Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki ir laiks, kas īpaši tiek gaidīts arī korporatīvajā vidē. Tā ir laba iespēja, kad pateikt paldies saviem kolēģiem, klientiem, piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem un darbiniekiem.

Daudzi jau visai laicīgi izvērt, kādas korporatīvās Ziemassvētku dāvanas iegādāties. Laicīgi izvērtējot potenciālās dāvanas, būs plašākas iespējas gan dāvanu izvēles klāstā, gan arī vieglāk iekļauties budžetā. Jo jāņem vērā fakts, ka svētkiem nākot aizvien tuvāk, iespēju klāsts sašaurinās.

Šajā rakstā esam izdalījuši vairākus dāvanu virzienus, kas tavam uzņēmumam varētu būt piemērotākie. Visas piedāvātās dāvanas ir personalizējamas ar jūsu uzņēmuma logo, kas ir būtiska korporatīvo dāvanu sastāvdaļa.

Rakstā apkopotas sekojošas dāvanu idejas:

Universālas dāvanu kartes

Kā lielisku dāvanas izvēli saviem kolēģiem un darbiniekiem svētkos pirmām kārtām esam nodalījuši universālas dāvanas Ziemassvētkos. Ar tām vislabāk saprotam dāvanu kartes, kas saņēmējiem ļaus izvēlēties to, kas viņiem pašiem ir visvairāk nepieciešams. Tādā veidā dāvana noteikti tiks izmantota un pielāgota katra individuālajām vēlmēm.

Ar šīm dāvanu kartēm, kas uzskaitītas zemāk, varēs iegādāties gan atpūtu, gan arī praktiskus pirkumus ikdienai. Atliek tikai izvēlēties īsto dāvanu karti un Ziemassvētku dāvanas klientiem, darbiniekiem un uzņēmumiem ir gatavas!

FromMe karte

fromme karte

Dāvanu karšu uzņēmums FromMe.lv ir izveidojis universālo FromMe karti, ar kuru iespējams iegādāties preces un pakalpojumus no 50 dažādiem uzņēmumiem.

Universālā FromMe karte apvieno tādus labi zināmus veikalus kā Sportland, Salmo, Mājai un Dārzam, 707.lv interneta veikalu, kā arī zināmus SPA centrus, restorānus u.c. Te katrs atradīs piemērotu vietu, kur šo dāvanu karti lietderīgi izmantot.

Izvēloties šo kā korporatīvo dāvanu, uzņēmums piedāvā dāvanu karti ietērpt skaistā kartītē un iesaiņot to kopā ar gardu Skrīveru saldumu šokolādi.

Katru kartīti iespējams arī personalizēt, lai ikviens darbinieks varētu sajusties īpaši novērtēts. Tas būs patīkams sveiciens gan dāvanas saņemšanas brīdī, gan arī vēlāk, kad dāvanu karte tiks izmantota.

FromMe.lv dāvanu karšu serviss piedāvā arī daudz citas labas dāvanu kartes. Dažas labākās uzskaitītas zemāk, bet ja ir vēlme izvēlēties kādu konkrētu dāvanu karti, tad jāieskatās dāvanu kataloga sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

Restorāni Rīgā dāvanu karte

restorāni rīgā dāvanu karte

Lieliska korporatīvā dāvana saviem kolēģiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem ir restorāna apmeklējums. Tas garantē labi pavadītu laiku, patīkamu atmosfēru un neaprakstāmi gardu garšu piepildītus vēderus. Priekšā tikai pastāv izvēle – kādu restorānu lai izvēlas? Ar šo dāvanu karti izvēle nav jāveic.

Universālā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļauj saņēmējam pašam izvēlēties kādu no zemāk minētajiem restorāniem, kuru apmeklēt. Dāvanu karte ir vienlīdz derīga ikvienā no šiem restorāniem.

Pieejamie restorāni:

 • Kozy Eats – mājīgs kafejnīcas tipa restorāns, kas piedāvā gardu vegāno virtuvi patiešām plašā piedāvājumā.
 • FERMA – pretī gleznainajam Viesturdārzam esošais restorāns, kas piedāvā nogaršot latviskus ēdienus romantiskā gaistonē.
 • Restorāns B Bārs – vieta, kur ir apvienots labs restorāns un moderns bārs ar DJ un dejām brīvdienās.
 • Vairāk saules 7 restorānu tīkls Latvijā, kur baudīt gardas picas, pastas, suši un citus Eiropas un Āzijas virtuves ēdienus.
 • Čemodāns – restorāns, kur doties īstenā Eiropas garšu piedzīvojumā un vienlaikus izbaudīt gaumīgo iekārtojumu.
 • Baltvilla restorāns – grezns un elegants viesnīcas Baltvilla restorāns gleznainā Baltezera krastā.
 • Majorenhoff restorāns – piemērots gan gardēžiem, gan eksotikas meklētājiem, gan arī tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem.
 • Miro – golfa kluba OZO restorāns, kurā nogaršot gardu ēdienu piedāvājumu ar burvīgu skatu.
 • MUNCH Barbecue – Purvciemā paslēptā pērle, kur nobaudīt grilētus ēdienus, burgerus, sviestmaizes un BBQ vistiņas.
 • Tex Mex Republic – omulīgā gaisotnē var nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar atspirdzinošiem dzērieniem.
 • Zilā Govs – restorāns piedāvā plašu zivju ēdienu un steiku klāstu, kas tiek pagatavots pēc dažādām pagatavošanas metodēm.

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Vēl viena piemērota izvēle ir Ražots Latvijā dāvanu karte, kas sevī iekļauj vairāk kā 10 dažādus pašmāju uzņēmumus. Šī dāvanu karte ir vienlīdz derīga visos zīmolos, kas pieminēti saites aprakstā. Starp tiem saņēmējs atradīs iespēju izvēlēties sev ko kārotu tādos uzņēmumos kā Cita Rota, Nela Gems, Latvietis, Karma Sock, TRUDE, Muhamors un citi. 

Ja vēlamies parūpēties par to, lai latviešu tirgus plaukst un kļūst ar vien daudzveidīgāks, tad vispirms korporatīvās dāvanas Ziemassvētkos iesakām meklēt starp pašmāju ražotājiem. Mums prieks, ka tam ir veltīta arī atsevišķa dāvanu karte, kas iedrošina izvēlēties Latvijas ražotāju veikumus.

Praktiskas dāvanas ikdienai

Svētkos ir patīkami saņemt arī īsteni praktiskas korporatīvās Ziemassvētku dāvanas, kas ikdienā noderēs. Tā kā šis dāvanu ideju saraksts ir korporatīvajai darba videi, tad ir labi izvēlēties tādas dāvanas, kas noderēs arī darba ikdienā.

Termokrūzes ar apdruku

personalizētas termokrūzes

Praktiskas dāvanas ideja, kas ir izcili piemērota Ziemassvētkiem, ir termokrūze. Gada vēsajos mēnešos mums visiem gribās iegūt papildus siltumu, ko sniedz karsta tējas vai kafijas krūze. Labas kvalitātes termokrūze ļaus savu iecienītāko karsto dzērienu baudīt stundām ilgi, nesatraucoties par to, ka tas atdzisīs.

Līdz ar to termokrūze ir oriģināla korporatīvā dāvana, ko novērtēs ikviens. Darbinieki to varēs ņemt līdzi ikdienas pastaigās, malkot savu iecienītāko dzērienu pa ceļam uz darbu vai baudīt to jau esot darba vietā.

Lai šo dāvanu padarītu vēl īpašāku, arī termokrūzes iespējams iegādāties ar personalizētu apdruku. Vairāk par to uzzini UDENSPUDELE.LV uzņēmuma rakstā Korporatīvās dāvanas.

Ilgtspējīgas ūdens pudeles

ilgtspējīgas ūdens pudeles ar apdruku

Dienas laikā ir svarīgi izdzert pietiekamu ūdens daudzumu, lai justos labi un veselīgi. Veids, kā ikdienā atcerēties regulāri padzerties un sekot līdzi sava uzņemtā ūdens daudzumam, ir ar ilgtspējīgas ūdens pudeles palīdzību.

Ja vēlaties saviem darbiniekiem uzdāvināt dāvanu, kas parūpēsies ne tikai par viņu labsajūtu, bet arī pozitīvi ietekmēs dabu, ūdens pudeles ir lielisks variants.

Lai šo dāvanu padarītu vēl īpašāku, jebkuru ūdens pudeli no pašmāju uzņēmuma UDENSPUDELE.LV iespējams arī apdrukāt. Pēc izvēles varēs uz pudeles uzlikt kādu sveicienu, novēlējumu, ikdienas atgādinājumu, uzņēmuma logo utt. Vairāk informāciju par šo pakalpojumu skaties sadaļā Ūdens pudeles ar apdruku.

Krūze ar apdruku

krūze ar apdruku

Alternatīva iepriekšējai dāvanai ir apdrukāta krūze, ko saņēmēji varēs izmantot darba dienas gaitā. Uz dāvanas var likt jebkādu apdruku – kā pateicību no zīmola, var uzprintēt uzņēmuma logo. 

Ja ir laiks un kolektīvs nav pārāk liels, tad var dāvanai pievērst īpašu uzmanību un to personalizēt. Iespējams, jums ir kāds sauklis, kopīgs attēls vai kāds iekšējais joks, kas ikdienā darbiniekus priecētu katru reizi, kad tiks malkots siltais dzēriens.

Plānotājs nākamajam gadam

plānotājs

Vēl viena laba dāvanas ideja ir plānotājs nākamajam gadam. Ziemassvētki ir vispiemērotākais laiks, kad sākt domāt par nākošo gadu un mērķiem, kas vēl jāsasniedz. Plānotājs nākamajā gadā noteikti noderēs. Ziemassvētki ir labs laiks, kad to saņemt dāvanā, jo visticamāk neviens sev jaunu plānotāju vēl nebūs paspējis sarūpēt.

Plānots ir lielisks ikdienas gadžets, kas palīdz savest galvu kārtībā. Tiklīdz visi plāni un darīšanas ir piefiksētas uz papīra, rodas skaidrības sajūta. Tad iespējams iemācīties arī labāk organizēt savu laiku un atvēlēt mirkļus mierpilnai atpūtai.

Idejas, kur iegādāties labākos plānotājus meklē dāvanu ideju bloga TopDavanas.lv kategorijā Jaunā gada plānotājs.

Paši savā rakstā Latvijā radīti plānotāji jaunajam gadam esam apkopojuši pašmāju zīmolus, kas rada skaistus un vērtīgus plānotājus ikdienai.

Galda kalendārs

kalendārs

Galda kalendārs ir laba dāvaniņa, kas noderēs ikvienam darbiniekam ar pašam savu darba galdu. Lai arī tagad kalendāri ir pieejami telefonos un datora ekrānos, ir labi, ja arī uz galda vienmēr priekšā stāv kalendārs. Var izvēlēties arī foršus kalendārus, kur ar katru dienu līdzi nāk kāds joks vai atziņa.

Veids, kā padarīt šo dāvanu īpašāku, ir izveidot personalizētu kalendāru. Var apkopot visus svarīgos datumus, kas darbiniekiem būtu jāatceras – uzņēmuma svētki, darbinieku dzimšanas dienas, kopīgie izbraucieni. Būtībā jebkas, kas katru gadu paliek nemainīgos datumos un ko iespējams jau uzreiz ieplānot.

Dāvanu komplekti

dāvanu komplekti

Labs veids, kā sarūpēt noderīgas Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem, ir veidot dāvanu komplektus. Tajos iespējams apvienot kādu saldumu ar praktisku dāvanu – liekot kopā gardo ar noderīgo.

Šādi dāvanu komplekti tiek sagatavoti specializētajā ūdenspudeļu internetveikalā UDENSPUDELE.LV. Detaļas par pieskaņoto saldumu var precizēt un izvēlēties pēc nepieciešamības. UDENSPUDELE.LV dāvanu komplekti tiek veidoti arī no iepriekš rakstā minētajām dāvanu idejām – termokrūzēm, ilgtspējīgajām ūdens pudelēm un dāvanu kartēm. Dāvanas tiks papildinātas ar dažādiem gardumiem, tēju vai kafiju.

Iemesls tam ir pavisam vienkāršs. Dāvanai klāt pievienotie gardumi ne tikai liks dāvanai izskatīties glīti un svinīgi, bet tas būs veids, kā saņēmēju iepriecināt uzreiz un likt viņam justies īpašam. Ja termokrūzi uzreiz pēc dāvanas saņemšanas izmantot nevarēs, tad apēst kādu našķi gan!

Cerams, ka tev ir izdevies atrast labas korporatīvās Ziemassvētku dāvanas, ar ko pārsteigt savus darbiniekus šajos svētkos!

Citas idejas un iedvesmu saņem mūsu rakstā Labākās Ziemassvētku dāvanas

Lai izdodas!

Komentēt