Dāvana pārim kāzu jubilejā

no

Laulība ir burvīgs notikums, kas tiek svinēts visu mūžu. Īpaši atzīmētas tiek apaļās jubilejas, jo tad prieks ir ne tikai pārim, bet arī viņu gimenei un draugiem. Šādās īpašās jubilejās gribās apsveikt, tāpēc ir jāatrod piemērota dāvana pārim viņu kāzu jubilejā.

Tas ir visnotaļ atbildīgs uzdevums, jo negribās nošaut greizi ar dāvanas izvēli. Viņi abi ar savu laimīgo un noturīgo kopdzīvi iedvesmo arī citus, tāpēc ir pelnījuši izcilu dāvanu.

Raksta saturs:

Šajā rakstā esam apkopojuši labas dāvanu idejas, kā arī padomus, kā šo izvēli veikt pārliecinoši.

Kā izvēlēties dāvanu kāzu jubilejā?

kazu jubilejas davanas

Lūk, daži padomi no mūsu puses, kas atvieglos piemērotākās dāvanas izvēli.

Dāvini kvalitatīvu laiku kopā

Vislabākā dāvana, ko pārim var uzdāvināt, ir kvalitatīvi pavadīts laiks kopā. Ikdienā gadās aizmirst par to, ka kopīga laika pavadīšana mājās un rutīna ne vienmēr izpaužās kā kvalitatīvs laiks kopā.

Uzdāvini pārim kādu piedzīvojumu, ko viņi varētu baudīt kopā. Ko tādu, kas liktu abiem iziet ārā no ikdienas ierastās rutīnas, aiziet uz kādu jaunu vietu un no sirds izpļāpāties un izsmieties.

Balsties uz pāra iemīļotākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem

Ja nezini, kā abiem uzdāvināt labi pavadītu laiku kopā, tad padomā par viņu abu interesēm. Aizdomājies par dzirdēto un redzēto – kā pāris vislabprātāk pavada brīvdienas, kur viņiem patīk aizbraukt, ko darīt utt.

Vairākums gadījumos atliek vien nedaudz padomāt un pāra rīcības pašas pateiks priekšā par to, kas viņiem ir jāuzdāvina.

Piepildi pāra sapni

Kāzu jubileja ir labs iemesls pāri palutināt ar kādu sen lolotu sapni. Varbūt viņiem ir kāds mērķis vai nepiepildīts sapnis, ko viņi vēlētos realizēt. Varbūt tas ir lidojums ar gaisa balonu vai kāds tālāks ceļojums. Šī ir laba iespēja viņiem to uzdāvināt!

Palutini ar relaksējošu atpūtu

Savukārt, ja tomēr prātā iezogas bailes par neprecīzi izvēlētu dāvanu, vienmēr droša izvēle ir relaksējoša atpūta. Jebkurš priecāsies par atpūtas piedāvājumiem, kas ļaus pavadīt laiku pilnīgā mierā. Zemāk piedāvāsim konkrētus dāvanu piedāvājumus.

Romantiskas dāvanas laikam divatā

Laiks, kas pavadīts kvalitatīvi kopā, ir ļoti svarīgs. Tāpēc tā ir viena no pirmajām dāvanu idejām, ko iesakām apsvērt.

Romantiskas dāvanas uzdāvināt ir ļoti vienkārši. Šeit apkopoti mūsu ieteikumi – labākās dāvanas pārim kāzu jubilejā!

Relaksējošas SPA brīvdienas divatā

spa diviem

Atpūta ir lieliska dāvana, ko ir patīkami saņemt jebkuros svētkos. Ja pārsteigsi pāri kāzu jubilejā ar relaksējošām SPA brīvdienām, viņi tev noteikti būs pateicīgi.

Došanās uz SPA centru ir ļaušanās pilnvērtīgai atpūtai divatā – prom no ikdienas steigas un darbiem. Pārim beidzot būs iemesls atbrīvot nedēļas nogali un ļauties bezrūpīgai atpūtai.

Sen lolots ceļojums

davana parim

Ja pāris jau sen kaut kur vēlas aizbraukt, tad uzdāvini viņiem kādu aizraujošu ceļojumu.

Izvēles iespējas ir plašas. Vari uzdāvināt gan ceļojumu aģentūras dāvanu karti, gan arī kādu jau noorganizētu un saplānotu autobusa ceļojumu. Pēc pāra vēlmēm mēģini izprast, vai kārotais ceļojums ir tālāks un eksotiskāks, vai arī tuvāks.

Parūpējies arī par to, lai viņi paši varētu izvēlēties sev ērtākos laikus un datumus.

Romantiskas vakariņas restorānā

romantiskas vakarinas divata

Klasisks randiņš vienmēr ir bijis restorāna apmeklējums. Ja laulība krāj jau vairākus gadus kopā būšanā, tas nenozīmē, ka ir jāpārstāj iet uz randiņiem. Tas ar laiku paliek ar vien svarīgāk.

Ir nozīmīgi ikdienā izrauties no steigas un atcerēties pavadīt vienam ar otru laiku kopā. Došanās uz restorānu ir iemesls svinīgi sapucēties un palutināt garšu kārpiņas.

Mīlestība iet caur vēderu, un pāris to noteikti novērtēs.

Ekskluzīva atpūtā kādā no Latvijas pilīm

davana parim pili

Vienas ekskluzīvās dāvanas ideja ir iespēja pārim uz nakti vai divām palikt kādā no Latvijas pilīm vai muižām.

Tādas pilis kā Dikļu pils, Jaunmoku pils, Jaunpils pils un daudzas citas ir renovētas un ar prieku uzņem viesus. Tās ir izveidotas kā viesnīcas, kur ikvienam tiek sniegta iespēja sajusties kā karalim ar karalieni.

Pilīs var baudīt arī restorānu gardos ēdienus un vietām arī SPA procedūras. Par to, kādas pilis izvēlēties, var apskatīt mūsu foršajā rakstā – Latvijas pilis un muižas.

Neaizmirstams lidojums ar gaisa blonu

Viens no pāra nepiepildītajiem sapņiem varētu būt lidojums ar gaisa balonu. Tas ir piedzīvojums, par kuru daudzi sapņo, taču ne katrs ir izbaudījis.

Viens ir skaidrs – katram vismaz reizi dzīvē vajadzētu izvizināties ar gaisa balonu. Tā ir tik fantastiska iespēja lūkoties pāri prātam neaptveramiem skatiem no vairāku simtu metru augstuma.

Lidojums ar gaisa balonu būs lielisks veids, kā atcerēties savu kāzu jubileju.

Interesants izbrauciens ar kuģīti vai jahtu

brauciens ar jahtu

Izbrauciens ar kuģīti ir jauka dāvanas ideja, kas ļaus pārim doties nelielā piedzīvojumā pa ūdeņiem.

Tas ir labs brīvās pēcpusdienas pavadīšanas veids siltā laikā – iespēja sajust vēju, pasauļoties saulītē un izdzert kādu gardu kokteili.

Šī ir labi piemērota dāvana pārim, kas kāzu jubileju svin siltā pavasarī vai vasarā.

Veselīgs pirts rituāls diviem

pirts davana parim

Ja pārim patīk pakarsēties pirtiņā, tad dāvanas izvēle ir skaidra. Pirts rituāls ir lielisks veids, kā uzlabot savu veselību un arī labi pavadīt laiku.

Parasti pirts rituālos tiek iekļautas dažādas veselību uzlabojošas pirts procedūras. Ir īpaši labi, ja šāds pakalpojums tiek pārim uzdāvināts pie īstiem pirts meistariem.

Vairāk praktiskas dāvanu izvēles

Un tiem pāriem, kam izvēlēties aktivitātes vai ceļojumus ir riskanti, iesakām vērsties pie vairāk praktiskām un noderīgām ikdienas lietām.

Arī praktiskas dāvanas var veicināt kopā būšanu un atgādināt par kopā pavadītajiem mirkļiem.

Aizraujoša dārza spēle

darza speles

Ja kāzu jubilejas īpašniekiem patīk spēlēt spēles un jautri pavadīt laiku, tad varbūt viņiem piemērota dāvanas ideja būtu pāru dārza spēle. Tā būs lieliska dāvanas izvēle, ja pārim ir pašiem savs dārziņš vai pagalms, kur šāda veida spēles uzspēlēt.

Dārza spēļu veidi ir dažādi. Šīs pāru spēles var būt vērstas uz izkustēšanos, izsmiešanos, precizitātes pārbaudīšanu utt.

Personalizēta kanva

personalizeta kanva

Skaista dāvana, ko uzdāvināt pārim, ir personalizēta kanva. Personalizētas dāvanas vienmēr ir ļoti īpašas un tās saņemt dāvanā ir patīkami. Tas nozīmē, ka dāvanas izvēlē esi ieguldījis laiku un pūles. Personalizēta kanva ir lielisks veids, kā pārsteigt pāri ar skaistu mākslas darbu un burvīgām atmiņām.

Augšējā attēlā ir ievietots viens piemērs tam, kā personalizēta kanva var izskatīties. Tas var būt viens attēls vai vesela kolāža no kāda pārim mīļa un skaista notikuma – kāzām vai ceļojuma, piemēram. Kanvas ir lielisks veids, kā arī atsvaidzināt mājokļa interjeru.

Kanvas attēlu var izvēlēties pasūtīt arī kādā mākslinieciskajā izpildījumā. Tādā veidā kanva kalpos arī par skaistu mākslas darbu.

Saskaņotas ūdens pudeles ikdienai

saskanotas udens pudeles

Ja vēlies ar dāvanas palīdzību nodot rūpes par pāra labsajūtu un veselību, tad uzdāvini ko vērtīgu ikdienai. Piemēram, saskaņotas ūdens pudeles.

Ūdens pudele ir labs ikdienas sabiedrotais, kas atgādina regulāri padzerties. Domājot par pāra ikdienas dzīvesveidu un paradumiem, izvēlies viņiem piemērotākās ūdens pudeles.

Lai dāvana būtu mīlīgāka, pudeles var saskaņot. Idejas par saskaņošanu smelies rakstā Saskaņotas ūdens pudeles un termokrūzes pāriem.

Vēl citas dāvanas smelies dāvanu ekspertu FromMe.lv sadaļā Dāvanas pārim.

Ieskaties rakstos SPA atpūta Latvijas reģionos un Romantiska atpūta diviem, lai atrastu vēl lieliskas atpūtas un citu dāvanu idejas.

Komentēt