Dāvanu idejas Vērsim

no

Vērši svin dzimšanas dienas sākot ar 20. aprīli līdz pat 21. maijam. Tā ir Zemes zīme, līdz ar to Vērsim ir svarīgi just drošību un stabilitāti – tas pats novērojams arī viņa ikdienas priekšmetu izvēlē. Ja arī tu jau laicīgi esi sācis meklēt dāvanu idejas Vērsim, tad šajā rakstā mēģināsim palīdzēt ar labiem ieteikumiem. 

Taču vispirms iepazīsimies ar Vērša horoskopa zīmes galvenajiem rādītājiem.

Vērša zīmes ziedi ir rozes (mīlestība, skaistums, kaisle) un magones (atpūta un iztēle). 

Vērša valdošā planēta ir Venera. Caur Venēru mēs uzzinām vairāk par mūsu gaumi, baudām, mākslinieciskajām tieksmēm, mīlas dzīvi un naudu. Vērsim piemīt Veneras mieru un baudu mīlošas īpašības.

Vērša zīmes stihija ir Zeme. Zemes zīmes ir uzticamas, jutīgas un praktiskas.

Ar Vērša zīmi ir saistīti vairāki dabīgie dārgakmeņi – smaragds (simbolizē mīlestības saglabāšanu), rožu kvarcs (auglība, draudzība, mīlestība) un dimants (spēks, izturība, saistības).

Krāsas, kas ir vērojamas Vērša krāsu paletē, ir zaļa, dzeltena un oranža. 

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Vēršu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Kafijas brūvēšanas komplekts

Dāvanu idejas Vērsim kafijai

Kafija ir viens no iecienītākajiem dzērieniem visā pasaulē, un miljoniem cilvēku to lieto katru dienu. Kafijai ir dažādi pagatavošanas paņēmieni, ko īsteni entuziasti labprāt izmēģina arī paši. Ja tavam Vērsim nudien garšo kafija un bez tās nav iedomājams neviens rīts, tad viņam noteikti nav sveša arī kafijas brūvēšana.

Īsteniem kafijas cienītājiem kafija nav tikai dzēriens, tas ir mirklis atpūtas un veids, kā sevi palutināt ar ko gardu. Kafijas brūvēšanas procesā ir nepieciešami vairāki gadžeti. Ja tavam jubilāram ir gribējies kādreiz kafiju uzbrūvēt pašam, uzdāvini viņam kārtīgu komplektu – piena putotāju, kafijas kanniņu vai brūveri, filtra taruku u.c. piederumus.

Vairāk dāvanu idejas kafijas mīļiem atradīsi mūsu jau iepriekš sagatavotajā rakstā Dāvanu idejas tiem, kam garšo tēja vai kafija.

Dāvanu karte ekskluzīvā veikalā

dāvanu karte veikalā

Kad domājam par praktiskām dāvanu idejām, uzreiz nāk prātā pirkumi, kas Vērsītim būs noderīgi ikdienas dzīvē. Varbūt tas būs kāds noderīgs priekšmets mājām, darbam vai viņa iecienītajam hobijam. Lai kā tur arī būtu, jāpiebilst, ka Vēršiem patīk dārgas un pārbaudītas dāvanas. Tām ir jābūt noderīgām un gaumīgām, līdz ar to dāvanu karte kādā ekskluzīvā veikalā būs tieši laikā.

Dāvanu karte būs laba izvēle tāpēc, ka ar dāvanu izdosies trāpīt tieši mērķī. Vērsis pats pēc savām iegribām varēs izvēlēties dāvanu. Turklāt ar dārgu pirkumu riskēt gribās vismazāk, tāpēc šis ir labākais risinājums veiksmīgai dāvanas izvēlei.

Eleganta ūdens pudele ikdienai

udenspudele.lv equ pudeles

Vēl viena praktiskas dāvanas ideja Vērsim ir viņa paša ūdens pudele, kas ikdienā atgādinās padzerties ūdeni. Mūsdienās ilgtspējīgs un veselīgs dzīvesveids paliek ar vien aktuālāks, tāpēc arī vairāk cilvēku sāk aizdomāties par savu ikdienu. Ja tavam Vērsim patīk doma par veselīgu dzīvesveidu, tad pietiekama ūdens lietošana ir pirmais solis, kur sākt.

Izvēlies jubilāru pārsteigt ar foršu un, protams, elegantu ūdens pudeli. Laba izvēle gan sievietei, gan vīrietim varētu būt EQUA ūdens pudeles. Tās ir gaumīgas, stilīgas un arī patīkami lietojamas. 

Laba šīs dāvanas alternatīva varētu būt arī kvalitatīvs termoss. Tas ir gadžets, ko var ērti izmantot gan ikdienā, gan arī braucienos dabā. Termoss noderēs vienmēr, tāpēc ir svarīgi izvēlēties labāko no piedāvātā klāsta.

Šokolādes meistarklase gardēžiem

meistarklase dāvana vērsim

Ja tavs Vērsis ir saldumu gardēdis, tad laba dāvana būs jebkas, kas ir saistīts ar saldumiem un it īpaši šokolādi. Mums padomā ir kas interesants un garšīgs apvienojumā – šokolādes meistarklase. Tā būs aizraujoša pieredze ne tikai gardi pieēsties šokolādi, bet arī uzzināt par tās tapšanas procesiem.

Uz ģimeni orientēts Vērsis noteikti būs priecīgs saņemt šokolādes meistarklases piedāvājumu visai ģimenei. To noteikti arī iesakām, jo šokolādes meistarklase ģimenei ir veids, kā labi pavadīt laiku kopā.

Vīna vai alus degustācija

degustācija

Vēl viena ievērības interesanta dāvanas ideja varētu būt Vērša iecienītākā dzēriena baudīšana – alus vai vīna degustācija. Šī ir dāvana, kas ir piemērota ikvienam alus vai vīna cienītājam. Degustācijas piedzīvojums ļaus jubilāram izmēģināt gardus dzērienus un, iespējams, procesā arī atrast savu visu laiku iecienītāko.

Degustācijas process parasti ir ļoti interesants piedzīvojums, jo tā mērķis nav kārtīgi pieēsties un piedzerties, bet gan iemācīties ko jaunu. Izvēlētā alus darītava vai vīna darītava noteikti sniegs Vērsim stāstu par dzēriena tapšanu un palutinās ar piemērotām uzkodām. Tā ir aizraujoša dāvana, ko baudīt divatā vai arī tieši otrādāk plašākā draugu lokā.

Jaunas brilles

dāvana brilles

Vēl viena laba dāvanas ideja Vērsim varētu būt jaunas brilles. Ja tavs jubilārs ikdienā valkā recepšu brilles, tad ir skaidrs, ka reizi gadā ir nepieciešams doties uz redzes pārbaudi un, iespējams, iegādāties jaunas briļļu lēcas. Ļoti labi zinām, ka straujajā ikdienā ne visiem tam atliek brīva laika vai vismaz atmiņas to pašam atcerēties un ieplānot izdarīt.

Var gadīties, ka dāvana tiek meklēta ļoti aizņemtam Vērsim, kam jau ir gandrīz viss, kas viņam ir nepieciešams. Tieši tāpēc dāvanu karte jaunām brillēm varētu būt veids, kā izpalīdzēt un arī izrādīt rūpes. Forša un noderīga dāvana vienlaikus!

Praktisks un kvalitatīvs matu ieveidotājs

matu ieveidotājs dāvana

Teju katra sieviete izmanto kāda veida matu ieveidotāju, mūsdienās noteikti – ja ne ikdienā, tad uz svētkiem. Kādai tas būs matu taisnotājs, citai lokšķēres vai varbūt kāds daudzfunkcionāls matu fēns. Jebkurā gadījumā, ja tavai jubilārei ikdienā ir svarīgi izskatīties skaistai un panākt to pēc iespējas vienkāršāk, jauns matu ieveidošanas gadžets varētu būt laba dāvana.

Ir vērts atgādināt, ka Vēršiem parasti patīk praktiskas un kvalitatīvas lietas – vislabāk tādas, kuru kvalitāte ir jau labi pārbaudīta. Tāpēc, iespējams, nav vērts dzīties pakaļ pašiem jaunākajiem modeļiem, jo Vērsis novērtēs arī klasiku. Tā tomēr ir klasika labu iemeslu dēļ!

Gadžets dārza kopšanai vai iekārtošanai

dāvana vērsim dārzam

Daudziem Vēršiem patīk dārzkopība – tā var būt sava mazdārziņa kopšana vai vienkārši skaista pagalma uzturēšana. Jebkurā gadījumā nav brīnums, ka tieši Zemes zīmēm rodas tieksme pret dārzkopības hobiju. Un lieliska dāvana varētu būt kas praktisks un noderīgs, kas šo hobiju ikdienā pamatīgi atvieglotu.

Lieliska dāvana vīrietim šajā gadījumā varētu būt kvalitatīvu instrumentu un rīku komplekts. Varbūt arī dārza tehnika, piemēram, trimmeris vai jaudīgs zāles pļāvējs. Sievietei laba dāvana varētu būt dāvanu karte jauniem stādiem, piemēram. 

Izdzīvošanas komplekts dabas mīļotājiem

dāvana vērsim

Ja tavs Vērsis ir īstens dabas mīļotājs, tad viņam noteikti patīk doties pārgājienos, braukt uz kempingiem, doties garās pastaigās un, iespējams, pat izmēģināt vairāku dienu izdzīvošanu dabā. Gatavošanās šādiem izaicinājumiem parasti ir vissvarīgākā, jo ir nepieciešams parūpēties par to, lai līdzi būtu viss izdzīvošanai nepieciešamais.

Meklējot interesantas dāvanu idejas Vērsim, šī noteikti ir viena no tām. Sagatavo Vērsim dzimšanas dienā foršu izdzīvošanas komplektu. Tā, lai viņam nākošajā pārgājienā būtu jau laba pamata bāze – kompakta aptieciņa, šveices nazītis, īpašs galvas lukturītis, gardi ēdieni, ko var ātri pagatavot utt.

Esam izveidojuši rakstu par to, kas ir tie priekšmeti, kuriem ir jābūt ikviena izdzīvošanas somā. Varbūt noder arī šajā gadījumā – Izdzīvošanas komplekts ārkārtas situācijā – ko sarūpēt.

Temperatūru kontrolējoša kafijas krūze

dāvanu idejas vērsim

Vēl viena forša dāvana ideja kafijas cienītājiem ir gudrā jeb viedā kafijas krūze. Tās galvenā funkcija ir ilgstoši uzturēt kafiju karstā temperatūrā. Tas savukārt ļauj savu kafijas tasi baudīt daudz ilgāk. Nav jāuztraucas par to, ka kafija tiks atstāta vai aizmirsta uz pārdesmit minūtēm.

Ja tavam Vērsītim šāds gadžets mājās noteikti ir nepieciešams, tad šī būs noderīga dāvana svētkos. Kafijas krūze ar temperatūras kontroli balstās galvenokārt uz uzlādējamu krūzes paliktni. Tas arī parūpējas par to, ka dzēriens ilsgtoši paliek karsts. 

Elegantas rotaslietas

rotaslietas dāvana

Ja tiek domāts par rotaslietu iegādi Vērsim, tad jāatgādina, ka šīs zīmes jubilāri ciena kvalitāti. Arī rotaslietām ir jābūt rūpīgi izvēlētām, iespējami no augstākā plaukta. Nepieciešams arī kārtīgi izpētīt jubilāres gaumi, lai varētu sarūpēt ko patiesi atbilstošu un skaistu. Var sākt ar pareizo izvēli starp zeltu vai sudrabu, briljantiem vai pērlēm.

Ja dāvana tiek meklēta mīļotajai sievietei, tad rotaslietas vienmēr ir laba izvēle. Tā ir romantiska dāvana, kas iepriecinās jebkuros svētkos. Arī vīriešiem droši var izvēlēties rotaslietas vai varbūt arī ko simboliskāku. Piemēram, arī aproču pogas var labi aizstāt rotaslietas.

Kvalitatīvs skūšanās komplekts

barber komplekts

Izceļot dāvanu idejas tieši vīriešiem, noderīgs varētu būt kvalitatīvs skūšanās komplekts. Vīriešiem ar bārdu, par kuru paši lepojas un cītīgi rūpējas, šāda dāvana būtu vareni noderīga. Turklāt ar komplektu mēs nedomājam tādu, kuru var nopirkt kurā katrā skaistumkopšanas veikalā. Ja jau meklēt piemērotu dāvanu – tad kārtīgi.

Labs variants varētu būt doties uz kādu Barber shop veikalu. Tur noteikti pratīs gan ieteikt labākos produktus, gan, iespējams, arī sniegs iespēju sarūpēt īstenu bārdas kopšanas un skūšanās komplektu. 

Glauns svečturis ar svecēm

svečturis dāvanā

Vērsis labprāt pieņems arī dāvanas viņa mājoklim un tā interjera papildināšanai. Šajā ziņā gan noteikti ir jāņem vērā jubilāra mājokļa esošais iekārtojums – krāsas, materiāli, virsmas utt. Katram akcentam ir nozīme un Vērsis būs priecīgs par tik rūpīgu detaļu izpētīšanu.

Dāvana, ko varam saukt par piemēru, būs glauns svečturis ar piemērotām svecēm. Tas var būt patiesi stilīgs un reizē arī funkcionāls interjera papildinājums. Attēlā ir redzama vizuāla reprezentācija tam, cik eleganti var izskatīties tik vienkārša dāvana kā svečturis.

Ceram, ka šīs dāvanu idejas Vērsim bija noderīgas!

Vēl plašāku dāvanu ideju sarakstu atradīsi rakstā Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem. Savukārt dāvanas ar Vērša zīmes simbolismu meklē rakstā Gift ideas for Taurus.

Vēl citas dāvanu idejas vari atrast dažādos mūsu rakstos, piemēram, dāvanas sievietei meklē rakstā Dāvana māsai ar odziņu. Savukārt vīrietim dāvanu idejas atradīsi rakstā Praktiska dāvana vīrietim.

Komentēt