Ko dāvināt mammai, lai no sirds iepriecinātu

no

Kad mīļajai mammai tuvojas svētki, ir svarīgi viņai laicīgi sarūpēt mīļu un noderīgu dāvanu. Tā kā svētku ir tik daudz, katros gribās iepriecināt ar ko patiešām vērtīgu. Lai ideju nekad netrūktu, esam sarūpējuši tev šo dāvanu ideju rakstu.

Lai iepriecinātu mammu svētkos, galvenajai dāvanai nav jābūt vislielākajai un visdārgākajai. Tā ir jāizvēlas ar jēgu – ar īpašu veltījumu mammai un viņas mīlestībai. Kā pierādījums par to kalpo raksta turpinājumā apkopotās dāvanas.

Lai izdodas iepriecināt!

Dāvanas mammai

Šajā sarakstā esam apkopojuši sirsnīgas, mīļas un arī praktiskas dāvanas mammai dažādos svētkos. Balstoties uz savas mammas personību un gaumi, noteikti atradīsi ko piemērotu. Šeit atradīsi arī idejas personīgām un paštaisītām dāvanām, kas būs īpaši novērtētas.

Pašcepta kūka

Ko dāvināt mammai kūka

Ja tavai mammai garšo saldumi, tad paša cepta kūka varētu būt piemērota dāvana. Tā gatavota paša rokām, kas izrādīs mīlestību un rūpes pret mammu. Paštaisītas dāvanas bieži vien tiek novērtētas visvairāk, jo to sagatavošanā ir ieguldītas īpašas pūles.

Šī ir dāvana, kas visbiežāk tiek mammām pasniegta Māmiņdienā. Tie ir pavasarīgi un forši svētki, kad pašcepta kūka ir tieši laikā. Turklāt, tā kā kūku taisi pats, vari to arī pielāgot mammas gaumei. Varbūt viņai garšo krēmīgas un saldas kūkas, bet varbūt viņa priekšroku dod kam svaigākam un veselīgākam. Atliek vien sameklēt labāko recepti un ķerties pie darba!

Maple CO2 gaisa kvalitātes mērītājs

Maple Co2 monitors dabā

Labākā dāvana mammai – tās ir rūpes un mīlestība.

Maple CO2 ir jauna tehnoloģija, kas parūpēsies par Tavu mammu un viņas pašsajūtu. Šis gaisa kvalitātes monitors viegli uztveramā un saprotamā veidā informē par gaisa kvalitāti tam apkārt esošajā telpā. Ilgi uzturoties iekštelpās, nogurums un galvassāpes var piezagties nemanot. Maple Co2 atgādinās, ka ir laiks pārmaiņām.

Maple CO2 ir ne tikai pašsajūtas uzlabotājs, bet arī dizaina elements. Ražots no koka, kura toni izvēlies Tu pats, tam piemīt gaumīgs minimālistisks dizains, labi iederoties Tavas mammas mājās vai darba vietā.

Sieviešu smaržas

sieviešu smaržas

Mamma ir mīlestības un rūpju avots, taču nedrīkst aizmirst,ka pirmkārt, viņa ir un paliek arī sieviete.

Sieviešu smaržas ļaus Tavai mammai papildināt savu personību un izvēlēto smaržu aromātu padarīt par brīnišķīgu akcentu, kas liks justies skaistai un sievišķīgai. Smaržas mēdz būt tik pat dažādas, cik sievietes pašas – maigas, spēcīgas, un saldas. Un kā zināms, smaržas palīdz celt sievietes pašapziņu.

Šādu dāvanas izvēli spēs novērtēt ikviena mamma. Galvenais, pirms smaržu iegādes uzzināt – kāda ir mammas gaume attiecībā uz smaržām. Vai viņa labprāt izvēlas saldas ziedu smaržas vai tomēr atspirzinošas citrusu augļu smaržas.

MOZABRICK foto konstruktors

MOZABRICK foto konstruktors

Ļauj mammai izveidot kādu īpašu mākslas darbu ar kādu mīļu fotogrāfiju, piemēram, bērnu kopbildi vai ģimene kopbildi no kādiem neseniem svētkiem. MOZABRICK foto konstruktors ļaus izveidot ko īpašu, mīļu un reizē oriģinālu. Liekot gabaliņu pie gabaliņa, beigu beigās tiks izveidota īpaša un skaista fotogrāfija neireastākā veidolā. Mamma patiesi spēs priecāties par šādu dāvanu.

Šī dāvana ļaus ienest prieku mammas sirdī, ikreiz, kad paraudzīsies uz šo īpašo mākslas darbu. Kā arī ļaus atcerēties tevi, dāvanas sniedzēju un ļaus atsaukt atmiņā, fotogrāfijā attēloto notikumu.

Krāšņu ziedu pušķis

dāvana mammai ziedi

Ziedi ir vēl viena dāvanas ideja, kas ir piemērots apsveikums mammai svētkos. Tā ir dāvana ar kuru nekad nenošausi greizi. Mamma priecāsies vēl vairāk, ja izvēlēsies tieši viņas mīļāko ziedu pušķi. Turklāt izvēle ir tik plaša. Uzdāvini sauli ar saulespuķēm, pavasara smaržu ar tulpju vai narcišu pušķi utt.

Svarīgākais ir sagādāt krāšņu un svaigu ziedu pušķi. Ziedi var būt arī galvenās dāvanas papildinājums. It īpaši, ja mamma svin lielākus svētkus, piemēram, apaļu jubileju. Tad ziedi būs lielisks dāvanas papildinājums!

Paštaisīta svece ar personalizētu etiķeti

dāvana mammai svece

Svece ir viena no dāvanām, kuru vari izveidot pats. Sveču liešana nav nemaz tik grūta, turklāt iespējams arī nopirkt sveču liešanas komplektus. Tad trāpīsi diviem zaķiem ar vienu šāvienu – izveidosi skaistu dāvanu mammai un, iespējams, iegūsi jaunu hobiju.

Lai šo dāvanu padarītu īpašāku, vari to personalizēt ar oriģinālu etiķeti. Uz tās pēc izvēles uzraksti vai uzlīmē mammas vārdu, iniciāļus, kādu personalizētu tekstu vai sveicienu. Tas noteikti mammai sasildīs sirdi. Tā kā sveces var veidot arī aromātiskas, tas ir vēl viens veids, kā sveci personalizēt pēc mammas gaumes.

Skaista ūdens pudele veselībai

dāvana mammai ūdens pudele

Ūdens pudele ir laba dāvanas izvēle tad, ja vēlies parūpēties par mammas veselību. Skaista ūdens pudele ir noderīgs gadžets ikdienai, kas mammai regulāri atgādinās padzerties ūdeni. Šī ir viena no praktiskajām dāvanām šajā sarakstā. Ar šādu dāvanu nevar nošaut greizi, jo gandrīz katrai dzīves situācijai ir nepieciešama ūdens pudele – mājai, birojam, sportam, ceļošanai, pārgājieniem utt.

Balstoties uz mammas gaumi un vajadzībām, izvēlies viņai piemērotāko ūdens pudeli. Viņa noteikti priecāsies saņemt dāvanu, kas izrāda rūpes pret viņas pašsajūtu ikdienā. Dažādas ūdens pudeles vari apskatīt rakstā Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai māmiņdienā. Te noteikti atradīsi labākos piedāvājumus par draudzīgām cenām.

Paštaisīts koka rāmītis ar mīļu foto

dāvana mammai rāmītis

Paštaisīts koka rāmītis ir vēl viena mīļas un sentimentālas dāvanas ideja mammai svētkos. Bieži vien vairāk par pašām dāvanām mammas novērtē kopā būšanu ar ģimeni un saviem mīļajiem cilvēkiem. Šī ir dāvana, kas apvieno abus – gan ko skaistu, gan arī sniedz siltas atmiņas par savējiem.

Koka rāmīti izveidot pašam nav nemaz tik grūti. Internetā ir daudz pamācības, kā to izdarīt arī bez priekšzināšanām. Tad varēsi izpausties rāmīša dekorēšanā, krāsošanā utt. Ne mazāk svarīga ir arī foto attēla izvēle. Iesakām izvēlēties kādu sirsnīgu un mīļu attēlu ar visu ģimeni, kas mammai ikdienā liks pasmaidīt.

Praktisks gadžets virtuvei

dāvana mammai virtuvei

Ja tavai mammai patīk gatavot un eksperimentēt virtuvē ar dažādiem ēdieniem, tad noderīga dāvanas ideja varētu būt kāds jauns un moderns gadžets virtuvei. To vari izvēlēties pēc tā, ko mammai vislabāk patīk gatavot. 

Piemērota dāvana var būt jauna tējkanna, kūkas cepšanas forma, modernākais tosteris, krēmu putotājs, varbūt pat tik liela ierīcekā blenderis vai mikseris utt. Ja tā ir kāda mazāka lieta, tad to labi papildināt ar kādu foršu recepšu grāmatu jaunai iedvesmai. Mamma kulināre noteikti to novērtēs!

Dāvanu komplekts Kafija + termokrūze

dāvana mammai dāvanu komplekts

Labs veids, kā meklēt dāvanas, ir veidojot dāvanu komplektus. Viens ieteikums ir veidot dāvanas pēc kā noderīga un kā garda. Abas dāvanas savienojot kopā, izveidojas noderīgs un skaists dāvanu komplekts.

Piemēram, ja tavai mammai garšo kafija un viņa bez tās nevar iedomāties savu ikdienu, šī dāvanas ideja ir tieši laikā. Apvieno kvalitatīvu, skaistu un izturīgu termokrūzi ar viņas iecienītāko kafiju. Vai arī ļauj viņai pagaršot kādu vēl neizmēģinātu kafiju. Dāvanu komplekti ir lielisks veids, kā pārsteigt un iepriecināt no sirds.

Sejas kopšanas krēmi

sejas kopšanas līdzekļi

Dāvanas, kas ir domātas veselības uzlabošanai un rūpēm par ķermeni vienmēr ir laba ideja. Un sejas kopšanas līdzekļi ir viena no dāvanas idejām, ko mammai var pasniegt svētkos.

Ja Tava mamma arvien vairāk pievērš uzmanību sejas ādas izskatam, radot vēlmi atbrīvoties vai samazināt radušās grumbiņas un krunciņas. Jauneklīgu izskatu palīdzēs saglabāt kāds pretnovecošanās un pretgrumbu sejas krēms. Šāda dāvana ir lielisks veids kā izrādīt rūpes par mammas izskatu un reizē labsajūtu.

Vannas bumbu komplekts mierīgai atpūtai

dāvana mammai vannas bumbas

Ja tavai mammai patīk iet burbuļvannā un tādējādi relaksēties, tad viņai piemērota dāvana varētu būt vannas bumbu komplekts. Tas padara vannā gulēšanu daudz aizraujošāku un arī patīkamāku – vannas bumbas padara ādu zīdaini maigu un labi to mitrina. 

Vannas bumbas vari izveidot pats, tas dāvanai piešķirs īpašu vērtību. Internetā ir daudz pamācības, kā to pavisam vienkārši izdarīt. Lieliska alternatīva ir iegādāties komplektu vai ļaut to izdarīt mammai pašai. STENDERS dāvanu karte ir labs variants, ja mamma pati labprāt sev salasītu kādas skaistumkopšanas preces.

Skaista un eleganta rokassprādze

dāvana mammai rotaslietas

Svētkos, kad mammai ir jāsagādā īpaša dāvana, rotaslietas ir izcila izvēle. Katrai sievietei patīk rotāties ar dažādām rotaslietām. Ja labi pārzini savas mammas gaumi, tad noteikti izvēlies viņai kādu piemērotu un elegantu rotu. Piemēram, auskaru pāri vai rokassprādzi.

Lai to padarītu vēl īpašāku, vari tai piešķirt papildus emocionālo vērtību – atrodi rokassprādzi, kurā iespējams iegravēt personalizētu sveicienu. Tas māmiņai ļaus vienmēr atcerēties burvīgos svētkus un savus mīļos, kas viņai šo dāvanu pasnieguši.

Grāmata no gramatumaja.lv

dāvana mammai grāmata

Aizraujošā grāmata vienmēr ir laba dāvanas ideja. Tā ir dāvana, kas tās saņēmējam ļauj pilveidoties, uzzināt ko jaunu vai vienkārši pasapņot par citām zemēm, cilvēkiem un situācijām. Galvenais ir pietiekami labi pārzināt mammas gaumi un viņas esošo bibliotēku.

Veids, kā nenošaut greizi, ir aplūkot viņas esošās grāmatas un, iespējams, pat atrast viņas mīļāko autoru. Tad pameklēt, vai šim autoram nav izdotas kādas jaunas grāmatas pavisam nesen. Mamma noteikti priecāsies par iespēju palasīt ko jaunu.

Kur vēl meklēt idejas mammai

Ja vēl aizvien nespēj atrast piemērotu dāvanu savai mīļajai mammai svētkos, mums ir daži ieteikumi, kur vēl var pameklēt idejas.

Idejas dāvanām mammai atradīsi blogā TOP dāvanas, kur apkopotas dažādas dāvanas – dzimšanas dienai, Māmiņdienai u.c. svētkiem.

Vēl citas līdzīgas idejas vari meklēt FromMe.lv rakstā Dāvana mammai.

Lai izdodas atrast meklēto un no sirds iepriecināt mamu svētkos!

Komentēt