Kāzas, izlaidums, dzimšanas diena – kādi ziedi labāk piemēroti katram notikumam

no

Ja kādreiz esi prātojis par to, ko uzdāvināt kādā īpašā notikumā, ziedi ir izvēle, ar ko nekad nenošausi greizi. Neatkarīgi no tā, vai ar svētku dienas galveno varoni esi tuvās vai ne tik tuvās attiecībās, daiļš puķu pušķis allaž iepriecinās. Taču kādi ziedi vislabāk dāvināmi?

Skaidrs, ka iegādāties skaistus ziedus nereti ir izaicinājums. Brīdī, kad ieej pa puķu bāzes durvīm, nonāc milzu izvēles priekšā. Rozes, tulpes, lilijas, īrisi, peonijas… Saraksts var turpināties vēl un vēl. Kā gan, lai zina, kādi ziedi ir labāk piemēroti konkrētajam notikumam?

Šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus, kas palīdzēs atrast labāko pušķi ikkatrai svētku dienai.

Kāzas

Ziedi ir neatņemama sastāvdaļa jebkurās kāzās, un nereti viesi tos pasniedz kā dāvanu laimīgajam pārim. Jāteic, ka kāzu ziedu tendeces mainās katru gadu, taču ir daži ziedi, kas nekad neizies no modes.

Ja nezini, kādu puķu pušķi pasniegt jaunlaulātajiem, allaž vari izvēlēties rozes (baltas, rozā vai sarkanas), jo tās simbolizē mīlestību. Tāpat populāra izvēle ir peonijas, kuras saista ar labklājību un veiksmi.

Dzimšanas diena

Pārdomāts ziedu pušķis ir lielisks veids, kā iepriecināt gaviļņieku. Pirms veic savu izvēli, apdomā, kādi ir jubilāra iecienītākie ziedi. Ja tev šādas informācijas nav, tad vienmēr vari dot priekšroku dzeltenām rozēm (tās simbolizē draudzību), neaizmirstulītēm, lilijām un orhidejām.

Piemēram, ziedu bāze pie Spices ir vieta, kur atradīsi lieliskus pušķus un ziedu kārtojumus tavu tuvinieku dzimšanas dienām.

Atvainošanās ziedi

Ziedi ir labs veids, kā lūgt piedošanu! Ja vēlies kādam cilvēkam atvainoties par savām kļūmēm, iesakām iegādāties rozes vai gerberas baltā krāsā, jo tā simbolizē piedošanu.

Florexshop.lv ir pieejami ziedi ar piegādi Rīgā, tāpēc vari izvēlēto pušķi ērti nogādāt līdz tā saņēmējam.

Izlaidums (un citi īpaši notikumi)

Nav noslēpums, ka ziedus mēdz pasniegt kā apsveikumu īpašos dzīves notikumos, piemēram, izlaidumos, kāzu gadadienās vai pat jauna darba uzsākšanā.

Šiem mērķiem derēs teju jebkuri ziedi, taču īpaši iesakām narcises, margrietiņas, dālijas (tās simbolizē pārmaiņas), kā arī kamēlijas (tās saista ar izcilību).

Bēres

Daudzās valstīs, tostarp Latvijā, ir pieņemts ierasties bērēs ar ziediem (ja vien ģimene nelūdz to nedarīt). Lielākoties šajā notikumā izvēlas pasniegt ziedu kārtojumus un īpašas kompozīcijas (piemēram, vainagus), taču arī ziedu pušķi ir labs variants.

Ja dodies uz bērēm, iesakām iegādāties lilijas, gladiolas, nelķes, krizantēmas vai baltas rozes.

Mātes diena, Tēva diena

Ja vēlies iepriecināt savu mammu, tad iesakām izveidot pušķi ar ziediem, kas simbolizē mīlestību un prieku. Šim nodomam veiksmīgi derēs gerberas, ceriņi, lilijas, maijpuķītes, saulespuķes un, protams, arī daiļās tulpes.

Tēva dienā veiksmīgs variants būs košās gladiolas, kuras saista ar spēku un mīlestību.

Kur meklēt ziedus svētkiem?

kādi ziedi meklējami

Nereti mēdz dzirdēt, ka ziedu cenas ir teju kosmoss, taču tā nav patiesība. Svarīgi ir izvēlēties īsto ziedu tirdzniecības vietu, kur ziedus iegādāties.

Tāpat nozīme ir puķu veidam – atceries, ka lēti ziedi parasti ir tie, kas pieejami konkrētajā sezonā. Burvīgā ziedu bāzē Pārdaugavā ir plašs puķu piedāvājums ikkatram budžetam.

Neatkarīgi no tā, vai meklē pušķi izlaidumam, dzimšanas dienai, kāzām vai bērēm, mūsu ziedu bāze pie Spices ir vieta, kur to atradīsi. Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem pušķiem un piegādes iespējām Rīgā, apmeklē Florexshop.lv mājaslapu.

Ja esi dāvanu ideju meklējumos, tad ieskaties arī mūsu rakstos par to, kas ir noderīgas dāvanas ģimenei vai ko dāvināt mammai, lai no sirds iepriecinātu.

Paldies, ka lasāt mūsu rakstus!

Komentēt