Lieliskas dāvanas pirmajā septembrī

no

Tikpat ātri, cik ieradās, vasaras brīvlaiks tuvojas noslēgumam, un jaunais mācību gads ir tepat aiz stūra. Pirmās dienas nervozitāte ir patiesi bieža parādība daudziem skolēniem neatkarīgi no vecuma, tāpēc lieliskas dāvanas pirmajā septembrī būs iedrošinājums turpmākajām mācībām.

Ja esi neizpratnē, ko uzdāvināt skolēnam savā dzīvē, esam apkopojuši labākās dāvanas, kas ideāli piemērotas skolēniem un studentiem, kuri atgriežas klasē – virtuālajā vai citā vidē. Nevaram aizmirst arī par čaklajiem skolotājiem, kas palīdz skolēniem augt, tāpēc esam izveidojuši sadaļu, kas veltīta labākajām dāvanām skolotājiem.

Dāvanas mazajam skolniekam

Jauni un skaisti skolas piederumi

Jauni un skaisti skolas piederumi

Skaista jauna piezīmju grāmata, penālis vai koša pildspalva var sniegt motivāciju un palīdzēt sagatavoties skolas gaitu sākšanai. Viens no iemesliem, kāpēc bērni tik ļoti mīl burvīgus kancelejas piederumus, ir tas, ka tas ir vienkāršs un pieejams veids, kā paust savu stilu un personību.

Izvēloties krāsas, dizainus, rakstus un attēlus, bērni var paust savu noskaņojumu un emocijas. Jaunas kancelejas preces arī rada jaunu sākumu, cerību un bezgalīga potenciāla sajūtu, kas veicina jauno skolēnu motivāciju un vēlmi radoši veikt pierakstus. Šīs lietas un citas piemīlīgas kancelejas preces meklē Kawaii Pen Shop vietnē.

Personalizēta pusdienu kastīte

Personalizēta pusdienu kastīte

Šī personalizētā pusdienu kaste būs burvīga dāvana mazajam centīgajam studentam. Veselīga pusdienu kaste sniegs viņiem enerģiju, lai koncentrētos un mācītos skolā, vienlaikus palīdzot izveidot veselīgus ēšanas paradumus nākotnē. Ir patiešām svarīgi, lai bērniem skolas laikā būtu pietiekami daudz veselīga ēdiena, ko viņi var ēst brīvajā laikā.

Šīs kastītes padarīs bērna ēšanas laiku jautru un patīkamu, kā arī saglabās ēdienu svaigu un garšīgu visas dienas garumā. Personalizētais dizains neļaus kastīti sajukt ar citām, kā arī liks bērnam to vairāk uzmanīt un nepazaudēt. Gan zilā dinozaura kārbiņa, gan suņa dizaina kārbiņa ir atrodama Etsy mājaslapā.

Ūdens pudele

Ūdens pudele

Ūdens patēriņš visas dienas garumā ir ļoti svarīgs, īpaši bērniem. Par cik jaunie skolnieciņi lielāko dienas daļu pavada telpās, vajag pārliecinieties, ka bērniem vienmēr pa rokai ir ūdens pudele. Kā arī, ja bērnam patiks pudele, viņš vairāk par to rūpēsies un dzers biežāk.

Taču pirms iegādājaties pudeli, pajautājiet, kāds dizains viņiem šķistu vistīkamākais. Šīs ūdens pudeles un daudzas citas var atrast tīmekļa vietnē Ūdenspudele.lv. Ja tevi ir grūtības izlemt, noteikti ielūkojies viņu rakstā Ūdens pudele mazajam skolniekam, kurā atradīsiet noderīgu ceļvedi, kas palīdzēs izvēlēties ideālo pudeli.

Spotify Premium abonaments

Spotify Premium abonaments

Sniedziet bērnam ilgstošu prieku ar jaunām austiņām un Spotify Premium. Tas nodrošinās viņiem izklaidi ceļā uz skolu vai pēcskolas pulciņiem. Turklāt tā ir arī lieliska brīvlaika aktivitāte, lai atpūstos un atslābinātu domas no grūtā mācību darba.

Pētījumi liecina, ka mūzika var palīdzēt mazināt stresu mācību uzdevumu veikšanas laikā un ka tā var palīdzēt uzlabot atmiņu un informācijas apstrādi, veicot uzdevumus. Spotify Premium abonamentu iespējams iegādāties Spotify mājaslapā.

Vienreizlietojamā kamera

Vienreizlietojamā kamera

Varbūt vēlaties veicināt skolēnu iemūžināt jaukākās atmiņas no skolas gadiem netērējot tik daudz naudas. Vienreizlietojamie fotoaparāti, piemēram, šis Fujifilm fotoaparāts, piedzīvo jaunu popularitāti. Tie ir salīdzinoši lēti, tāpēc nav jābēdājas, ja nejauši tiek pazaudēts vai salauzts.

Filmu attīstīšana sniedz lielāku gandarījumu, tā ļauj vairāk koncentrēties uz mirkli, nevis justies iestrēgušam vienā vietā, uzņemot neskaitāmus kadrus un mēģinot uzņemt “perfektu” fotogrāfiju. Daudz un dažādas vienreizlietojamās kameras ir pieejams Pro-Mix mājaslapā.

Dāvana jaunajam studentam

Asobu ledus kafijas automāts

Asobu ledus kafijas automāts

Iespējams, studentu kopmītnēs vai dzīvoklī nav pietiekami daudz vietas modernam kafijas automātam, taču šis mazais aparāts daudz vietas neaizņems. Izgatavo un pasniedz bagātīgu kafiju ar šo īpaši moderno karefi. Tā ir lieliska dāvana, kas palīdzēs ietaupīt naudu un uzturēt pietiekamu kofeīna līmeni.

Instrukcijas ir vienkāršas: ieber kafiju nerūsējošā tērauda filtrā, pievieno ūdeni un ļaujiet ievilkties. Kad ir sasniegts vēlamais stiprums, nospied pogu, lai iztukšotu kafiju izolētajā karafē. Ledus kafija saglabāsies atdzesēta līdz pat 24 stundām. Šis aukstās kafijas pagatavošanas aparāts ir pieejams Crate and Barrel vietnē.

Termo krūze

Termo krūze

Izvēlēties labāko dāvanu universitātes studentam var būt īpaši grūti. Viņiem jau ir nepieciešamie sīkrīki, lietas, ko viņi vēlas, un nav daudz vietas, kur likt ko citu. Dažas tipiskā universitātes studenta papildu īpašības ir šādas: viņi, visticamāk, neparūpēs sev neko labu, jo viņiem nav daudz naudas un viņi novērtē priekšmetus, kurus var viegli un bezrūpīgi pārvietot somā, nebaidoties, ka tie salūzīs, jo viņiem ir ārkārtīgi aizņemta dzīve.

Rezultātā es redzu tikai vienu dāvanu augstskolas studentam, kas var atrisināt visu iepriekš minēto: augstākās kvalitātes termokrūzi, kas lieliski saskaņotos arī ar iepriekš ieteikto dāvanu. Daudz dažādas termo krūzes ir pieejams Ūdenspudele mājaslapā.

Trokšņu slēpjošas austiņas

Trokšņu slēpjošas austiņas

Ieguldījums labā austiņu pārī ir obligāts ikvienam studentam, neatkarīgi no tā, vai viņš mācās sesijas gala pārbaudījumiem, vai vienkārši gatavojas nākamajai lekcijai. Ļoti labs troksni slāpējošu austiņu pāris ir lielisks veids, kā koncentrēties mācībām vai semestra darba rakstīšanai, jo tās spēj bloķēt fona troksni un atbrīvot studentus no ārpasaules.

Lai gan lieliskas austiņas var būt patiešām dārgas, var atrast arī tādas, kurām ir apbrīnojama audio kvalitāte un kuras pilnībā naiztukšos maciņu. Meklējiet lieliskas trokšņu slāpēšanas austiņas Amazon internetveikalā.

Veļas mazgāšanas ceļvedis

Veļas mazgāšanas ceļvedis

Veļas mazgāšana augstskolas studentam reizēm var būt izaicinājums, taču parasti tas ir vieglāk, nekā viņi domā. Ikviens to var veiksmīgi paveikt. Vienkārši jāatceras lasīt birkas un nesteidzīgi šķirot. Gadījumā, ja uztraucies, ka studentam nav ne jausmas, ko nozīmē šīs mazās melnbaltās ikonas, mēs esam atraduši perfektu dāvanu.

Tiešsaistes veikals Society 6 ir izstrādājis un radījis perfektu ceļvedi, kas ievērojami atvieglos ikviena studenta dzīvi. Vienkārši novietojiet šo plakātu pie sienas vannas istabā un gadījumā, ja būs aizmirsies simbols, viņi vienkārši ātri ielūkojieties ceļvedī. Un, pateicoties tam, studentam vairs nebūs jāuztraucas par to, ka viņš nejauši sarauks savu mīļāko džemperi. Šis veļas mazgāšanas ceļvedis atrodas Society 6 tīmekļa vietnē.

Klēpjdatora statīvs

Klēpjdatora statīvs

Strādā ērti no jebkuras vietas, izmantojot LapGear mājas biroja portatīvo rakstāmgaldu. Šis klēpja rakstāmgalds ir izstrādāts tā, lai darbs būtu viegls. Tam ir iebūvēts peles paliktnis, tālruņa ligzda un dubultā spilvens, kas darba laikā nodrošina vēsumu un komfortu. Plakanā virsma nodrošina pareizu klēpjdatora ventilāciju, kā to iesaka klēpjdatoru ražotāji. Inovatīvais dubultais spilvens perfekti pielāgojas klēpim.

Šī būs lieliska dāvana studentiem, kuriem patīk rakstīt uzdevumus savās mājās vai kopmītnēs, un ļoti noderīga lieta tiešsaistes nodarbībām. Šo klēpjdatora statīvu var atrast Amazon internetveikalā.

Dāvanas skolotājai

Tējas izlases komplekts

Tējas izlases komplekts

Vienmēr ir tik grūti atrast perfektu dāvanu skolotājam. Mums ir lieliska ideja, ko skolotājas varēs izmantot tējas pauzēm skolā vai vienkārši atpūtai pēc stundu beigām!

Tēju komplekti ir lielisks veids, kā paplašināt zināšanas tēju kultūrā, kā arī iesaistīt savas garšas kārpiņu pasakainā piedzīvojumā. Katra unikālā tēja, kas ietver dažādus tējas veidus un unikālākās garšas ir iepakota ērtā kārbiņā un iesaiņota pievilcīgā dāvanu kastītē. Abi tējas izlases komplekti ir pieejami Art of Tea vietnē.

Stenders ķermeņa kopšanas komplekti

Stenders ķermeņa kopšanas komplekti

Mācību process ir arī pateicības stāsts skolotājiem, kuri nenogurstoši vada savus skolēnus pa zināšanu ceļu un palīdz viņiem sagatavoties turpmākajiem dzīves izaicinājumiem. Dāvini savam skolotājam vislabāko iespējamo dāvanu – laiku mierīgai atpūtai un relaksācijai, atstājot pagātnē negulētas naktis un raizes.

Dāvanu komplekts ”Tavs laiks ir zelts” apzeltīs tavu zināšanu devēju. Komplektā ietilpst 24 karātu zelta ziepes, ķermeņa krēms, dušas želeja un ķermeņa skrubis ar granātābolu ekstraktu izsmalcinātiem ādas kopšanas rituāliem. Šis Stenders ķermeņa kopšanas komplekts atrodams Stenders tīmekļa vietnē.

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes

Labākais veids, kā pateikties skolotājiem, ir iegādāties viņiem dāvanu kartes! Dāvanu kartes ir ērtas un praktiskas, un tās sniedz skolotājiem brīvību tērēt tās, kad un kā viņi vēlas.

Dāvanu karte restorānam Rīgā ir daudzpusīga dāvana, kas ļauj baudīt gardu maltīti un pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem, kas rūp. Dāvanu kartes saņēmējs to varēs izmantot jebkurā no turpmāk uzskaitītajiem restorānu Rīgā partneriem. Tā būs iespēja doties uz iecienītu restorānu vai iepazīt jaunu vietu, ko vēl nekad nav apmeklējis. To var tērēt pa daļām dažādos restorānos, līdz tiek iztērēta visa kartes vērtība. Restorānu dāvanu karte pieejama iegādei Fromme.lv tīmekļa vietnē.

Audiogrāmatu abonements

Audiogrāmatu abonements

Audiogrāmatas ir lielisks veids, kā ikviens var iepazīties ar grāmatām, it īpaši aizņemti cilvēki un tie, kam fiziski nav laika lasīt grāmatas. Un, ja jūsu dāvanas saņēmējs jau ir audiogrāmatu cienītājs, kas gan var būt labāks veids, kā viņu palutināt?!

Audiogrāmatu abonements būtu lieliska dāvana skolotājai, jo viņa varēs klausīties audiogrāmatu, vērtējot kotroldarbus vai vienkārši atpūšoties starpbrīža laikā. Turklāt tā atbrīvos papildu vietu somiņā, aizstājot daudzās, smagās grāmatas. Audiogrāmatu abonamentu iespējams iegādāties Audible mājaslapā.

Saldumi

Nelleulla saldumi

Mācīt ir neticami grūti, un ir svarīgi izrādīt pateicību tiem skolotājiem, kuri ir atstājuši patiesu iespaidu. Un kas gan var būt labāks veids, kā pateikt paldies, ja ne ar kaut ko saldu? Šokolāde joprojām ir nepārspējama dāvana skolotājiem, un, pērkot no Nelleulla, ir viegli saprast, kāpēc!

Nelleulla ir augstākās kvalitātes šokolādes uzņēmums no Latvijas. Viņi rada ar rokām gatavotus saldumus no Beļģijas šokolādes un ziemeļu ogām, iedvesmojoties no meža. Šokolādes un trifeles no Nelleulla vari pasūtīt viņu mājaslapā.

Ja tomēr nevari izvēlēties nevienu no šīm dāvanām meklē citus labus ieteikumus Top dāvanas skolotājai.

Komentēt