Praktiska dāvana vīrietim

no

Iegādāties dāvanu vīrietim var būt sarežģīts uzdevums. Lai gan ir dažas dāvanu idejas, uz kurām vari paļauties vienmēr, piemēram, uzticams zeķu pāris, tu noteikti vēlies, lai viņš būtu sajūsmā par saņemto dāvanu. Ideālā variantā dāvanai jābūt ne tikai pārdomātai, bet arī praktiskai. 

Gūsti visu nepieciešamo iedvesmu, apskatot šo vīriešu dāvanu sarakstu, kas atvieglos dāvanas pirkšanu. Jā, mūsu sarakstā ir arī zeķes, taču noteikti atradīsi arī citas negaidītas, tomēr ļoti foršas dāvanas vīriešiem savā dzīvē.

Šeit ir ietvertas idejas visiem dzīvē svarīgajiem puišiem: vectēvam, tētim, dēlam, vīram, puisim, brālim, draugam utt. 

Rokas pulkstenis

Kvalitatīvs pulkstenis ir lieliska dāvana jebkuram vīrietim. Klasisks rokas pulkstenis ir praktiska dāvana, kas saņēmējam būs noderīgs ikdienas sabiedrotais.

Pulksteņi ir pieejami ļoti dažādās cenu kategorijās, sākot ar outlet piedāvājumiem, kas pieejami ļoti draudzīgās cenās, beidzot ar ekskluzīviem rokas pulksteņiem, kur cena var sasniegt vairākus tūkstošus.

Ja nezini, kādu pulksteni izvēlēties un kur to nopirkt, noderīgu informāciju vari iegūt rakstā Klasisks rokas pulkstenis.

Barbershop apmeklējums

Vīrieši regulāri izmanto friziera pakalpojumus, taču šī dāvana būs iespēja šo ierasto apmeklējumu pārcelt uz nākošo līmenī. Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas vairāk nekā vienkārši frizētava. Tur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.

Barbershop apmeklējums ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegūt profesionālu matu griezumu, sakoptu bārdu un iespēju izbaudīt arī citas procedūras. Viens no ērtākajiem veidiem, kā šo dāvanu pasniegt, ir ar dāvanu kartes palīdzību, piemēram Knockout Barber shop dāvanu karte.

Vīriešu kosmētikas soma

Lai gan varētu šķist, ka kosmētikas soma ir ideāla dāvana sievietei, arī vīrietim tā būs lieliska dāvana. Ar kosmētikas somas palīdzību vīrietis varēs ne tikai uzturēt kārtību mājās, bet arī izmantot somu, kad jādodas ceļojumos.

Internetā ir pieejams plašs kosmētika somu klāsts. Viens no zināmākajiem zīmoliem ir Bellory. Šie kosmētikas maki ir veidoti no ūdensizturīga materiāla, kas ļauj paņemt līdzi slapjus kopšanas piederumus, piemēram, zobu birsti, ja pakošanās notiek steigā. Zīmols piedāvā virkni produktu, kas izstrādāti, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām, lai jūs varētu pārnēsāt pirmās nepieciešamības preces ar lielāku vienkāršību un vieglumu.

Lādētājakumulators

Noskatīties, kā tālruņa baterija lēnām izbeidzas, kad ne tuvu neatrodaties blakus kontaktligzdai, rada stresu ikvienam. Šādā situācijā ikviens priecātos par lādētājakumulatoru.

Tie ir pieejami dažādos izmēros, ietilpībā un cenu diapazonā. Dažas strāvas bankas ir aprīkotas ar tādām funkcijām kā ātrā uzlāde, bezvadu uzlāde un citām. Atšķirīgi ir arī ieejas un izejas proti, tas noteikti ir jāņem vērā, pirms iegādājies šādu dāvanu.

Zeķes

Kā solīts-zeķes. Nekad nenovērtē par zemu laba zeķu pāra vērtību. Turklāt šai dāvanai nav jābūt garlaicīgai, vari izvēlēties zeķes ar košu un radošu dizainu.

Karma Sock jau vairāk kā četrus gadus rūpīgi strādā pie zeķu dizainu izstrādes un ražošanas. Viņi rada produktu, kas ir piemēroti ikdienas lietošanai, taču atšķirtas no pārējiem apģērba gabaliem, kas redzami veikalos un uz ielām. 

Dāvanu karte internetveikalā

Ja dāvanas saņēmējs ir vīrietis, kuram patīk dzīvot ērti un moderni, tad dāvanai priekš viņa ir jābūt vienlaikus kaut kam aktuālam un praktiskam.

Dāvanu karte 707.lv interenta veikalā ir praktiska dāvana, ko novērtēs katrs tehnoloģiju vai praktisku dāvanu cienītājs. Veikala sortimentā pieejams plašs preču klāsts sadzīves tehnikai, aprīkojumam automašīnai, mājai un dārzam, birojam un citām preču grupām.

Autoservisa dāvanu karte

Nereti vīrieši savas automašīnas uzskata par daļu no sevis, savas personības. Mašīna viņiem dod spēku, brīvību un aizved piedzīvojumos. Līdz ar to, rūpes par mašīnu ir viena no prioritātēm. Ja vīrietim patīk regulāri rūpēties par savu mašīnu, pulējot un tīrot to, tad lieliska dāvana priekš viņa būs autoservisa dāvanu karte.

Autoserviss ERG Auto piedāvā plaša spektra pakalpojumus- auto remonts, auto ķīmiskā tīrīšana u.c. Dāvanu karte izmantojama jebkuriem uzņēmuma pakalpojumiem.

Soma

Tas, kas kādreiz tika uzskatīts tikai par sieviešu aksesuāru, tagad ir kļuvis par praktisku un nepieciešamu ikdienas aksesuāru arī vīriešiem. Kabatās sabāztās personīgās mantas ne tikai izskatās vizuāli nepievilcīgi, bet arī nav praktiski, jo no kabatām bieži vien kaut kas mēdz izslīdēt.

Mūsdienās tiek piedāvātas ļoti daudz un dažādas vīriešu somas. Atliek vien piemeklēt sava vīrieša dzīvesveidam atbilstošu stilu, formu un izmēru.

Ja šajā rakstā neatradi atbilstošu dāvanu, neuztraucies, mums ir arī citi dāvanu ieteikumi, kas noteikti noderēs vismaz vienam no īpašajiem vīriešiem tavā dzīvē. Apskati rakstu TOP dāvanas vīrietim vai Ekskluzīvas dāvanas vīrietim.

Komentēt