Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki jau vairs nav aiz kalniem un tas nozīmē tikai vienu – laiks sākt meklēt Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem. Katrs gads atnes savus izaicinājumus, taču šogad īpašu uzmanību vēlamies pievērst vietām, kur pirkt dāvanas.

Vēlamies savus mīļos iepriecināt un uzdāvināt viņiem ko noderīgu un sen pelnītu. Tāpat gribam arī pārsteigt – lai dāvana neizrādītos paredzama un garlaicīga. Lai palīdzētu tev atrast noderīgas dāvanu idejas, esam apkopojuši galvenās vietas, kur meklēt Ziemassvētku dāvanas gan internetā, gan klātienē veikalos un tirdziņos. 

Šajā rakstā vairāk lasi par to, kur pirkt Ziemassvētku dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem 2023.gadā – atbalstot vietējos ražotājus un iepriecinot mīļos svētkos! Raksta beigās atgādinājums arī par to, ka lieliskas dāvanas var sarūpēt paša rokām!

Lai nonāktu pie sev interesējošās sadaļas, spied uz zemāk norādītajām saitēm:

ziemassvetku davanas interneta

Ziemassvētku dāvanas internetā

Internetā mūsdienās iespējams pasūtīt teju visu – sākot ar pārtiku un ēdiena piegādi līdz pat sadzīves tehnikai un auto rezerves daļām. Iepirkšanās internetā ir ļoti ātra un ērta, jo nav jāstāv rindās. Došanās uz veikaliem pirmssvētku laikā var būt īpaši haotiska un satraucoša, tāpēc ikviens iemesls to lieku reizi nedarīt tiek novērtēts.

Tad nu esam apkopojuši 3 galvenās vietas, kur internetā sagādāt lieliskas Ziemassvētku dāvanas mīļajiem.

Latvijas interneta veikali

Ir labi pirmssvētku laikā ar pirkumiem atbalstīt vietējos dizainerus un ražotājus. Interneta veikals nu jau ir standarts gandrīz jebkuram uzņēmumam, tāpēc šādā veidā noteikti izdosies atrast lielisku dāvanu mīļajiem svētkos. Izvēloties latviešu radītu dāvanu, atbalstīsi savējos un, visticamāk, sarūpēsi ko patiešām oriģinālu un īpašu.

Svarīgi ir izvērtēt piegādes laiku – atsauksmes un noteikumus. Latvijā ir daudz interneta veikalu, kuru piegādes laiki var ieilgt līdz 3 nedēļām un ilgāk. Drošāk izvēlēties interneta veikalus, kuru pasūtījumu iespējams arī saņemt reālajā veikalā uz vietas. Pašam aizbraukt pakaļ sanāks izdevīgi – nav jāmaksā par piegādi, nav ilgi jāgaida, kā arī izdodas izvairīties no iepirkšanās haosa un garām rindām.

Viens no šādiem interneta veikaliem ir UDENSPUDELE.LV. Tajā var atrast ilgtspējīgas ūdens pudeles un jau veikalā dominē arī kvalitatīvi termosi un termokrūzes. Šis ir labs piemērs īpaši tāpēc, ka Ziemassvētku sezonā laba termokrūze vai termoss ir lieliska dāvana karsto dzērienu cienītājiem.

Vēl viens lielisks interneta veikals, ko pieminēt, ir ZeDavanuKomplekti.lv. Viņi parūpējas par dāvanu komplektu sagatavošanu. Piedāvājumā ir dažādas noderīgas dāvanas, kas apvienotas ar gardumiem. Par dāvanu komplekta saturu var vienoties pēc vēlmēm.

ziemassvetku davanas

Esam apkopojuši noderīgus rakstus šajā jomā, lai izpalīdzētu. Rakstā Interneta veikali ar ātrāko piegādi uzreiz varēsi redzēt piegādes noteikumus pirms interneta veikala galējās izvēles.

Savukārt rakstā Labākie interneta veikali Latvijā 2021 atradīsi TOP 40 labākos interneta veikalus, kas apkopoti mūsu pašu pētījumā, balstoties uz klientu servisu, mājaslapas lietojamību u.c. interesantiem faktoriem.

Dāvanu kartes internetā

Pirkt dāvanu kartes internetā ir pats drošākais un ātrākais veids, kā šobrīd iegādāties dāvanas. Dāvanu karšu piegāde gan var aizņemt pāris dienas – ātrākais ir saņemt dāvanu elektroniski jau pāris minūšu laikā un pašam to izdrukāt un iesaiņot.

Ja vēlies dāvanu karti saņemt skaistā alpoksnē vai iesaiņotu kartītē ar šokolādi, kā to, piemēram, nodrošina FromMe.lv dāvanu karšu centrs, tad tās būs pāris dienas.

Izvēloties dāvināt dāvanu kartes, ir divi virzieni – noderīgas dāvanu kartes vai dāvanu kartes atpūtai un izklaidei.

Noderīgajā kategorijā ir universālas dāvanu kartes, ko varēs izmantot praktiskiem pirkumiem. Ziemassvētku apsveikumam piemērota varētu būt praktiska dāvanu karte ar emocionālo vērtību – piemēram, iemīļotā hobija veikalā vai jaunā mājokļa labiekārtošanai. 

Īpaši aktuāla ir FromMe.lv Ražots Latvijā dāvanu karte. Tā ļaus saņēmējam izvēlēties kādu dāvanu no uzskaitītajiem pašmāju ražotāju veikaliņiem.

Veids, kā uzdāvinā Ziemassvētkos emocijas, ir izvēloties dāvanu karti atpūtai, izklaidei vai piedzīvojumiem. Reizēm cilvēkiem jau ir viss, ko tie vēlas – tādos gadījumos labākās ir sajūtu dāvanas – SPA apmeklējumi, restorānu dāvanu kartes, lidojums ar gaisa balonu, izlaušanās istabas u.c. līdzīgas dāvanas.

Tāda dāvana nestāvēs plauktā un nekrās putekļus, tā tiks izdzīvota un sniegs jaunas atmiņas! 

Ārzemju interneta veikali

Zināmos un populāros ārzemju interneta veikalos bieži vien atrast tādas dāvanas, ko Latvijā netirgo. Tad arī šis ir piemērots gadījums, kad vērsties pie ārzemju tirgotājiem dāvanu meklējumos. 

Lai arī šī ir lieliska opcija, svarīgi jau atkal ir piedomāt par piegādes termiņiem, jo ārzemju veikaliem bieži vien klientu pulks ir krietni plašāks nekā latviešu interneta veikaliem. Pēdējais laiks, lai pasūtītu dāvanas ir novembra pēdējā nedēļa, bet arī tad pastāv augsts risks, ka dāvanas laikā nesaņemsiet.

ziemassvētku dāvanas klātienē

Ziemassvētku dāvanas klātienē – veikalos un tirdziņos

Visierastāk, protams, dāvanas ir iegādāties klātienē savos mīļākajos lielveikalos, mazajās bodītēs vai svētku tirdziņos. Ideja ir ļoti laba, tomēr ir vairākas lietas ar ko rēķināties. 

Plašs piedāvājums un dāvanu oriģinalitāte

Tirdzniecības centros un lielveikalos preču piedāvājums ir milzīgs – acis skrien uz visām pusēm un jāpaspēj tikai viss aplūkot! Lai arī liela izvēle ir ļoti pozitīvi, tomēr tas apgrūtina īstās dāvanas atrašanu.

Tāpat svarīgi, lai izvēlēta dāvana būtu oriģināla un ne tāda, kā katram trešajam rīdziniekam. Tāpēc varētu ieteikt arī mazos veikalus un bodes – reizēm tur slēpjas vislielākās pērles. Īpaši iesakām apmeklē latviešu veikalus, kur sagādāt savējiem vietējo ražotāju preces. 

Iesaiņošanas iespējas

Dāvanu iegādes procesā uzreiz gribās tās arī iesaiņot. Ir īpaši jauki, ja vietā, kur dāvana nopirkta, tiek piedāvāta arī tās iesaiņošanas iespēja. Protams var dāvanu iesaiņot arī pats – rakstā Ieteikumi, kā iesaiņot Ziemassvētku dāvanas esam apkopojuši vienkāršākos dāvanu iesaiņojumu veidus!

pasdarinatas ziemassvetku davanas

Pašdarinātas Ziemassvētku dāvanas

Dažreiz varam aizmirst, ka vismīļākās un foršākās dāvanas parasti ir tās pašu rokām darinātās. Ziemassvētki ir īpaši piemērots laiks, lai rūpes un mīlestību ieguldītu dāvanas sagatavošanā. Pašdarinātas dāvanas tāpēc arī tiek novērtētas visvairāk – uzreiz skaidrs, ka dāvana nāk no sirds.

Praktiskās pašdarinātās dāvanas

Praktiskas dāvanas ir lieliska izvēle jebkuros svētkos, jo tā ir dāvana, kas vienmēr noderēs. Arī paši varam sagatavot šādas dāvanas ar šķipsniņu apņēmības un rūpēm. 

Pašmāju blogā par dāvanu idejām Paštaisītas dāvanas var atrast dažādas idejas, kā pārsteigt un iepriecināt savus mīļos. Tādas dāvanu idejas kā pašadītas cepures pašdarinātas ziepes var prasīt vairāk pūļu, turklāt tiks apgūts kas jauns.

Taču dāvanas kā pašgatavoti cepumi vai kūka ir ātrāk sarūpējamas dāvanas, kas iepriecinās gan saņēmēja sirdi, gan vēderu. Tas arī mūs noved pie nākošās pašdarināto dāvanu sadaļas.

Svētku gardumi

Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam, taču tas nenozīmē, ka dāvanai jābūt mēnesi gatavotai.

Tas var būt arī kāds pašgatavots našķis vai gardums ziemai – piemēram, paštaisīta ievārījuma burciņa. Katrs ievārījumus taisa nedaudz citādāk, ar savām slepenajām receptēm un augļu šķirnēm. Izdosies pagaršot ko jaunu un, iespējams, arī iegūt jaunu recepti. Praktiski un mīļi! 

Pašdarinātas joku dāvanas

Ne visam vienmēr ir jābūt pa nopietno! Ziemassvētkos visa ģimene ir sanākusi kopā un vislabāk ir visiem kopīgi pasmieties un labi pavadīt laiku. 

Joku dāvanas ir veids, kā dāvanu vakaru nedaudz iekustināt un pavērot savu radinieku un ģimenes locekļu dažādās reakcijas. Parasti joku dāvanas ir kāds mazs nieciņš, kas maldinošā kārtā tiek uzskatīts par galveno dāvanu – piemēram, grāmatzīmes vietā mīļākās šokolādes iesaiņojuma papīrītis. Svarīgi piebilst, ka tas ir joks un to labāk dāvināt tiem, kam ir laba humora izjūta. 

Joku dāvanas ir labs papildinājums lielajai dāvanai – sākumā visi kopīgi var pasmieties un tad arī tikt pie galvenās dāvanas. Lielisks veids, kā, piemēram, dāvanu kartei piešķirt papildus vērtību. 

Lai prieka un mīlestības pilni svētki!

davanas ar atru piegadi

Reālas dāvanu idejas meklē mūsu citos rakstos, piemēram, Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas vai Labākās Ziemassvētku dāvanas.

Lai izdodas iepriecināt savus mīļos svētkos!

Komentēt