Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki ir laiks, kas īpaši tiek gaidīts arī korporatīvajā vidē. Tā ir laba iespēja, kad pateikt paldies saviem kolēģiem, klientiem, piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem un darbiniekiem. Grūtākais šajā ziņā ir nonākt pie lēmuma par to, kas ir labākās korporatīvās Ziemassvētku dāvanas.

Šajā rakstā esam izdalījuši vairākus dāvanu virzienus, kas tavam uzņēmumam varētu būt piemērotākie.

Rakstā apkopotas sekojošas dāvanu idejas:

Praktiskas dāvanas Ziemassvētkos

Svētkos ir patīkami saņemt praktiskas dāvanas, kas ikdienā noderēs. Tā kā šis dāvanu ideju saraksts ir korporatīvajai darba videi, tad ir labi izvēlēties tādas dāvanas, kas noderēs darba ikdienā. 

Dāvanu komplekts ar termokrūzi

termokrūze dāvanu komplekts

Laba dāvanas ideja ir veidot saviem darbiniekiem un kolēģiem dāvanu komplektus. Tajos iespējams apvienot kādu saldumu ar praktisku dāvanu. Šoreiz piedāvājam variantu par noderīgu, labas kvalitātes termokrūzi, kas būtu sasaiņota kopā ar saldumiem, piemērotu kafiju vai tēju. 

Termokrūze ir lieliska dāvana Ziemassvētkos. Tā ļaus dāvanas saņēmējiem malkot karstu kafiju vai tēju arī pārvietojoties – pa ceļam uz darbu, izbraukumos un būtībā jebkurā situācijā. Labu termokrūzi bez problēmām var aizvērt un ievietot arī somā, nesatraucoties par noplūdēm.

Šādi dāvanu komplekti tiek sagatavoti no zīmola ZE dāvanu komplekti. Detaļas par pieskaņoto saldumu var precizēt un izvēlēties pēc nepieciešamības.

Krūze ar apdruku

krūze ar apdruku

Alternatīva iepriekšējai dāvanai ir apdrukāta krūze, ko saņēmēji varēs izmantot darba dienas gaitā. Uz dāvanas var likt jebkādu apdruku – kā pateicību no zīmola, var uzprintēt uzņēmuma logo. 

Ja ir laiks un kolektīvs nav pārāk liels, tad var dāvanai pievērst īpašu uzmanību un to personalizēt. Iespējams, jums ir kāds sauklis, kopīgs attēls vai kāds iekšējais joks, kas ikdienā darbiniekus priecētu katru reizi, kad tiks malkots siltais dzēriens.

Vairāk par apdrukas iespējām un kur to iespējams izdarīt, lasi UDENSPUDELE.LV sadaļā Korporatīvās dāvanas.

Plānotājs nākošajam gadam

plānotājs

Vēl viena laba dāvanas ideja ir plānotājs nākošajam gadam. Ziemassvētki ir vispiemērotākais laiks, kad sākt domāt par nākošo gadu un mērķiem, kas vēl jāsasniedz. Plānotājs nākošajā gadā noteikti noderēs. Ziemassvētki ir labs laiks, kad to saņemt dāvanā, jo visticamāk neviens sev to vēl nebūs paspējis sarūpēt.

Plānots ir lielisks ikdienas gadžets, kas palīdz savest galvu kārtībā. Tiklīdz visi plāni un darīšanas ir piefiksētas uz papīra, rodas skaidrības sajūta. Tad iespējams iemācīties arī labāk organizēt savu laiku un atvēlēt mirkļus mierpilnai atpūtai.

Galda kalendārs

kalendārs

Galda kalendārs ir laba dāvaniņa, kas noderēs ikvienam darbiniekam ar pašam savu darba galdu. Lai arī tagad kalendāri ir pieejami telefonos un datora ekrānos, ir labi, ja arī uz galda vienmēr priekšā stāv kalendārs. Var izvēlēties arī foršus kalendārus, kur ar katru dienu līdzi nāk kāds joks vai atziņa.

Veids, kā padarīt šo dāvanu īpašāku, ir izveidot personalizētu kalendāru. Var apkopot visus svarīgos datumus, kas darbiniekiem būtu jāatceras – uzņēmuma svētki, darbinieku dzimšanas dienas, kopīgie izbraucieni. Būtībā jebkas, kas katru gadu paliek nemainīgos datumos un ko iespējams jau uzreiz ieplānot.

Dāvanas pelnītai atpūtai

Dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt, ir atpūtas piedāvājumi. Kad darbā gads tuvojas beigām, ir sasniegts un kopīgiem spēkeim izdarīts daudz. Gada izskaņā iespējams paskatīties uz visu paveikto un izbaudīt labi pelnīto atpūtu. Lūk, daži varianti, kā to pasniegt dāvanas formātā.

Atpūtas kompleksa apmeklējums

atpūtas komplekss

Relaksējošs un reizē atsvaidzinošs atpūtas piedāvājums ir atpūtas kompleksa apmeklējums kādā SPA vai veselības centrā. Atpūtas kompleksā parasti ietilpst iespēja baudīt baseinu, pirti un džakuzi. Katrā vietā iespējas var nedaudz atšķirties, bet visbiežāk šīs pamata atpūtas iespējas ir piedāvātas. Reizēm atpūtas kompleksā ietilpst arī sporta zāles apmeklējums.

Uzdāvinot šādu dāvanu, kolēģiem un darbiniekiem tiek pasniegta bezrūpīga diena, kad vairāku stundu laikā atpūsties. Ir pieejami arī visas dienas atpūtas kompleksa piedāvājumi. Atliek izvēlēties atbilstošāko pēc iespējām un budžeta.

SPA piedāvājumi

masāža

Ja tomēr gribās ar korporatīvo dāvanu palutināt vēl vairāk, tad var izvēlēties arī kādu konkrētu SPA piedāvājumu. Atpūtas kompleksā, iepriekšējā dāvanas izvēlē, tiek piedāvāti tikai atpūtas pamati. SPA procedūras un rituāli ir jau nākošais atpūtas līmenis.

Pie SPA piedāvājumiem varētu būt relaksējošas masāžas, skaistumkopšanas un labsajūtas procedūras. Tā kā Ziemassvētkos mierpilna atpūta ir īpaši aktuāla, šāda dāvana bez šaubām tiktu novērtēta.

Relaksējoša floutinga procedūra

floutings

Savukārt, ja starp plašo SPA piedāvājumu klāstu izvēlēties ko konkrētu ir grūtāk, tad piedāvājam vienu relaksējošu un iedvesmojošu procedūru – floutings. Tā ir iespēja sajust bezsvara stāvokli, atpūtinot ķermeni un prātu. Floutings ir lieliska SPA procedūra, kas ikvienam vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina.

Tā notiek aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija (epsom) sāli. Tas baseinā esošo ūdeni padara ļoti blīvu, līdz ar ko arī rodas floutēšanas sajūta – iespēja izjust bezsvara stāvokli. Šīs sajūtas ir pavisam unikālas un neaprakstāmas. To laikā iespējams relaksēties un piedzīvot dažadas atklāsmes, uzlikt ikdienas raizes uz pauzes.

Šī varētu būt ļoti vērtīga un noteikti novērtēta dāvana darbinieku un sadarbības partneru vidū.

Universālas dāvanas Ziemassvētkos

Vēl šajā dāvanu ideju sarakstā esam pievienojuši universālas dāvanas. Ar tām vislabāk saprotam dāvanu kartes, kas saņēmējiem ļaus izvēlēties to, kas viņiem visvairāk nepieciešams. Tādā veidā dāvana noteikti tiks izmantota un pielāgota katra individuālajām vēlmēm.

Ar šīm dāvanu kartēm, kas uzskaitītas zemāk, varēs iegādāties gan atpūtu, gan arī praktiskus pirkumus ikdienai – atliek tikai izvēlēties īsto dāvanu karti.

Universālā FromMe karte

fromme karte

Dāvanu karšu uzņēmums FromMe.lv ir izveidojis universālo FromMe karti, ar kuru iespējams iegādāties preces un pakalpojumus no dažādiem uzņēmumiem. Universālā FromMe karte piedāvā tādus pakalpojumus kā populāri interneta veikali, optikas centri, SPA un aktīvās atpūtas piedāvājumi, aizraujoši kursi, kvesti, ceļojumi un restorāni.

Izvēloties šo kā korporatīvo dāvanu, uzņēmums piedāvā dāvanu karti ietērpt skaistā kartītē un iesaiņot to kopā ar gardu Skrīveru saldumu šokolādi. Katru kartīti iespējams arī personalizēt, lai ikviens darbinieks varētu sajusties īpaši novērtēts.

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā davanu karte

Vēl viena lieliska dāvanu karte ir Ražots Latvijā dāvanu karte, kas sevī iekļauj vairāk kā 10 dažādus pašmāju uzņēmumus. Šī dāvanu karte ir vienlīdz derīga visos zīmolos, kas pieminēti saites aprakstā. Starp tiem saņēmējs atradīs iespēju izvēlēties sev ko kārotu tādos uzņēmumos kā Cita Rota, Nela Gems, Latvietis, Karma Sock, TRUDE, Muhamors un citi. 

Ja vēlamies parūpēties par to, lai latviešu tirgus plaukst un kļūst ar vien daudzveidīgāks, tad vispirms dāvanu iesakām meklēt starp pašmāju ražotājiem. Mums prieks, ka tam ir veltīta arī atsevišķa dāvanu karte, kas iedrošina izvēlēties Latvijas ražotāju veikumu.

Restorāni Rīgā dāvanu karte

restorāni rīgā davanu karte

Lieliska korporatīvā dāvana saviem kolēģiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem ir restorāna apmeklējums. Tas garantē labi pavadītu laiku, īpašu atmosfēru un neaprakstāmi gardu garšu piepildītus vēderus. Priekšā tikai pastāv izvēle – kādu restorānu lai izvēlas? Ar šo dāvanu karti izvēle nav jāveic.

Universālā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļauj saņēmējam pašam izvēlēties kādu no zemāk minētajiem restorāniem, kuru apmeklēt. Dāvanu karte ir vienlīdz derīga ikvienā no šiem restorāniem.

Pieejami restorāni:

  • Restorāns Herbārijs;
  • Restorāns FERMA;
  • Restorāns Andalūzijas Suns;
  • Tex-Mex Republic restorāns;
  • Restorāns Čemodāns;
  • Restorāns BURŽUJS;
  • Taverna – restorāns;
  • Akhtamar restorāns;
  • MUNCH Barbecue.

Cerams, ka tev ir izdevies atrast labas korporatīvās Ziemassvētku dāvanas, ar ko pārsteigt savus darbiniekus šajos svētkos!

Citas idejas un iedvesmu saņem mūsu rakstā Labākās Ziemassvētku dāvanas

Lai izdodas!

Komentēt