Interesantas Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki ir labākais laiks, kad savējos iepriecināt ar stilīgām un interesantām dāvanām. Gadiem ejot, Ziemassvētkos noteikti jau ir sadāvinātas visdažādākās dāvanas, un jaunu ideju sāk aptrūkties. Ja arī tu vairs nevari izdomāt interesantas Ziemassvētku dāvanas, šis raksts tev noderēs.

Esam apkopojuši dažas lieliskas dāvanu idejas, ar kurām tev izdosies pārsteigt un noteikti iepriecināt savējos svētkos.

Sava augu terārija izveidošanas komplekts

Interesantas Ziemassvetku davanas
Attēlā izmantoti ManaEkosistēma.lv produkti

Ziemassvētki ir radošs laiks. Beidzot var atpūsties no ikdienas darbiem un padomāt par to, kā sevi pilnveidot un kādas jaungada apņemšanās sev noteikt. Interesanta dāvana, kas saņemējam ļaus radoši padarboties, ir sava augu terārija veidošanas komplekts.

Augu terāriji ir lielisks veids, kā papildināt savu telpu ar zaļumiem. Šis ir īpaši labs variants tiem, kas mēdz bieži nebūt mājās vai ir citādi pārāk aizņemti un telpaugu laistīšanai neatliek laika. Terāriji tiek veidoti tā, lai tie varētu izdzīvot gandrīz bez jebkādas cilvēka iesaistes. Viss, kas jāizdara, ir ik pa laikam jāpārliecinās par to, ka terārijam nekas netrūkst. 

Lai arī terāriju var izvēlēties jau gatavu, interesantāk ir to izveidot pašam. Tādi uzņēmumi kā Mana Ekosistēma tirgo arī komplektiņus, kas tev ļaus izveidot pašam savu terāriju – sapildīt to ar vēlamiem augiem, sūnām, akmeņiem utt. Tā kā šis ir pašmāju ražotājs, tad izdosies sarūpēt savējiem dāvanas ar ātru piegādi.

Foto konstruktors

Mozabrick foto konstruktors

Personalizētas dāvanas vienmēr ir mīļas un liek sajusties īpašāk, jo zini, ka dāvanas sniedzējs pie šīs dāvanas ir īpaši piedomājis.

MOZABRICK foto konstruktors ir viena no dāvanu idejām, kas arī ir personalizēta un tā, dāvanas saņēmējam ļaus sajusties īpaši novērtētam. Šī dāvana tiek radīta balsoties uz tevis izvēlētu fotogrāfiju. Un to, liekot gabaliņu pie gabaliņa izveidot vienā, unikāla veidola fotogrāfijā.

Šī dāvana sniegs gan prieku, gan arī aizraujoši pavadītu laiku, liekot to kopā. Kā arī šis – foto konstruktors, būs skaists interjera priekšmets, kas papildinās ikvienu telpu.

Dāvanu karte hobijam

Vēl viena interesanta dāvanas ideja ir dāvanu karte hobijam. Tikai pats hobija īpašnieks zina, kas viņa hobijam šobrīd ir nepieciešams. Piemēram, ja runājam par makšķerēšanu, tad vari ar vislabāko nodomu izvēlēties kādu 50 EUR vērtu makšķeri. Un tad uzzināt, ka patiesībā saņēmējs labprātāk pērk makšķeres par 200 EUR.

Tādā gadījumā dāvanu karte ir labākā izvēle, jo saņēmējs izvēlas dāvanu pats. Tu ieliec dāvanu kartē konkrētu summu un, nepieciešamības gadījumā, to var papildināt.

Un ja nezini, kādu hobiju tavs dāvanas saņēmējs iecienījis, laba izvēle ir apvienotā dāvanu karte hobijam. To ir iespējams izmantot dažādos hobiju veikalos – mūziķiem, makšķerniekiem, sportistiem u.c. Šī dāvanu karte piedāvā arī doties dažādos piedzīvojumos, piemēram, braukt slēpot uz kalnu.

Šota glāžu šaha spēle

Interesantas Ziemassvetku davanas sahs
Attēlā izmantots Games4You.lv produkts

Galda spēles ir forša dāvana. Arī par spīti digitālajam laikmetam galda spēles joprojām ir spējušas saglabāt savu aktualitāti. Taču, ja tu meklē klasisko galda spēļu aizraujošāku versiju, tad šota glāžu šahs noteikti ir apskatīšanas vērts.

Lai jau senai un klasiskai spēlei piešķirtu papildus vērtību un interesi, tai tika pievienotas šota glāzes. Tādējādi visiem ierastā spēle tiek pārvērsta par ballīšu spēli. Ja zini kādu, kam patīk šahs, tad varbūt ir vērts pārbaudīt viņa spējas spēlēt šahu arī ballītes apstākļos.

ziemassvetku davanas

Vēl daudzas citas ballīšu spēles esam apkopojuši mūsu rakstā Ballīšu spēles pieaugušajiem. Te noteikti var pasmelties iedvesmu par citām līdzīgām pieaugušo spēlēm.

Sieviešu smaržas

sieviesu smarzas

Smaržas spēj sniegt nevainojamu koptēlu, kas piestāvēs gan tērpam, gan personībai. Smaržas sievietei, neatkarīgi no aromātu izvēles – jutekliskā austrumu aromāta vai uzmundrinošā ziedu aromāta, spēs radīt neatvairamību un ļaus izcelt ikvienas sievietes tēlu.

Šāda dāvana var būt interesanta, ja tik izvēlēts kāds ekskluzīvs, aromāts. Piemēram, kādas smaržas, kas izdotas limtētā skaitā kā nišas smaržas. Šīs smaržas ir kā izkāpšana no ierastās komforta zonas un iespēja pamēģināt ko jaunu.

Mirdzoša broša

Mirdzosa Swarovski kristalu brosas

Labu brīdi aizmirsts rotaslietu papildinājums, kas nesen atkal nācis modē, ir brošas. Tas ir interesants veids, kā papildināt savu apģērbu un piešķirt tam mirdzošu odziņu. Līdz ar to ikvienai rotaslietu cienītājai pārmaiņas pēc būtu patīkami dāvanā saņemt kādu elegantu brošu.

Uzņēmums Nela Gems piedāvā iegādāties mirdzošas brošas, kas radītas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Piedāvājumā manāms kukainīšu motīvs, jo iegādei pieejamas dažādas bites, spāres, skarabeji u.c. kukainīšu brošas.

Šīs ir mirdzošas Swarovski kristālu brošas, kas būs interesants pārsteigums sievietei Ziemassvētkos.

Neona gaismas teksts

Ziemassvetku davanas neona burti

Vēl viena interesanta dāvanas ideja ir neona uzraksts, ko pielikt pie sienas vai kā citādi integrēt savā interjerā. Tas ir labs veids, kā modernos neona elementus ieviest arī savā mājoklī, piešķirot telpai dzīvīgumu. Tas var būt tematisks ‘’Labrīt’’, ko pakarināt virtuvē uz sienas vai ‘’Laipni lūgti’’, ko pielikt pie ieejas durvīm.

Alternatīva varētu būt arī neona gaismas burti jeb iniciāļi. Tie parasti tiek tirgoti lielākos izmēros, kā, piemēram, pašmāju zīmola PIKU gaismas burti. Tos var ērti novietot arī uz grīdas vai uz lielāka izmēra plauktiem.

Tiem, kam patīk savu telpu izrotāt ar oriģināliem dizaina elementiem, neona uzraksti varētu patiesi patikt.

Vīriešu smaržas

viriesu smarzas

Smaržas ir svarīgs aksesuārs ikvienam vīrietim. Kas nereti rada iespaidu par vīrieti un tā personību. Tādēļ smaržas ir svarīga nianse, dodoties uz svarīgu tikšanos vai randiņu kā arī ikdienā. Smaržas vīrietim palīdz apburt apkārtējos ar savu vīrišķību vai akcentējot spilgtākās rakstura iezīmes.

Interesantāku šo dāvanu var padarīt smaržu izvēle. Izmalcinātas, izteiksmīgas un niansēm bagātas ir nišas smaržas vīrietim. Šādas smaržas būs piemērota dāvana tādam vīrietim, kuram vēlies dāvināt jaunas emocijas, sajūtas un iespēju izmēģināt jaunus apvāršņus.

TOP 100 filmu plakāts

filmu plakats davana

Ziemassvētki ir pavisam tuvu jaunajam gadam, tāpēc šajā laikā jau noteikti sākam aizdomāties par nākošā gada apņemšanām. Iespējams, cilvēkam, kam tu šobrīd meklē dāvanas, apņemšanās iekļauj noskatīties vairāk dažādu žanru filmas. Tad šis TOP 100 filmu plakāts būtu piemērota dāvana. 

Uz šī plakāta ir nosauktas 100 filmas, kuras pēc noskatīšanās iespējams nokasīt ar monētas palīdzību. Tādā veidā varēs redzēt, kuras filmas jau ir noskatītas un cik vēl atlikušas. Šī varētu būt forša dāvanas ideja ikvienam kino cienītājam – īpaši tiem, kas uzsāk skolas gaitas šajā jomā.

Tā kā mums arī patīk veidot savus TOPus, tad vari ieskatīties mūsu bloga sadaļā Mūsu TOPi. Tur apkopojam rakstus par TOP dāvanām, spēlēm, restorāniem, atpūtas iespējām un daudz ko citu. 

Kafijas brūvrīki īstenam kafijas cienītājam

kafijas bruvriki

Kafijas pagatavošanas process katram ir pavisam atšķirīgs. Tas ir atkarīgs no tā, cik ļoti tev pašam ir svarīga savas kafijas kvalitāte. Kādam varbūt visvienkāršāk ir iegādāties kafijas automātu un ar to viss arī beidzas – ātri un vienkārši. Par sava kafijas automāta iegādi var vairāk izlasīt mūsu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Savukārt īsteniem kafijas entuziastiem nereti patīk būt iesaistītiem kafijas pagatavošanas procesā. Ja arī tu meklē dāvanu šādam kafijas cienītājam, ir vērts apsvērt kāda kafijas brūvrīka iegādi. Savas kafijas brūvēšana ir patīkams process, kas ļauj gatavotājam pašam kontrolēt kafijas smaržas, stiprumu un citas detaļas.

Piemērotāko dāvanu šajā jomā atradīsi pašmāju zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikala piedāvājumā Kafijas brūvrīki.

Stilīga mēness lampa

meness lampa
Attēlā izmantoti The Original Moon Lamp attēli

Vēl viens aizraujošs interjera papildinājums, ko nevarējām nepieminēt, ir šī stilīgā mēness lampa. Tā tiek turēta uz izteiksmīgām koka kājām, kalpojot par ievērojamu telpas akcentu. Ja arī tu zini kādu, kam šāda lampa patiktu, nevilcinies to izvēlēties kā dāvanu Ziemassvētkos.

Lai arī šī lampa nav paredzēta vislabākā apgaismojuma nodrošināšanai, tā noteikti sniegs mājīgu sajūtu drēgnos ziemas vakaros. Tā The Original Moon Lamp interneta veikalā ir pieejama veselos 8 izmēros, tā kā ikvienam atradīsies vieta šim gaismeklim.

atraka davanu iegade fromme

Pilnīgāku un garāku dāvanu sarakstu atradīsi mūsu iepriekš sagatavotajā rakstā Labākās Ziemassvētku dāvanas. Tajā apkopotas gan noderīgas dāvanas, gan arī dažādi atpūtas piedāvājumi.

Lai mierpilna gatavošanās svētkiem!

Komentēt