēriena temperatūra vismaz 12 stundas, labākajā gadījumā tas noturēs temperatūru divu dienu garumā. Pašmāju zīmols UDENSPUDELE.LV ne tikai pārdod, bet arī paši testē termosus. UDENSPUDELE.LV dāvanu karte varētu būt lieliska dāvana vīrietim – iespēja pašam izvēlēties kādu izcilu termosu.

Pokera komplekts

pokera komplekts dāvana vīrietim

Ja vīrietim, kam tu meklē dāvanu, patīk spēlēt pokeru, tad laba dāvana būs tieši šīs spēles komplekts. Ja viņam tāds jau ir, laba alternatīva var būt pokera galds, piemēram. Tā ir forša dāvana, ko saņemt svētkos. Šādas spēles, kamēr tiek spēlētas prieka pēc, ir labs veids, kā pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem.

Labs pokera komplekts ļaus vīrietim rīkot pokera vakarus pie sevis mājās, saaicinot ciemos visus draugus, kas spēlē pokeru. Dāvana hobijam vienmēr ir praktiska un noderīga.

Stilīgs alus kauss

alus kausi

Mums katram ir sava iecienītākā tējas vai kafijas krūze, taču tas nav visu iecienītākais dzēriens. Ja tavam vīrietim garšo alus, tad varbūt viņam patiktu arī mājās aliņus dzert no forša alus kausa. Tas ir glāžu veids, ko tik bieži neiedomājamies nopirkt mājās, jo tā nav gluži pirmās nepieciešamības prece. Taču, domājot par labu un noderīgu dāvanu, alus kauss varētu būt laba izvēle.

No kausa tomēr dzert alu ir daudz patīkamāk. Pārliecinies par to, ka izvēlies kārtīgu 0.5 l izmēru, jo reizēm alus kausi nāk arī nedaudz mazākos izmēros.

Ja šajā rakstā neatradi atbilstošu dāvanu, neuztraucies, mums ir arī citi dāvanu ieteikumi, kas noteikti noderēs vismaz vienam no īpašajiem vīriešiem tavā dzīvē. Apskati rakstu TOP dāvanas vīrietim vai Ekskluzīvas dāvanas vīrietim.

Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos!

Komentēt