SPA atpūta Latvijas reģionos

no

Pilnvērtīga un regulāra atpūta ir nepieciešama ikvienam. Lai arī pastaiga pa parku darba pusdienu pārtraukumā ir lielisks veids, kā ikdienā veltīt laiku sev, tomēr ilgtermiņā tas ne vienmēr nostrādā. Ir svarīgi rupēties par savu veselīvu un nostādīt to par prioritāti. SPA atpūta Latvijā ir plašā piedāvājumā, tā kā šī ir lieliska opcija.

Esam apkopojuši dažādus SPA centrus un viesnīcas, kur nodoties nesteidzīgai un bezrūpīgai atpūtai.

Lai izvēlētos sev piemērotāko SPA viesnīcu, esam tās iedalījuši pa atrašanās vietu kategorijām – Latvijas reģioniem. Ļoti labi saprotam, ka kādam atpūta nozīmē aizbraukt dziļos Vidzemes laukos prom no pilsētas trokšņiem, kamēr kādam citam atpūta pašā pilsētas centrā ir tieši laikā.

Katra no šīm SPA vietām atšķiras ar savu šarmu, skaistajām un dažādajām atrašanās vietām un SPA procedūru iespējām.

Šajā rakstā apkopota SPA atpūta Latvijā visos reģionos:

Lieliska dāvana svētkos

Jāpiebilst, ka atpūtas pasniegšana kādam tuvam un mīļam cilvēkam ir lielisks solis, lai iepriecinātu un parūpētos. SPA atpūta dāvanā ir kas patiesi īpašs – tā ir iespēja iepazīt kādu jaunu atpūtas vietu, izbaudīt relaksējošas procedūras un, iespējams, pat aizbraukt uz kādu mazāk iepazītu Latvijas reģionu.

Šādu dāvanu noteikti novērtētu kāds īpašs un tev tuvs cilvēks, tāpēc SPA atpūta Latvijā ir piemērota dāvana sievai, vīram, vecākiem kāzu gadadienā, draugiem kāzās vai kādā citā īpašā notikumā.

Protams, ja dāvana tiek meklēta pārim, tad atpūta diviem kādā SPA centrā ir pašsaprotama izvēle. Turklāt gandrīz visos mūsu atlasītajos SPA piedāvājumos ietilpst arī īpašas procedūras un laika pavadīšanas veidi pāriem.

SPA atpūta Zemgalē

Zemgales SPA vietas

Zemgale ir skaists reģions, kas piedāvā viesiem perfektu līdzsvaru starp lauku klusumu un pilsētas plašajām iespējām. Šajā topā apkopotas viesnīcas, kurās iespējams atpūsties un, apciemojot Zemgali, noteikti vajadzētu iegriezties.

1. Mazmežotnes muiža – pirts un SPA rituāli skaistajā Rundāles apvidū

Mazmežotnes muiža atrodas Rundāles novadā, pavisam netālu no Rundāles pils. Šī ir brīnišķīga vieta pie dabas, piedāvājot viesiem nakšņošanu muižas viesnīcā, gardu ēdināšanu restorānā, SPA kompleksu mierpilnai atpūtai, kā arī aktīvās atpūtas cienītājiem un dabas baudītājiem braucienus ar velosipēdiem, laivām un pastaigas pa dabas taku un apkārtnes celiņiem.

Mazmežotnes muiža piedāvā viesiem atpūsties SPA kompleksā, kur pieejama aroma–tvaika pirts, sāls–tvaika pirts, sauna, masāžas vanna, kāju kontrastvannas, aroma–tvaika krēsli, siltie dīvāni, zviļņi un āra burbuļvanna. Papildu tam, protams, iespējams atslābināties 60min vai pat 90min ilgas masāžas laikā – relaksējošas, ārstnieciskas, pilna ķermeņa vai pēdu.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 90 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 75 EUR par SPA apmeklējumu 2 stundu garumā.

2. Hotel Jelgava – atpūta pašā Jelgavas centrā

hotel jelgava

Jelgava ir lieliska atpūtas vieta, jo tā piedāvā gan aktīvas pilsētas dzīves iespējas, gan arī mierpilnu lauku atpūtu. Hotel Jelgava ir pašā notikumu un apskates objektu centrā – tai blakus atrodas Jelgavas pils ar tās skaisto parku, Pasta sala, kurā regulāri tiek rīkoti dažādi pasākumi, taču mierpilnai pastaigai iespējams izvēlēties apskatīt savvaļas zirgus un uzkāpt skatu tornī, kas ir netālu aiz pils.

Hotel Jelgava viesnīca piedāvā viesiem nakšņošanu mājīgos numuriņus, gardu ēdienu, kā arī saunas kompleksu, turku pirti un dažādas skaistumkopšanas procedūras. Sapucēties iespējams izmantojot kosmetologa un friziera pakalpojumus, taču atpūsties pēc pilsētas iepazīšanas pilnas dienas iespējams baudot relaksējošas masāžas.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 55 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 25 EUR par saunas apmeklējumu.

3. Rožmalas – pirts un burbuļvanna veselībai

rozmalas

Vēl viena burvīga atpūtas vieta Bauskas novadā ir Rožmalas – viesnīca, kura sagaida viesus ar 4ha platību, kurā atrodas pati viesnīca un tās restorāns, pa gabalu redzamās Ribbes dzirnavas, Zeļļu māja, vecais ābeļdārzs, sporta un bērnu rotaļu laukumi. Šeit tiek svinēti dažādi svētki, kā arī braukts ciemos pēc nesteidzīgas atpūtas. Rožmalas augstu vērtē veselību un labsajūtu, tāpēc piedāvā ciemiņiem to uzlabot ar pirts palīdzību.

Rožmalas stāsta, ka, rūpējoties par tīrību un veselību, pēc smaga darba un pirms lieliem svētkiem, senie latvieši gāja mazgāties pirtī. Pirts ārstnieciskās īpašības ir zināmas jau kopš seniem laikiem un Rožmalas turpina to pierādīt arī mūsdienās. Viesiem tiek piedāvāti pirts pakalpojumi kopā ar burbuļvannu lieliskai atpūtai.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 35 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 25 EUR par pirts īri ar burbuļvannu.

4. SPA viesnīca – Berķenes muiža

Viesnīca Botique & SPA Hotel Berkenes Manor atrodas Ziedkalnē, Jelgavas novadā, 9 km attālumā no Tērvetes. Naktsmītnē pieejamo iespēju klāstā ietilpst bibliotēka, kamīnzāle un ēdamzāle. Viesus sagaida īpašnieki ar stāstu par muižas vēsturi un attīstību.

Viesi var pastaigāties muižas dārzā un meža parkā. Brokastis un vakariņas tiek piedāvātas par papildmaksu, turklāt tās ir iepriekš jārezervē. Viesiem ir iespēja par maksu iepriekš rezervēt viesnīcas privāto spa zonu, kurā ir 2 veidu saunas, burbuļvanna, peldbaseins ar zemūdens masāžu funkciju un atpūtas telpa. Viesiem ir iespēja uzturēšanās laikā privāti apmeklēt spa 2 stundu garumā, veicot iepriekšēju rezervējumu.

Nakšņošana viesnīcā par vienu nakti var izmaksāt no 190 EUR.

5. Citrus SPA – patīkama atpūta nelielā viesnīciņā Jekabpilī

citrus spa viesnica jekabpili

Viesnīca Citrus SPA atrodas pašā Jēkabpils centrā. Tā piedāvā viesiem naktsmītnes un labsajūtas centru tikai 5 minūšu brauciena attālumā no dzelzceļa stacijas Krustpils. Viesnīcas piedāvāto procedūru skaitā ir masāžas, burbuļvanna, sauna un solārijs, un tas viss ir atrodams ap iekštelpu baseinu.

Viesi var izmantot viesnīcas ērto, centrālo atrašanās vietu, lai apmeklētu tuvumā esošās rosīgās kafejnīcas un restorānus, kas piedāvā tradicionālus Sēlijas reģiona virtuves ēdienus.

Viesnīcas Citrus papildu ērtībās ietilpst labi aprīkota trenažieru zāle un peldēšanas iespēja bērniem. Turklāt viesiem tiek piedāvāta automašīnu mazgāšana ar rokām. Uz vietas ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 45 EUR par nakti.

6. Hotel Miķelis – SPA viesnīca

hotel mikelis

Viesnīca Hotel Miķelis atrodas Gailīšu pagastā, Bauskas novadā. Šī ir 3 zvaigžņu viesnīca, kas saviem viesiem piedāvā patīkamu, nesteidzīgu atpūtu.

Viesu rīcībā ir restorāns ar āra terasi, bērnu rotaļu laukums un muzejs Auto Retro. Visā naktsmītnē tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets, un uz vietas ir pieejama privāta bezmaksas autostāvvieta. Viesiem tiek piedāvāta apkalpošana numurā. Reģistratūra un restorāns atrodas uz vietas, taču atsevišķā ēkā.

Hotel Miķelis piedāvā izīrēt pirts namiņu veselīgam pirts rituālam vai vieglai relaksācijai.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 70 EUR par nakti.

SPA atpūta Vidzemē

Vidzemes spa atputas vietas

Aplūkot krāšņo dabu un baudīt plašo lauku mieru un klusumu iespējams nekur citur, kā vien Vidzemē. Turpinājumā apkopoti labākie Vidzemes SPA centri un viesnīcas gan ar pirts, gan SPA procedūru piedavājumiem.

1. SPA Hotel Ezeri – neaizmirstama atpūta Siguldas miera oāzē

Ezeri SPA hotel ir atpūtas paradīze Siguldā – viesnīca piedāvā 30 labiekārtotas un skaistas istabas un harmonisku vidi, kur aizmirst par rūpem, steigu un pievērsties tikai sev un saviem mīļajiem. SPA viesnīcas Ezeri pirts kompleksā varēs karsēties gan turku–tvaika aroma pirtī, gan tradicionālajā saunā, veldzēties baseinos, kā arī vērot zvaigznes, guļot burbuļvannā zem klajas debess, savukārt viesnīcas restorāns pārsteigs ar gardām maltītēm.

SPA hotel Ezeri SPA kompleksā iespējams atgūt labsajūtu ar daudzām SPA procedūrām, kas tiek piedāvātas – klasiskās masāžas; eksotiskās masāžas; pērļu vannas; kosmetologa pakalpojumi; sauna; turku–tvaika aroma pirts; baseins; burbuļvanna. Viesnīcas teritorija ir lieliski piemērota mierpilnām pastaigām pēc relaksējošajām SPA procedūrām.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 80 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 35 EUR par masāžu.

2. Hotel Sigulda – lauku miera atpūta pilsētas centrā

Viesnīcas atrašanās vieta ir ideāli piemērota, lai iepazītu Latvijas apburošos lauku apvidus. Lai arī Hotel Sigulda atrodas pašā pilsētas centrā Siguldā, tā piedāvā viesiem mierpilnu atpūtu ar skaistu dabas apkārtni. Netālu no viesnīcas ir Siguldas Livonijas pils, Siguldas bobsleja un kamaniņu trase atrodas tikai 10 min gājiena attālumā. 43 numuriņos var nakšņot 85 viesi, bet konferenču zāles un atpūtas komplekss ar pirtīm un baseinu var uzņemt līdz 100 personu lielus pasākumus.

Viesnīca saviem viesiem piedāvā ļauties ūdens dziedinošajam spēkam un atgūt enerģiju baseina peldē, savukārt relaksēties iespējams SPA masāžas vannās. Sasildīt ķermeni un garu iespējams viesnīcas saunā un tvaika pirtī.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 50 EUR par nakti, savukārt SPA kompleksa apmeklējums izmaksā aptuveni 12 EUR.

3. Jonathan SPA Estate – miers un daba gleznainajā Amatciemā

Viesnīca Jonathan SPA Estate ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta. Tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru. Viesnīca nodrošina augstiem standartiem atbilstošu, patiesi sirsnīgu viesmīlību, ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus, kā arī neaizmirstami garšīgu virtuvi. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm Jonathan Spa Estate klienti jūtas kā mājās, kurās valda skaistums, miers un komforts.

Jonathan Spa Estate mājīgā SPA viesnīca piedāvā viesiem SPA kompleksu ar slēgtu baseinu, turku un somu pirti, šungīta istabu un klasiskās, ājurvēdiskās un taizemiešu masāžas zonām, kā arī kosmetologa kabinetu, kur tiek piedāvātas visdažādākās procedūras sejai un ķermenim. Viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai ārpus pilsētas atpūtai.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 180 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 28 EUR par dienas SPA

4. Villa Santa – grezna viesnīca ar mierpilnu skatu uz meža nogāzi

Villa Santa ir grezna un gaumīgi iekārtota viesnīca un SPA centrs Cēsīs. Viesnīcas kompleksā ietilpst trīs villas, kurās kopumā pieejami 30 numuri ar iespēju uzņemt vismaz 60 viesu. Istabiņu interjers veidots viegls, ar atsauci uz vasarnīcu garu.

Veroties debešķīgā skatā uz meža nogāzi, Villa SANTA spa harmonizēs ne tikai ķermeni, bet arī uzkarsušu prātu. Viesu labsajūtai pieejamas tvaika pirtis, masāžas un citas relaksējošas procedūras.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 108 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 19 EUR par dienas SPA un aptuveni 90 EUR par masāžu.

5. Liepupe Manor – skaista atpūta muižā

Viesnīca Liepupes muiža ir izvietota brīnumaini skaistā 18. gadsimta muižas kompleksā, kuru ieskauj glīti iekārtots parks un, kurā tiek piedāvātas naktsmītnes 2 ēkās – muižas ēkā un pārvaldnieka ēkā. Viesiem, kas nakšņo pārvaldnieka ēkā, ir pieejama āra burbuļvanna un terase ar skatu uz ezeru.

Viesiem tiek piedāvāta iespēja ieturēt maltītes uz vietas esošajā restorānā, kur tiek pasniegti sezonas ēdieni. Par papildmaksu var tikt noorganizētas vīna degustācijas un maizes cepšanas pasākumi. Uz vietas ir spa komplekss ar tvaika pirti, vannu un plašu procedūru klāstu.

Nakšņošana muižā izmaksās aptuveni 140 EUR par nakti.

6. SPAdrops viesnīca un ūdens atpūtas centrs

spa viesnicas

Viesnīca un ūdens atpūtas centrs Spadrops atrodas Ikšķilē, pašā Daugavas krastā 30 min attālumā no Rīgas centra. Šeit tiek piedāvāta pilnvērtīga atpūta kādā no 14 viesu numuriem, kur baudīt agras vai vēlās brokastis. Šī vieta ir īpaša ar to, ka viesiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt arī ūdens atpūtas centru. Turklāt bez laika ierobežojuma.

Ūdens atpūtas centra apmeklētāju rīcībā ir lielais baseins, džakuzi, aukstais pēcpirts baseins, tvaika pirts un sauna. Kā arī plašs dzērienu klāsts un uzkodas. Dāmām un kungiem prieka un veselības dzīves veidam tiek piedāvāta arī ūdens aerobika un zumba ūdenī. Bērniem un skolēniem te iespējams iemācīties peldēt.

Papildus jau nosauktajām SPA procedūrām, Spadropā iespējams baudīt arī skaistumkopšanas piedāvājumus. Piemēram, izmantot manikīres un pedikīres, kā arī vaksācijas pakalpojumus.

Baseinu, džakuzi, pirtis u.c. kompleksa piedāvājumus iespējams baudīt par 14-18 EUR pieaugušajiem, savukārt skolēniem par 7 EUR.

SPA atpūta Latgalē

Latgales spa atputas viesnicas

Īsts lauku gars un miers tik baudāms, kā nekur citur, noteikti ir Latgalē. Tai piemīt īpašs šarms un potenciāls lieliskai atpūtai no ikdienas satraukumiem un pienākumiem. Brauciens uz kādu no Latgales SPA viesnīcām būs ne vien iemesls patīkamai atpūtai, bet arī nelielai apkārtnes apceļošanai.

1. Hotel Restart – atpūta ārpus pilsētas trokšņa Rēzeknē

SPA viesnīca, kas noteikti jāapmeklē esot Latgales pusē, ir trīs zvaigžņu viesnīca Rēzeknē – Hotel Restart. Tā ir iespēja nakšņot Rēzeknes pilsētas upes ielokā, kur pulsē sporta gars, norobežojoties no garāmbraucošā transporta un citiem pilsētas trokšņiem. Viesnīca priecē tās viesus ar mājīgu un mierīgu atmosfēru, kas ir domāta laiskai atpūtai. Viesu ērtībai tiek piedāvāti 29 labiekārtoti numuri, no kuriem 26 ir standarta divvietīgi numuri, 1 LUX numurs un 2 numuri viesiem ar īpašām vajadzībām, personisku attieksmi un mājīguma sajūtu ceļojuma laikā.

Papildus atpūtai viesnīcas numuriņos un pēc gardas maltītes viesnīcas kafejnīcā viesi aicināti turpināt baudīt atpūtu peldoties baseinā vai sildoties saunā. Atjaunot labsajūtu iespējams arī speicāli izveidotajā infrasarkanajā kabīnē,

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 40 EUR par nakti, savukārt SPA kompleksa apmeklējums izmaksā aptuveni 5 EUR no cilvēka.

2. Good Stay Dinaburg Spa Hotel – īstena atpūta un labsajūta Daugavpilī

dinaburg hotel

Daugavpils sagaida viesus, kas gatavi mierīgai atpūtai, 3–zvaigžņu ‘superior class’ viesnīcā. Good Stay Dinaburg SPA ir viena no popularākām vietām tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, pateicoties tās daudzveidīgam piedāvājuma klāstam, apkalpošanas līmenim un kvalitātes un cenas attiecībai. Te ir lielisks atpūtas komplekss, kur aizmirst ikdienas steigu un pilnvērtīgi atpūsties.

SPA procedūras, kas tiek piedāvātas Dinaburg SPA Hotel, viesiem liks aizmirst visas rūpes. Papildus gardām vakariņām un nakšņošanai viesnīcā ir pieejamas daudzveidīgas SPA procedūras un rituāli veselības uzlabošanai un imunitātes paaugstināšanai, kā arī atpūtas komplekss ar baseinu mierīgai atpūtai.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 55 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 22 EUR par masāžu.

3. Silene Resort & SPA – dabas SPA pie Silenes ezera

SileneResort SPA piedāvā atpūtu trijās dažādās vietās – atsevišķas mājiņas jeb villas luksusa nakšņošanai, Sila Villa numuriņi, kas slejas uzkalna galā pie ezera ar tādu pašu nosaukumu. Tās numuri lepojas ar panorāmas skatu uz mierpilno ezera un sila ainavu, bet divās ēkas stāvus aizņem restorāns Silenes Terases. Un trešā lokācija ir Egles Villa ar lielisku Itāļu restorānu. Silene Resort SPA piedāvā arī ieskatīties Šmakovkas laborotorijā un nogaršot šī dzēriena īpašos kokteiļus.

Aktīvai atpūtai ir paredzēta baseina zona ar iespēju nodoties uzmundrinošai peldei, iegūt ūdens masāžu, sirdi un garu sildošu saunu kā arī aromātisko tvaika pirti. SPA rituāli un procedūras tiek nodrošinātas, izmantojot tikai augstākās kvalitātes produktus no dabīgām sastāvdaļām, tai skaitā arī zilo mālu, kuru iegūst tepat Sila ezerā, un kura ir pazīstama ar savu dziļi attīrošu iedarbību.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 60 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā sākot no 35 EUR par masāžu.

4. Sventes muiža – atpūta Latgales zaļumos un mierā

Sventes muiža ir lieliska vieta, kur pavadīt savu brīvo laiku un labi atpūsties no ikdienas pilsētas trokšņa. Šajā vietā var baudīt klusumu un mieru, vienlaikus baudot arī muižas skaisto ārieni un pagalmu.

Viesnīca ir iekārtota atjaunotā 20. gadsimta sākuma muižā. Teritorijā ir āra peldbaseins. Viesnīcā ir arī krievu un turku pirtis. Viesnīcas Sventes muiža restorānā tiek piedāvāti Eiropas virtuves ēdieni. No rītiem tur tiek pasniegtas kontinentālās brokastis. Ir pieejama apkalpošana numurā.

Nakšņošana muižā par nakti maksā sākot ar 60 EUR.

5. Park Hotel Latgola – 3 zvaigžņu viesnīca Daugavpilī

Park Hotel Latgola

Viesnīca Park Hotel Latgola atrodas Daugavpilī, nepilna 1 km attālumā no Daugavpils Ledus halles. Viesu rīcībā ir koplietošanas atpūtas telpa, bezmaksas privāta autostāvvieta, terase un restorāns. Šajā trīszvaigžņu viesnīcā ir arī bārs.

Viesnīcas Park Hotel Latgola apkārtnē atrodas tādi iecienīti apskates objekti kā Daugavpils Olimpiskais centrs, Baznīckalns un gājējiem paredzētā Rīgas iela.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 60 EUR par nakti, savukārt sauna un džakuzi maksā 40 EUR stundā.

SPA atpūta Kurzemē

Vai tiks izvēlēta atpūta pie dabas, ezera un mierīgajiem plašumiem, vai arī kādā no Kurzemes skaistākajām pilsētām, atpūta noteikti būs izdevusies. Šī reģiona izvēle atpūtai garantē gan izcilu kvalitāti, gan skaistu dabu, gan arī lielisku iespēju aizbraukt uz vēl neiepazītām Kurzemes daļām.

1. Usma SPA Hotel – atpūta pie vai uz Usmas ezera

Usma SPA Hotel viesi to ir iecienījuši lieliskās lokācijas dēļ – viesnīca atrodas pie mierpilnā un skaistā Usmas ezera. Lokācija ir vien pusotras stundas attālumā no lielpilsētasRīgas un 40 min brauciena attālumā no Ventspils. Usmas SPA piedāvā ne vien nakšņošanu burvīgos un modernos viesnīcas numuriņos, bet arī nakšņošanu burtiski uz ezera – peldošajās Usmas mājās.

Usmas SPA viesnīca ir labākā vieta, kur būt ar savu mīļoto cilvēku un dalīt relaksējošu atpūtu kopā. Neskaitot daudzus lielisku SPA piedāvājumus, dienas SPA un atsevišķas kūres visai ģimenei, ir arī atsevišķi piedāvājumi pārim. Romantiska nakts pelde ir lielisks veids, kā pārsteigt savu mīļoto cilvēku, vīru vai sievu ar romantisku atpūtu pie baseina.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 55 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 5 EUR par baseina apmeklējumu un solāriju.

2. Promenade Hotel – izsmalcināta viesnīca Liepājā

Liepājas skaistākā viesnīca ar SPA atpūtas iespējām viennozīmīgi ir Promenade Hotel. Šī piecu zvaigžņu, dizaina viesnīca atrodas vēsturiskā ķieģeļu ēkā paša Liepājas sirdī, tikai dažus metrus no tirdzniecības kanāla, dažu soļu attālumā no Baltijas jūras. Katrs viesu numurs šajā viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu, kura interjerā modernais apvienots ar klasiskām vērtībām un senatnīgais sastopas ar mūsdienīgo.

Tāpat kā viesnīcā nav divu vienādu numuru, nav arī neapmierinātu klientu pēc lieliskām SPA procedūrām. Profesionāli meistari rūpējas par katra individuālajām vēlmēm un padara šo atpūtu par neaizmirstamu pieredzi. Viesnīcā pieejamas dažādas sejas un ķermeņa procedūras, kā arī vaksācija. Nomierinošas masāžas, mitrinošas un vitamīnu bagātas procedūras, ķermeņa rituāli.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 37 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 39 EUR par sejas procedūru vai uzacu korekcija sākot ar 5 EUR.

3. Jēkaba sēta – SPA atpūta Kuldīgas centrā

Viesnīca Jēkaba sēta atrodas Kuldīgas pilsētas centrālajā daļā, uz galvenās gājēju ielas – Liepājas ielas, pavisam netālu no pilsētas tūristu iecienītākajiem apskates, atpūtas, kultūras un izklaides objektiem. Šis ir lielisks piemērs, kā atpūtu skaistā viesnīcā pārvērst par īstu ekskursiju uz Kurzemi, iepazīstot Kuldīgu un tās piedāvāto.

Restorānā iespējams nesteidzīgi baudīt maltīti no augstvērtīgiem vietējo zemnieku produktiem un nogaršot īpašo Kurzemes ēdienu garšu.

SPA procedūru klāsts ir pietiekami liels, lai nesteidzīgi atslābinātos un Jēkaba sētas viesnīcā aizmirstu par ārējo pasauli. Viesiem pieejama tvaika romiešu pirts un somu pirts, kur pamatīgi sakarsēties, pēc kā baudīt nomierinošas masāžas – pēdām, mugurai, apkakles zonai, rokām un pirkstiem, sejai un dekoltē zonai vai arī izvēlēties pilna ķermeņa masāžu 1h 40min garumā.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā aptuveni no 37 EUR par nakti, savukārt SPA procedūras izmaksā aptuveni sākot no 15 EUR par pēdu vai apkakles zonas masāžu.

4. Hotel LĪVA – bezrūpīga atpūta Liepājā

Liepājas lielākā viesnīca Līva atrodas pilsētas centrā, pastaigas attālumā no Liepājas galvenajām apskates vietām. Liepājas smilšu pludmale atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas.

Viesnīca Līva piedāvā dažādas ērtības, tostarp gida pakalpojumus. Lai arī SPA tiešā veidā nav pieejams, viesi var izmantot arī atlaides dažādās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas vietās, piemēram, restorānos, kafejnīcās, fitnesa centros, skaistumkopšanas salonos un boulinga klubā.

Nakšņošana viesnīcā izmaksā sākot ar 30 EUR par nakti.

5. Skrundas muiža – viena no skaistākajām Latvijā

skrundas muiža spa latvijā

Viena no skaistākajām Latvijas muižām ir šī nākošā SPA atpūtas viesnīca jeb Skrundas muiža. Tā atrodas Kurzemē, stāvā Ventas krastā. Tā apbur ar savu šarmu un elpu aizraujošo skaistumu. Muiža ir klasicisma stilā celta ēka, kas mūsdienās kļuvusi par lielisku vietu nesteidzīgai atpūtai.

Muižas kompleksu veido pati muižas ēka, kurā iekārtota četrzvaigžņu viesnīca ar 12 labiekārtotiem numuriem, restorāns, centrālā svinību zāle un konferenču zāle. Muižas SPA ir atsevišķa ēka, kas ir ir brīnišķīga vieta, kur atpūsties pēc garas darba nedēļas. SPA ēkā ir iekārtoti vēl 5 viesnīcas numuri.

Skrundas muižas SPA piedāvājumi ir veids, kā atjaunot spēkus, dvēseles harmoniju un pilnībā relaksēties no ikdienas rutīnas. Te var baudīt tādas procedūras kā baseinu, saunu, burbuļvannu, SPA rituālus un relaksējošus piedāvājumus.

Standarta divvietīgs numurs nakšņošanai 2 personām te izmaksā aptuveni 80 EUR par nakti, savukārt Superior klases numurs sākot no 115 EUR.

6. ARKADIA Hotel SPA – ainaviskā vietā netālu no jūras

viesnīca arkadia spa

Meklējot SPA atpūtu Latvijā, gribās atrast to skaistā vietā netālu no ūdens. Vislabāk, protams, pie jūras. Viena no šādām vietām ir Engures novada esošā viesnīca Arkadia. Tā ir pašā ceļa malā, tā kā pabraukt tai garām nav iespējams. Līdz jūrai ir vien pāri divsimt metriem. Šī ir lieliska vieta, kur atpūsties un vakaros doties skatīties burvīgu saulrietu jūrā.

Viesnīcas ciemiņiem ir pieejamas plašas SPA atpūtas iespējas. Ir jau iepriekš sagatavoti atpūtas piedāvājumi par konkrētām cenām. Piemēram, Harmonija diviem, kur par 145 EUR iespējams baudīt divvietīgu numuru, SPA centra apmeklējumu, masāžas pēc izvēles, kā arī brokastis numuriņā.

SPA komplekss piedāvā arī atsevišķas procedūras kā masāžas un ajūrvēdas procedūras. Stundu ilgas masāžas tiek piedāvātas par 35 EUR, savukārt ajūrvēdas procedūras sākot no 27 līdz 70 EUR.

Elegantai SPA atpūtai karaliskā atmosfērā noteikti ieskaties rakstā Atpūta Latvijas pilīs.

Konkrētāk par atpūtas iespējām gan Rīgā, gan ārpus tās, ieskaties rakstos SPA atpūta Rīgas pievārtē un SPA atpūta Rīgā.

Lai izdodas atrast īsto un atbilstošo miera oāzi!

2 domu par “SPA atpūta Latvijas reģionos”

Komentēt