TOP 5 populārākie bezvadu skaļruņi

no

Labs un kvalitatīvs bezvadu skaļrunis nav tikai ballīšu neatņemama sastāvdaļa, tas var būt nepieciešams arī ikdienā, kad vēlies, lai mūzika, kas nonāk līdz tavām ausīm, ir tikai augstākajā kvalitātē. Šajā rakstā īsumā aprakstīti 5 populārākie bezvadu skaļruņi, kuri ir atrodami populārajā interneta veikalā 220.lv.

Protams, tur atradīsi ne tikai šos piecus, bet virkni citu bezvadu skaļruņu modeļu, kas var kļūt par taviem sabiedrotajiem ikdienā un īstiem ballīšu pavēlniekiem nedēļas nogalēs. Izvēle ir tavā rokās!

JBL Flip 5

JBL Flip 5 skaļruņu modeļi izceļas ar to, ka tie ir ļoti dažādās krāsās. Līdz ar to katrs var atrast savai gaumei un prasībām piemērotāko. Iespējams pat pieskaņot interjeram. Basi, basi, basi ir vārds, kuru varētu uzsvērt vēl un vēl, lai  raksturotu JBL Flip 5 modeli. Neskatoties uz to, ka modelis ir kompakts, basi un skaņa ir iespaidīga.

JBL Flip 5 modelim ir ļoti ilgs darbības laiks, kas ir 12 stundas no vienas uzlādes. Tas nozīmē, ka tev nebūs jāpārtrauc ballīte, lai uzlādētu skaļruni. JBL skaļruņi tevi nepievils nevienā situācijā. Ne visi pasākumi norisinās iekštelpās, atrodoties ārā var iztraucēt lietus, bet JBL Flip 5 ir ūdens izturības sertifikāts, kā arī JBL Flip 5 nekas nekaitēs, ja īslaicīgi atradīsies seklā ūdenī.

Overmax Soundbeat 5.0

Overmax Soundbeat 5.0 ir iebūvēti divi augstas kvalitātes skaļruņi, kas līdz ar to nodrošina basu dziļumu un skaņas kvalitāti, ko dzirdēs ikviens. Iemīļoto mūziku varēs baudīt 8 stundas bez uzlādes. 

Šis skaļrunis ir aprīkots ar modernu Bluetooth 5.0, darbības rādiusā līdz pat 10 m. Overmax Soundbeat 5.0 viegli var savienot ar planšeti, telefonu vai datoru, kā mūzikas avotu.

populārākie bezvadu skaļruņi

JBL Go 3

JBL Go 3 bezvadu skaļruņi ir ūdens necaurlaidīgi, līdz ar to droši var tos ņemt līdzi arī laivu braucienā. Mūziku iespējams straumēt izmantojot Bluetooth. Skaņas kvalitāte, ko nodrošina JBL Go 3 bezvadu skaļruņi, patiks tavām ausīm.

JBL CHARGE 5

JBL CHARGE 5 bezvadu skaļruņi no citiem šīs sērijas modeļiem atšķiras ar to, ka tajos ir ievūbēta powerbank jeb iespēja uzlādēt citas ierīces. Neierobežotā skaitā var savienot citas skaļruņu sistēmas, kas atbalsta Partyoost.

JBL CHARGE 5 ir piesātināta skaņa un iespaidīga jauda. Protams, arī ūdens un putekļu izturīgs.

Blow 30-326

Blow 30-326 skaļruņu modelis ir ar integrētu radio funkciju, kas var noderēt, ja tev nav ierīces, no kuras straumēt mūziku. Cilindra veida forma Blow 30-326 modeli padara īpaši pievilcīgu.

Visu bezvadu skaļruņu lielākā priekšrocība ir tā, ka tos var pārnēsāt tur, kur tev ir visērtāk. Tie ir viegli un parocīgi, līdz ar to pārvietošana nesagādās nekādas grūtības. Skaļruni tu novieto tur, kur vēlies dzirdēt mūziku un tas arī viss. Nav nekādu vadu, kas būtu jāsavieno vai jāsaslēdz. Skaļruņu lietošana ir tikpat viegla un ērtā kā to pārnēsāšana, jo tie saņem skaņas signālus, izmantojot radiofrekvences viļņus, nevis vadus.

Interneta veikalā 220.lv atradīsi bezvadu skaļruņus plašā piedāvājumā, jo mēs zinām, ka katram no jums ir savas prasības, kādu skaļruni vēlaties. Kādam svarīgs ir dizains, citam akumulatora darbības laiks. Lielā izvēle ir interneta veikala 220.lv pluss. Piedāvājumā ir tikai augstākās kvalitātes un sertificēti populārākie bezvadu skaļruņi, lai arī kādā cenu kategorijā tu tos izvēlētos iegādāties.

Kvalitāte un laba skaņa ir pāri visam.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos par tehnoloģijām, piemēram, Populārākie viedpulksteņi 2022. gadā vai Spēļu austiņas – kam jāpievērš uzmanība.

Komentēt