Top dāvanas kaķu mīlim

no

Mums katram ir kāds draugs, kuram ļoti patīk kaķi. Ir cilvēki, kuriem ļoti rūp savi mājdzivnieki, viņi par saviem minčiem var runāt stundām ilgi. Kā arī ir cilvēki, kuriem nepieder savi kaķīši, bet viņiem vienkārši patīk kaķi. Ja tev ir kāds draugs, kas iekrīt vienā no šīm kategorijām, tad iesakām izlasīt šo rakstu, lai smeltos iedvesmu dāvanai.

Šajā rakstā mēs esam apkopojuši top dāvanas, kas patiks ikvienam kaķu fanam. Neatkarīgi no tā, vai šis cilvēks ir kaķu īpašnieks vai nē, mūsu sarakstā ir atrodamas dāvanas, dāvanas, kas derēs abu tipu kaķu mīļiem.

Krūzes ar kaķi un foršu uzrakstu

davana kaku milim kruze ar kaki un uzrakstu

Ja vēlies kādu kaķu mīli iepriecināt ar dāvanu, tad šīs krūzes ar kaķi un uzrakstiem būs lielisks pārsteigums. Krūzes ar jautriem, motivējošiem vai vienkārši mīļiem uzrakstiem un minci Zeti ir lielisks veids, kā sākt dienu ar smaidu. Mince Zete mīt katrā no mums. Krūzes īpašniekam būs iespēja baudīt dzērienus 450ml lielā krūzē.


Krūze ar kaķi Zeti ir lieliska dāvana, kas var tik izmantota ikdienā. Krūzes ir iespējams iegādāties specializētajā interneta veikalā udenspudele.lv un tās ir iespējams apskatīt kategorijā krūzes ar uzrakstiem. Krūzes ir pieejamas ar 13 dažādiem dizainiem.

Izšūta broša ar mājdzīvnieka portretu

personalizetea kaku brosa

Brošas ar mājdzīvnieka protretu būs forša dāvana ikvienam kaķu mīlim. Tās lieliski piemērotas cilvēkiem, kuriem patīk nēsāt dažādus aksesuārus ikdienas gaitās. Kaķa portreta brošas ir iespējams piespraust pie apģērba vai novietot kaut kur mājās priekš interjera. Šo dāvanu īpaši novērtēs sievietes.

Katra kaķa broša būs unikāla, jo tās ir iespējams iegādāties pēc pasūtījuma. Tu, kā dāvinātājs, vari nosūtīt brošas gatavotājam kādu attēlu ar dzīvnieciņu un viņs izveidos šo dāvanu tieši pēc saņēmtā attēla.

Plašākā zoo veikala dāvanu karte Zoo centrs

davanu karte kaku tantei

Zoo veikala dāvanu karte ir noteikti noderīga dāvana kaķu īpašniekiem. Mājdzīvnieku barība, aksesuāri un kopšanas līdzekļi ir preces, kuras mājdzīvnieku īpašniekiem ir jāiegādājas regulāri. Šī ir praktiska un noderīga dāvana, kas iepriecinās gan īpašnieku, gan pašu četrkājaino draugu.

Dāvanu karte Zoo centram ir praktiska dāvana, kas iepriecinās ikkatru kaķa īpašnieku. Šādu dāvanu karti ir iespējams iegādāties fromme mājaslapā, kategorijā preces mājdzīvniekiem. Dāvanu karti ir iespējams iegādāties no 10 līdz 300 eiro vērtībā, to ir iespējams izmantot jebkurā Zoo centra veikalā un tā ir derīga 12 mēnešus.

Ceram, ka mēs palīdzējām atrast kādu foršu dāvaniņu kaķu mīlim. Ja tomēr šķiet, ka neesi atradis īsto dāvanu, meklē idejas citos mūsu rakstos kā Dāvanas jaunu sajūtu baudīšanai un 5 iemesli, kāpēc zeķes ir labākā dāvana.

Komentēt