Dāvanas Svariem

no

Svari svin dzimšanas dienas no 23. septembra līdz 23. oktobrim. Tā ir gaisa zīme – bieži vien ir dzirdēts, ka Svari lidinās pa gaisu domās un sapņos. Šīs zīmes pārstāvji nereti ir perfekcionisti, tāpēc atrast dāvanas Svariem reizēm var būt izaicinoši.

Pirms ķeramies klāt dāvanu idejām, vispirms apskatīsim Savru simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Svaru zīmes ziedi ir roze (simbolizē mīlestību, aizraušanos un skaistumu) un narcises (atdzimšana, iekšējās pārdomas, iedvesma, negatīvais – iedomība).

Svaru stihija ir Gaiss, kas to dala kopā ar Dvīņiem un Ūdensvīru. Šīs zīmes ir godīgas un intelektuālas.

Ar Svariem saistītie dārgakmeņi ir safīrs, dūmu kvarcs, nefrīts, hrizolīts, marmors un dimants (spēks, apņēmība un izturība).

Krāsas, kas tiek saistītas ar Svaru dabu, ir pasteļzaļa (attēlo harmoniju, mīlestību, svaigumu un vitalitāti), maigi rozā un indigo zilā krāsa.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas Svariem, balstoties uz viņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Romantiskas vakariņas restorānā

vakariņas restorānā

Vakariņas restorānā ir lieliska modernā dāvana, ko var uzdāvināt Svariem dzimšanas dienā. Tā būs iespēja jubilāram doties gardās vakariņās pilnībā bez rūpēm – nekas pašam nav jāgatavo, vien jādodas baudīt maltīti un sabiedrību. Došanās uz restorānu var kalpot par jauku randiņu, uz ko Svari vienmēr ir gatavi.

Vislabākais veids, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir dāvanu karte restorānā. Tā ļaus jubilāram pašam nolemt, kad doties uz restorānu un galiu galā ko ņemt līdzi. Šī ir lieliska iespēja palutināt jubilāru ar patīkami pavadītu laiku. Iesakām laicīgi pārliecināties par atbilstoša restorāna izvēli – lai tajā ir jubilāra gaumei piemērota ēdienkarte, dzērieni, lokācija un atmosfēra.

Dārga un ekskluzīva svece

ekskluzīva svece svariem

Domājot par to, kas ir labākās dāvanas Svariem, ikdienas priekšmetu izvēlei ir rūpīga nozīme. Ja tu vēlies uzdāvināt kaut ko Svaru mājoklim, ir jāņem vērā viņu perfekcionisms. Uzmanība pret jebkuru smalkāko detaļu vienmēr tiks novērtēta. Laba dāvanas ideja ir dārga, ekskluzīva svece, jo tā ir noderīga un skaista, kas Svarus vienmēr iepriecinās.

Svari bez šaubām ir zīme, kas līdzās funkcionalitātei vienmēr atradīs vietu arī skaistumam. Reizēm skaistums ir pat svarīgāks viņu acīs, tāpēc dāvanas izvēlē tas ir jāņem vērā. Svece ir dāvana ar kuru ar Svariem nošaut greizi nav iespējams. Un tomēr – parūpējies par to, ka Svariem tevis izvēlētā svece patiesi patiks.

Kokteiļu pagatavošanas meistarklase

Dāvanas Svariem

Svari izbauda arī dažādas oriģinālās dāvanas, kas sniedz iespēju piedzīvot ko jaunu un interesantu. Kokteiļu pagatavošanas meistarklase ir labs veids, kā pavadīt brīvo laiku un apgūt kokteiļu pagatavošanas prasmi. Svari priecāsies arī par iespēju savas iegūtās zināšanas likt spēkā, aicinot ciemos draugus un radiniekus uz gardiem, pašu gatavotiem kokteiļiem.

Šīs dāvanas alternatīva ir uzdāvināt Svariem ēst gatavošanas meistarklasi. Svariem nereti patīk gatavot ēst un arī eksperimentēt virtuvē. Līdz ar to ēst gatavošanas meistarklase jautrā kompānijā būs laba dāvana. Šāda pieredze ļaus Svariem socializēties un izmēģināt ko jaunu. Galvenais, lai meistarklase būtu noderīga – pagatavot kādu nezināmu recepti.

Zīda maska labākam miegam

zīda sejas maska miegam dāvana

Zīds ir viens no elegantākajiem un ekskluzīvākajiem materiāliem, līdz ar ko tas uzreiz pretendē uz lieliskas dāvanas statusu Svaru ikdienā. Pēdējā laikā ar vien vairāk tiek dzirdēts par to, cik zīds ir labs ādas un matu veselībai. Tāpēc tādi aksesuāri kā zīda miega maska ir lieliska dāvana Svariem dzimšanas dienā.

Labi, kvalitatīvi izgulēties Svariem ir it īpaši svarīgi. Miega maskas joprojām nav priekšmets, kas atrodams katrā mājoklī. Tomēr tās ievērojami atvieglo aizmigšanas procesu, nodrošinot maigu miegu un patīkamu tumsu visa miega garumā. Reizēm rīta saule var pamodināt tad, kad vēl dažas miega stundas būtu tieši laikā.

SPA brīvdienas ar otro pusīti

spa brīvdienas dāvana svariem

Atpūta ir dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt. To apgalvojam katru reizi, jo palutināt savus tuviniekus ar SPA atpūtu patiešām ir rūpju izrādīšana un galu galā mīļš apsveikums. Tā būs iespēja Svaru zīmē dzimušajam  jubilāram baudīt patīkamu atpūtu kopā ar savu otro pusīti. Rezultātā dāvana ir ne tikai relaksējoša, bet arī romantiska.

Šīs dāvanas alternatīva ir kāda skaistumkopšanas salona apmeklējums. Svariem patīk sapucēties un parūpēties par savu labsajūtu. Galvenais, lai izvēli var veikt patstāvīgi – izvēlēties, kādu procedūru vai pakalpojumu skaistumkopšanas salonā izbaudīt. 

Svaru horoskopa zīmes kaklarota

Dāvanas Svariem kaklarota

Rotaslietas var būt īpaša dāvana, ja tām ir pievienotā emocionālā vērtība. Ir vispārzināms, ka rotaslietas daudz ko nozīmē atkarībā no dāvinātāja. Piemēram, rotaslietas no labākās draudzenes apzīmē draudzību, savukārt no otrās pusītes mīlestību. Laba dāvana Svariem varētu būt rotaslieta ar Svaru zīmes simboliņu.

Tiem, kuri tic horoskopa vērtībai, rotaslietas ir jauks veids, kā papildināt savu garderobi un rotaslietu kolekciju. Tas ir veids, kā nedaudz izpausties un parādīt citiem, kāda zīme tu pats esi. Nav noslēpums, ka līdz ar horoskopa zīmi nāk dažādas personības īpašības. Piemēram, minimālistiskas Svaru rotaslietas var apzīmēt Svaru romantismu un uzmanību pret detaļām.

Dārgas un svaigas smaržas

smaržas dāvanas ideja svariem

Dārgas smaržas ir veids, kā Svarus iepriecināt ar patīkamu aromātu. Perfekcionistiem Svariem smaržām ir jābūt dārgām, izsmalcinātām un neuzkrītošām. Nekādu spilgtu un smagu aromātu. Prestižs ir svarīgs smaržu izvēlē. Labas smaržas ir ne tikai tādas, kas labi smaržo, bet arī tādas, kuras var lepni izlikt plauktā, lai visi tās redzētu.

Svariem, kā jau Svariem ir raksturīga līdzsvara meklēšana – arī smaržu izvēlē. Tāpēc viņu smaržu izvēlē dominē gan pikanti, gan saldi aromāti. Izvēlē var būt klasiski arbūza, persiku, citrona, mimozas, laima, jasmīna, meža ogu, ābolu, tuberozes, sveķu, tējas koka, sandalkoka aromāti. 

Gudrais modinātājs

gudrais modinātājs

Lai gan dzīvot tehnoloģiju laikmetā ir ļoti viegli un efektīvi, reizēm gribās atgriezties laikā. Protams, ka telefonā ir iespēja uzlikt modinātāju un tomēr reizēm negribās gulēt tajā pašā istabā, kur ir novietots telefons. Tas var ietekmēt miega režīmu un arī miega kvalitāti. Tāpēc gudrais modinātājs varētu būt labs veids, kā mainīt situāciju jūsu mīļoto Svaru mājoklī.

Ja zini, ka tavs jubilārs vienmēr cenšas atrast jaunus veidus, kā būt efektīviem, produktīviem un laimīgiem, tad forša modinātāja iegāde varētu būt labs papildinājums. Papildus funkcionalitātei jau atkal jāatgādina, ka tam ir labi jāiederas Svaru interjerā, jo viņi vispirms novērtē skaistu dizainu.

Māksla Svaru mājoklim

māksla svariem

Māksla ir dāvana, ko var dāvināt dažādos veidos. Svari ir ļoti delikātas būtnes, kas cenšas padarīt savu mājokli pēc iespējas patīkamāku un dvēselisku. Dažādi mākslas formāti var piešķirt mājoklim īpašu mājīgumu, piemēram, gleznas. Ja labi zini savu Svaru gaumi, skaista glezna ir lieliska dāvana svētkos.

Laba alternatīva ir kāds interesants plakāts, ko var rūpīgi iesaiņot un uzdāvināt. Tas ir veids, kā krasi izmainīt interjeru bez lielām izmaksām vai ilgām saistībām. Ja Svariem plakāts apniks, to var ātri nomainīt pret kaut ko pavisam citu. Galvenais ir skaisti ierāmēt plakātu, lai to varētu piekārt pie sienas vai atstāt plauktā.

Ja esi plašāku dāvanu ideju meklējumos, ieskaties rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Svariem. Savukārt pēc simboliskām dāvanām kā Svaru kaklarotas vērsies rakstā Libra gifts ideas related to horoscope

Cerams, ka šīs dāvanas Svariem tev bija noderīgas un spēs iepriecināt tavu jubilāru!

Vēl citas dāvanu idejas skati rakstos Ko uzdāvināt draudzenei, kas sirdī ir māksliniece un Dāvanas, kas radītas Latvijā.

Komentēt