Kāds putekļu sūcējs ir piemērots katram mājoklim?

no

Bieži vien ir slinkums uzkopt māju vai arī ir ļoti grūti to darīt. Lielākais darbs, kas aizņem visvairāk laika, ir grīdas un putekļi. Jau ilgu laiku putekļu sūcējs ir lielisks palīgs mājokļa uzkopšanā. Ir pieejami dažādi to veidi, kas var atvieglot katra cilvēka mājokļa uzkopšanu. Putekļsūcējiem ir dažādi veidi un tie ir piemēroti dažādiem mājokļiem.

Šajā rakstā mēs īsi pārskatīsim par to, kurš no putekļsūcējiem būs vispiemērotākais dažādiem mājokļiem. Katrs putekļsūcējs ir ieteikts dažāda izmēra mājokļiem, bet, galvenais, vajag izvēlēties sev ērtāko un parocīgāko, kas tiešām noderēs. 

Rokas putekļsūcējs

Rokas putekļu sūcēji ir ļoti parocīgi mazām mājām vai arī dzīvokļiem. Tie neaizņem daudz vietas un ir viegli lietojami. Ir dažādi veidi rokas putekļsūcējiem, tie var būt bezvadu, kas ir ļoti parocīgi, lai varētu tīrīt mašīnas un dīvānus. Rokas putekļsūcēji var būt patiešam mazi, kas vairāk ir piemēroti, lai sakoptu mašīnu vai iztīrītu kādas mazas nepieejamas vietas vai paklājus.

Parasti tādiem maziem rokas putekļsūcējiem komplektā nāk visādi uzgaļi, kas atļaus tīrīt dažādas virsmas. Un ir arī tādi putekļu sūcēji, kas ir mazliet garāki un ietilpīgāki. Tie savukārt var palīdzēt tikt pie neaizsniedzamām virsmām, izsūkt kāpnes un ātri arī sakopt dzīvokli vai mazu mājokli.

Tādiem rokas putekļu sūcējiem ir rokturis, garš kāts un ietilpīga tvertne. Tas ir mazliet smagāks par parasto mazo rokas putekļu sūcēju, bet tāpat ar to ir viegli un ērti uzkopt savu mājokli. Tos uzglabāt ir pavisam vienkārši un daudz vietas neaizņem. Galvenais ir tas, ka šāds putekļu sūcējs nav ilgi jāsagatavo – tas jau uzreiz ir gatavs darbam. 

putekļu sūcējs robots

Putekļsūcējs – robots

Putekļsūcēju roboti ir bezvadu un tie paši visu sakopj, kur tiek klāt. Vienīgais, kas katram cilvēkam ir jāizdara, ir jāuzspiež ieslēgšanas poga un robots jau pats visu izdarīs. Tie ir ļoti piemēroti palielām mājām vai plašiem dzīvokļiem. Šāda ierīce noder jebkuram, kuram nepatīk pašam tīrīt māju un tērēt tam laiku.

Piemēram, putekļsūcējs robots Xiaomi ir dažādi veidi, kas var būt piemēroti gan maziem mājokļiem, gan arī lieliem mājokļiem. Mūsdienās šādi roboti jau atrodas gandrīz katrās mājās.

Šādu putekļu sūcēju nav jāvēro un jāseko līdzi, tas pats visus darbus izdarīs. Kamēr robots tīra māju, tikmēr savu laiku var veltīt citiem uzdevumiem vai vienkārši atpūsties. Nav jāuztraucas par to, ka robots var izlādēties, jo līdz ko akumulators tuvojas beigām, tas dodas uz savu uzlādes staciju. Šis variants ir ļoti labi piemērots cilvēkiem, kas daudz strādā un nevar atvēlēt laiku mājas uzkopšanai.

Putekļsūcējs ar tvertni

Tvertņu putekļsūcējiem ir ļoti laba jauda, tikai tāpēc, ka tie ir pievienoti kontaktligzdai. Šādi putekļu sūcēji ir piemēroti mājām, kur ir tiešām vajadzīga tīrīšana ar lielu jaudu. Nav jāuztraucas par to, ka putekļu sūcējs varētu būt smags. Tvertne ir uz riteņiem un cilvēkam rokās ir tikai sprausla un galva.

Putekļu sūcējs ar šādu jaudu uzsūks visus netīrumus, pat mājdzīvnieku spalvu. Maziem dzīvokļiem un mazam mājoklim šāds variants gan nebūtu parocīgs, jo tāds putekļu sūcējs aizņem vairāk vietu nekā robots un tas nebūtu uzreiz gatavs tīrīšanai.

Cerams, ka šis raksts tev bija noderīgs!

Ieskaties arī citos ieteikumu rakstos, ko esam izveidojuši, piemēram, Kāda ir tava iemīļotā kafijas krūze.

Komentēt