Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai

no

Meklējot dāvanas saviem draugiem un radiem, vēlamies svētkos viņus kārtīgi iepriecināt. Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai paliek ar vien populārākas un iemesli tam ir vairāki.

Pirmkārt, tas garantē to, ka dāvana tiks izmantota. Tā nestāvēs plauktiņā un nekrās putekļus, bet gan ļaus jubilāram doties piedzīvojumos.

Otrkārt, dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai ir lieliskas un to pasaka jau savā nosaukumā. Tās ir dāvanas, kas tavam jubilāram ļaus izmēģināt ko jaunu un pilnībā atslēgties no ikdienas raizēm. Šajā rakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, interesantākās dāvanas jaunu un aizraujošu sajūtu izbaudīšanai.

Izlaušanās istabas apmeklējums

izlaušanās istaba

Tiem, kam patīk mistērija un noslēpumi, varētu interesēt izlaušanās istabas apmeklējums. Varētu pat teikt otrādāk – šī aktivitāte varētu patikt tiem, kas noslēpumus necieš, jo galvenais spēles uzdevums ir tos atrisināt. Izlaušanās istaba ir spēle 4-6 dalībniekiem, kuras gaitā vienas stundas laikā ir jāspēj izlauzties ārā no istabas.

To var paveikt dažādos veidos, kas katrai istabai ir unikāli. Spēles dalībniekiem vajadzēs meklēt norādes, kas pateiks priekšā vairāk par tālākajām darbībām. Tās varētu būt apslēptas atslēdziņas, mīklaini uzrakstītas atbildes un tā tālāk. Izlaušanās istabas spēle izdosies vienīgi tad, ja visi prāti tiks likti kopā un komanda darbosies kā viens veselums.

Šajā gadījumā dāvanu karte Izlaušanās istaba pēc izvēles ir lielisks variants. Tā ļaus jubilāram izvēlēties pašam savu izlaušanās istabu, uz ko doties. Līdz ar to varēs izvēlēties arī to, uz kādas tematikas kvestu doties.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu dāvana

Viens no skaistākajiem piedzīvojumiem, kas vismaz vienu reizi dzīvē ir jāizmēģina katram, ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir skaists notikums, ko ir labi dāvināt īpašos dzīves mirkļos un svētkos. Mums pat patīk teikt – uzvarās, jo lidojums ar gaisa balonu veidos patīkamas asociācijas ar konkrēto svētku svinēšanu un dzīves baudīšanu.

Lidojums norit tikai labvēlīgos laika apstākļos, lai lidojums būtu drošs un arī skaists. Tā kā tas ir aktuāls visa gada garumā, tad arī šo dāvanu var uzdāvināt jebkurā brīdī.

Vislabāk tā būtu piemērota apaļās jubilejās, izlaidumā vai varbūt pat pārim kāzās, jo ir pieejams arī lidojums  divām personām.

Golfa spēle

dāvana golfs

Vēl viena aizraujoša aktivitāte, ko ne visi ir izmēģinājuši, ir golfs. Tas ir mierpilns un precīzs sporta veids, kas izceļas ar klusumu un arī apkārtnes baudīšanu. Tiem, kas šo sporta veidu vēl ne reizi nav izmēģinājuši, ir vērts patestēt savas prasmes precizitātē. 

Ja ir vēlme doties baudīt atpūtu kopā ar draugiem vai ģimeni, tad laba alternatīva varētu būt arī mini golfs. Tas ir vairāk paredzēts kā draudzīga izklaide, ko baudīt savu līdzi paņemto cilvēku sabiedrībā. Nemaz jau nerunājot par to, ka mini golfs ir daudz vienkāršāk paveicams nekā īstā golfa spēle. 

Ceļojuma biļetes

dāvana ceļojums

Domājot par to, kas ir dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai, uzreiz nāk prātā ceļojums. Tas ir vislabākais veids, kā iegūt pavisam jaunu pieredzi un pamainīt savus uzskatus. Ceļojums var būt tuvāks vai tālāks, taču tas jebkurā gadījumā sniegs jaunas emocijas un pamainīs ikdienas skatu punktu.

Katram no mums ceļot patīk citādāk – kāds labprāt dodas ceļojumā viens, autobusu ekskursijās un satiek jaunus cilvēkus populārākajos tūristu maršrutos. Savukārt citiem patīk braukt uz eksotiskām zemēm un baudīt mierpilnu atpūtu divatā pie baseina. Katram savs! Padomā rūpīgi par to, kas tavam jubilāram patiktu visvairāk un tikai tad dodies pie ceļojuma biļešu iegādes.

Adrenalīnu raisošs brauciens ar krosa moci

brauciens ar krosa moci

Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai var būt arī pilnīgi ekstrēmas un adrenalīnu raisošas. Viens piemērs ir brauciens ar krosa moci. Lai arī šī aktivitāte ļauj kārtīgi iztrakoties un labi pavadīt laiku, tā ir droša. Pirms brauciena tiek sniegta instruktāža, kuras laikā varēs sagatavoties braucienam un arī saprast, cik vienkāršs tas patiesībā ir. Vecāku pavadībā braucieni ar krosa moci tiek organizēti arī maziem bērniem.

Laba dāvanas alternatīva varētu būt arī brauciens ar kvadracikliem. Tā kā divu riteņu vietā kvadracikliem ir četri, tad arī brauciens ir daudz stabilāks un drošāks. Šī ir forša aktivitāte, ko baudīt kopā ar līdzi paņemtiem cilvēkiem. Savākt kopā draugus un doties uz kvadracikliem piemērotu braukšanas trasi, lieliski pavadot laiku.

Laivošanas piedzīvojums

laivošanas piedzīvojums

Vasarīga aktivitāte, kas ļaus doties piedzīvojumos, ir laivu brauciens. Piedāvājumi ir patiešām daudzi, tāpēc var izvēlēties gan vienas dienas braucienu, gan arī vairāku dienu piedzīvojumus ar nakšņošanas iespējām. Laivošana ļaus baudīt dabas svaigo gaisu un mieru, lai arī ir jābūt gatavam arī straujākiem upes posmiem, kas ļaus nedaudz pacīnīties.

Eksperti ir sagatavojuši dažādus maršrutus, lai laivotājiem būtu daudz vienkāršāk baudīt šo piedzīvojumu. It īpaši tad, ja piedzīvojums sadalīts vairākās dienās. Uzreiz būs skaidrs, cik kilometri jānolaivo pirmajā dienā. Nemaz jau nerunājot par pirmās dienas beigām, kad tiek baudītas vakariņas svaigā gaisā – kas var būt labāks par to?

Lidmašīnas vadīšanas simulators

fromme dāvana lidmašīnas simulators

Ir cilvēki, kas vienmēr gribējuši lidot kā putni – bez rūpēm, augstu debesīs. Daudzi no mums bērnībā arī ir gribējuši vadīt lidmašīnas, kļūstot par pilotiem. Iespējams, ka kādam šis sapnis ir saglabājies arī pieaugot. Tad lieliska pieredze, ko izmēģināt, ir lidmašīnas vadīšanas simulators.

Tā ir iespēja pašam sajusties kā pilotam, kas kontrolē lidmašīnu. Simulācijas laikā var izvēlēties galamērķis uz kuru aizlidot. Lai pieredzi padarītu pēc iespējas reālistiskāku, var regulēt arī dažādus laika apstākļus, piemēram, izmēģinot lidmašīnas vadību lietainos vai miglas piepildītos apstākļos.

Alus degustācija

alus degustācija dāvana

Degustācijas ir lielisks veids, kā izmēģināt dažādas lietas un noskaidrot, kura no tām tev pašma patīk vislabāk. Vienmēr populāras ir bijušas vīna degustācijas, taču nu jau tik pat apmeklētas ir arī alus degustācijas. Īsteniem alus cienītājiem šāda dāvana sniegtu patīkamu pieredzi, it īpaši došanās uz alus brūvēšanas vietu.

Patīkamākais ir tas, ka degustācija ir vesels process un pat notikums. Būs iespēja nogaršot dažādas alus šķirnes, kā arī īpaši piemeklētas uzkodas. Interesanti būs arī uzzināt vairāk par katru alus veidu, kas tiks pasniegts. 

Ēdiena gatavošanas meistarklase

ēdiena meistarklase dāvana

Arī ēdiena gatavošana un baudīšana var tikt uzskatīta par jaunas pieredzes gūšanu. Meistarklases ir labs veids, kā palutināt sevi ar zināšanām interesantā un aizraujošā veidā. Izmēģinot ko paša rokām, zināšanas uzreiz arī nostiprinās daudz efektīvāk. 

Tā kā ēdiena gatavošanas meistarklases ir tik plašā un dažādā piedāvājumā, tās var tikt organizētas gan iesācējiem, gan arī jau visai lieliem profiņiem virtuvē. Ja tavs jubilārs īpaši daudz laika virtuvē nepavada, tad laba būs kāda vienkāršāka meistarklase iesācējiem.

Taču īstenam kulinārijas guru patiks iespēja izmēģināt kādas konkrētas tautas tradicionālu virtuves ēdienu pagatavošanu, piemēram, japāņu, taizemiešu vai meksikāņu.

Māla darbnīcas apmeklējums

Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai

Meklējot jaunu hobiju, ir vairāki veidi, kā atrast meklēto. Bieži vien izvēlamies hobiju, lai tā laikā varētu atpūsties. Tik pat labs iemesls atrast jaunu hobiju ir apgūt jaunas zināšanas un paplašināt savu interešu loku. Māla darbnīcas apmeklējums varētu būt hobijs, kas apvieno abus – jaunas iemaņas un labi pavadītu laiku.

Māla darbnīcā varēs izmēģināt savus spēkus māla trauku veidošanā. Pašu procesu daudzi uzskata par meditatīvu, jo tā laikā ir jāpievērš īpaša rūpība un uzmanība procesam. Tas ir laiks, ko veltīt pašam sev un rezultātā tikt pie paša rokām veidota trauka. Turklāt šī ir lieliska aktivitāte, ko mierīgi var izbaudīt vienatnē.

Brauciens uz kalnu

Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai

Ziemas sezonā lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem ir dāvanu karte braucienam uz kalnu. Tad dāvanas saņēmējs pats arī varēs izvēlēties vai uz kalna slēpot vai snovot uz dēļa. Jebkurā gadījumā šī ir pieredze, kas sniegs patīkamas izjūtas vai iemācīs ko jaunu.

Tiem, kas uz kalnu dosies pirmo reizi, būs pamatīgs jaunu emociju vilnis. Iespēja visu dienu būt svaigā gaisā un apgūt jaunu prasmi ir lielisks veids, kā uzlabot pārliecību pašam par sevi. Tā būs dāvana jaunu sajūtu izbaudīšanai, kas iepriecinās un parūpēsies par lieliski pavadītu laiku draugu lokā.

Relaksējošas SPA brīvdienas

spa atpūta dāvana

Jaunas sajūtas, ko izbaudīt, var tikt iegūtas arī pavisam mierīgā un patīkamā veidā. SPA brīvdienas ir lielisks veids, kā labi atpūsties no ikdienas rūpēm un stresa. Došanās uz kādu no Latvijas SPA centriem ir labs veids, kā jubilāru palutināt ar pelnītu atpūtu. Ļauties profesionāļiem un pilnvērtīgi izbaudīt dažādus SPA piedāvājumus.

Mums Latvijā ir paveicies, jo ir gan pietiekami daudzi SPA centri Rīgā, gan arī lieliska SPA atpūta Latvijas reģionos

Autosacīkšu simulators

dāvana auto sacīkšu simulators

Tieši tāpat kā ir lidmašīnas vadības simulators, ir arī auto sacīkšu simulators. Tiem, kas vienmēr ir vēlējušies izbaudīt ātrumu un izbraukt ar sacīkšu auto, simulators ir labs veids, kur sākt šo piedzīvojumu.

Dāvanu karte auto simulatorā būs stilīgs un oriģināls apsveikums svētkos. Dāvanu saņēmējam būs iespēja izmēģināt braucienu ar profesionālu auto sacīkšu simulatoru dažādās VR spēlēs – drifts, rallijs, F-1, šosejas. Spēlē “Assetto Corsa” ir iespēja izbraukt arī mūsu pašu Latvijas Biķernieku trasi.

Lēciens ar izpletni

lēciens ar izpletni

Noslēdzot sarakstu ar trakulīgu un drosmīgu piedzīvojumu, piedāvājam lēcienu ar izpletni. Šī ir dāvana pilnīgi bezbailīgiem dzīves baudītājiem, kas vēlas izmēģināt arī šo piedzīvojumu. Lēciens ar izpletni ir ekskluzīva dāvana tās cenas dēļ, līdz ar to arī šī dāvana būs piemērota kādos īpašos svētkos – jubilejā vai varbūt pat izlaidumā.

Pirms veic izvēli par labu šādai dāvanai, parūpējies par to, lai jubilārs to tiešām vēlētos. Lēciens ar izpletni ir neaizmirstams piedzīvojums, kuram ir nepieciešama arī drosme. Lekt ārā no lidmašīnas simtiem metru augstumā ir kas patiesi neaizmirstams. Par drošību, protams, nav jāuztraucas, jo lēciens norit kopā ar profesionāli.

Uz šīs ekstrēmās nots arī pabeigsim mūsu idejas par to, kas ir dāvanas jaunu sajūtu baudīšanai!

Lai izdodas apsveikt jubilāru un doties aizraujošā piedzīvojumā!

Komentēt