Kā izplānot neaizmirstamu ceļojumu?

no

Hmm, varbūt apmeklēt Santorini debešķīgi skaistās baltās mājiņas, apskatīt modīgo Milānu vai doties uz Maljorku un peldēties Vidusjūrā? Šāds jautājums noteikti radies arī tavā prātā. Varbūt, vislabāk samaksāt ceļojumu aģentūrai, kas visu izdarīs tavā vietā? Solīts makā nekrīt! Viens no aktuālākajiem jautājumiem ir kā izplānot neaizmirstamu ceļojumu?

Varbūt tieši tu pats sev spēsi izplānot savas dzīves neaizmirstamāko ceļojumu? Neuztraucies, mēs tev palīdzēsim ar dažiem padomiem par to, kā izplānot neaizmirstamu ceļojumu ātri un ērti.

Viens no svarīgākajiem jautājumiem – transports

Pirmais, kas noteikti jāizplāno ir transports uz izvēlēto galamērķi. Visbiežāk izvēlētais un ātrākais ceļošanas veids noteikti ir ar lidmašīnu. Paķeriet līdzi koferi un aiziet! Taču, ja vēlaties doties garā pārbraucienā ar saviem mīļajiem, mēs iesakām izvēlēties automašīnu.

Ja tomēr vēlaties lidot ar lidmašīnu, biļetes vislabāk iegādāties pusgadu līdz gadu iepriekš vai pēdējā brīdī, tad iespējams nopirkt tās vislētāk. Taču, varbūt vēlaties doties kruīzā vai braukt ar vilcienu? Arī šādām vēlmēm vienmēr varēsiet atrast risinājumu!

Kur vislabāk iegādāties lidmašīnas biļetes?

Ja vēlaties apskatīt vislētākos variantus, jums iesakām izmantot mājaslapu Skyscanner, jūs neticēsiet cik lētas biļetes varat iegādāties, ja esat ar mieru lidot ar pārsēšanos, ņemot līdzi tikai mazas mugursomas, kas ievērojami atvieglos jūsu ceļojumu!

Tāpat arī laba Google funkcija, kur varat apskatīt pieejamos lidojumus ir Google Flights, arī tur varēsiet atlasīt savus kritērijus un atrast sev vispiemērotāko lidojumu! Ja tomēr nevēlaties iegādāties biļetes no trešo pušu pārdevējiem, tad izdevīgus piedāvājumus varēsiet atrast arī aviokompāniju mājaslapās, kā Ryanair, Wizzair, AirBaltic u.c.

izplānot neaizmirstamu ceļojumu

Kā lai izvēlos vislabāko dzīvesvietu?

Šajā jautājumā vērā būs jāņem savas preferences. Uzdod sev dažus jautājumus, kā piemēram, kāds ir mans budžets, kādas ir manas vēlmes, vai es spēju dzīvot pilsētas centrā, vai labāk izvēlēties viesnīcu kādā nomaļākā vietā.

Kad esi sapratis savas vēlmes un vajadzības dzīvesvietas sakarā, tev iesakām izmantot Booking.com vai Airbnb, lai rezervētu savu ceļojuma mājvietu. Taču, ņemiet vērā citu viesu atstātās atsauksmes, tās ir ļoti svarīgas un var izmainīt jūsu lēmumu par 180 grādiem.

Pačukstēsim jums kādu noslēpumu, dažreiz izdevīgākus piedāvājumus varēsiet iegūt, ja uzrakstīsiet vēstuli viesnīcai e-pastā vai rezervēsiet istabiņu tieši viņu mājaslapā!

Aktivitātes galamērķī

Varbūt jums patīk aktīvā atpūta, esat mākslas baudītājs vai vienkārši vēlaties relaksēties pēc smaga darba? Noteikti ņemiet vērā savas ikdienas vēlmes un vajadzības arī ceļojumā! Ne vienmēr vajag doties tālu, lai redzētu ko skaistu.

Ja palūgsiet viesnīcas darbiniekiem sarakstu ar apkārtnē pieejamajām aktivitātēm, esam droši, ka tajā atradīsiet gan ko tīkamu sev, gan maciņam draudzīgus piedāvājumus!


Nu re, izplānot neaizmirstamu ceļojumu bija tieši tik vienkārši! Ceram, ka jums palīdzējām un jūs iedrošinājām! Vēlam jums saulainas un relaksējošas brīvdienas!

Komentēt