Mīļa dāvana vecvecākiem

no

Vecvecāki, tāpat kā vecāki, vienmēr cenšas lai viņu mīļie, gan bērni, gan mazbērni saņem visu to labāko. Tāpēc svētki ir tas laiks, kas ļauj pateikties saviem vecvecākiem par rūpēm un mīlestību, ko tie ir izrādījuši pret jums. Kad jāsagādā dāvanas vecvecākiem, mēs bieži vien aizdomājamies par dāvanām, kas raisa nostalģiju un reizē ir mīļas.

Šajā dāvanu ideju sarakstā esam apkopojuši, mūsuprāt, labākās dāvanu idejas vecvecākiem – gan mīļas, gan praktiskas, gan arī oriģinālas dāvanas, kas gan atvieglos vecvecāku ikdienu, gan sasildīs to sirsniņu.

Kopīga ģimenes fotosesija

ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija ir lielisks veids, kā atgādināt saviem mīļajiem par saikni, ko dalāt. Fotosesija palīdzēs atklāt ne tikai to, kā jūs jūtaties kopā un uztverat viens otru, bet arī to, kā jūs redz apkārtējie. Ģimenes fotogrāfijas palīdzēs izveidot pozitīvu publisko tēlu, kā arī satuvinās jūs kā ģimeni. Un vēlāk, gan pašiem, gan vecvecākiem būs patīkami skatīties uz profesionālām bildēm, redzot visu laimīgo ģimeni kopā.

Klasiska ģimenes fotosesija no RigaSar Studio būs lieliska dāvana, ko vecvecāki varēs izmantot kopā ar jums – savu ģimeni. Kā arī vēlāk papildināt savu foto albumu ar mīļām, sirsnīgām un jaukām bildēm.

Pašcepta kūka

pašcepta kūka

Pašcepta kūka būs mīļa un salda dāvana vecvecākiem, kuri ir īsteni saldummīļi. Šāda dāvana sniegs iespēju parādīt savas kulinārijas iemaņas, pašam iemācīties ko jaunu un pārsteigt vecvecākus ar patiešām gardu dāvanu, ar kuru mieloties visai ģimenei.

Turklāt ar pašceptu kūku ir iespējams variēt – sākot no pavisam vienkāršām biezpiena mājiņām, beidzot ar sarežģīto šokolādes kūku- Cielaviņa. Gatavojot šo dāvanu, galvenais ņemt vērā vecvecāku gaumi uz kūkām un saldumiem.

Klasiska galda spēle

klasiska galda spēle vecvecākiem

Bieži tiek runāts par to, cik svarīgas ir fiziskas aktivitātes, lai ķermenī uzturētu enerģiju un nodrošinātu tā pilnvērtīgu funkcionēšanu. Taču nodarbes prātam ir tikpat svarīgas.

Galda spēles palīdz uzturēt prāta asumu. Gados vecāki cilvēki, kas veic mentāli izaicinošas aktivitātes, trenē savu atmiņu un saglabā modru prātu, samazinas risku saslimt ar garīgām slimībām. Tāpēc, kāda klasiska galda spēle būs laba ideja dāvanai, ko pasniegt vecvecākiem svētkos. Pie klasiskām galda spēlēm var pieskaitīt šahu, domino, dambreti, puzles, cirku u.c. Kā arī, galda spēles ļaus vecvecākiem kopā – ar saviem mīļajiem, pavadīt jautru un kvalitatīvu laiku.

Silts mājas halāts

halāts vecvecāiem

Esot mājās, ikviens dod priekšroku tieši komfortam, un nav nekā ērtāka par mīkstu un siltu mājas halātu, kurā satīties pēc vannas vai vienkārši iekārtoties uz dīvāna ar labu grāmatu vai pie interesantas filmas.

Iegādājoties siltu, mīkstu halātu saviem vecvecākiem kā dāvanu, iesakam ņemt vērā halāta kvalitāti. Lai tas varētu kalpot pēc iespējas ilgāku laiku. Un vēl labāk, varbūt atrodat komplektu ar halātu un čībām, tādējādi padarot šo dāvanu vēl pilnīgāku. Šī ir praktiska un reizē arī mīļā dāvana, ko pasniegt vecvecākiem, jo tādējādi, ar šo dāvanu varēsiet izrādīt rūpes.

Ceļojums

ceļojums vecvecākiem

Vecvecākiem, kuriem patīk atklāt jaunas un neredzētas vietas un ceļoti, lieliska dāvana būs kāds ceļojums. Lai dāvana sagādātu pēc iespējas lielāku prieku, šo ceļojumu var pārvērst par kopīgām ģimenes brīvdienām. Kurās vecvecāki varēs vairāk laika pavadīt kopā ar saviem mīļajiem – bērniem un mazbērniem.

Šāda dāvana būs ļoti mīļa un īpaša, kas vecvecākus patiesi spēs iepriecināt. Galvenais izvēlēties neredzētu galamērķi un ceļojums būs izdevies!

Mīļākās lasāmvielas abonements

žurnāla abonements vecvecākiem

Krustvārdu mīklas, pieredzes stāsti, sports vai vēsture – neatkarīgi no tavu vecvecāku interesēm, Latvijā var atrast vairumu kvalitatīvu izdevumu. Ar ko vecvecāki varēs piepildīt drēgnos rudens vakarus vai lasīt brīžos, kad viņi atpūšas no ikdienas darbiem.

Šī būs ļoti praktiska kā arī mīļa dāvana. Jo tā izrādīs gan rūpes, gan arī parādīs, ka jūs zināt, kas vecvecākiem patīk, tādējādi uzdāvinat dāvanu, kas priecēs ilgu laiku, regulāri pienākot jaunākajam abonētajam laikrakstam.

Šeit esam apkopojuši dažas, bet ļoti mīļas un reizē praktiskas dāvanu idejas, kas spēs iepriecināt tavus vecvecākus svētkos .

Ieskaties arī citos, mūsu bloga interesantajos un reizē noderīgajos rakstos kā – ko dāvināt mammai, lai no sirds iepriecinātu vai dāvanas, kas radītas Latvijā.

Komentēt