Oriģinālas dāvanas bērniem

no

Bērni savus svētkus gaida jo īpaši nepacietīgi. Jebkurā vecumā bērnu intereses mainās diezgan ātri, tāpēc arī ar dāvanu izvēli var nošaut greizi. Īpaši tad, ja meklē dāvanu bērnam, ko kādu laiciņu jau neesi saticis. Labākā stratēģija abos gadījumos ir oriģinālas dāvanas bērniem, kas viņus iepriecinās ar ko negaidītu.

Oriģinālas dāvanas var dalīties divās sadaļās. Pirmkārt, tās var būt dāvanas, kas sniedz lieliskas emocijas un ļauj pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem darot ko aktīvu. Otrkārt, oriģinālas dāvanas var apzīmēt ko unikālu – tādu, ko parastā lielveikalā nemaz nevar nopirkt.

Šajā rakstā esam atlasījuši īpaši interesantas dāvanu idejas, kas noteikti atbilst iepriekš minētajiem nosacījumiem.

Burvju triki

burvju triki

Bērnībā pret burvju trikiem un maģiju rodas īpaša interese. Īpaši pēc dažādām filmām un multenēm par vareniem burvjiem. Tad arī bērniem gribās izmēģināt dažādus trikus un pārsteigt savu ģimeni ar apgūto. Labi ir tas, ka burvju trikus patiešām iespējams iemācīties. Turklāt dažādus burvju trikus iespējams iegādāties arī kā dāvanu.

Burvju triki var būt pavisam dažādi. Ar šādu dāvanu vari pārsteigt bērnu ar veidu, kā apmuļķot savu publiku. Tikai atliek izvēlēties – kā. Varbūt tas būs zaķis, kas nozūd cepurē, bet varbūt starp pirkstiem pazudusi monēta. Jebkurā gadījumā bērnam būs interesanti triku iemācīties un demonstrēt to savējiem.

Visbiežāk burvju trikus iespējams iegādāties bērnu rotaļu veikalos, kā arī īpašos galda spēļu veikalos.

Spēļu konsole

konsole

Vēl viena aizraujoša dāvanas ideja, kas patiktu katram mūsdienu bērnam, ir spēļu konsole. Tā ļautu labi pavadīt laiku ar sevis izvēlētajām spēlēm brīvajos brīžos. Ja jau tiek dāvināta spēļu konsole, tad neaizmirsti tai pievienot klāt kādu aizraujošu spēli, lai bērns jau uzreiz varētu izmēģināt savu jauniegūto dāvanu.

Šī ir dāvana, kas ir diezgan dārga. Šī un citu iemeslu dēļ noteikti ir vērts sākotnēji pakonsultēties ar bērna vecākiem. Ja meklē dāvanu draugu vai radinieku bērniem, tad ir svarīgi sākumā sazināties ar viņu vecākiem. Ja spēļu konsole tiek atbalstīta kā laba ideja, bērns būs bezgala priecīgs.

Skudru fermas komplekts

skudru ferma

Bērni, kuri ir izteikti dabas mīļi, kuri apbrīno ikvienu dzīvo radībiņu priecāsies saņemt dāvanā savu skudru fermu. Bērniem būs iespēja vērot kā skudras dzīvo, attīstās un aizvada savu ikdienu. Skudru ferma ir kā skudru mājiņa, kurā ir izveidoti mazajām radībām – skudrām, labvēlīgi apstākļi.

Skudru ferma būs ne tikai oriģināla dāvana. Tā bērniem ļaus mācīties saudzēt un lolot dabu kā arī būt atbildīgiem, rūpējoties par fermā esošajām skudrām. Kā arī, šī dāvana bērnus spēs ieinteresēt tik ļoti, ka tādējādi tiks samazināts laiks pie dažādiem gadžetiem kā telefona, datora un TV. Šī ir dāvana ar pievienoto vērtību, kas spēs iepriecināt ikvienu bērnu – dabas mīli!

Īslaicīgie tetovējumi ar iemīļotākajiem varoņiem

tetovējumi

Daudziem viena no foršākajām bērnības atmiņām ir pirkt lētās košļājamās gumijas, kurām klāt nāca īslaicīgie tetovējumi. Ja košļene kalpoja par ātru našķi, tad tetovējums šajā situācijā noteikti bija galvenā balva. Arī pārsteigums par to, kāds tetovējums katru reizi gadīsies.

Mūsdienās daudzi uzņēmumi rada visdažādāko dizainu īslaicīgos tetovējumus. Esam droši, ka internetā varēsi atrast mazā jubilāra iecienītāko supervaroņu tetovējumus ar ko pārsteigt viņu svētkos. Šī dāvana ir īpaši piemērota tiem, kam svētki ir vasarā. Tad vecākiem nav jāsatraucas par skolu un tetovējumus noteikti atļaus izmantot pēc bērna patikas!

Izglītojoša kanva bērnu istabai

kanva bērnistabai canvasway.com

Laba dāvana ir tāda, kas ir interesanta un arī lietderīga vienlaicīgi. Lielisks piemērs ir izglītojoša kanva, ko uzdāvināt bērnam. Tā kalpos par skaistu un bērnam arī interesantu istabas dekorāciju. Tajā pašā laikā šī kanva ļaus apgūt kādu jaunu prasmi, piemēram, iemācīties alfabētu, atpazīt dažādus dzīvniekus vai apgūt pasaules kontinentus un valstis.

Attēlā ir redzams viens no piemēriem, kādas kanvas bērniem ir iespējams sarūpēt ar uzņēmuma CanvasWay palīdzību. Šī konkrētā kanva ir aizraujošs atgādinājums labi apgūt alfabētu, kas būs lielisks ieguvums pirmsskolas un sākumskolas bērnam. Vecumam piemērota kanva bērnistabai būs burvīgs ieguvums gan pašam bērnam, gan arī viņa vecākiem.

Pastaiga gaisa takās

gaisa takas

Viena no aizraujošākajām aktivitātēm, ko iespējams baudīt svaigā gaisā, ir gaisa taku pastaigas. Visiem labi zināmais Meža Kaķis ir tikai viens piemērs, jo šādas gaisa takas Latvijā ir ļoti daudzās vietās – Siguldā, Usmā, tepat Rīgas Mežaparkā un daudz kur citur. Atliek tikai painteresēties un saplānot aizraujošu maršrutu bērna svinībām!

Šī ir dāvana, kas piemērota vecākiem bērniem. Tiem, kam nav bail no augstuma. Parasti šādās gaisa takās ir vairāki līmeņi, kas piemēroti dažāda vecuma un spēju cilvēkiem. Jebkurā gadījumā gaisa takas ir aktivitāte, ko var baudīt ar saviem draugiem un vecakiem. Tā ir izklaide, kas būs aizraujoša visas dienas garumā.

Īpaši interesanti ir tad, ja takas galā vai vidū ir kāds nobrauciens – tie parasti tiek gaidīti visvairāk.

Izkrāsojamā pidžama

pidžama

Bērniem, kam patīk krāsot, šī nākošā dāvanas ideja noteikti patiks! Kāpēc gan krāsot tikai burtnīcās, ja to var darīt arī uz tam speciāli paredzēta apģērba? Ir pieejams dažādāko griezumu materiāls, kuru ar speciāliem krāsas flomāsteriem iespējams izkrāsot pašam.

Tā var būt bērna nakts pidžama, tas var būt gultas veļas pārvalks vai varbūt pat pašam savs varoņa apmetnis kā redzams attēlā. Šāda dāvana bērnam ļaus sajusties īpašam, jo viens ir skaidrs bez šaubām – tāda apģērba, kā viņam, nevienam citam nebūs.

Aizraujošs kvests ar draugiem

kvests

Kvests ir aizraujošs veids, kā labi pavadīt laiku. Tā ir spēle, kas tiek izieta reālajā dzīvē kopā ar saviem draugiem, klasesbiedriem vai ģimeni. To nu jubilārs varēs izvēlēties pats – nolemt, kuru ņemt līdzi. Kvesta mērķis ir stundas laikā iziet spēli un, sekojot norādēm, izlauzties no telpas.

Kvestos vienmēr ir kāda intriģējoša tematika. Piemēram, tā var būt Alise brīnumzemē vai varbūt Šerloks Holmss. Ir arī šausmu kvesti, kas vairāk paredzēti lielākiem bērniem. Šādos kvestos valda spocīga atmosfēra, kas īpaši aktuāla uz Helovīnu laiku. Ja arī bērnam ap šo laiku ir svētki, tā būs aizraujoša dāvana.

Stilīga nakts galdiņa lampa

lampa

Personalizētas dāvanas vienmēr sagādā vairāk prieku, jo tās ir unikālas. Priecē doma par to, ka nevienam citam šādas dāvanas nav. Īpaši svarīgi šādas dāvanas pasniegt arī bērniem, lai viņi var sajusties īpaši mīlēti. Foršs piemērs, ko piedāvājam, ir nakts galda lampas, kas ir personalizētas ar bērna vārdu.

Šādas lampas var atrast dažādos uzņēmumos. Tās izskatās stilīgi un diezgan minimāli, kopumā tās labi iederētos ikviena bērna istabas interjerā. Turklāt šī ir dāvana, kas bērnam varētu kalpot daudzu gadu garumā.

Matu krāsas krītiņi

krītiņi

Bērnībā nereti gribās pucēties un mainīt savu izskatu – ja vien vecāki to atļautu arī vienmēr darīt! Par laimi ir pieejama arī bērnu versija gandrīz visiem skaistumkopšanas līdzekļiem. Piemēram, šie matu krāsas krītiņi, kas uzreiz nākošajā mazgāšanas reizē būs viegli izmazgājami.

Matu krāsa ir aizraujošs veids, kā nomainīt savu ārējo izskatu. It īpaši, ja to var izdarīt vien uz pāris stundām vai varbūt pat uz savu dzimšanas dienas ballīti. Kā zināms bērniem visbiežāk gribās būt pavisam pieaugušiem – šis varētu būt jautrs veids, kā ātri pieaugt un uz dienu nokrāsot savus matus trakās krāsās!

Piepūšamo atrakciju apmeklējums

atrakcijas

Piepūšamo atrakciju apmeklēšana ir aizraujoša aktivitāte, kur bērnam kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku. Pavisam lielie piepūšamo atrakciju parki ir veidoti dažādās tematikās. Piemēram, tā var būt vesela pilsētiņa, kur ne tikai lēkāt, bet arī rāpties, izmantot slidkalniņus un daudz ko citu.

Ir vairāki veidi kā šādu dāvanu uzdāvināt. Var doties uz kādu speciāli izveidotu piepūšamo atrakciju parku, kur jautri pavadīt vairākas stundas. Taču, ja bērnam tiek rīkota speciāla dzimšanas dienas ballīte, tad piepūšamās atrakcijas iespējams arī uz dienu izīrēt. Tad nebūs jāsatraucas par citu cilvēku klātbūtni vai laika ierobežojumiem.

Jautra diena braucot ar rodeļiem

rodeļi

Rodeļu parks ir fantastiska vieta, kur pavadīt visu dienu izbaudot ātrus braucienus rodeļu trasē. Šāds parks atrodas Rāmkalnos. Tur bērnu un viņa ģimeni sagaidīs garākais rodeļu trases nobrauciens visā Baltijā. Tas ir pus kilometra garumā ar septiņām virāžām – prieks un jautrība ir garantēta.

It kā ar šo vel nebūtu gana, Rāmkalnos ir lērums citu aktivitāšu, ko bērns varētu izmēģināt. Piemēram, tur ir bērnu autoskola, kur ikviens bērns var izmēģināt iespēju pabraukt ar mašīnīti. Vēl tur var baudīt dažādas citas aktivitātes, kā, piemēram, jautrās gumijas, lidojošo krēslu un vasaras kameršļūkšanu.

Gleznot pēc cipariem

glezna

Īpaši aktuāla ir palikusi krāsošana pēc cipariem. Tā ir iespēja iegūt neizkrāsotu zīmējumu, otiņas un krāsas, kas sadalītas pēc attiecīgajiem cipariem. Kādu ciparu redzi noteiktajā laukumā, tāda cipara krāsu arī izmanto. Šī ir aizraujoša aktivitāte bērniem ikdienā. Tiem, kam patīk krāsojamās grāmatas, arī šis krāsošanas veids noteikti patiks.

Tas bērnam iemācīs disciplīnu krāsot pareizi un, protams, attīstīs arī radošās spējas. Gandarījums par paveikto rezultātā ir garantēts!

Lai izdodas atrast bērnam piemērotāko dāvanu svētkos!

Ieskaties mūsu saistītajos rakstos, piemēram, Atpūta Rīgā ar bērniem vai TOP spēles Latvijā.

Komentēt