Ko uzdāvināt draudzenei, kas sirdī ir māksliniece

no

Patiess draugs ir tāds ar kuru kopā var smieties līdz rītausmai, skaļi dziedāt, darīt muļķības un pļavas vidū ēst saldumus. Neviltotu smaidu  draugam sagādās arī dāvana. Draudzenei, kam sirdī krāsas noteikti vajadzēs, ko oriģinālu, neredzētu, māksliniecisku –  ko tādu, ko piedzīvo retais.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas, kas būs piemērotas dāvanas draudzenei, kura sirdī ir māksliniece. Rakstā atradīsiet dāvanas, kuras ir iedvesmojošas, oriģinālas, praktiskas un smieklīgas.

Austeru vakars

Ļoti ekstravaganta un neparasta  dāvana būtu restorāna – austeru bāra “ Buržujs ”apmeklējums. Buržujs piedāvā labāko austeru piedāvājumu Rīgā, klāt varēsiet dzert iemīļotākos vīnus un kokteiļus. Austeres ir ne tikai gardas, bet arī ļoti veselīgas. Pilnas ar B12 vitamīnu, cinku, dzelzi un omega 3  taukskābēm, kas ir svarīgais komponents labai sirds darbībai un veselīgām smadzenēm.

Austeru ēšana ir arī interesanta, tās ēd vienā rokā turot dvieli un austeri, bet otrā nazi. Nazis ir jāiedur austerē un jāatver , tikai pēc tam atklājas pati gliemene.

Porcelāna tējas sietiņš- cilvēks

Tepat koncepta veikalā “RIIJA” esam atraduši perfektu dāvanu, kas parūpēsies, lai draudzenei katrs rīts būtu priecīgs un to sagādās porcelāna tējas sietiņš – cilvēks.

Cik gan svarīgi ir, lai diena nes prieku un šāds sietiņš noteikti iesildīs dvēseli un garu. Tas ir paredzēts izmantošanā jebkurām zāļu vai beramajām tējām. Izgatavots no porcelāna un karsēts lielās temperatūrās, sietiņš kalpos ilgi. Tā būs praktiska, skaista un oriģināla dāvana visiem.

Saulrieta lampa

Pareizo atmosfēru radoša dāvana ir saulrietu projicējoša lampa. Tik vienkārši tas arī ir, lampa, kas projicē saulrietu, tā krāsas.

Tā ir dāvana, kas piemērota jebkurai diennakts stundai, bet, protams, visvairāk to varēs novērtēt tieši diennakts tumšākajās stundās. Tā rada miera sajūtu istabā, noderēs situācijās, kad nevēlies gulēt tumsā, bet parastā lampa šķiet par gaišu. Papildus tā arī ļoti labi iederēsies  iekštelpu foto sesijās ar draudzenēm!

Klinšu kāpšana iekštelpās

Ja  pamani, ka draudzeni piemeklējis slikts garastāvokli, to noteikti palīdzēs uzlabot kāda oriģinālā  aktivitāte. Lielisks piemērs būtu klintīs kāpšana! Visātrāk un drošāk to varēs darīt RTU Ķīpsalas peldbaseinā, kur ir izveidotas alpīnisma sienas trases dažādām grūtības pakāpēm.

       Komplekss nodrošinās visu nepieciešamo inventāru un instruktors pamācīs kā droši un bez raizēm iekarot trasi. Dienas beigās abas jutīsieties spēcīgākas un drosmīgākas. Garantēts, ka vēlēsieties ierasties vēlreiz!

Tīkliņsoma

Laba alternatīva lielajiem plastmasas maisiem ir tīkliņsoma – tā ir ērts un moderns aksesuārs, kas ir paredzēts veikala pirkumu pārnēsāšanai. Tīkls ir ļoti izturīgs, tāpēc tajā varēs salikt visus smagos dārzeņus – kartupeļus, burkānus un  kāpostus. Plašu krāsu daudzveidību sagādās eko un dabīgu preču interneta veikals “Lavanda.”

Šādas somas izvēle noteikti ir veids kā samazināt plastmasas patēriņu, saudzēt  dabu un dzīvot ekoloģiskāku dzīvi!

Dekupāžas mākslas nodarbības

Ja  runājam par mākslu, tad iederīga dāvana būtu dekupāžas nodarbība salvešu tehnikā tepat Terēzes Zaķes mākslas studijā. Nodarbības iemāca kā dekorēt dažādas virsmas ar papīra izgriezumiem.  Šādu dāvanu būs grūti aizmirst, jo piedzīvot ko jaunu un spēt radoši izpausties būs tieši tas, kas mākslinieciskam cilvēkam ies pie sirds.

Dekupāža var būt pat meditatīvs process, jo nav nepieciešamas zīmēšanas vai gleznošanas prasmes, tik jāliek lietā intuīcija, mazliet kompozīcijas iemaņu un ir tapis jauns interjera aksesuārs.

Šokolādes masāža

Ja sirdī saldumi, tad dāvanu karte uz šokolādes masāžas procedūru ir pareizā dāvana, ko dāvināt labākajai draudzenei dzimšanas dienā! Un lai vislabāk procedūru izbaudītu, jādodas uz Medicīnas centru “Mā-re.”

Masāža relaksēs un vienlaikus uzmundrinās saspringušos ķermeņa muskuļus. Kofeīns, kas paslēpies šokolādē mazinās depresiju un spriedzi. Masieri izmasēs ķermeni pievēršot lielu uzmanību  pēdu un roku punktiem! Procedūras ierasti ilgst līdz vienai stundai, bet iesakām pēc masāžas kādu brīdi vēl pasēdēt uz izbaudīt efektu.

Kārums – augļu plāksnītes

Ja šokolāde nav draudzenes iecienītākais saldums, tad varbūt augļu plāksnītes būs. Augļu plāksnītes jeb ādiņas ir veselīgāka alternatīva konfektēm. Tās gatavo no augļu masas, kuru izklāj dehidratorā, zemā temperatūrā plāksnītes gatavojas 12 stundas. Tās var ēst kā saldu našķi, vai gabaliņos pievienot salātiem. Šāds našķis nav ļoti salds, bet spēs remdināt vēlmi pēc neveselīgajiem saldumiem.

Pusdienu kārba “Bento box”

“Bento”, kas no Japāņu valodas tulkojams kā “parocīgs”, ir pusdienu kārbas veids. Šī kārba paredzēta vienai ēdiena reizei, tā būs ērta cilvēkiem, kam patīk savas ēdienreizes plānot uz priekšu. Kārbiņu var izmantot pārgājienos, ņemt līdzi uz darbu, braucot uz kādu tālāku vietu. Viens nodalījums ir paredzēts vienam ēdienam, lielākajos iet pamatēdiens, piemēram, gaļa vai zivs . Blakus nodalījumā būs rīsi. Pēdējā nodalījumā ies uzkoda, piemēram, vesela ola, rieksti, svaigi sagriezti dārzeņi.

Kārbas mēdz būt dažādu izmēru, izkārtojuma  un materiālu, atliek vien atrast piemērotāko draudzenes gaumei!

Vēja zvans

Muzikālākai gaisotnei noderēs ”Koshi” vēja zvans, kas ierasti tiek gatavoti Francijas daļas Piraneju kalnos. Šie zvani ne tikai skaisti skan, bet arī izskatās. Šāda veida zvaniem piemīt laba kvalitāte, tāpēc tie skan kā autentisks instruments. Pamatnei tiek piekausētas astoņas stīgas, tāpēc arī rodas skaidrā un dzidrā melodija.

Instruments gan būs piemērotāks māju īpašniekiem, jo zvanu skaņas būs labāk sadzirdamas atvērtās vietās, piemēram, iekārtas kokā.

Akvareļu krāsas

Akvareļu krāsas būs domātas tiem, kam patīk  pludināmas un uz  ūdens bāzētas krāsas. Krāsas viegli sadarbojas ar citiem gleznošanas un zīmēšanas piederumiem, piemēram, pasteļkrītiem un tinti. Mazliet piņķerīgāk ir iemācīties un nokontrolēt to, lai krāsas nepaliek duļķainas.

Akvareļu krāsas brīnišķīgi noderēs, lai ietu ar draudzeni gleznot brīvā dabā. Tās ir ērti pārvietojamas un somā neaizņems daudz vietas!

Augu terārijs

Augu terārijs ir unikāls miniatūras iekštelpu dārzs, kas vienmēr   papildinās jebkuru interjeru. Šādi terāriji vajadzīgi cilvēkiem, kas aizmāršības vai slinkuma dēļ aizmirst apliet augus, jo pievienot ūdeni terārijiem praktiski nav nepieciešams. Terārijs  mājā ienesīs zaļumu un dzīvīgumu.

Vislabāk augi jutīsies saules gaismā! Ziemā  ir svarīgi terāriju turēt vismaz viena metra attālumā no palodzes, lai augi nenosaltu un turpinātu būt spoži un veselīgi. Visparocīgāk mazos un skaistos dārziņus varēsiet nopirkt uzņēmumu “Dzīvotne” un “Mana ekosistēma” mājas lapās.

Cerams, ka mūsu raksts Jūs iedvesmos un palīdzēs izvēlēties īsto dāvanu draudzenei. Ja nu rakstā neesat atraduši piemērotāko dāvanu, tad papildus idejas atradīsiet citos mūsu rakstos.

Rakstā Interesantas dāvanas draudzenei atradīsi no sirds nākušas, mīļas un aizkustinošas dāvanas. Toties rakstā Orģinālas dāvanas atradīsi īpašas un foršas dāvanas jebkurai svētku dienai.