Kā izvēlēties labāko kafijas automātu savam jaunajam birojam

no

Ir pirmdienas rīts, un jūs nekādi nevarat sagaidīt, kad varēsiet paņemt savu bezmaksas kafijas tasīti ofisā un ērti iekārtoties pie sava datora. Jūs steigā nometat savas mantas un aši dodaties uz biroja virtuvi pie uzņēmuma kafijas automāta, taču stikla kafijas trauks ir tukšs.

Tagad jūsu pienākums ir pagatavot svaigu kafiju, kaut arī nebijāt tas, kurš paņēma pēdējo kafijas tasīti, un jums būs jāiztur nogurdinošas un ilgas 20 minūtes, līdz kafija nonāks jūsu asinsritē.

Visa jūsu pirmdiena tagad ir sabojāta, jo kāds cits no jūsu kolēģiem bija pārāk slinks un neievēroja kafijas malkotāju nerakstītos noteikumus. Ja plānojat iegādāties jaunu kafijas automātu savai darba vietai, no šī raksta jūs uzzināsiet, kā no plašā piedāvājuma izvēlēties kafijas automātu birojam.

Jauna kafijas automāta iegāde birojam

Izvēlēties pareizo kafijas automātu savam birojam var būt īsts izaicinājums, jo tie ievērojami atšķiras pēc tilpuma, funkciju klāsta un cenas. Kafija ir glābiņš lielākajai daļai darba vietu, tāpēc vienmēr ir vērts ieguldīt nedaudz laika un enerģijas, lai atrastu saviem darbiniekiem piemērotāko ierīci.

Šajā rakstā mēs aplūkosim, kāds kafijas automāts ir piemērots tieši jūsu vajadzībām. Mēs aplūkosim pašas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, sākot no tehnoloģijām līdz garšai un jaudai un beidzot ar kafijas aparāta cenu.

1. Cik daudz kafijas dienā jums patiešām vajag pagatavot?

Kad jūs sev jautājat, kurš kafijas automāts man būs vispiemērotākais, vispirms padomājiet, cik daudz kafijas jūs pagatavosiet katru dienu. Tas var būt izšķirošais apstāklis, apverot dažādus aspektus, sākot no cenas līdz pat iegādātā aparāta izmēram.

Nekomerciālie kafijas automāti nav paredzēti intensīvai lietošanai, taču, ja dienas laikā to plānojat lietot atkārtoti, jums ir jāiegādājas ierīce, kas atbilst jūsu prasībām. Ja vēlaties, lai kafijas automāts stāvētu biroja virtuvē un pozitīvi izmainītu darba vidi, jūs vēlēsieties lieljaudas ierīci, kas paredzēta biežai lietošanai.

2. Izvēlieties tādu pagatavošanas veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām

Vai jūs, jūsu darbinieki un viesi dod priekšroku kafijai no svaigi grauzdētām pupiņām? Vai arī jūs meklējat vienkāršu un ērtu kafijas pagatavošanas veidu? Pastāv daudz dažādu kafijas šķirņu ar četriem atšķirīgiem kafijas pagatavošanas veidiem, kas ir sekojoši:

  • Svaigas kafijas pupiņas

Baristas cienīgu kafiju darba vietā nodrošina espresso automāts. Jums patiks kafijas raksturīgā garša augsta spiediena dēļ, kas papildināta ar patīkamu piena kārtiņu.

  • Grauzdēta un samalta kafija

Jūs izbaudīsiet kafiju no maltām svaigām pupiņām, kas pagatavotas ar filtru kafijas automātu.

  • Karsts ūdens, apvienojumā ar šķīstošo kafiju

Jūs varat ātri un ērti izbaudīt labu kafijas tasīti, izmantojot šķīstošās kafijas automātu.

  • Cafitesse kafijas automāts

Cafitesse kafijas automāts pagatavo īpašu kafijas ekstraktu, kas nodrošina gan gaumīgu aromātu, gan lielisku kafijas garšu.

kā izvēlēties kafijas automātu birojam

3. Tekošās izmaksas 

Tekošie izdevumi ir lieta, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties kafijas automātu. Ideālā gadījumā savu darba vietas kafijas automātu jūs vēlaties izmantot pāris gadus. Jūsu produktivitāte reāli ietekmē jūsu elektroenerģijas izmaksas, ja savu datoru lietojat trīs, četrus, piecus gadus vai daudz ilgāk.

Salīdziniet vairāku kafijas automātu ekspluatācijas izmaksas un apsveriet katras sistēmas patērēto enerģijas daudzumu. Jums vajadzētu arī apsvērt, cik daudz laika prasa vienas kafijas tases pagatavošana, noskaidrot, kādas ir kafijas automāta tekošās izmaksas, un pēc tam aprēķināt, cik maksās šī automāta remonts.

Tātad kafijas automāts darba vietā, kas sākumā šķita vislētākais, var tāds nebūt ilgtermiņā.

4. Laiks, kas nepieciešams kafijas tasītes pagatavošanai

Nav labāka varianta kā uzstādīt profesionālu kafijas automātu, lai paplašinātu ēdamistabas zonu. Tas ne tikai saglabās cilvēkiem labu garastāvokli un entuziasmu, bet arī veicinās darbinieku saliedētību darba vietā.

Vai jūs ikdienā rīkojat sapulces savā uzņēmumā un jums ir vajadzīgas daudzas kafijas tases ierobežotā laikā? Tad, domājot par to, kā izvēlēties kafijas automātu birojam, priekšroka jāsniedz efektīvam un ātram kafijas automātam. Kafija būs gatava četru līdz deviņu sekunžu laikā. Gatavojot tasi kafijas no svaigām espresso pupiņām, kafijas automātam vajadzētu aizņemt līdz trīsdesmit sekundēm. Izvēloties kafijas automātu, ņemiet to vērā.

5. Izlemiet, kurš pakalpojumu līgums jums būtu piemērotāks

Daudzi pakalpojumu sniedzēji nodrošina dažāda veida pakalpojumu līgumus, lai garantētu kafijas automātu efektivitāti. Ja plānojat iegādāties jaunu kafijas automātu, noteikti parakstiet arī līgumu.

Šis līgums jums būs īpaši noderīgs, kad būs nepieciešama kafijas automāta apkope. Gadījumā, ja rodas kāda problēma, varat piezvanīt uzņēmumam, un viņi problēmu atrisinās nekavējoties.

Nobeigumā

Mēs iesakām veikt pasūtījumu tikai tad, ja jūsu uzņēmumā pašlaik nav kafijas automāta vai arī jūs mēģināt savu veco automātu nomainīt uz jaunāku. Labam un pareizi izvēlētam kafijas automātam ir bezgalīgas priekšrocības, un visi jūsu biroja kafijas dzērāji jūs slavēs par izdarīto izvēli.

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un interesants!

Ieskaties arī citos mūsu rakstos, piemēram, Sejas ādas kopšanas vēsture.

Komentēt