Romantiska atpūta diviem

no

Kopīgi pavadīts laiks ar savu otro pusīti ir ļoti svarīgs, lai veidotu ilglaicīgas un spēcīgas romantiskās attiecības. Ikdienas steigā ne vienmēr veltam tam pietiekami daudz laika, tāpēc uzskati šo rakstu kā zīmi tam, ka ir laiks apstāties un izbaudīt mirkli – kopā.

Ir dažādi veidi, kā kvalitatīvi pavadīt laiku kopā – SPA atpūta, izbraucieni, ekskursijas, kopīgas maltītes utt. Šajā rakstā apkopojām TOP veidus, kā un kur kopīgi atpūsties ar savu mīļoto cilvēku.

1. Brīvdienas ar nakšņošanu viesnīcā

brīvdienas ar nakšņošanu pārim

Ja tomēr atpūtai ir nedaudz vairāk laika, tad jāatpūšas, kā nākas. Pārsteidz sievu vai vīru ar kārtīgām brīvdienām tālu prom no zināmās ikdienas. Brauciet piedzīvojumā, nakšņojiet viesnīcā, izbaudiet burvīgas brokastis un lēnu nākošo rītu. 

Balstoties uz esošo sezonu, ieplāno arī citas aizraujošas aktivitātes. Kopīgs SUP brauciens siltā vasaras vakarā, pastaiga pa Siguldas takām gleznainajā rudenī, ziemas aktivitāšu baudīšana uz kāda kalna ziemā vai plaukstoša pavasara sagaidīšana tējas namiņā ar varenu skatu. Ir tik daudz veidi, kā jauki pavadīt laiku kopā. Atliek vien aizdomātiespar otrās pusītes iemīļotākajām nodarbēm vai ko tādu, ko abi kopā esat vēlējušies izmēģināt.

Rakstā Atpūta diviem ar nakšņošanu atradīsi lieliskas viesnīcas, kas piedāvā romantisku un nesteidzīgu brīvdienu atpūtu pāriem.

dāvanas pārim

2. Romantiskas vakariņas izsmalcinātā restorānā

romantiskas vakariņas restorānā

Viens no romantiskākajiem veidiem, kā pavadīt laiku kopā ar savu otro pusīti jau no pirmā randiņa paliek nemainīgs – vakariņas skaistā restorānā. Tur tomēr slēpjas sava veida burvība, kad visu uzmanību velti vienīgi pretim sēdošajam cilvēkam. Varat iegrimt viens otra acīs, baudīt gardu ēdienu un aizraujošas sarunas. Nav nozīmes, vai šis randiņš ir trešais, desmitais vai jau piecdesmitais. Spēja atrast jaunus tematus, ko pārcilāt, uzzinot par otru cilvēku ko jaunu, ir romantiska pati par sevi.

Protams, arī izvēlētajam restorānam ir nozīme. Romantikas pamatnosacījumi restorānā robežojas ar dažām svarīgām izvēlēm – laba ēdienkarte, nepiespiesta gaisotne, romantisks apgaismojums un iespējami arī elpu aizraujošs skats. 

Šādus restorānus atradīsi apvienotajā rakstā Kur baudīt romantiskas vakariņas.

3. Kopīga SPA procedūra

spa procedūra

Lai romantiski atpūstos abiem kopā, nav arī obligāti jāvelta tam viss vakars. Reizēm, kad ikdiena ir steigas un darbu pilna, tiek novērtētas jebkuras pūles un vēlme pabūt divatā. Labs variants ir dienas SPA centra apmeklējums, kur kopā ar savu otro pusīti varat izbaudīt kādu relaksējošu SPA procedūru, piemēram, atslābinošu pāru masāžu. 

Bieži vien SPA asociējas ar kādu smalku viesnīcu gleznainā vietā. Lai arī tādas vietas Latvijā ir daudz un par to pastāstīsim raksta turpinājumā, arī pilsētas centrā ir daudz skaistas vietas, kur baudīt profesionālus un kvalitatīvus SPA pakalpojumus.

Rakstā SPA centri Rīgā atradīsi jaukas vietiņas, kur labi atpūsties arī dinamiskā ikdienas skrējienā.

4. Aizraujoša pāru spēle

ceļojums mīlestībā spēle pāriem
Attēls ņemts no pašmāju pāru spēles Ceļojums Mīlestībā

Ir dažādi aizraujoši veidi, kā pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku. Ikdienas steigā ne vienmēr tam veltām pietiekami daudz uzmanības, lai arī vajadzētu. Viens veids, kā par to neaizmirst, ir pāru galda vai kāršu spēles. Tās ir radītas speciāli ar mērķi uzzināt vairāk vienam par otru arī pēc ilgas kopā būšanas.

Lai attiecībās nepaliktu garlaicīgi, ir svarīgi meklēt jaunus veidus, kā komunicēt un turpināt mācīties ar vien jaunas lietas vienam par otru. Ir dažādas galda spēles pāriem, kas veicina tuvību un komunikācijas spējas. Iespējams, ir laiks savu otro pusīti palutināt ar šādu spēli, darot to zināmu, ka tev rūp abu kopā pavadītais kvalitatīvais laiks.

5. Romantiskas vakariņas mājās sveču gaismā 

vakariņas mājās

Saistot rakstu ar iepriekšējo tematu – nudien, ne visiem ir daudz brīva laika. Vai arī pacietības gaidīt, kad atbrīvosies dienas, ko pavadīt ar mīļoto. Tā vietā, lai gaidītu brīvdienas, kāpēc gan nesarūpēt romantisku pārsteigumu jau šodien? Romantiskas vakariņas mājās sveču gaismā ir varena ideja, kas izrādīs rūpes un mīlestību.

Šāds žests ir īpaši mīļš, ja izdodas vakaru pavadīt divatā, pēc darbu pilnas dienas. Kopīgi izdzert kādu vīna glāzi un pārrunāt dienas gaitas. Arī ikdienā jāspēj atrast romantika un veidi, kā to atdzīvināt. Šīs vakariņas būs īpašākas, ja ēdienu nevis pasūtīsi, bet gan pagatavosi pats. 

Mājās gatavotas vakariņas vienmēr būs īpašākas. Ja vēl pagatavosi otrās pusītes iemīļotāko maltīti, vakars noteikti būs izdevies!

6. Vīna degustācija divatā

vīna degustācija

Ja jums abiem garšo vīns un patīk izmēģināt jaunas lietas, tad varbūt vīna degustācija divatā varētu būt aizraujoši pavadīts laiks kopā. Vīna degustācijas tiek veidotas interesantā veidā, jo iespējams nogaršot dažādus vīnus, tiem piemeklētās uzkodas, kā arī uzzināt daudz jaunas informācijas par vīna darināšanas procesiem.

Vīna degustācija var notikt gan vīna darītavā, gan arī kādā restorānā. To var izvēlēties pie dažādiem vīndariem un atlasīt ērtāko lokāciju. Kopīga vīna baudīšana var ļaut nodoties dažādām sarunām un lieliski pavadītam laikam kopā. Galvenais parūpēties par to, lai ir drošs veids, kā nonākt mājās no vīna darītavas.

7. Kopīgas SPA brīvdienas

spa brīvdienas pārim

Ja jau laika ir gana, lai dotos nakšņot uz kādu izsmalcinātu viesnīcu, tad noteikti laika ir gana arī lieliskām SPA brīvdienām. Gadās arī tā, ka spēka ceļot un atklāt ko jaunu vairs nav. Tad brīvdienās negribās nekur braukt – vien gulšņāt, lutināt ķermeni ar bezdarbību un jaunākajām filmām TV ekrānā. Tādā gadījumā piemērots veids, kā atpūsties, ir SPA brīvdienas.

Vislabāk atpūsties sanāk tad, kad par tavu miesu un garu spēj parūpēties profesionāļi – masieri, skaistumkopšanas eksperti un gardu ēdienu pavāri. Brīvdienas kādā SPA centrā ir tā pati gulšņāšana, tikai skaistā vidē un ar iespēju relaksēties vēl vairāk. 

Šī ir laba iespēja izbraukt nedaudz tālāk no pilsētas un palutināt sevi un savu mīļoto sievu vai vīru ar ko patiesi īpašu. Turklāt nekur tālu jau arī nav jābrauc. Tepat pierīgā ir fantastiski SPA centri, kur baudīt masāžas, peldes baseinā, pirts un SPA rituālus, kā arī gardu ēdienu restorānos.

Rakstā SPA centri Rīgas pievārtē atradīsi labus variantus brīvdienu atpūtai.

8. Kopīgs pārgājiens

pārgājiens

Katru dienu ir labi atvēlēt laiku, ko pavadīt svaigā gaisā un kārtīgi izkustēties. Ja to var apvienot ar kvalitatīvu kopā būšanu ar savu otro pusīti, tad diena jau ir izdevusies. Gan no veselības ziņas, gan ko romantikas ziņas.

Tas var būt kopīgs pārgājiens pa kādu no vietējām dabas takām vai kopīga pastaiga gar jūru. Galvenais, ka kopā un galvenais, ka svaigā gaisā. Var arī noteikti konkrētu mērķi vai varbūt galamērķī pat pārsteigt otro pusīti ar gardām vakariņām vai pikniku svaigā gaisā.

9. Izjāde ar zirgiem

izjāde ar zirgiem

Zirgiem piemīt īpaša enerģija. Tie spēj izstarot harmoniju, mieru un relaksāciju. Bērnībā katram no mums ir gribējies doties izjādē ar zirgu – gar jūras krastu, pa meža takām vai vienkārši pa aploku. Par laimi mūsdienās šādu sapni iespējams realizēt, turklāt pavisam netālu no Rīgas – Ādažos. 

Piedāvājumi ir dažādi. Iespējams doties aizraujošā izbraucienā ar otru pusīti pa skaistiem Latvijas mežiem. Papildus iespējams arī noorganizēt elegantu fotosesiju, ko atcerēties vēl ļoti ilgi. Ja abi ar otro pusīti labprāt baudāt dabas mieru un klusumu, šis romantikas piedāvājums ir īstais. Īpaši tad, ja ikdienā neizdodas pietiekami bieži izrauties no pilsētas trokšņiem un jezgas.

Izjādes ar zirgiem ir dāvana, kas patiks ikvienam dzīvnieku mīlim. Pamēģini un garantējam, ka neizdosies vilties!

10. Grezna atpūta Latvijas pilī vai muižā

atpūta pilī

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti atpūsties. Tās ir renovētas un gatavas ciemos uzņemt viesus – arī pārus, kas vēlas baudīt karalisku un romantisku atpūtu. Dikļu pils, Piena muiža, Sventes muiža, Mālpils pils, Jaunpils pils un daudzas citas piedāvā izbaudīt īstenu pasaku – sākot no vēsturiskās sajūtas apvienojumā ar moderni izsmalcināto dizainu, līdz pat SPA procedūrām, gardām maltītēm, ekskursijām un varenām pastaigām pa pils teritoriju.

Latvijas pilis un muižas piedāvā atpūtu, kas ir ekskluzīva dāvana savai otrajai pusītei. Ja kaut reizi esat vēlējušies sajusties kā īsteni karalis ar karalieni, tad nu jau šī iespēja ir pavisam reāla. Daudzi ir iecienījuši atpūsties Latvijas pilīs īpašos notikumos – kāzās, gadadienās, apaļās jubilejās.  

Šādus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē blogā TOP dāvanas.

11. Relaksējoša floutinga procedūra

floutings

Kā atsevišķu ideju esam iedalījuši arī floutinga procedūru. Daudzi šo pieredzi skaidro kā bezsvara stāvokli, jo to tiešām nākas piedzīvot. Procedūra notiek aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar ūdeni, kam pievienots magnija sāls. Tas ūdeni padara ļoti blīvu – 5 reizes blīvāku kā melnajā jūrā. Līdz ar to ķermenis pats paceļas uz augšu – virs ūdens. Sajūtas ir kā floutējot gaisā – aizverot acis, rodas bezsvara sajūta.

Šo procedūru iespējams baudīt divatā. Ir pierādīts, ka floutinga laikā ķermenis pilnībā atbrīvojas un sajūtas ir kā meditējot. Prāts ir tukšs un tas turas starp nomoda un miega fāzi. Floutings  daudziem ir palīdzējis ne vien atbrīvot ķermeni, bet arī atrisināt dažādas iekšējas problēmas.

Ieteicams šo procedūru baudīt ar kādu, kam tu patiešām uzticies. Un ar ko gan vēl, ja ne savu otro pusīti? Šī varētu būt dzīvi mainoša pieredze, ko noteikti gribēsies dalīt ar savu vistuvāko cilvēku.

12. Neliels ceļojums pa Latviju

ceļojums pa Latviju

Ja esat aktīvs pāris, kam romantika nozīmē doties ar vien jaunos piedzīvojumos, tad tu zini, kas jādara. Ikdienā mēdzam būt aizņemti un pazaudēt dzirksteli attiecībās. Pazaudēt nenozīmē uz visiem laikiem – to rūpīgi kopjot, ātri vien arī dzirksteles tiks atgrieztas. Vienam pārim to sniegs romantiska SPA procedūra, citiem trakulīgs ceļojums uz turieni, kur vien degungals rāda!

Vērts piebilst, ka abus iespējams arī apvienot. Ceļojumu vislabāk apvienot ar kādas naktsmītnes apmeklēšanu. Visinteresantākais plānošanas procesā ir mēģināt atrast kādas vietas, ko apskatīt arī pa ceļam. Arī parasts brauciens uz jūru var izvērsties par ļoti jautru pasākumu, pa ceļam apmeklējot kādu foršu restorānu, mini zoodārzu, atrakciju parku un daudz ko citu.

Ceļojumi un naktsmītnes ir lietas, kas jāieplāno savlaicīgi. Tikai tā pārsteigums izdosies uz visiem 100 un abi lieliski pavadīsiet laiku kopā.

13. Romantiska zvaigžņu vērošana divatā

zvaigžņu vērošana

Visklasiskākajā romantikas izpratnē neizdosies iztikt bez dažām zīmīgām lietām – vakariņām, sveču gaismas un mirdzošām, zvaigžņu piepildītām debesīm. Ja vakariņas sveču gaismā jau izbaudītas, iespējams, labākais pārsteigums otrajai pusītei ir brauciens uz zvaigžņu vērošanas observatoriju.

Zvaigžņu vērošanā vienmēr ir slēpies kas intriģējošs un skaists. Īpaši, ja tas tiek darīts zvaigžu vērošanas observatorijā. Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami.

Lai arī zvaigznēs varam lūkoties katru vakaru – gan ziemā, gan vasarā, observatorija tomēr sniegs īpašu pieredzi. Reti kad varam palūkoties debesīs un redzēt to zvaigžņu piebērtu. Sajūtas būs kā pasakā, maģiskas un romantiskas. Zvaigžņu vērošana ir skaista dāvana, ar ko iepriecināt mīļoto jebkurā laikā.

14. Kultūras pasākuma apmeklēšana

kopīgs pasākums

Lieliska atpūta, kas ir viens no senākajiem randiņa paņēmieniem vienlaikus, ir kāda kultūras pasākuma apmeklēšana ar savu mīļoto cilvēku. Tas var būt teātris, kino, opera, baleta izrāde, stāvizrāde un jebkas cits.

Galvenais ir kopā būšana un laba laika pavadīšana.

Citas noderīgas idejas un dāvanas, ar ko pārsteigt otro pusīti, meklē sadaļā Dāvanas pārim.

Komentēt