Noderīgas dāvanas ģimenei

no

Reizēm, tuvojoties konkrētiem svētkiem, nākas attapties pie dāvanu sarūpēšanas grūtībām. Īpaši tad, ja pēkšņi dāvana ir jāatrod nevis vienam saņēmējam, bet veselai ģimenei. 

Meklējot dāvanas ģimenei, svarīgi paturēt prātā to, ka nu jau ir jāņem vērā vairāku cilvēku vēlmes un gaumes jautājumi. Tieši tāpēc ir labi jau laicīgi atrast dāvanu idejas, kas varētu būt piemērotas konkrētajai ģimenei.

Šajā rakstā dažas dāvanu idejas ģimenei no mūsu puses, ar ko izdosies iepriecināt kādu ģimeni svētkos.

Lai izdodas!

Te apkopotas rakstā esošās dāvanu idejas:

Piemērotas dāvanas ģimenei svētkos

Šajā sadaļā atradīsi foršas un noderīgas dāvanu idejas ģimenei, ieskaitot dažādas spēles, apģērbu un arī interesantas aktivitātes kvalitatīvi pavadītam laikam kopā.

Aizraujoša galda spēle visai ģimenei

galda spēles

Laba dāvanas ideja, kas būs interesanta un noderīga visai ģimenei, ir kāda aizraujoša galda spēle. To visa ģimene varēs spēlēt kopā un labi pavadīt laiku garlaicīgos vakaros.

Izvēle ir ļoti liela, jo ar katru gadu iznāk jaunas galda spēles vai atjaunotas esošo spēļu versijas. Varbūt vislabāk ir izvēlēties kādu piedzīvojumu galda spēli, kas ir piemērota ģimenē esošo cilvēku skaitam. 

Iesakām ņemt vērā arī ģimenes pašus mazākos locekļus un izvēlēties vecumam atbilstošas galda spēles. Parasti uz galda spēlēm ir atzīmēts vecums, no kura konkrētā galda spēle varētu būt piemērota. Ja ģimenē ir mazāks bērniņš, var atrast arī kādu attīstošo spēli, kas palīdzēs augt mazajam un būs gana interesanta arī pārējiem.

Saskaņoti apģērbi vai aksesuāri

dāvana ģimenei

Vēl viena mīļa un noderīga dāvanas ideja ir saskaņots apģērbs vai aksesuāri visai ģimenei. Šī ir jauka dāvanas ideja jebkurai ģimenei. 

Tā būs piemērota tiem, kas visu dara kopā un bieži dodas kopīgos piedzīvojumos. Tāpat saskaņots apģērbs var būt lielsika dāvana arī ģimenei, kas ne vienmēr visi sanāk kopā. Tad šis apģērbs vienmēr vienam par otru mīļi atgādinās.

Pašmāju apģērba veikals TRU:DE piedāvājumā ir forši apģērbi un arī aksesuāri gan lieliem, gan maziem. Tur var atrast oriģinālus un lieliskus saskaņotos apģērbus visai ģimenei un vienlaikus atbalstīt Latvijā ražotas preces.

Ceļojumu spēle

ceļojumu spēle ģimenei

Ja ģimene daudz laika pavada ceļā, tad, lai garie izbraucieni un ceļojumi būtu ”īsāki” spēle ceļošanai – Ceļojuma spēle, būs lieliska dāvana, ko novērtēs ikviens ģimenes loceklis, neatkarīgi no vecuma. Šī spēle būs lieliska izklaide gan ceļojumam, gan kāda garāka izbrauciena laikā.

Ar speciālu marķieri zīmējot uz tāfelītes vai spēlējot uz tās esošo spēli, nodarbe būs uz ilgu laiku. Spēles komplektā ietilpst ērts ceļojuma spēles maciņš, 3 daudzreizlietojamās tāfelītes, marķieri un salvetes tāfelīšu notīrīšanai.

Prātu stiprinoša spēle 

šaha spēle

Ja ģimene, kam meklē piemērotu dāvanu, ir īsti gudrinieki, tad tādai arī vajadzētu būt viņiem piemērotākai dāvanai. Šahs ir viena no izaicinošākajām prāta spēlēm. Katrā spēlē var būt burtiski miljoniem gājienu kombināciju, tāpēc šī spēle nekad nevar apnikt.

Pateicoties populārajam seriālam Queen’s Gambit, šaha spēle ir ieguvusi otro elpu. Nu jau arī tie, kas šo spēli neprot spēlēt, labprāt vēlas to iemācīties. Ja zini, ka jubilāru ģimene arī ir skatījusies šo seriālu kopā, tad šaha komplekts ir lieliska dāvanas izvēle.

Jauns hobijs visai ģimenei

skudru fermas

Ja ģimene, kurai meklē dāvanu ir īsti dabas mīļotāji, tās pētnieki un dzīvnieku mīļi, tad skudru ferma no Antspils būs ideāli piemērota dāvana. Šāda dāvana ļaus ģimenei kopā rūpēties par jaunajiem mājas iemītniekiem, reizē mācot bērniem rūpes un atbildību par mazajām radībiņām.

Kā arī, šī dāvana ļaus samazināt pavadīto laiku pie dažādiem gadžetiem, jo vērot skudras, to attīstību, iespējams būs daudz aizraujošāk. Ģimene šādu oriģinālu un reizē izglītojošu dāvanu spēs patiesi novērtēt! Un skudru audzēšana iespējams kļūs par ģimenes jauno, kopīgo hobiju.

Personalizēta kanvas kolāža

 kanvas kolāža

Vēl jauka dāvanas ideja visai ģimenei ir kāds personalizēts dekors, piemēram, kanvas kolāža. Personalizētas dāvanas vienmēr tiek novērtētas visvairāk, jo ir skaidri zināms, ka dāvana ir īpaša. Tādas nevienam citam vairs nav, jo ir tikušas ieguldītas rūpes un oriģināls darbs dāvanas personalizēšanā.

Personalizēta kanvas kolāža sastāv no dažādām skaistām atmiņām, kas ģimenei ir svarīgas. Attēlā var redzēt piemērus, kā kanvas kolāžas izskatīsies. Tas atgādinās par kopīgi labi pavadīto laiku, kā arī kalpos par foršu un iedvesmojošu interjera papildinājumu ģimenes mājoklī.

Dāvanu kartes aktīvās atpūtas piedzīvojumiem

dāvanu karte aktīvai atpūtai

Labs variants ir dāvanu karte, ko ģimene varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Iesakām izvēlēties kādu dāvanu karti, ko ģimene varēs izmantot kopīgai atpūtai. 

Iespējas ir dažādas. Mūsdienās dāvanu kartes ir fantastiska dāvana, kas sniedz iespējas uzdāvināt visdažādākos piedzīvojumus gan vasarā, gan ziemā.

Ziemā tā varētu būt kopīga atpūta uz kalna, braukšana ar kamaniņām, slidošana u.c. Vasarā iespējas ir īpaši plašas, tā kā iespējams doties atpūsties dabā vai uz ūdens. Tad aktuālākas būs tādas dāvanas kā atpūta kempingos, braucieni ar ūdens močiem vai kvadracikliem, izjādes ar zirgiem, veikbords, braukšana ar kuģīti, laivošana utt. 

Šādas dāvanu kartes atradīsi FromMe kataloga sadaļā Aktīvā atpūta.

Ūdens filtru kannas

ūdens filtru kannas

Lieliska dāvana, kas parūpēsies par ģimenes veselību un labsajūtu, ir ūdens filtru kanna. Ne visiem mājās ir pietiekoši labs krāna ūdens, kas būtu arī dzerams. Katru reizi pirkt dzeramo ūdeni arī ir apgrūtinoši, tāpēc veiksmīgākais risinājums ir iegādāties kvalitatīvu ūdens filtra kannu.

Labs piedāvājums ir pašmāju zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikala sadaļā Ūdens filtru kannas. Tur atsevišķi iespējams iegādāties gan kannas, gan arī to papildu filtrus.

Šautriņu komplekts

Šautriņu komplekts

Ja ģimenei ir pašiem savs dārziņš vai plašs pagalms, pa kuru dzīvoties, tad vienmēr laba dāvanas izvēle būs arī kāda šautriņu spēle. Dārzā to spēlēt būs gan interesantāk, gan arī drošāk. Siltos vasaras vakaros visa ģimene var sanākt kopā uz pagalmu un uzspēlēt šautriņu spēli. Tādā veidā var sarīkot draudzīgas sacensības un kopā labi pavadīt laiku.

Šautriņas ir interesantas arī tāpēc, ka spēles procesā var trenēt savu precizitāti. Jo vairāk trenēsies un spēlēs, jo labāk izdosies trāpīt mērķī. Jebkura spēle, kas rosinās pavadīt laiku svaigā gaisā, būs patiesi laba dāvana. 

Precīzus šautriņu komplektus varēsi atrast sadaļā Šaurtiņas.

Kopīga filmu vakara komplekts

Kopīga filmu vakara komplekts

Ja dāvanas izveidošanā gribās izpausties, tad vienmēr laba dāvana ir sagatavot ko pašam. Populāra ideja ir veidot pašam savus komplektiņus jeb labumu groziņus.

Te ir vairākas idejas, kā šo dāvanu realizēt. Mūsu ideja ir sagatavot filmu vakara groziņu ar dažādiem labumiem. Groziņā noteikti jāsaliek popkorns, mīksta sedziņa, šokolādes un želejas konču gardumi, dzērieni. Var arī skaisti noformēt un uzrakstīt vairākas filmu rekomendācijas, lai ģimenei vieglāk vienoties par filmu.

Jautras dārza spēles

dārza spēles

Labā un siltā laikā vēl vairāk no sava brīvā laika gribas pavadīt dabā. Tāpēc ir labi, ja katrai ģimenei īpašumā ir aizraujošas dārza spēles. Tās var spēlēt gan savā pagalmā vai dārzā, gan arī ņemt līdzi braucienos uz jūru, kempingiem un citur.

Par piemēru var minēt dārza spēli Petankas. Tā ir tik vienkārša, taču reizē arī aizraujoša spēle. Komplektā ir visai pasmagas bumbiņas un spēles mērķis ir pēc iespējas vairāk reizes aizmest savas bumbas tur, kur tika aizmesta pirmā. Šī ir spēle, kas trenē precizitāti.

Šo un citas līdzīgas spēles vari apskatīt sadaļā Dārza spēles.

Ceram, ka tev ir izdevies atrast foršu dāvanu ģimenei! Lai skaisti un priecīgi!

Komentēt