Interesantas Ziemassvētku dāvanas

no

Ziemassvētki ir labākais laiks, kad savējos iepriecināt ar stilīgām un interesantām dāvanām. Gadiem ejot, Ziemassvētkos noteikti jau ir sadāvinātas visdažādākās dāvanas, un jaunu ideju sāk aptrūkties. Ja arī tu vairs nevari izdomāt interesantas Ziemassvētku dāvanas, šis raksts tev noderēs.

Esam apkopojuši dažas lieliskas dāvanu idejas, ar kurām tev izdosies pārsteigt un noteikti iepriecināt savējos svētkos.

Sava augu terārija izveidošanas komplekts

Interesantas Ziemassvētku dāvanas terārijs
Attēlā izmantoti ManaEkosistēma.lv produkti

Ziemassvētki ir radošs laiks. Beidzot var atpūsties no ikdienas darbiem un padomāt par to, kā sevi pilnveidot un kādas jaungada apņemšanās sev noteikt. Interesanta dāvana, kas saņemējam ļaus radoši padarboties, ir sava augu terārija veidošanas komplekts.

Augu terāriji ir lielisks veids, kā papildināt savu telpu ar zaļumiem. Šis ir īpaši labs variants tiem, kas mēdz bieži nebūt mājās vai ir citādi pārāk aizņemti un telpaugu laistīšanai neatliek laika. Terāriji tiek veidoti tā, lai tie varētu izdzīvot gandrīz bez jebkādas cilvēka iesaistes. Viss, kas jāizdara, ir ik pa laikam jāpārliecinās par to, ka terārijam nekas netrūkst. 

Lai arī terāriju var izvēlēties jau gatavu, interesantāk ir to izveidot pašam. Tādi uzņēmumi kā Mana Ekosistēma tirgo arī komplektiņus, kas tev ļaus izveidot pašam savu terāriju – sapildīt to ar vēlamiem augiem, sūnām, akmeņiem utt. Tā kā šis ir pašmāju ražotājs, tad izdosies sarūpēt savējiem dāvanas ar ātru piegādi.

Šota glāžu šaha spēle

Interesantas Ziemassvētku dāvanas šahs
Attēlā izmantots Games4You.lv produkts

Galda spēles ir forša dāvana. Arī par spīti digitālajam laikmetam galda spēles joprojām ir spējušas saglabāt savu aktualitāti. Taču, ja tu meklē klasisko galda spēļu aizraujošāku versiju, tad šota glāžu šahs noteikti ir apskatīšanas vērts.

Lai jau senai un klasiskai spēlei piešķirtu papildus vērtību un interesi, tai tika pievienotas šota glāzes. Tādējādi visiem ierastā spēle tiek pārvērsta par ballīšu spēli. Ja zini kādu, kam patīk šahs, tad varbūt ir vērts pārbaudīt viņa spējas spēlēt šahu arī ballītes apstākļos.

Vēl daudzas citas ballīšu spēles esam apkopojuši mūsu rakstā Ballīšu spēles pieaugušajiem. Te noteikti var pasmelties iedvesmu par citām līdzīgām pieaugušo spēlēm.

ziemassvētku dāvanas

Mirdzoša broša

Mirdzoša Swarovski kristālu brošas

Labu brīdi aizmirsts rotaslietu papildinājums, kas nesen atkal nācis modē, ir brošas. Tas ir interesants veids, kā papildināt savu apģērbu un piešķirt tam mirdzošu odziņu. Līdz ar to ikvienai rotaslietu cienītājai pārmaiņas pēc būtu patīkami dāvanā saņemt kādu elegantu brošu.

Uzņēmums Nela Gems piedāvā iegādāties mirdzošas brošas, kas radītas no Swarovski kristāliem un pērlēm. Piedāvājumā manāms kukainīšu motīvs, jo iegādei pieejamas dažādas bites, spāres, skarabeji u.c. kukainīšu brošas. Šīs ir mirdzošas Swarovski kristālu brošas, kas būs interesants pārsteigums sievietei Ziemassvētkos.

Neona gaismas teksts

Interesantas Ziemassvētku dāvanas neona burti

Vēl viena interesanta dāvanas ideja ir neona uzraksts, ko pielikt pie sienas vai kā citādi integrēt savā interjerā. Tas ir labs veids, kā modernos neona elementus ieviest arī savā mājoklī, piešķirot telpai dzīvīgumu. Tas var būt tematisks ‘’Labrīt’’, ko pakarināt virtuvē uz sienas vai ‘’Laipni lūgti’’, ko pielikt pie ieejas durvīm.

Alternatīva varētu būt arī neona gaismas burti jeb iniciāļi. Tie parasti tiek tirgoti lielākos izmēros, kā, piemēram, pašmāju zīmola PIKU gaismas burti. Tos var ērti novietot arī uz grīdas vai uz lielāka izmēra plauktiem.

Tiem, kam patīk savu telpu izrotāt ar oriģināliem dizaina elementiem, neona uzraksti varētu patiesi patikt.

TOP 100 filmu plakāts

Interesantas Ziemassvētku dāvanas filmu plakāts

Ziemassvētki ir pavisam tuvu jaunajam gadam, tāpēc šajā laikā jau noteikti sākam aizdomāties par nākošā gada apņemšanām. Iespējams, cilvēkam, kam tu šobrīd meklē dāvanas, apņemšanās iekļauj noskatīties vairāk dažādu žanru filmas. Tad šis TOP 100 filmu plakāts būtu piemērota dāvana. 

Uz šī plakāta ir nosauktas 100 filmas, kuras pēc noskatīšanās iespējams nokasīt ar monētas palīdzību. Tādā veidā varēs redzēt, kuras filmas jau ir noskatītas un cik vēl atlikušas. Šī varētu būt forša dāvanas ideja ikvienam kino cienītājam – īpaši tiem, kas uzsāk skolas gaitas šajā jomā.

Tā kā mums arī patīk veidot savus TOPus, tad vari ieskatīties mūsu bloga sadaļā Mūsu TOPi. Tur apkopojam rakstus par TOP dāvanām, spēlēm, restorāniem, atpūtas iespējām un daudz ko citu. 

Kafijas brūvrīki īstenam kafijas cienītājam

kafijas brūvrīki

Kafijas pagatavošanas process katram ir pavisam atšķirīgs. Tas ir atkarīgs no tā, cik ļoti tev pašam ir svarīga savas kafijas kvalitāte. Kādam varbūt visvienkāršāk ir iegādāties kafijas automātu un ar to viss arī beidzas – ātri un vienkārši. Par sava kafijas automāta iegādi var vairāk izlasīt mūsu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Savukārt īsteniem kafijas entuziastiem nereti patīk būt iesaistītiem kafijas pagatavošanas procesā. Ja arī tu meklē dāvanu šādam kafijas cienītājam, ir vērts apsvērt kāda kafijas brūvrīka iegādi. Savas kafijas brūvēšana ir patīkams process, kas ļauj gatavotājam pašam kontrolēt kafijas smaržas, stiprumu un citas detaļas.

Piemērotāko dāvanu šajā jomā atradīsi pašmāju zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikala piedāvājumā Kafijas brūvrīki.

Stilīga mēness lampa

Interesantas Ziemassvētku dāvanas mēness lampa
Attēlā izmantoti The Original Moon Lamp attēli

Vēl viens aizraujošs interjera papildinājums, ko nevarējām nepieminēt, ir šī stilīgā mēness lampa. Tā tiek turēta uz izteiksmīgām koka kājām, kalpojot par ievērojamu telpas akcentu. Ja arī tu zini kādu, kam šāda lampa patiktu, nevilcinies to izvēlēties kā dāvanu Ziemassvētkos.

Lai arī šī lampa nav paredzēta vislabākā apgaismojuma nodrošināšanai, tā noteikti sniegs mājīgu sajūtu drēgnos ziemas vakaros. Tā The Original Moon Lamp interneta veikalā ir pieejama veselos 8 izmēros, tā kā ikvienam atradīsies vieta šim gaismeklim.

Pilnīgāku un garāku dāvanu sarakstu atradīsi mūsu iepriekš sagatavotajā rakstā Labākās Ziemassvētku dāvanas. Tajā apkopotas gan noderīgas dāvanas, gan arī dažādi atpūtas piedāvājumi.

dāvanas ar ātru piegādi

Lai mierpilna gatavošanās svētkiem!

Komentēt