Dāvanu idejas priekšniekam

no

Piemērotu dāvanu atrašana korporatīvajā vidē var būt īsts izaicinājums. Dāvanai ir jābūt formālai, taču tajā pašā laikā arī pietiekoši interesantai un noderīgai. Viss ir atkarīgs arī no savstarpējām attiecībām ar kolēģiem un darbiniekiem – šajā gadījumā ar priekšnieku. Meklējot piemērotas dāvanu idejas priekšniekam, esi atradis īsto ideju rakstu.

Šajā rakstā esam apkopojuši tādas dāvanu idejas priekšniekam, kas iepriecinās un ļaus labi pavadīt laiku. Te būs apkopotas gan noderīgas dāvanas priekšnieka ikdienai, gan arī aizraujošas aktivitātes piedzīvojumu kāram priekšniekam.

Dāvanu karte restorānā

restorāni rīgā dāvanu karte

Mums katram patīk labi paēst, tāpēc dāvanu karte restorānā ir izcils apsveikums ikvienam – arī cilvēkiem profesionālajā vidē. Izvēloties konkrētu restorānu, kura apmeklējumu uzdāvināt priekšniekam, ir jāņem vērā restorāna atmosfēra un piedāvājums. Vietai ir jābūt pietiekami elegantai un arī labi atzītai, ar gardu piedāvājumu.

Pats labākais, izvēloties dāvanu karti, ir iespēja priekšniekam pašam izvēlēties datumu, kad doties uz restorānu un ko ņemt līdzi. Piemēram, lieliskā Restorāni Rīgā dāvanu karte ļaus izvēlēties arī restorānu starp dažādām izvēlēm, kas tiek piedāvātas. Priekšnieks varēs doties uz Herbāriju baudīt gardus kokteiļus vai uz kādu restorānu baudīt maltīti – piemēram, Fermu vai Andalūzijas suni.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Ja esat dāvanas meklējumos kā viss darba kolektīvs, tad dāvanu idejas priekšniekam var būt arī dārgākas un līdz ar to iespaidīgākas. Piemēram, lidojums ar gaisa balonu varētu būt viena varena izvēle. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, kas vismaz reizi dzīvē ir jāizbauda katram. 

Priekšniekam, kas labprāt izmēģina jaunas aktivitātes, lidojums ar gaisa balonu būtu lielisks pārsteigums svētkos. It īpaši tad, ja tas tiktu pasniegts no visa kolektīva kopā. Lidojumi norit visa gada laikā, tāpēc šī ir laba dāvanas izvēle gan ziemā, gan vasarā. Jebkurā gadalaikā būs skaisti skati par ko priecāties – zaļa vasara, plaukstošs pavasaris, sniegota ziema vai krāsainais rudens.

Stilīgs pildspalvu turētājs ofisam

Dāvanu idejas priekšniekam

Laba dāvanas izvēle ir kaut kas noderīgs priekšnieka ofisam. Interesants un stilīgs pildspalvas turētājs ir dāvana, kas ir pavisam vienkārša, taču efektīva. Tas ir labs apsveikums, ko pasniegt no sevis. Tālāk jau jādomā par to, kādu pildsplavu turētāju izvēlēties. Tas var tikt balstīts uz priekšnieka raksturu un humora izjūtu. 

Šīs kokrētās dāvanas alternatīva var būt arī dažādi citi ofisa priekšmeti un piederumi. Tie varētu būt galda organizatori, ādas turētāji zīmuļiem un pildspalvām, telefona uzlādes stacija, datora paliktnis un jebkas cits, kas labi iederētos darba vidē. 

Interesants kalendārs

Dāvanu idejas priekšniekam

Ja dāvana tiek meklēta gada noslēgumā, tad ir vērts padomāt jau par jaunā gada apsveikumiem. Viena no labākajām dāvanu izvēlēm jaunajam gadam ir jauns sienas kalendārs. Tas priekšniekam ļaus labi izplānot ikdienas darbus, tikšanās un mērķus. Labs variants varētu būt kāds sienas kalendārs, piemēram, stikla kalendārs ar nodzēšamiem marķieriem. Tad arī katru mēnesi vai nedēļu var dzēst ārā padarīto un rakstīt jaunas ieceres.

Var izvēlēties arī kādu galda kalendāru, kas ikdienā neaizņemtu daudz vietas un būtu interesants. Varbūt tāds, kur katru dienu var noplēst lapiņu un izlasīt konkrētās dienas novēlējumu vai jociņu. Tā būtu ikdienas rutīna vai tradīcija, kas arī uzlabos garastāvokli.

Viskija glāžu komplekts

glāšu komplekts priekšniekam

Kad domājam par priekšnieka tēlu, uzreiz nāk prātā kāds, kas ir nopietns un elegants. Viena no visbiežāk manītajām ainām ir nopietnu un svarīgu cilvēku kabineti, kur neiztikt bez personīgā bāra stūrīša. Ja arī tavs priekšnieks šādu lietu novērtētu, tad laba dāvana būtu, piemēram, viskija glāžu komplekts.

Te var variēt ar dažādu dzērienu glāžu komplektiem, pielikt klāt arī stilīgu karafi, piemēram. Tik pat labi tie varētu būt arī attēlā redzamie dzēriena dzesēšanas kubiņi. Stilīgi un arī ilgtspējīgi, jo tie, atšķirībā no ledus, neizkūst.

Labas kvalitātes ūdens pudele ikdienai

udenspudele.lv dāvanas

Kvalitatīvas un ilgtspējīgas ūdens pudeles mūsdienās ir populāra izvēle ne tikai braucot atpūtā pie dabas, bet arī ikdienā. Ofisā ūdens pudele ir labs veids, kā sev atgādināt biežāk padzerties. Ar ūdens pudeles palīdzību var sekot līdzi izdzertajam ūdens pudeles daudzumam. Piemēram, ja izvēlētā ūdens pudele ir ar 0.5 L tilpumu, tad ir skaidrs, ka tādas dienā ir jāizdzer vismaz četras.

Bieži vien labākās dāvanu idejas priekšniekam ir tādas, kas balstītas uz efektivitāti un laika taupīšanu. Ja viņam ir svarīgi rūpēties par savu veselību un pietiekoši regulāri padzerties ūdeni, tad laba ūdens pudele būs tieši laikā. 

Gardas kafijas vai tējas komplekts

kafijas komplekts

Vēl viena formāla un arī garda dāvanas ideja varētu būt tējas vai kafijas komplekts, kas ir skaisti iesaiņots un pasniegts. Ja tavs priekšnieks ir īstens kafijas vai tējas cienītājs, tad viņam noteikti patiktu iespēja nobaudīt kādu neparastu garšu. Iesakām doties uz specializētajiem tējas vai kafijas veikaliņiem un bodītēm. Tur izdosies atrast ko oriģinālu un visticamāk jau arī skaisti iesaiņotu.

Varbūt tavam priekšniekam labāk patiktu iespēja pievērsties kafijas brūvēšanai. Tad vari izvēlēties viņam dāvanā kādu kafijas brūvēšanas iesācēju komplektu. Tā būtu interesanta dāvana, kas ir potenciāls jauns hobijs.

Citas dāvanu idejas kafijas mīļiem atradīsi mūsu rakstā Dāvanu idejas tiem, kam garšo tēja vai kafija.

Labākā priekšnieka krūze

boss krūze dāvana

Dāvana, kas var tikt pievienota klāt jau iepriekšējai kafijas vai tējas dāvanai, ir šī priekšnieka krūze. Katram vajadzētu būt savai iecienītajai krūzei – gan mājās, gan arī darba vidē. Ja ar kolektīvu vēl neesat uzdāvinājuši priekšniekam stilīgu krūzi ar nosaukumu, kas padara viņu par bosu, tad ir pēdējais laiks to izdarīt.

Te jau atkal ir jārēķinās ar priekšnieka humora izjūtu. Ja attiecības ir tuvas un draudzīgas, tad var arī izdomāt kādu foršu sveicienu uz krūzes. Varbūt uzprintēt kādu jociņu vai smieklīgu attēlu.

Variantus var paskatīties arī mūsu rakstā Kafijas krūzes ar interesantiem uzrakstiem.

Izbrauciens ar jahtu

brauciens ar jahtu

Vēl viena dāvanu ideja priekšniekam svētkos varētu būt izbrauciens ar jahtu. Tā ir dāvana, ko varētu saorganizēt no visa darbinieku kolektīva priekšniekam īpašos svētkos. Arī šis nav lēts prieks, līdz ar to būs lieliska dāvana, ko pasniegt kopīgi. Piedzīvojumu kāram priekšniekam, savukārt, šāda dāvana būs īstens piedzīvojums.

Brauciena laikā ar jahtu ir iespējams labi izvēdināt galvu un baudīt skaistus dabas skatus. Atpūta uz ūdens ir labs veids, kā būt tuvāk dabai – izrauties no ikdienas rutīnas. It īpaši jau tāpēc, ka šo braucienu var pārvērst par atpūtu kopā ar savējiem. Pasūtīt picas, sazvanīt draugus un radus, un doties kopīgā izbraucienā.

Uz izaugsmi balstīta lasāmviela

Dāvanu idejas priekšniekam

Bieži vien būšana par priekšnieku nemaz nav tik vienkāršs pienākums. Viens no iemesliem tam ir straujā informācijas plūsma, kam visu laiku ir jāseko līdzi. Tāpēc, ja tavs priekšnieks vienmēr ir redzams ar grāmatu rokās, viņam piemērota dāvana varētu būt kāda lasāmviela. Iecienītākā žanra grāmata vai varbūt pat iecienītākā žurnāla abonements uz nākošo gadu.

Domājot par to, kādu lasāmvielu izvēlēties, jāņem vērā priekšnieka intereses. Varbūt grāmata par biznesa izaugsmi nav labākā izvēle, jo to var arī pārprast. Taču kādi citi temati par viņam mīļām nodarbēm un hobijiem varētu būt tieši laikā.

Universāla dāvanu karte

fromme karte dāvana

Un ja tomēr vēl joprojām neesi atradis piemērotas dāvanu idejas priekšniekam svētkos, tad atgādinām, ka laba dāvana ir universāla dāvanu karte. Tā sniedz tās saņēmējam lielu izvēli, līdz ar to ar dāvanu izdosies trāpīt tieši mērķī. Priekšnieks pats varēs izvēlēties to, ko viņam šobrīd kārojas visvairāk – ko noderīgu ofisam vai kādu piedzīvojumu brīvdienām.

Universālas dāvanu kartes piemērs ir FromMe.lv dāvanu karšu servisa FromMe karte. Tā piedāvā iespēju iepirkties vai atpūsties 50 FromMe partneru uzņēmumos. To starpā ir tādi uzņēmumi un zīmoli kā Sportland, Stenders, Baltvilla, Adidas, Es Mīlu Kafiju, Hotel Ezeri SPA, SALMO, Reiņa trase un citi. Viss svarīgākais aktīvai atpūtai, relaksācijai un noderīgiem ikdienas pirkumiem. 

Lai izdodas atrast dāvanu idejas priekšniekam! Izvēles iespējas ir tik plašas – lai tik izdodas izvēlēties!

Komentēt