Dāvanu idejas Aunam

no

No 21. marta līdz 20. aprīlim dzimšanas dienas svin enerģiskie un dzīvespriecīgie Auni. Tā ir Uguns zīme, kas nereti arī atbalsojas Auna personībā. Šīs zīmes pārstāvji mēdz būt impulsīvi, motivēti un arī noslēpumaini. Viņu aizraušanās mainās ļoti ātri, jo Auniem ir svarīgi sekot līdzi jaunākajiem notikumiem. Ja esi sācis meklēt dāvanu idejas Aunam dzimšanas dienā, tad šajā rakstā atradīsi dažādus variantus.

Taču vispirms noskaidrosim vairāk par Auna horoskopa zīmes simboliku.

Auna zīmes ziedi ir narcises. Tās labi saskan ar Aunu, jo arī narcises ir vienas no pirmajiem pavasara ziediņiem – vienmēr vēloties būt pirmajām un aktuālākajām sezonas skaistulēm. 

Auna zīmes stihija ir Uguns. Parasti Uguns zīmes simbolizē neatlaidību un pārliecību par sevi. Auns ir drosmīgs un entuziasma pilns. Šīs zīmes pārstāvji ir inovatori, kas visvairāk dzīvo tagadnē un domā par nākotni, nevis par pagātni.

Ar Auna zīmi ir saistīti vairāki dabīgie dārgakmeņi – dimanti (fokuss), heliotrops jeb asinsakmens (drosme), rubīns (piedošana).

Krāsas, kas attēlo Aunu, ir dažādu toņu sarkanās variācijas. Šī krāsa simbolizē tiešumu un pārliecību par sevi.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Aunu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Stādi podiņos

stādi Dāvanu idejas Aunam

Aunam patīk ziedi, it īpaši tad, ja tie ir koši un krāsaini. Ja vēlies Aunam uzdāvināt kādu puķu pušķi, tad ņem vērā viņa patiku pret košām ziedu kombinācijām. Taču tik pat ļoti šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem patīk arī dažādi augi. It īpaši stādi podiņos, kas varētu būt arī interesanta dāvanas izvēle Aunam dzimšanas dienā.

Tā kā Aunu dzimšanas dienas ir pavasarī, tad ir īstais laiks ķerties klāt arī stādiņu audzēšanai. Auns tādā ziņā ir eksperimentālists, kuram patīk uz sava loga palodzes sastādīt dažādus brīnumus un vērot, kas no tā visa sanāks. Līdz ar to šajā gadījumā dāvana ir ne tikai paši stādi, bet arī aizraujošais process, ko tie jubilāram sniegs.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

salona apmeklējums dāvanu karte fromme

Ja tiek meklēta dāvanas ideja dāmai, tad labs variants varētu būt kāda skaistumkopšanas salona apmeklējums. Tas ir veids, kā Aunu iepriecināt ar ko patīkamu un garastāvokli uzlabojošu. Auniem patīk rūpēties par savu ārējo izskatu un tēlu, līdz ar ko skaistumkopšanas salons būs dāvana tieši laikā.

Saņemt svētkos atpūtu vienmēr ir patīkami, jo tā ir dāvana, kas izrāda rūpes. Skaistumkopšanas salons ir laba izvēle, jo tas piedāvā dažādas skaistumkopšanas iespējas. Īpaši tad, ja izvēle būs dāvanu karte skaistumkopšanas salonā. Jubilāre varēs doties uz to viņai ērtākajā laikā un sapucēties pēc pašas vēlmēm.

Noderīgs gadžets Auna hobijam

dāvana hobijam aunam

Pēc rakstura Auni ir spontāni un dzīvespriecīgi, viņi vienmēr ir kustībā un darbībā. Līdz ar to droši var pieņemt, ka arī tavam Aunam ir kāds hobijs un iemīļota ikdienas aizraušanās. Ja vēlies jubilāru patiesi iepriecināt un atbalstīt ar noderīgu dāvanu, kas praktisks viņa hobija īstenošanai un attīstīšanai varētu būt laba izvēle.

Svarīgi ir parūpēties par to, ka esi pilnībā pārliecināts par Auna tagadējo hobiju. Nereti viņu domas un darbības var mainīties ļoti īsā laika posmā. Tāpēc uzzini par viņu tagadējo aizraušanos un izvēlies kādu noderīgu gadžetu Auna hobijam. Piemēram, tā varētu būt gudrā ūdens pudele, kas palīdzēs ikdienā uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu, lai ir spēks nodoties savam hobijam.

Aizraujošs ceļojums

ceļojums dāvana aunam

Dzīvi mīlošajam Aunam patīk ķert īstus brīžus un nodoties piedzīvojumiem kopā ar ģimeni un draugiem. Varenākais piedzīvojums, ko varam iedomāties, ir kāds tuvāks vai tālāks ceļojums. Tā ir dāvana, kas Aunam ļaus izkāpt ārā no rutīnas un izbaudīt ko jaunu.

Pats labākais ir tas, ka pavisam vienkārši var ieplānot arī tuvāku ceļojumu, piemēram, izbraukājot mūsu pašu Latviju vai kaimiņzemes. Tas arī būs ļoti interesanti un uz ikdienas fona atsvaidzinoši. 

Mūsu bloga sadaļā Tūrisms noteikti varēsi atrast kādu interesantu ceļojuma maršrutu tepat pa Latviju. 

Ar rokām darinātas rotaslietas

Dāvanu idejas Aunam rotas

Vienmēr jauka dāvanas ideja ir rotaslietas. Ja tava jubilāre vai jubilārs ikdienā valkā rotaslietas, tad ir skaidrs, ka to nevar būt par daudz Tāpēc arī šajos svētkos vari pārsteigt viņu ar kādu skaistu rotu. Interesantākais šīs dāvanas izvēlē var būt tieši balstīšanās uz jubilāra horoskopa zīmi. Auniem patīk tādas rotaslietas, kas sēj viņus pārsteigt ar kādu īpašu odziņu.

Piemēram, ir zināms, ka Auniem patīk dārgas un kvalitatīvas lietas, taču rotaslietās tas bieži vien nozīmē klasiku. Aunam ar to būs par maz, jo nereti šīs zīmes pārstāvjiem ar klasiku ir par garlaicīgu. Viņiem piemērotāks būs kāds mazais pašmāju dizaina veikaliņš vai ražotājs, kas darina unikālas un oriģinālas rotas. 

Pikantu aromātu smaržas

Dāvanu idejas Aunam smaržas

Smaržas ir vēl viena dāvanas ideja, ko izvēlēties pēc horoskopa ir ļoti interesanti. Parasti jau smaržas ir ļoti individuāla izvēle, tāpēc tās ne vienmēr ir droši dāvināt. Taču, ja jau skatāmies dāvanu idejas pēc horoskopa, tad varētu būt interesanti paskatīties, kas tiek rakstīts par Auna smaržu gaumi.

Pašam Aunam šāds eksperiments arī varētu tīri labi patikt – viņš tomēr ir eksperimentālists. Tā kā Auns ir uguns zīme, tad arī smaržās tiek meklētas ugunij līdzīgas īpašības. Aunam piemērotākās smaržas būs nedaudz pikantas un modernas Pie aromātiem tas varētu iekļaut ingveru, sandalkoku, kanēli, mandarīnu, melnos piparus, citronaugļus un tabaku.

Brauciens ar krosa moci

brauciens ar krosa moci dāvana

Tā kā Auns ir mūžam enerģijas pilns un aktīvs, tad, meklējot viņam dāvanu idejas, nevar iztikt bez kāda aizraujoša piedzīvojuma. Tiem Auniem, kas izbauda ātrumu un jaudu, varētu noderēt dāvanā brauciens ar krosa moci. Tas ir varens piedzīvojums, kura laikā pamatīgi iztrakoties un labi pavadīt dienu.

Šādi izbraucieni tiek rīkoti speciālās motokrosa trasēs. Pirms brauciena instruktors pastāsta, kas ir jādara un kā ievērot drošību. Par to gan nav īpaši jāuztraucas, jo braucieni ar krosa močiem tiek piedāvāti arī pavisam maziem bērniem, tā kā piedzīvojums ir drošs. Enerģiskam Aunam gan tas būs ļoti aizraujošs veids, kā iztrakoties svaigā gaisā.

Interesantas meistarklases apmeklējums

Dāvanu idejas Aunam

Auns vienmēr ir jaunu nodarbju un hobiju meklējumos. Kā jau pastāstījām hobija sadaļā, Aunam tie mēdz mainīties tik ātri, ka reizēm ir grūti tam izsekot. Tāpēc varbūt arī tavs jubilārs šobrīd ir kādas jaunas nodarbes meklējumos. Ja tā tiešām ir vai arī ja tu vēlies viņu izaicināt ar ko jaunu, uzdāvini jubilāram kādu interesantu meistarklasi, ko apmeklēt.

Mūsdienu plašais piedāvājums ir patiesi daudzveidīgs. Meistarklases nu jau tiek piedāvātas ēdiena gatavošanā, dejošanā, dažādos mākslas veidos, rokdarbos, būvēšanā, sevis aizstāvībā un pat publiskajā runāšanā. Atliek tikai padomāt par to, kas Aunam šobrīd varētu būt visaktuālākais izvēlē.

Peintbola spēle

peintbols fromme dāvana aunam

Vēl viena aizraujoša aktivitāte, kas ir kā radīta tieši dzīveskārajam un spontānajam Aunam, ir peintbols. Tā ir forša nodarbe, kurā iesaistīties ar savu ģimeni vai labākajiem draugiem. Aunam, kam patīk spēlēt dažādas stratēģiskās spēles un pārbaudīt savu izveicību, šis būs īsteni piemērots gadījums

Peintbola alternatīvas var būt arī lāzertags un airsofts. Tās ir dažādas spēles variācijas, kurās tiek šauts ar krāsas baloniņiem, lāzeriem vai gaisu. Visbiežāk peintbola spēles norit ārā. Tā kā spēlei ir nepieciešamas komandas, tad šāda dāvana veicinās arī kopā būšanu un komandas darba spara īstenošanu.

Stilīgas šķiltavas

šķiltavas aunam etsy

Auniem var dāvināt arī dažādas saimnieciskas  lietas un aksesuārus. Tomēr ir jāpatur prātā iepriekš minētais, ka praktiskas lietas ne vienmēr būs pirmā izvēle Auna dāvanā. Katrai izvēlētajai mājlietai arī vajadzētu būt īpašai un ar kādu interesantu odziņu.

Piemēram, Aunam smēķētājam varētu uzdāvināt kādas dārgas un stilīgas šķiltavas no Etsy ražotajiem. Šis konkrētais piemērs ir šķiltavas, kas darinātas ar rokām. Tām ir koka apdare un ražotājs arī piedāvā iegravēt kādu īpašu vēstījumu saņēmējam. Šāda iespēja padara dāvanu ne tikai par ekskluzīvu, bet arī par personalizētu.

Aizraujošs pārgājiens purvā

pārgājiens purvā aunam dāvana

Aunam, kam patīk pavadīt savu brīvo laiku dabā, noteikti patiktu doties pārgājienā pa purvu. Tas ir īpašs piedāvājums, kas tiek rīkots sagaidot saullēktu vai saulrietu. Purva pārgājiens notiek nelielās cilvēku grupās, kur procesā ir iespējams vērot dabu, dzert siltu tēju un labi pavadīt savu brīvo dienas daļu.

Šī ir lieliska dāvana Aunam, jo tā apvieno dažādas viņam tik mīļas aktivitātes. Tā ir iespēja doties pārgājienā un ceļot, kā arī tas ir piedzīvojums dabā, kad var vērot apkārtnē notiekošās pārmaiņas. 

Ja esi vēl citu dāvanu ideju meklējumos pēc horoskopa, ieskaties rakstā Dāvanu idejas Auna zīmē dzimušajiem. Savukārt dāvanas ar Auna simbolismu atradīsi rakstā Unique gifts for Aries.

Vēl citas Aunam piemērotas dāvanas varētu būt arī mūsu pašu rakstā Oriģinālas dāvanas – dažādi piedzīvojumi un atpūtas iespējas svaigā gaisā. 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!

Komentēt