Dāvana otrajai pusītei Valentīndienā

no

Valentīndiena ir brīnišķīgi svētki, kad varam iepriecināt sev tuvu cilvēku. Tas varētu tikt izpausts ar mīļiem vārdiem, gardām pašgatavotām vakariņām vai arī ar kādu sirsnīgu dāvanu. Līdz ar to rodas jautājums par to, kas tad īsti ir piemērota dāvana otrajai pusītei Valentīndienā.

Šie ir svētki, kuri ir jāpavada ar vistuvāko un mīļāko cilvēku, jo ikdienas steiga reizēm liek aizmirst izrādīt to, ka šis cilvēks mums patiesībā daudz nozīmē. 

Lai patīkami pārsteigtu savu partneri, šajā rakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas. Ir iespēja izvēlēties kopā pavadīt romantiskus mirkļus, relaksējoši atpūsties, kā arī aktīvi pavadīt laiku kopā. Protams, ir pieminētas arī ekstrēmākas kopā pavadīšanas idejas asāku izjūtu cienītājiem.

Personalizēta foto kanva ar skaistām atmiņām

canvasway personalizēta foto kanva dāvana

Kanvas ir moderns veids, kā izdrukāt kvalitatīvus attēlus un pievienot tos pie sienas kā īstenus mākslas darbus. Tas ir jauns veids, kā ikviens var izdrukāt sev mīļas atmiņas un ļaut tām iedvesmot katru dienu. Ja vēlies savai otrajai pusītei sarūpēt mīļu un pārdomātu dāvanu, tad personalizēta foto kanva ir ļoti jauka izvēle.

Attēlā var redzēt divus jaukus piemērus, kas atspoguļo ne tikai dažādus attēlus, bet arī dažādus to izmērus. Kanvas var izvēlēties sev piemērotākajā izmērā. Papildus skaistām un iedvesmojošām atmiņām, šī dāvana kalpos arī par skaistu un stilīgu interjera dekoru. Tā kā dāvanas kopējā vērtība ir patiesi liela.

Kopīgs relaksācijas un miera mirklis

spa atpūta

Relaksācija un miers, atslābšana no ikdienas steigas un stresa reizēm ir tas, kas nepieciešams visvairāk. No šī neviens nespēs atteikties, līdz ar ko tā ir laba dāvana otrajai pusītei Valentīndienā. Masāžas ir ļoti patīkamas un noderīgas veselībai, jo tiek izmasēti visi saspringtie muskuļi, kas reizēm rada nepatīkamas sāpes. SPA parasti liek justies kā no jauna piedzimušam, pateicoties visām tā piedāvātajām procedūrām. 

Šo vēl vairāk var izbaudīt kopā divatā. Elisange SPA dāvanu karte piedāvā dažādus SPA rituālus, masāžas ķermenim un sejai, kā arī daudz ko citu. Par jums abiem labi parūpēsies pieredzējuši speciālisti, lai būtu iespējams maksimāli realaksēties un pavadīt laiku kopā. Kopīgi atpūsties, pēc garas vai īsas darba nedēļas, būs pasakaini. 

Pirts noma diviem

pirts atpūta diviem

Pirti latvieši vienmēr ir ļoti godājuši, bet tā nav tikai domāta, lai varētu mazgāties. Nopērties ar dažādu augu vai koka zaru slotiņām, pēc tam skriet ārā peldēties vai sniegā vārtīties ir varens atpūtas rituāls. Noskrubēt ķermeni ar sāli un sasmērēt ar medu, kas ir dabīgi līdzekļi – tas palīdz relaksēties un arī attīrīt prātu. Kopīgi ievērot dažādas pirts tradīcijas tiešām ir interesants veids, kā kopīgi pavadīt laiku. 

Iznomāt pirti un aizbraukt ar savu otro pusīti uz jebkuru vietu, kur vēlaties, lai divvientulībā izbaudītu karsto pirts tveici. Šādu iespēju piedāvā pirts muca, kas ļauj pasūtīt pārvadājamas nomas pirtis. Iesakām kopīgi izkopt dažādas senlatviešu pirts tradīcijas, kas gan palīdzēs atkopties no ikdienas slodzes, gan arī satuvināties ar otru cilvēku. 

Romantiskas vakariņas tumsā

vakariņas tumsā

Alternatīva jau ierastajām vakariņām restorānā varētu būt vakariņas tumsā. Tā ir ļoti romantiska laika pavadīšana ar otru pusīti diviem vien pilnīgā tumsā, nobaudot gardas vakariņas. Tā kā ir tumsa un redzēt neko nevar, šī ir iespēja ļaut asāk darboties citām maņām un vairāk iepazīt sev mīļu cilvēku, viņu neredzot. 

Tikai tu un tava otrā pusīte divatā bauda gardas vakariņas, neviena netraucēti – tieši šādu iespēju piedāvā uzņēmums BLIND DREAMS. Tā ir lieliska pieredze Valentīndienā doties uz aklo randiņu, ne tik ierastā vidē. 

Romantisks izbraukums jūras viļņos

brauciens ar jahtu

Izbraukāt dažādus Latvijas ūdeņus ar jahtu var būt interesanta pieredze jums abiem. Vējš matos, saules siltums vai mēness gaisma un ūdens viļņošanās. Šis tik tiešām izklausās ļoti pasakaini. Malkot šampanieti un doties tālu prom no sauszemes stresa un raizēm, šāda Valentīndienas aktivitāte varētu patikt jebkuram oriģinālas atpūtas cienītājam. 

Iespēju divvientulībā izbaudīt izbraucienu ar jahtu, jebkurā Latvijas upē, piedāvā uzņēmums ArJahtu.lv. Kopīgi doties pretī saulrietam skan ļoti romantiski, protams, ir iespējams izbaudīt jahtas braucienu arī citos laikos. Šo prieku ir iespējams baudīt jebkurā laikā un gadalaikā, jo jahtas aktīvi burā visa gada garumā.

Slēpošanas trases apmeklējums

slēpošanas trases apmeklējums

Vai zinājāt, ka tiem, kuri izvēlās slēpošanu, vairāk patīk dzīvē ko sasniegt, bet tiem, kuri izvēlās snovbordu – vairāk patīk risināt? Tā kā Valentīndiena ir februārī, vajadzētu arī kārtīgi izbaudīt ziemas priekus. Slēpošana ir ļoti aizraujoša aktivitāte, ko var kopīgi veikt ar mīļoto cilvēku. Būs iespēja gan jautri pavadīt laiku, gan arī nodarboties ar sportisku aktivitāti svaigā gaisā. 

Tad jau tiem, kuriem patīk dzīvē ko sasniegt, laukums “Reiņa trase” piedāvā ne tikai iespēju aktīvi pavadīt laiku, bet arī pavadīt romantisku nakti Siguldā. Ir iespēja izvēlēties 5 dažādas trases, kas ir piemērotas savām slēpošanas iemaņām. Protams, var iemēģināt savas iemaņas arī snovošanā. 

Vindsērfinga apmācības

vindsērfings

Ja interesē kas ne tik tradicionāls un ierasts, tad iesakām pamēģināt vindsērfingu. Vindsērfings ir sērfošanas un burāšanas apvienojums gan pa ūdeni, gan pa ledu. Pat ja ierastākās vindesērfinga nodarbības notiek pavasarī un vasarā, tomēr arī ziemā ir iespēja izbraukt ar ledusdēli. 

Vindsērfinga klubs Kambrīze piedāvā lieliskas visas sezonas vindsērfinga apmācības. Kopīgi varēsiet attīstīt jaunu hobiju, jo šajās apmācībās būs iespēja iemācīties burāt ar vējrādi. Kambrīze darbojas vairāk kā deviņus gadus, tāpēc būsiet drošībā un labu instruktoru rokās.  Un par invertāru nevajag raizēties, jo tas tiek nodrošināts. 

Latīņamerikas deju apmācības

deju studija dance star

Profesionālas deju apmācības ir ne tikai aktīva laika pavadīšana, bet arī aizrautīgs veids, kā satuvināties ar savu partneri. Līgoties deju ritmā un arī iemācīties jaunus deju soļus ir interesanti un vienlaikus noderīgi. Pateicoties Brazīlijas karnevāliem, jau ierastās Latīņamerikas dejas ieguva savu popularitāti. 

Ja abi mīlat mūziku un Latīņamerikas dejas, tad lieliska dāvana būtu DanceSTAR deju studijas dāvanu karte. Ar Ča-ča, samba vai paso doble deju soļiem varēsiet kopīgi pārsteigt draugus dažādos pasākumos. Varēsiet enerģiski pavadīt laiku ar kaislīgām kustībām un gurnu grozīšanu, kas ir ļoti raksturīgs Latīņamerikas dejām.

Izbraukums ar kvadriciklu vai sniega motociklu

brauciens ar sniega motociklu

Pārejot uz kaut ko ne tik romantisku un mierīgu, piedāvājam izbraucienu ar kvadriciklu un sniega motocikliem. Agrāk sniega motociklus izmantoja pasta piegādei uz sniegotiem lauku nostūriem. Mūsdienās tā ir interesanta un aktīva laika pavadīšanas nodarbe. Šī aktivitāte nav tik ikdienišķa un ir tiešām oriģināla. Pašam kontrolēt visu situāciju un ātrumu izklausās ļoti iespaidīgi. 

Nedaudz asāku un ātrāku izjūtu cienītājiem šādu iespēju piedāvā JENA MOTORS. Iznomā kvadriciklus un sniega motociklus, lai kopīgi izbaudītu asas emocijas. Protams, ka ir iespēja arī pagaidīt līdz vasarai un izbaudīt ūdens priekus ar ūdens motocikliem. Arī ja šī aktivitāte iepatīkas, ir iespēja turpat iegādāties kādu no braucamrīkiem. 

Novēlam patīkami iepriecināt mīļoto cilvēku un sirsnīgi nosvinēt šo dienu kopā. Ceram, ka šīs idejas noderēja!

Piedāvājam smelties vēl dažas dāvanu idejas, ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim Valentīndienā.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos kā Romantiska atpūta diviem un Dāvana pārim kāzu jubilejā. Arī tajos atradīsi dažādas romantiskas dāvanu idejas savai otrajai pusītei.

Komentēt