Labākās Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, tāpēc ir jāsāk domāt par to, kas ir labākās Ziemassvētku dāvanas draugiem un ģimenei. Cenšoties palīdzēt atrast labākās dāvanu idejas, esam apkopojuši lielisku sarakstu ar dāvanu iedalījumu gan lieliem, gan maziem.

Šajā rakstā atradīsi dāvanu idejas, ko izvēlēties sievietei, vīrietim, bērniem, vecākiem un kolēģiem.

Klikšķini uz saites, lai uzreiz dotos uz konkrēto raksta sadaļu:

Lai izdodas atrast ko piemērotu!

Ziemassvētku dāvanas sievietei

ziemassvetku davanas sievietei

Ziemassvētki ir laiks, kad vēlamies atpūsties pēc labi padarīta gada. Tas ir burvīgs laiks, kad relaksēties un doties aizraujošos piedzīvojumos ar saviem mīļajiem. To ņemot vērā, esam apkopojuši Ziemassvētku dāvanas sievietei šajā sarakstā.

1. Termokrūze siltai tējai

Ziemā mēdzam pāriet uz siltajiem dzērieniem. Karsta tēja vai kafija ziemas laikā izklausās īpaši labi. Tik labi, ka gribās to paņemt līdzi visur ikdienas gaitās. Ar termokrūzi sieviete to varēs izdarīt bez jebkādām problēmām. 

Laba un kvalitatīva termokrūze noderēs gan garākās pastaigās, gan arī visu dienu esot ofisā. Labākais ir tas, ka termokrūze nodrošina ar mierpilnu dzēriena baudīšanu. Nav jāsteidzas to ātri izdzert pa ceļam uz darbu, jo dzēriena temperatūra ilgstoši saglabāsies vairāku stundu garumā. Un ar labu vāciņu neizlīs somā.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties lieliskas termokrūzes no uzticamiem zīmoliem.

2. Zīda pidžama

Daudzās valstīs Ziemassvētkos ir ierasts dāvināt pidžamas, it īpaši visai ģimenei kopā. Arī sievieti šajos svētkos vari palutināt ar maigu, mīkstu un ērtu zīda pidžamu. Kvalitatīva pidžama var būt visai dārga dāvana, tāpēc Ziemassvētkos tā būs īsti piemērota.

Ziemassvētki tomēr ir laiks, kad vēlamies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar savējiem, mājoklī jūtoties silti un omulīgi. Pidžama var kalpot par sava veida relaksācijas procesu, kad vakarus var pavadīt ērtā tērpā.

3. Relaksējoša SPA diena

Tā kā Ziemassvētku sezona ir atpūtas laiks, tad relaksējošas SPA procedūras vienmēr būs piemērota un augsti novērtēta dāvana. Lai kāda procedūru tiktu izvēlēta, sieviete noteikti būs pateicīga gan par atslābinošu masāžu, gan arī par visu dienu SPA centrā.

Laba alternatīva, kas izmaksās mazāk, ir sarīkot SPA sievietei mājās. Uzdāvini viņai skaistumkopšanas līdzekļu komplektu, kas skaisti iesaiņots. Iekļauj tajā smaržīgas vannas bumbas, maigas putas un dažādus krēmus. Ne vienmēr ir jādodas uz kādu īpašu SPA centru, lai labi atpūstos vienatnē!

SPA vietas, ko mēs iesakām, varēsi atrast mūsu rakstos:

4. Personalizēta rotaslieta

Rotaslietas ir dāvana, kas nekad neapniks un vienmēr būs piemērota izvēle sievietei. To var dāvināt gan savai draudzenei un mammai, gan arī sievai vai mīļotajai sievietei. 

Lai parūpētos par to, ka dāvana ir īpaši mīļa un sirsnīga, iesakām padomāt par personalizācijas iespēju. Varianti ir dažādi – pievienot dāvanai kartīti, iegravēt rotaslietā kādu īpašu sveicienu vai vārdu. Esi radošs, un sieviete bez šaubām to novērtēs!

Ja dāvana tiek meklēta labākajai draudzenei, tad mīļa dāvanas ideja ir sameklēt draudzības rotaslietu. Piemēram, kaklarotas, kas jums abām vienmēr būs līdzi.

5. Jauna kosmētikas somiņa

Kosmētikas vienmēr ir par daudz, galvenokārt jau tāpēc, ka tai vienkārši nav pietiekami daudz vietas. Nereti sievietes pārvērtē savas vēlmes un vajadzības kosmētikas ziņā – pērkot vēl un vēl, bet to visu nav kur likt. Tāpēc jauna kosmētikas somiņa noteikti būtu tieši laikā.

Ja arī tu meklē dāvanu savai mammai vai draudzenei un zini, ka viņai noderētu jauna kosmētikas somiņa, nebaidies izvēlēties lielāka izmēra somiņu. Tā bez šaubām noderēs! Mazās kosmētikas somiņas lai paliek ceļojumiem.

6. Dāvana viņai pēc izvēles

Vēl viena forša un oriģināla dāvana sievietei Ziemassvētkos ir universāla dāvanu karte, kas sniegs viņai plašas izvēles iespējas. Lielisks jaunums ir Dāvana viņai – dāvanu karte, zem kuras ir apvienoti dažādi restorāni, veikali un atpūtas iespējas.

Tas ļauj sievietei uzdāvināt kaut ko noderīgu un patīkamu, bet tieši ko – tas paliek viņas pašas ziņā. Līdz ar to dāvana noteikti būs izdevusies!

Ziemassvētku dāvanas vīrietim

ziemassvetku davanas virietim

Vairums vīriešu nereti tiek uzskatīti par praktiķiem. Taču visu, kas viņiem nepieciešams, bieži vien vīrieši paši arī nopērk. Tad atrast labu un vērtīgu dāvanu ir īpaši grūti. Te būs dažas noderīgas un foršas dāvanas vīrietim Ziemassvētkos.

1. Dāvanu karte vīrieša hobijam

Tad, kad nezini, kā vīrieti iepriecināt svētkos, dāvanu karte vienmēr ir laba izvēle. Tā ļaus vīrietim pašam iegādāties to, kas nepieciešams. Tev tikai jātrāpa pareizā veikala vai pakalpojuma izvēlē. Te mēs iesakām ņemt vērā vīrieša hobiju un iepriecināt viņu ar iespēju to pacelt nākošajā līmenī.

Hobiji ir daudz un dažādi. Vīrietim var patikt slēpošana, motosports, makšķerēšana, medīšana, fotogrāfija… Ikvienam no šiem hobijiem ir nepieciešami atjauninājumi un noderīgi gadžeti. Un tikai pats hobija īpašnieks zina precīzi, kādi, līdz ar ko apvienotā dāvanu karte hobijam vienmēr būs izcila izvēle.

2. Bezvadu lādētājs telefonam

Noderīga dāvana vīrietim ir atvieglot viņa ikdienu un uzdāvināt viņam bezvadu lādētāju. Ja viņam tāds vēl nav, tad jau sen laiks iepriecināt vīrieti ar vienkāršāku ikdienu.

Bezvadu lādētāji telefonam ir noderīgi gadžeti, ko ieviest savā dzīvē. Turklāt parastie lādētāji mēdz saplīst, īpaši locījumu vietās. Bezvadu lādētājs vienmēr bus glābiņš. Lai padarītu šo dāvanu īpašāku, var tai pievienot klāt kādu papildus dāvaniņu. 

ziemassvetku davanas

3. Alus degustācija

Ja vīrietim, kam meklē dāvanu, garšo alus, tad šī būs īstā dāvanas izvēle. Ikdienā noteikti vīrietis jau zina savus iecienītākos alus, taču interesantāk ir atklāt ko jaunu. Alus degustācija tieši tam arī ir paredzēta. Lai ikviens spētu nogaršot visdažādākos aliņus un atrast savu iecienītāko favorītu!

Alus degustācija ir veids, kā labi pavadīt laiku ar draugiem. Komplektā vienmēr ietilpst arī pieskaņotas uzkodas. Galvenais parūpēties par to, lai pēc degustācijas jubilārs droši tiktu nogādāts mājās. Tā kā par papildus dāvanu vari arī piekrist būt par viņa šoferi!

4. Sienas kalendārs ikdienai

Vīrietim, kuram ikdienā ir daudz plānu un tikšanos, noteikti noderētu arī pašam savs sienas kalendārs. Ziemassvētki ir lielisks laiks, kad var dāvināt lietas nākošajam gadam. Tā kā jaunais gads nav vairs aiz kalniem, tad arī kalendārs top par vērtīgu dāvanu.

Nu jau ir pieejamas arī modernas kalendāru versijas, piemēram, stikla kalendāri, ko iespējams pielikt pie sienas. Tie izskatās gaumīgi un labi iederas jebkurā interjerā. Turklāt vīrietis varēs ar marķieri veidot savus plānus, ko katru nedēļu vai mēnesi nodzēst un aizvietot ar jauniem.

5. Gaumīgas ādas maks

Klasiska dāvana vīrietim var būt arī gaumīgs ādas maks. Tā ir laba un noderīga dāvana vīrietim, kas izrādīs rūpes pret viņu. Protams, šī ir aktuāla dāvana tikai tad, ja vīrietim patiesi ir nepieciešams jauns maks. Ja viņš jau pagājušo gadu ir ticis pie jauna maka, šī dāvanas ideja nebūs derīga.

Vērts parūpēties par to, lai vīrietim būtu augstas kvalitātes maks. Tā kā vīrieši nereti tos mēdz pārnēsāt kabatās, tad maki arī nedaudz ātrāk mēdz izjukt. Tāpēc atrodi labas kvalitātes ādas maku, kas vīrietim būs noderīgs daudzu gadu garumā.

6. Garda kafija

Ja vīrietis ir kafijas cienītājs, tad praktiska dāvana kafijas veidolā varētu būt tieši laikā. Ziemassvētku laiku gribās pavadīt siltumā, un daudziem tieši kafija ir veids, kā to panākt. Atrodi kādu īpaši aromātisku un augstas kvalitātes kafiju, ko skaisti iesaiņot un pasniegt kā dāvanu.

Iespējams, vīrietim jau ir pašam savs kafijas automāts. Tad tavs uzdevums būtu noskaidrot, kāds tieši – kapsulu vai pupiņu. Tas arī atkarīgs no tā, kādu kafiju tev labāk izvēlēties uzdāvināt. Vairāk par šo noskaidro rakstā Kafijas kapsulas vai pupiņas – ko izvēlēties.

Ziemassvētku dāvanas bērniem

ziemassvetku davanas berniem

Bērni Ziemassvētkus gaida īpaši nepacietīgi – tas taču ir dāvanu laiks! Šogad parūpējies par to, lai Ziemassvētku vecītis mazajiem draugiem atnestu ne tikai kaut ko foršu, bet arī ko noderīgu. Lūk, dažas idejas no mums!

1. Attīstošās spēles un rotaļlietas

Labs veids, kā iemācīt saviem bērniem ko jaunu, ir ar attīstošo rotaļlietu un spēļu palīdzību. Tās parūpējas par to, ka jaunu prasmju apgūšana ir rotaļīgs un interesants process. 

Attīstošās rotaļlietas var palīdzēt bērniem apgūt koordināciju, skaitīšanu, komandas darbu, pacietību un kaudzi citu noderīgu vērtību.

Šī ir īpaši laba dāvanas izvēle, ja meklē piemērotu dāvanu draugu vai paziņu bērniem. Vecāki novērtēs to, ka viņu bērnam tiek uzdāvinātas radošas un attīstošas rotaļlietas. Galvenais ir parūpēties par to, ka rotaļlieta atbilst konkrētam vecumam. Lai saglabātu bērna interesi, dāvana nedrīkst būt ne par sarežģītu, ne par vieglu.

2. Galda spēles

Lai arī tehnoloģijas pārņem ikdienu, galda spēles joprojām ir aktuāls izklaides veids. Videospēles un dažādas aplikācijas nav spējušas aizstāt klasiskās galda spēles. To spēlēšana ļauj ne tikai labi pavadīt laiku, bet darīt to siltā un mājīgā atmosfērā ar draugiem un ģimeni.

Ir simtiem dažādu galda spēļu, kas bērnam varētu interesēt. Sākot no visiem zināmā Monopola un Cirka, līdz pat tādām spēlēm kā UNO un Katanas ieceļotāji. Arī meklējot šo dāvanu, ir svarīgi parūpēties par atbilstošu vecuma kategoriju, lai bērnam būtu interesanti.

3. Krāsojamā glezna pēc cipariem

Krāsošana ir lieliska aktivitāte, kas trenē bērnu attīstību. Krāsošana vien var būt patīkams process, kas uzlabo un pozitīvi ietekmē bērna radošo garu, pacietību un precizitāti. Taču krāsojamās grāmatiņas noteikti kādā brīdī bērnam var apnikt, tāpēc ir vērts pameklēt ko jaunu. Piemēram, krāsojamās gleznas.

Īpaši populāras šobrīd ir krāsojamās gleznas, kas nāk komplektā ar otiņām un mazām krāsu pudelītēm. Glezna tiek iegādāta neizkrāsota un katrs tās plankumiņš atzīmēts ar konkrētu ciparu. Katrai krāsas pudelītei atbilst savs cipars. Līdz ar to bērnam ir iespēja izmēģināt gleznošanu un krāsošanu vienlaikus.

Citas līdzīgas idejas atradīsi mūsu rakstā Oriģinālas dāvanas bērniem.

4. Ūdens parka apmeklējums

Ziemā peldēties gribās vēl vairāk, nekā vasarā – it īpaši bērniem. Turklāt vasarā noteikti būs interesantāk braukt uz jūru, ezeriem un upēm. Tieši tāpēc ziemā var droši doties uz ūdens parkiem un kārtīgi iztrakoties visas ģimenes sabiedrībā.

Šī dāvanas ideja ir lielisks veids, kā sarīkot bērnam pārsteigumu. Visa diena ūdens parkā, baudot peldes un dažādas atrakcijas ir bērna lielākais sapnis. Turklāt tā ir iespēja jau laicīgi sākt gatavoties peldēt prasmes apgūšanai.

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi TOP dāvanu bloga sadaļā Dāvanas bērniem.

Ziemassvētku dāvanas vecākiem

davanas vecakiem

Saviem vecākiem Ziemassvētkos gribās pateikt īpaši lielu paldies un iepriecināt ar mīļām dāvanām. Te esam apkopojuši dažādas Ziemassvētku dāvanas, kas taviem vecākiem patiks gan kopā, gan atsevišķi.

1. Kvalitatīvs termoss

Ziemā termoss ir noderīgs gadžets, ko ņemt līdzi dažādos piedzīvojumos dabā – pārgājienos, pastaigās, braucot uz dārzu utt. Arī vasarā termoss var kalpot par trauku, kur ilgstoši saglabāt aukstu ūdeni vai citu dzērienu.

Ja taviem vecākiem trūkst izturīga un kvalitatīva termosa, tad tā ir noderīga Ziemassvētku dāvana. Jauno termosu varēs izmantot abi kopā un arī katrs atsevišķi. Iespējams, tas kļūs par neatņemamu ikdienu mammas braucienos uz dārzu vai tēta hobijam.

Ar labiem termosiem iespējams iepazīties mūsu pašu rakstā Top termosi – kā izvēlēties labāko

2. Ārstnieciskās masāžas apmeklējums

Ziemassvētkos ir jauki parūpēties par savu vecāku veselību. Viens veids, kā to izdarīt ļoti patīkami, ir uzdāvināt abiem vecākiem ārstnieciskās masāžas apmeklējumu.

Jebkura masāža ir patīkams process, taču ārstnieciskās masāžas parūpējas par to, lai tiktu izmasētas arī problemātiskās vietas. Dažiem tās var būt muguras sāpes, citiem sāpes ceļos u.c. locītavās. Ārstnieciskā masāža ir kā patīkams veselības uzlabojums, ko vecāki priecāsies saņemt svētkos.

3. Siltas un ērtas čības

Amerikāņi Ziemassvētkos iemīļojuši tradīciju viens otram dāvināt vienādas pidžamas, ko visai ģimenei Ziemassvētkos vilkt kopā. Lai arī pidžamas noteikti ir laba dāvanu ideja, doma par ērtām un mīkstām čībiņām mums šķiet pievilcīgāka.

Ziemā kājas ir svarīgi turēt siltumā. Vecāki nereti izvēlas pēc iespējas ilgāk lietot esošo pirms nopirkt sev jaunu. Tāpat var būt arī ar čībām. Tāpēc palutini savējos ar foršām un maigām čībiņām, kas sniegs ne tikai siltumu, bet arī nepārspējamu ērtumu.

4. Romantiskas vakariņas divatā

Ziemassvētku laikā gribās savējos palutināt ar ko mīļu un varbūt arī garšīgu. Romantiskas vakariņas divatā kādā omulīgā restorānā varētu būt jauks pārsteigums vecākiem svētkos.

Varbūt viņiem ir viņu iecienīts restorāns, kurā abi ļoti ilgi jau nav bijuši. Varbūt tu vēlies abus pārsteigt ar pavisam jaunu pieredzi – ja vien tas abiem sagādātu prieku. Pirms izvēlies restorānu, pārliecinies par labu ēdienkarti un vispārējo atmosfēru. 

Laiks ārpus mājas, kas tiks pavadīts kvalitatīvi, vecākiem nāks tikai un vienīgi par labu. 

5. Jauns kafijas automāts

Ja tavi vecāki ir īsteni kafijas cienītāji, tad varbūt jau sen ir laiks viņus palutināt ar ekskluzīvu dāvanu kafijas baudīšanai – kafijas automātu. Tas ļaus vecākiem baudīt augstas kvalitātes kafiju ne tikai restorānos un kafejnīcās, bet arī pašu mājoklī.

Atliek tikai izvēlēties, kāds kafijas automātu veids viņiem būs vispiemērotākais. Varbūt tas būs kapsulu automāts, bet varbūt arī kafijas pupiņu automāts. Par to vairāk esam aprakstījuši mūsu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem

Ziemassvetku davanas kolegiem

Kolēģi mēdz kļūt arī par draugiem, tāpēc Ziemassvētkos gribam apsveikt ar kādu dāvaniņu. Svarīgi joprojām paturēt prātā profesionalitāti un pasniegt ko lietišķu, bet jauku. Lūk, dažas idejas no mums.

1. Universālā FromMe karte 

Dāvanu kartes ir apsveikums, ar ko nevar nošaut greizi. It īpaši tad, ja tā ir universālā FromMe karte. Tajā apvienoti desmitiem dažādu uzņēmumu, veikalu un pakalpojumu, no kā izvēlēties. 

Saņemot šādu dāvanu karti, kolēģis varēs izvēlēties noderīgus pirkumus interneta veikalos, maltītes, atpūtu svaigā gaisā vai SPA procedūras. Piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs un veidots tā, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko pakalpojumu.

Uzņēmums FromMe.lv piedāvā arī dažādas iespējas, kā dāvanu karti padarīt personiskāku. Sākot ar dāvanu kartes un aploksnes krāsas izvēli, līdz pat personalizētam tekstam un gardas šokolādes pievienošanai kartītei.

2. Dāvanu komplekts

Veids, kā parūpēties par noderīgu un iepriecinošu dāvanu, ir izvēlēties dāvanu komplektu no uzņēmuma ZeDāvanuKomplekti.lv.

Piedāvājumā ir iespēja izvēlēties jau gatavu dāvanu komplektu vai sakomplektēt to pašam. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt veidot dāvanas, kas būs noderīgas un baudāmas vienlaikus. Tiek izvēlēta viena galvenā dāvana, kas visbiežāk ir praktiska – piemēram, ūdens pudele, termoss utt.

Tās ir dāvanas, ko uzreiz ne vienmēr var izmēģināt. Lai dāvanas saņēmējam būtu prieks arī uzreiz ko izmēģināt, praktiskā dāvana tiek papildināta ar kādu gardumu, saldumu. Tā arī tiek veidoti šie dāvanu komplekti. Lieliska ideja!

3. Gaisa mitrinātājs

Noderīga dāvana, ko kolēģi varētu izmantot gan darba vietā, gan arī savā mājoklī, ir gaisa mitrinātājs. Tas ir superīgs gadžets, kas palīdz izlīdzināt sava gaisa kvalitāti. Bieži vien gaiss ir ļoti sauss, īpaši ziemas laikā, kad mājās visiem ir apkure. Tad gaisa mitrinātājs dodas palīgā un palīdz justies labāk.

Nereti sausa gaisa dēļ ziemā ir grūti pagulēt un var rasties arī elpceļu problēmas. Tāpēc gaisa mitrinātājs ir laba dāvana kolēģu pašsajūtai un arī veselībai.

4. Augs stikla burkā

Tiem, kam patīk augi, bet nav laika par tiem rūpēties, noderētu augs stikla burkā jeb terārijs. Tam ir nepieciešama ļoti minimāla cilvēka iesaiste, jo augs burkā ir kā sava ekosistēma. Visi tur notiekošie procesi rūpējas viens par otru, lai ilgstoši varētu izdzīvot.

Tā kā šī būs forša dāvana aizņemtam kolēģim, kas priecēs viņa acis. Šo augu varēs paturēt gan mājās, gan arī ofisā, ja tieši tur tiek pavadīta lielāka daļa dienas.

5. Restorāna apmeklējums

Ir patīkami dāvanā saņemt atpūtu, it īpaši Ziemassvētku sezonā. Restorāna apmeklējums ir viena no universālākajām dāvanām, jo tā ir piemērota gan saviem mīļajiem, gan arī kolēģiem. Tā var būt īsteni lietišķa dāvana, ar ko iepriecināt arī savus kolēģus, darbiniekus, sadarbības partnerus un priekšniekus.

Došanās uz restorānu parasti asociējas ar svētku svinēšanu, kāda īpaša notikuma atzīmēšanu. Līdz ar to tas ir notikums, kas piemērots arī kā dāvana. Skaisti sapucēties, doties baudīt gardu ēdienu un patīkamu atmosfēru – īstena svētku pieredze!

6. Nodzēšams sienas kalendārs

Sienas kalendāra modernāka versija ir nodzēšams variants. Visbiežāk šādi kalendāri tiek veidoti uz stikla virsmas, lai kalendāra datumus un piezīmes var viegli nodzēst nost. Tādējādi izmantojot vienu virsmu visa gada garumā.

Ar saviem kolēģiem pavadām gandrīz katru dienu. Arī tu noteikti zināsi, vai šāda dāvana kolēģim varētu būt noderīga vai nē. Jebkurā gadījumā vairāk kārt lietojams kalendārs ir forša dāvana, ko var izmantot gan ofisā, gan arī mājās.

Cerams, ka tev ir izdevies atrast, ko meklēji!

Priecīgus Ziemassvētkus!

Komentēt