Latvijā radīti plānotāji jaunajam gadam

no

Jauns gads – jaunas apņemšanās, mērķi un sapņi, ko realizēt. Tam visam nepieciešama vieta, kur ieplānot, pierakstīt un izsapņot. Jauns gads – jauns plānotājs.

Stilīgs un pārdomāts plānotājs jaunam gadam var būt arī lieliska dāvana ģimenei un draugiem, kā arī, protams, sev pašam. Tas var kalpot kā novēlējums realizēt visus savus mērķus un pieturēties pie tiem visa gada garumā. 

Rakstā esam atlasījuši dažus lieliskus tepat Latvijā radītus plānotājus, kas iedvesmos gan vizuāli, gan arī saturiski. 

6 veidi, kā plānotājs atvieglo ikdienu

Pirms lūkoties pasaules zīmolu virzienā, iesakām papētīt pašmāju ražotāju piedāvājumus. Mūsu latviešu dizaineri un mazie ražotāji spēj radīt patiesi skaistas un kvalitatīvas papīrlietas – arī plānotājus. Esam apkopojuši dažus no tiem.

Mākoņoga – ķer sapņus un mākoņus

Mākoņoga jeb Cloudberry ir zīmols, kas rada bezgala skaistus un radošus plānotājus, kā arī foto albumus u.c. papīrlietas.

Plānotāju vidū ir arī aizraujoši divpusējie plānotāji elegantos, mīkstos vākos. Viena plānotāja puse ir paredzēta pierakstiem un ikdienas darbiem, taču no otras puses gada laikā iespējams sekot līdzi pašam sev. Izzināt sevi, pildīt uzdevumus, noteikti sapņus un tiekties tiem pretī.

BALTS Paper Goods – plānotāji un citas papīrlietas

BALTS ir pašmāju uzņēmums, kas rada skaistas un kvalitatīvas papīrlietas par draudzīgām cenām. Zīmola piedāvājumā ir sienas un galda kalendāri, piezīmju grāmas un, protams, arī plānotāji.

Starp BALTS plānotājiem iespējams izvēlēties savam dzīvesveidam piemērotāko – dienas, nedēļas vai skolas izkārtojuma plānotāju. Jau ir pieejams arī plānotājs 2023, lai jau laicīgi sapirktu dāvanas savējiem Ziemassvētkos. Piedāvājums tiešām ir plašs, tāpēc katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko pēc krāsas, izmēra, vākiem un dizaina.

Piparmētra – ikdienas priekam

Pašmāju zīmols Piparmētra rada skaistus un aksētiskus plānotājus, kā arī ceļakrūzes, kartītes, kalendārus un plakātus.

Zīmola radītājas savos plānotājos iekļauj iedvesmojošus citātus, gaumīgu dizainu un praktisku ikdienas pielietojumu. PLānotāji ir arī ērtā izmērā un šogad pieejami 3 veidos – askētiski melns, melnbalts minimālisma stilā, kā arī priecīgi krāsains.

Mazs plānotājs lieliem mērķiem

Hannas Annas radītais plānotājs tika veidots ar mērķi to paņemt līdzi visur, kur nepieciešams, jo idejas spēj rasties visnegaidītākajos mirkļos.

Mazs plānotājs lieliem mērķiem ir piepildīts ar citātiem, stāstiņiem, kā arī ar sešām gardām konditores Hannas Annas receptēm, ko izmēģināt gada garumā.

Mans kalendārs

Latviešu uzņēmums Mans kalendārs veido vienkāršus un pārskatāmus sienas kalendārus, kuros ir pietiekami daudz brīvas vietas arī ikdienas plāniem.

Tas ir īpaši ērts veids, kā atvērtā un pārskatāmā veidā savu brīvo laiku plānot visai ģimenei kopā, ieplānojot pasākumus u.c. kopīgus notikumus. Katrs var ierakstīt savus ikdienas plānus, ar iespēju ātri pārskatīt visiem brīvos datumus.

Dream light plānotājs

Elegantais un skaistais pašmāju Dream light plānotājs ir pieejams divās izteiksmīgās krāsās – tirkīzzilā un pūderrozā.

Tajā ir iedvesmojoši citāti un I. Ziedoņa uzmundrinošie vārdi visa gada garumā, iespēja plānot finanses, nedēļas un mēneša darbus, kā arī vieta fotogrāfijām un personīgajiem pierakstiem.

Manilla plānotājs

Papīrlietu veikaliņš Manilla ik gadu rada arī skaistus un stilīgus plānotājus ar dažādām ilustrācijām uz vākiem.

Plānotājos ir papīra kabata uz aizmugurējā vāka, kā arī kaligrāfes rakstīti mēnešu nosaukumi. Plānotājs ir viegli pārskatāms un ērts lietošanai ar pārdomātu, stilīgu dizainu.

6 minūtes 365 dienas

Ne gluži plānotājs, taču 6 minūtes ir lieliska pašizaugsmes grāmata, ko katru dienu pildīt.

Grāmatā atrodami  uzdevumi, kas mudinās just un domāt, ielūkoties pašam sevī un apkārtējos cilvēkos, veidot savus vērtību, vēlmju un vēlamo pārmaiņu sarakstus, turklāt darīt to visu nevis raiti klikšķinot datora taustiņus, bet paņemot pildspalvu un rakstot ar roku. 

Lai izdodas atrast sev piemērotāko plānotāju no pašmāju ražojumiem!

Komentēt