Dāvana otrajai pusītei Valentīndienā

no

Valentīndiena ir kopā būšanas svētki, kad spējam jo īpaši iepriecināt savu sirdscilvēku. Tas varētu tikt izpausts ar mīļiem vārdiem, gardām pašgatavotām vakariņām, vai arī kādu unikālu dāvanu. Vienlaikus rodas jautājums par to, kurš no veidiem ir patiesi uzrunājošākais un galu galā kalpos kā mīļa dāvana Valentīndienā.

Šie ir svētki, kuri ir jāpavada ar vistuvāko un mīļāko cilvēku, jo ikdienas steiga reizēm ierobežo iespējas izrādīt to, cik daudz šis cilvēks mums patiesībā nozīmē. 

Šajā rakstā esam apkopojuši dažāda rakstura dāvanu idejas, lai ikviens spētu atrast piemērotāko veidu kā apsveikt savu partneri. Dāvanu iespējām nav robežu – romantiskie mirkļi, relaksējoša atpūtā, kā arī aktīvi pavadīts laiks kopā. Asāku izjūtu cienītājiem tiek pieminētas arī ekstrēmākas idejas kopā pavadīšanas svētkos. 

Slēpošanas trases apmeklējums Žagarkalnā

Ņemot vērā faktu, ka Valentīndiena iekrīt februāra mēnesī, tas liecina par nepieciešamību kārtīgi izbaudīt ziemas priekus kopa ar mīļoto cilvēku. Slēpošana ir ļoti aizraujoša aktivitāte, paredzēta kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem  iksezonas ziemas prieku cienītājiem. Tā sniedz iespēju gan jautri pavadīt laiku, gan arī nodarboties ar sportisku aktivitāti svaigā gaisā. 

Tiem, kuri jo īpaši izbauda ziemas aktivitātes, Žagarkalna dāvanu karte piedāvā ne tikai iespēju aktīvi pavadīt laiku, bet arī pavadīt romantisku nakti Siguldā. Ir iespēja izvēlēties 5 dažādas trases, kas ir piemērotas savām slēpošanas iemaņām. Protams, var izaicināt savas spējas arī citās ziemas aktivitātēs kā snovošanā. 

Kopīgs relaksācijas un miera mirklis

Reizēm jūtam, ka relaksācija un atslābināšanās no ikdienas steigas ir tieši tas, kas uz esošo momentu ir nepieciešams visvairāk. Ideja par miera stāvokļa īstenošanu var kalpot kā izcila dāvana Valentīndienā ikvienam. 

Viens no veidiem, kas lieliski uzlabo kā cilvēka fizisko veselību, tā arī morālo labsajūtu ir masāžas. SPA masāžas ir ļoti veiksmīgs labas veselības uzturošs process, kas nodrošinās saspringto muskuļu izmasēšanu, īpaši tiem, kuriem tā rada nepatīkamas sāpes. SPA procedūras procesa galarezultāts liek justies kā no jauna piedzimušam, padarot ķermeni īpaši atvieglotu un pacilātu.

Šo pieredzi var pastiprināti izbaudīt kopā divatā. Activ&Spa piedāvā dažāda rakstura SPA rituālus, skaistumkopšanas procedūras un masāžas, lai ikviens sajustos un izskatītos lieliski. Par jums abiem parūpēsies augsti kvalificēti meistari, kuri palutinās ķermeni ar īpaši pievilcīgu aroma eļļu un sniegs tasi gardas tējas rituāla noslēgumā. Kopīgs SPA rituāls pēc garas darba nedēļas, būs īpaši pasakains. 

Personalizēta foto kanva ar skaistām atmiņām

canvasway personalizēta foto kanva dāvana

Kanvas izveide mūsdienās ir pārtapusi par populārāku veidu, kā izdrukāt kvalitatīvus attēlus un pievienot tos pie sienas kā īstenus mākslas darbus. Tas ir lielisks veids kā iemūžināt līdz šim pieredzējušas mīļas atmiņas un ļaut tām iedvesmot katru dienu. Ja vēlies savai otrajai pusītei sarūpēt jauku un pārdomātu dāvanu, tad personalizēta foto kanva ir lieliskaizvēle.

Attēlā var novērot divus lieliskus piemērus, kas atspoguļo dažāda rakstura kanvas, un to izmēru variācijas. Šīs kanvas var izvēlēties sev piemērotākajā izmērā. Papildus skaistām un iedvesmojošām atmiņām, šī dāvana kalpos kā lielisks sienas rotājošs, dekoratīvs elements. Varam droši minēt, ka dāvanas kopējā vērtība ir patiesi liela.

Romantiska pasēdēšana Herbārijā

Ja Jūs jo īpaši uzrunā viegls augu valsts ēdiens ar pasakaini izrotātiem dzērieniem un kokteiļiem, tad Herbārijs ir domāts tieši Jums. Romantiskā pieredze ar otru pusīti pašā jumta virsotnē ļaus iedvesmoties no elpu aizraujošā skata, kas ir jāizbauda abiem uz savas ādas.

Tu un tava otrā pusīte bauda gardas vakariņas un mielojas ar krāsainiem kokteiļiem, brīdī, kad aiz stikla terases var novērot brīnišķīgu saulrietu– tieši šādu iespēju piedāvā restorāns Herbārijs dāvanu karte. Tā ir lieliska pieredze, kas ļaus izbaudīt nesteidzīgo momentu Valentīndiena svētkos. 

Atpūta Flouting sveču gaismā 

Īpaši nesteidzīgu atpūtu sveču gaismā ar ļoti romantisku un relaksējošu piegājienu sniedz Floutinga dāvanu karte. Īstā divvientulībā, neviena netraucēti jūs spēsiet izbaudīt 40 cm seklā baseina ikvienu priekšrocību – sākot jau no pirmā momenta, kad saplūdīsiet kopā ar silto ūdeni.

Flouting seansa laikā Jums abiem būs iespēja izjust antigravitāciju uz savas ādas  – telpā, kur ūdens, miesas un gaisa temperatūra ir vienā līmenī. Ieguvumu skaits ir neizmērāms – sākot ar  ādas stāvokļa uzlabošanos un, beidzot ar fiziskās garīgās pašsajūtas nodrošināšanu. Kas var būt labāks par pilnīgo relaksāciju un kosmisko sajūtu, ko pasniedz Floating Universe?

Latīņamerikas deju apmācības

Profesionālas deju apmācības ir ne tikai veids kā aktīvi pavadīt laiku, bet arī aizrautīga ievirze, kā satuvināties ar savu partneri. Līgoties deju ritmā un arī iemācīties jaunus deju soļus ir interesanti un vienlaikus noderīgi. Pateicoties Brazīlijas karnevāliem, ierastās Latīņamerikas dejas ieguva plašu popularitāti. 

Ja abi mīlat mūziku un Latīņamerikas dejas, tad lieliska dāvana būtu DanceSTAR deju studijas dāvanu karte. Ar Ča-ča, samba vai paso doble deju soļiem varēsiet kopīgi pārsteigt draugus dažādos pasākumos. Jūsu rīcībā būs enerģiski pavadītslaiks caur kaislīgo kustību un gurnu grozīšanas aktivitātēm, kas ir ļoti raksturīgs Latīņamerikas dejām.

Izbraukums ar kvadriciklu vai sniega motociklu

Pieejot ar ne tik romantisku un nedaudz trakulīgu pieeju, piedāvājam izbraucienu ar kvadriciklu un sniega motocikliem. Agrāk sniega motociklus izmantoja pasta piegādei uz sniegotiem lauku nostūriem.

Mūsdienās tā ir interesanta un aktīva laika pavadīšanas nodarbe. Braucēja vadībā ir iespēja kontrolēt virzienu un ātrumu, kurā doties attiecīgajā ceļa maršrutā, padarot to par tiešām unikālu pieredzi ikvienam. 

Nedaudz asāku izjūtu cienītājiem šādu iespēju piedāvā JENA MOTORS dāvanu karte. Iznomā kvadriciklus un sniega motociklus, lai kopīgi izbaudītu paaugstināto emocijas devu. Ir iespēja arī sagaidīt vasaru un izbaudīt ūdens priekus ar ūdens motocikliem. Ja šī aktivitāte īpaši iepatīkas, tad ir iespēja turpat iegādāties kādu no braucamrīkiem. 

Saskaņotas ūdens pudeles no UDENSPUDELE.LV

Lielisks veids kā interesantā veidā izrādīt sirsnību un rūpes par savu sirdscilvēku ir caur ūdens pudeli. Regulārs atgādinājums par ūdens uzņemšanu ir kritiski svarīgs mūsdienu steidzīgajā un aizņemtajā vidē. Ūdens pudele šajā gadījumā kalpo kā atgādne, ziņojot to, ka ir zīmīgi ik pa brīdim iemalkot ūdeni un uzturēt optimālu uzņemto ūdens līmeni organismā. 

Jau šobrīd, Valentīndienas ietvaros jūs varat pieskaņot gaumīgās ūdenspudeles un baudīt ūdens malkošanas mirkli kopā.

Ja jūs vēlaties piemeklēt īpašu ūdens pudeli īpašai sievietei, tad Valentīndienas dāvanu komplekts viņai ir īstā izvēle. Komplekts priecēs ne tikai stikla ūdens pudeles mīli, bet arī tumšās šokolādes un pelēkās tējas baudītāju. Iesaiņota kastītē un ietīta zīdpapīrā, dāvanu komplekts priecēs jau no pirmās saņemšanas sekundes.

Līdzvērtīga rakstura Valentīndienas dāvanu komplekts viņam ir pielīdzināms arī tad, ja dāvinājumu saņem vīrietis. Dāvanu komplekts būs piemērots īstam stikla pudeles, melnās tējas un marcipāna mīlim. Ūdenspudele ļauj dāvanu pielāgot pēc dāvinātāja vēlmēm, kas nodrošina jūsu dāvinājuma pasniegšanas momentu īpaši personalizētu.

Gaumīgs mākslas darbs no DukeJacobART

Ja jūsu otrā pusīte īpaši priecājas par dzīvo būtņu un klusās dabas mākslas darbiem, tad kāda no DukeJacobART gleznotāju apvienības radītajām gleznām būs ļoti gaumīga izvēle dāvinājumam, kuru augstu novērtēs. 

Mākslas darbi, kuri tiek radīti impresionisma stilā ir gleznoti ar eļļu, akvareļiem vai akrilu. Lielu daļu gleznu būtiski izceļ redzamie otas traipieni, kas padara māklas darbus īpaši interesantus un acīm baudāmus. Dāvana, kas būs paliekoša visam mūžam.

Novēlam patīkami iepriecināt mīļoto cilvēku un sirsnīgi nosvinēt šo dienu kopā. Ceram, ka šīs idejas noderēja!

Piedāvājam smelties vēl dažas dāvanu idejas, ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim Valentīndienā.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos kā Romantiska atpūta diviem un Dāvana pārim kāzu jubilejā. Arī tajos atradīsi dažādas romantiskas dāvanu idejas savai otrajai pusītei.

Komentēt