Ziemassvētku dāvanas jauniešiem

no

Ziemassvētkos gribās iepriecināt visu ģimeni un draugus – pašus tuvākos cilvēkus. Skaidrs, ka sievietēm var uzdāvināt kādu dāvanu karti aksesuāru vai rotaslietu veikalā. Vīriešiem vienmēr noderēs kas praktisks. Vecākiem varētu uzdāvināt kādu kopīgu ceļojumu vai vakariņas divatā… Taču, ko dāvināt tiem, kas vecuma kategorijā visiem ir pa vidu – kādas ir piemērotākās Ziemassvētku dāvanas jauniešiem?

Jaunieši ir tik pat mainīgi kā jaunākās tehnoloģijas – tām tik grūti izsekot līdzi. Dāvanas izvēle nedrīkst būt garlaicīga, paredzama vai, pats sliktākais – izgājusi no modes.

Šis raksts veidots kā dāvanu ideju ceļvedis, kā iepriecināt jauniešus šajos svētkos.

Kalna apmeklējums ziemā

zagarkalna apmeklejums

Žagarkalns ir viena no lielākajām ziemas atpūtas bāzēm visā Latvijā. Tieši tāpēc tas ir tik iemīļots ziemas laika galamērķis katru gadu. Diena uz kalna ir īpaši jautra kopā ar tuviem draugiem vai ģimeni, jo katrs savā nodabā vai kopā ar instruktoru var baudīt visus slēpošanas bāzes piedāvātos nobraucienus un pieslīpēt savu meistarību slēpošanā vai snovošanā.

Dāvanu karte slēpošanas kalnā ir lieliska dāvana jauniešiem, Žagarkalnā ir labākais snovparks Latvijā. Svaigs gaiss, ziemas aktivitātes un piesnidzis kalns labā kompānijā izklausās pēc lieliski pavadītas dienas.

Aizraujošs kvests pēc izvēles

kvesti davanas

Ļoti interesants un aizraujošs veids, kā iekštelpās pavadīt brīvo laiku, ir kvesta spēles. Ziemas laikā tomēr reizēm laiks ir tik stindzinoši auksts, ka jāmeklē, kā izklaidēties iekštelpās. Kvesti ir daudz un dažādi, to scenāriji pielāgojami gan draugiem, gan ģimenei ar bērniem, gan arī kolēģiem.

Jebkura no izlaušanās spēlēm liks spēles dalībniekiem asināt prātus, meklēt norādes un stundas laikā censties tikt ārā no slēgtās istabas. Šī spēle ir īsts piedzīvojums, kura laikā iespējams iejusties dažādās lomās un tēlos.

Vislabākā dāvana ir kvests pēc izvēles – tā ir dāvanu karte, kas ļaus saņēmējam izvēlēties uz kuru kvestu doties un kad. Jaunietim būs iespēja izvēlēties no vairākiem escape room uzņēmumiem, un pēc tam arī no desmitiem dažādu kvestu. Katrai gaumei savs piedāvājums!

Polaroid kamera

polaroid kamera

Uzņemt attēlus mūsdienās ir vienkāršāk kā jebkad agrāk, jo visiem līdzi ir savi telefoni ar kamerām. Tomēr esam novērojuši, ka ar vien populārākas paliek filmiņu kameras un Polaroid kameras, kas ļauj ātri tikt pie izprintēta fotoattēla.

Tādā veidā kādā ballītē vai festivālā var sataisīt dažādas bildes un izdalīt draugiem. Turklāt populārs paliek arī filmiņu kameru efekts – zibspuldze, tumšie bilžu stūri utt. Pēc šādas dāvanas var jau domāt par nākošo – veidu, kā jaunietim visas uzņemtās bildes pielikt pie sienas, piemēram. Bet tas jau uz nākošajiem svētkiem – lai paspēj sabildēt! 🙂

Sporta viedpulkstenis ikdienai

sporta pulkstenis

Lielisks aktīvas ikdienas sabiedrotais ir sporta viedpulkstenis. Tas ir eleganta un moderna izskata, turklāt pilda daudz vairāk funkciju par parasto pulksteni, kas rāda vien laiku un datumu. Sporta pulkstenis, piemēram, Garmin pulkstenis ir izdevīgs un arī interesants veids, kā sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm.

Dāvanu karte sporta viedpulkstenim ir noderīga un praktiska dāvana, ko ikdienā aktīvs vai aizņemts jaunietis noteikti novērtēs. Aktīvākas ikdienas piekopšanai šis pulkstenis ir ļoti piemērots.

GoPro sporta kamera

gopro kamera

Iepriekš minēto aktivitāšu iemūžināšana iespējama vien ar profesionālu un kustībai piemērotu GoPro kameru. To iespējams ērti pievienot pie galvas, lai varētu vienlaicīgi nodarboties ar sportu un filmēt savus maršrutus. Aktīvam jaunietim, kurš arī interesējas par fotogrāfiju, šī būs perfekti piemērota dāvana.

GoPro kamera ir dāvana no īsta Ziemassvētku saraksta, kuru vērts gaidīt visu gadu. Šī ir lieliska dāvana, ko jaunietim varētu pasniegt visa ģimene svētku vakarā un patiesi no sirds iepriecināt.

Ekipējums tūrismam

telts pargajieniem

Ceļošana ir aktivitāte, ko var veikt gan ziemā, gan vasarā. Taču ceļošana vienmēr ir daudz ērtāka, ja līdzi ir nepieciešamais ekipējums. Dodoties pārgājienā, ir labi zināt, ka pašam ir sava telts un guļammaiss, un nav jāmeklē, kur to dabūt.

Ziema neattur no došanās pārgājienos vai garās pastaigās. Arī ziemā var noderēt tāds ekipējums kā degļi un gāzes baloni siltu pusdienu pagatavošanai meža vidū vai termokrūzes karstai tējai.

Ekipējums tūrismam būs lieliski piemērota dāvana kaislīgam ceļotājam un dabas mīļotājam. Kādam, kurš izbauda dabā būšanu, garas pastaigas un tālus pārgājienus jebkurā gada laikā.

Ceļojumam vienmēr noder arī ērta ūdens pudele. Iespējams, pat termopudele, kas uzglabās dzēriena temperatūru. Jauniešiem patīk ceļot, taču galvenais to darīt droši – saglabājos labu pašsajūtu un enerģiju jauniem piedzīvojumiem. Laba un stilīga ūdens pudele ceļošanai ir laba dāvana, kas padarīs jebkuru ceļojumu par sapņu ceļojumu!

Stilīga termokrūze ikdienai

termokruze davana ziemassvetkos

Dzert tēju vai jebkuru citu silto dzērienu ir ne tikai garšīgi, bet ar piemērotu termokrūzi var būt arī stilīgi. Ar vien vairāk pēdējā laikā redzam, ka ilgtspējīgi produkti paliek populārāki. Izvēlēties dabai draudzīgākus produktus uzlabo mūsu planētas stāvokli, kā arī palīdz veidot jaunus un veselīgus ieradumus mums pašiem.

Ja tu meklē dāvanu kādam jaunietim, kam rūp daba, šī varētu būt forša dāvanas izvēle. Laba termokrūze ir noderīgs pirkums, jo to varēs visur ņemt līdzi – uz skolu, pastaigās, pārgājienos, ceļojumos utt. Turklāt laba termokrūze spēj saglabāt dzēriena temperatūru stundām ilgi.

Pašmāju zīmola ‘’Latvietis’’ krekls

latvietis

Mūsu pašmāju zīmols ‘’Latvietis’’ darbojas jau vairākus gadus un tas pārliecinoši turpina radīt stilīgus un modernus aksesuārus un apģērbus jauniešiem. Zīmols lepni nes Latvijas vārdu un pārliecību par savu zemi un dzimteni. Novembris ir Latvijas svētku mēnesis, tāpēc ir īstais laiks uz svētkiem sagādāt kādu latvisku dāvanu, ko jaunietis spēs valkāt visu nākamo gadu un lepoties ar savu zemi.

Piemēram, Latvietis krekls ir lieliska dāvana jauniešiem, jo zīmola apģērbu rotā patiesi iedvesmojoši un arī asprātīgi teksti, kas raisa pozitīvas emocijas gan valkātājam, gan vienkāršam garāmgājējam.

Geiminga aksesuāri

geiminga davanas jauniesiem

Geiminga aksesuāri ir lieliska dāvana pusaudžiem, galvenokārt tāpēc, ka tie uzlabo spēlēšanas pieredzi, kas ir populāra izklaide šajā vecuma grupā. Šie aksesuāri, sākot no augstas kvalitātes austiņām līdz ergonomiskiem kontrolieriem, ne tikai uzlabo spēlēšanu, bet arī palielina komforta līmeni, ko jaunie spēlētāji var ļoti novērtēt.

Tie paredzēti aizrautīgākiem spēlētājiem, piedāvājot kaut ko ikvienam prasmju līmenim. Turklāt spēļu aksesuāri bieži atspoguļo jaunākās tehnoloģijas un dizainu, kas atbilst pusaudžu vēlmei sekot līdzi aktuālajām tendencēm.

Kopumā šīs dāvanas parāda, ka tu atbalsti viņu hobiju, liekot viņiem justies saprastiem un novērtētiem.

Power bank lādētājs

power bank ladetajs

Vēl viens noderīgs gadžets jauniešiem ir power bank lādētājs, ko var paņemt līdzi ceļojumos, uz festivāliem vai garākiem izbraucieniem. Kad telefons ātri izlādējas vai nav bijusi iespēja to laicīgi uzlādēt, tad power bank lādētāji ir īsti dienas glābēji.

Ja tavam jaunietim vēl nav pašam sava power bank lādētāja, tad ir īstais laiks to viņam uzdāvināt. Ieteikums no mūsu puses ir parūpēties par to, lai šis lādētājs nebūtu pārāk smags. Bieži vien gribam pirkt tādu, kas sniedz daudz uzlādes reizes. Taču nereti tie ir paši smagākie lādētāji, kurus pēc tam reti kad gribas ņemt līdzi.

Kosmētika no zīmola Crystal Cosmetics

kosmētika

Kosmētika ir tā lieta, kuras nekad nevar būt par daudz. Lai arī derīguma termiņš tai, atkarībā no dažādajiem produktiem, sniedzas līdz pat 12 mēnešiem, jebkuras sievietes kosmētikas somiņai ir nepieciešams papildinājums. Īpaši, ja tas ir no dabai draudzīga un dabisku produktu ražojoša zīmola kā Crystal Cosmetics.

Kosmētika no šī zīmola tiek veidota no dabīgām un vegāniskām izejvielām un šis uzņēmums vērtē kvalitāti, kas apvienota ar rūpību pret dabu. Šāds vēstījums vien jau padara šo par daudz labāku dāvanu, nekā citi kosmētikas zīmoli. Rūpes šajos svētkos vērts izrādīt vairāk kā jebko.

Interesantas galda spēles ballītēm

galda speles ka davana

Vel viena dāvanas ideja jauniešiem ir galda spēles un kāršu spēles ballītēm. Tā ir vienlīdz pārdomāta dāvana pusaudžiem, kas piedāvā iespēju sociālai mijiedarbībai, komandas darbam un draudzīgai sacensībai, tāpēc tās ir ideāli piemērotas draugu ballītēm.

Interesantas galda spēles var būt kā atsvaidzinoša pārmaiņa no izklaides, kas balstīta uz ekrāna. Tādas spēles kā “Cards Against Humanity” (vecākiem pusaudžiem), “Exploding Kittens” vai “Codenames” ir populāras un piemērotas dažādām interesēm un grupu lielumiem.

Vairak par dažādām galda spēlēm, ko iesakām, var izlasīt mūsu rakstā Latvijā ražotas galda spēles.

Personalizēts atslēgu piekariņš

personalizetas rotas

Tiem, kam patīk pievērst uzmanību ikvienai detaļai, noteikti ir svarīgi arī tas, kā izskatās viņu atslēgas. Skaists atslēgu piekariņš varētu būt lieliska dāvana gan meitenēm, gan puišiem. Lai padarītu šo dāvanu vēl īpašāku, piedāvājam izvēlēties personalizētu versiju. Tādā veidā varēs pie piekariņa pievienot kādu īsu sveicienu.

Uzņēmums Nela Gems rada skaistas un mirdzošas rotaslietas sievietēm. To starpā ir arī personalizēts atslēgu breloks ar gravējumu. Tam klāt iespējams pievienot ne tikai personalizētu sveicienu, bet arī stilīgu kristālu pēc izvēlētās krāsas.

Bezvadu austiņas

bluetooth austinas

Mūziku klausīties ir patīkami vienīgi tad, ja tā tiek atskaņota labā kvalitātē un bez liekiem apgrūtinājumiem, kas bieži vien ir vadi. Bezvadu austiņas no interneta veikala 707.lv ir lieliskas kvalitātes austiņas ar piemērotu cenas attiecību.

Bezvadu austiņas ir lieliska dāvana jauniešiem, jo tās ir daudz ērtākas un vienkāršāk lietojamas nekā parastās austiņas, saglabājot lielisku kvalitāti. Un, lai atbrīvotos no vadu mūžīgās atdalīšanas vien jau vērts uzdāvināt jaunietim iespēju tikt pie bezvadu austiņām.

dāvanas ar ātru piegādi

Bezvadu tumbiņas

bezvadu tumbinas

Bezvadu audio ierīces padara ikdienu vienkāršāku un ērtāku. Nav vairs jātērē laiks pieslēdzot elektroierīces pie elektrības un jāatvieno kopā savēlušies vadi. Bezvadu tumbiņas, tāpat kā bezvadu austiņas, pierāda, ka kvalitatīvai skaņai nav nepieciešami vadi.

Bluetooth tumbiņas parūpējas par to, lai jebkurā brīdī mūzikas ierīces būtu bez problēmām ērti pārvietot, paņemt līdz uz ballīti un pārsteigt ciemiņus ar fantastisku mūziku.

Bezvadu tumbiņas labas mūzikas kvalitātes baudītājs novērtēs, turklāt noteikti negaidīs to kā dāvanu. Šī Ziemassvētku dāvana ir praktiska, taču ļoti patīkama.

Joku dāvanas

joku davanas

Jebkuros svētkos vērts ienest pozitīvu gaisotni un asprātīgus jokus. Tāpēc klāt jau ieplānotajai dāvanai aicinām pievienot kādu smieklīgu pārsteigumu jeb joku dāvanu. Tā parasti ir paša darināta un ļoti muļķīga vai amizanta.

Jaunieši šo joku noteikti novērtētu un kopīgi ar ģimeni vai draugiem par šo pasmietos, un tieši tāds ir joku dāvanu mērķis. Tomēr jāpārliecinās par to, lai dāvanas saņēmējs neapvainotos.

Joku dāvanas rakstā ir vairākas FromMe.lv izveidotas joku dāvanas, lai pasmeltos iedvesmu un padarītu svētkus jautrības pilnus.

FromMe dāvanas Ziemassvētkos

FromMe dāvanas Ziemassvētkos ir ļoti daudzveidīgas un to izvēlē iespējams atrast dāvanas atpūtai, hobijiem, dažādiem noderīgiem pirkumiem un aktuālākajiem ceļojumu piedāvājumiem. Dāvanu kategorijā noteikti iespējams atrast patiesi izdevīgu un aizraujošu dāvanu.

Lai svētkos izdodas ieviest ne vien jautrību, bet arī sirsnību un mīlestību, atrodod lieliskas dāvanas Ziemassvētkos!

Vairāk dāvanu idejas vari atrast arī mūsu rakstā Dāvanas Star Wars faniem, kā arī rakstā Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas.

Lai priecīgi!

Komentēt