Ziemassvētku dāvanas jauniešiem

no

Ziemassvētkos gribās iepriecināt visu ģimeni un draugus – pašus tuvākos cilvēkus. Skaidrs, ka sievietēm var uzdāvināt kādu dāvanu karti aksesuāru vai rotaslietu veikalā. Vīriešiem vienmēr noderēs kas praktisks. Vecākiem varētu uzdāvināt kādu kopīgu ceļojumu vai vakariņas divatā… Taču, ko dāvināt tiem, kas vecuma kategorijā visiem ir pa vidu – ko dāvināt jauniešiem?

Jaunieši ir tik pat mainīgi kā jaunākās tehnoloģijas – tām tik grūti izsekot līdzi. Dāvanas izvēle nedrīkst būt garlaicīga, paredzama vai, pats sliktākais – izgājusi no modes. Šis raksts veidots kā dāvanu ideju ceļvedis, kā iepriecināt jauniešus šajos svētkos.

Sporta viedpulkstenis

sporta pulkstenis

Lielisks aktīvas ikdienas sabiedrotais ir sporta viedpulkstenis. Tas ir eleganta un moderna izskata, turklāt pilda daudz vairāk funkciju par parasto pulksteni, kas rāda vien laiku un datumu. Sporta pulkstenis, piemēram, Garmin pulkstenis ir izdevīgs un arī interesants veids, kā sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm.

Dāvanu karte sporta viedpulkstenim ir noderīga un praktiska dāvana, ko ikdienā aktīvs vai aizņemts jaunietis noteikti novērtēs. Aktīvākas ikdienas piekopšanai šis pulkstenis ir ļoti piemērots.

Žagarkalna apmeklējums

žagarkalna apmeklējums

Žagarkalns ir viena no lielākajām ziemas atpūtas bāzēm visā Latvijā. Tieši tāpēc tas ir tik iemīļots ziemas laika galamērķis katru gadu. Diena uz kalna ir īpaši jautra kopā ar tuviem draugiem vai ģimeni, jo katrs savā nodabā vai kopā ar instruktoru var baudīt visus slēpošanas bāzes piedāvātos nobraucienus un pieslīpēt savu meistarību slēpošanā vai snovošanā. Protams, lai padarītu dienu interesantāku, var arī iesaistīties nelielās sacensībās ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem.

Dāvanu karte slēpošanas kalnā ir lieliska dāvana jauniešiem, Žagarkalnā ir labākais snovparks Latvijā. Svaigs gaiss, ziemas aktivitātes un piesnidzis kalns labā kompānijā izklausās pēc lieliski pavadītas dienas.

GoPro sporta kamera

gopro kamera

Iepriekš minēto aktivitāšu iemūžināšana iespējama vien ar profesionālu un kustībai piemērotu GoPro kameru. To iespējams ērti pievienot pie galvas, lai varētu vienlaicīgi nodarboties ar sportu un filmēt savus maršrutus. Aktīvam jaunietim, kurš arī interesējas par fotogrāfiju, šī būs perfekti piemērota dāvana. Tā ir lielisks sabiedrotais gan ceļojumos, gan zemūdens filmēšanā, gan arī kādas sporta spēles iemūžināšanai.

GoPro kamera ir dāvana no īsta Ziemassvētku saraksta, kuru vērts gaidīt visu gadu. Šī ir lieliska dāvana, ko jaunietim varētu pasniegt visa ģimene svētku vakarā un patiesi no sirds iepriecināt.

Ekipējums tūrismam

Ceļošana ir aktivitāte, ko var veikt gan ziemā, gan vasarā. Taču ceļošana vienmēr ir daudz ērtāka, ja līdzi ir nepieciešamais ekipējums. Dodoties pārgājienā, ir labi zināt, ka pašam ir sava telts un guļammaiss, un nav jāmeklē, kur to dabūt. Ziema neattur no došanās pārgājienos vai garās pastaigās. Tomēr teiciens – nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs – ir cēlies no pieredzes. Arī ziemā var noderēt tāds ekipējums kā degļi un gāzes baloni siltu pusdienu pagatavošanai meža vidū vai termokrūzes karstai tējai.

Ekipējums tūrismam būs lieliski piemērota dāvana kaislīgam ceļotājam un dabas mīļotājam. Kādam, kurš izbauda dabā būšanu, garas pastaigas un tālus pārgājienus jebkurā gada laikā.

Ceļojumam vienmēr noder arī ērta ūdens pudele. Iespējams, pat termopudele, kas uzglabās dzēriena temperatūru. Jauniešiem patīk ceļot, taču galvenais to darīt droši – saglabājos labu pašsajūtu un enerģiju jauniem piedzīvojumiem. aba un stilīga ūdens pudele ceļošanai ir laba dāvana!

Pašmāju zīmola ‘’Latvietis’’ krekls

latvietis

Mūsu pašmāju zīmols ‘’Latvietis’’ darbojas jau vairākus gadus un tas pārliecinoši turpina radīt stilīgus un modernus aksesuārus un apģērbus jauniešiem. Zīmols lepni nes Latvijas vārdu un pārliecību par savu zemi un dzimteni. Novembris ir Latvijas svētku mēnesis, tāpēc ir īstais laiks uz svētkiem sagādāt kādu latvisku dāvanu, ko jaunietis spēs valkāt visu nākamo gadu un lepoties ar savu zemi.

Latvietis krekls ir lieliska dāvana jauniešiem, jo zīmola apģērbu rotā patiesi iedvesmojoši un arī asprātīgi teksti, kas raisa pozitīvas emocijas gan valkātājam, gan vienkāršam garāmgājējam.

Kosmētika no zīmola Crystal Cosmetics

kosmētika

Kosmētika ir tā lieta, kuras nekad nevar būt par daudz. Lai arī derīguma termiņš tai, atkarībā no dažādajiem produktiem, sniedzas līdz pat 12 mēnešiem, jebkuras sievietes kosmētikas somiņai ir nepieciešams papildinājums. Īpaši, ja tas ir no dabai draudzīga un dabisku produktu ražojoša zīmola kā Crystal Cosmetics.

Kosmētika no šī zīmola tiek veidota no dabīgām un vegāniskām izejvielām un šis uzņēmums vērtē kvalitāti, kas apvienota ar rūpību pret dabu. Šāds vēstījums vien jau padara šo par daudz labāku dāvanu, nekā citi kosmētikas zīmoli. Rūpes šajos svētkos vērts izrādīt vairāk kā jebko.

Bezvadu austiņas

bluetooth austiņas

Mūziku klausīties ir patīkami vienīgi tad, ja tā tiek atskaņota labā kvalitātē un bez liekiem apgrūtinājumiem, kas bieži vien ir vadi. Bezvadu austiņas no interneta veikala 707.lv ir lieliskas kvalitātes austiņas ar piemērotu cenas attiecību. Veikalā pieejami tādi zīmoli kā Apple, BEATS, Guess, JBL, Philips, Samsung, Sony un daudzas citas. Turklāt austiņas nekad nevar būt par daudz, jo tās nemitīgi tiek pazaudētas vai salauztas.

Bezvadu austiņas ir lieliska dāvana jauniešiem, jo tās ir daudz ērtākas un vienkāršāk lietojamas nekā parastās austiņas, saglabājot lielisku kvalitāti. Un, lai atbrīvotos no vadu mūžīgās atdalīšanas vien jau vērts uzdāvināt jaunietim iespēju tikt pie bezvadu austiņām.

Bezvadu tumbiņas

jbl tumbiņas

Bezvadu audio ierīces padara ikdienu vienkāršāku un ērtāku. Nav vairs jātērē laiks pieslēdzot elektroierīces pie elektrības un jāatvieno kopā savēlušies vadi. Bezvadu tumbiņas, tāpat kā bezvadu austiņas, pierāda, ka kvalitatīvai skaņai nav nepieciešami vadi. Bluetooth tumbiņas parūpējas par to, lai jebkurā brīdī mūzikas ierīces būtu bez problēmām ērti pārvietot, paņemt līdz uz ballīti un pārsteigt ciemiņus ar fantastisku mūziku.

Bezvadu tumbiņas labas mūzikas kvalitātes baudītājs novērtēs, turklāt noteikti negaidīs to kā dāvanu. Šī Ziemassvētku dāvana ir praktiska, taču ļoti patīkama.

Aizrautīgi kvesti

kvesti

Ļoti interesants un aizraujošs veids, kā iekštelpās pavadīt brīvo laiku, ir kvesta spēles. Ziemas laikā tomēr reizēm laiks ir tik stindzinoši auksts, ka jāmeklē, kā izklaidēties iekštelpās. Kvesti ir daudz un dažādi, to scenāriji pielāgojami gan draugiem, gan ģimenei ar bērniem, gan arī kolēģiem. Jebkura no izlaušanās spēlēm liks spēles dalībniekiem asināt prātus, meklēt norādes un stundas laikā censties tikt ārā no slēgtās istabas. Šī spēle ir īsts piedzīvojums, kura laikā iespējams iejusties dažādās lomās un tēlos.

Populārākie kvesti ir raksts, kurā iespējams noskaidrot labākos un aktuālākos kvesta piedāvājumus un izvēlēties dāvanas saņēmēja interesēm visvairāk atbilstošo.

Joku dāvanas

Jebkuros svētkos vērts ienest pozitīvu gaisotni un asprātīgus jokus. Tāpēc klāt jau ieplānotajai dāvanai aicinām pievienot kādu smieklīgu pārsteigumu jeb joku dāvanu. Tā parasti ir paša darināta un ļoti muļķīga vai amizanta. Jaunieši šo joku noteikti novērtētu un kopīgi ar ģimeni vai draugiem par šo pasmietos, un tieši tāds ir joku dāvanu mērķis. Tomēr jāpārliecinās par to, lai dāvanas saņēmējs neapvainotos.

Joku dāvanas rakstā ir vairākas FromMe.lv izveidotas joku dāvanas, lai pasmeltos iedvesmu un padarītu svētkus jautrības pilnus.

FromMe dāvanas Ziemassvētkos

FromMe dāvanas Ziemassvētkos ir ļoti daudzveidīgas un to izvēlē iespējams atrast dāvanas atpūtai, hobijiem, dažādiem noderīgiem pirkumiem un aktuālākajiem ceļojumu piedāvājumiem. Dāvanu kategorijā noteikti iespējams atrast patiesi izdevīgu un aizraujošu dāvanu.

Lai svētkos izdodas ieviest ne vien jautrību, bet arī sirsnību un mīlestību!

Komentēt