Dāvanas Jaunavām

no

Jaunavas svin dzimšanas dienas no 22. augusta līdz 22. septembrim.  Tā ir Zemes zīme, ko visbiežāk raksturo ar tās augsti attīstīto precizitātes sajūtu un ģimeniskumu. Domājot par to, kas ir labākās dāvanas Jaunavām, ir jāzina, ka viņas ir praktiķes.

Vispirms apskatīsim Jaunavu simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Jaunavas zīmes ziedi ir asteres un krizantēmas.

Jaunavu stihija ir Zeme, kas to dala ar Mežāzi un Vērsi. Zemes zīmes ir uzticamas, praktiskas un loģiskas.

Ar Jaunavas zīmi ir saistīti vairāki dārgakmeņi – safīrs (lojalitāte un uzticība), sardonikss (daiļrunība), dzeltenais ahāts (atmiņa) un peridots (jaunība un saikne ar dabu).

Krāsas, kas tiek saistītas ar Jaunavu dabu, ir bēša, zila un pelēka. 

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas Jaunavām, balstoties uz viņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Radošu kursu apmeklējums

Dāvanas Jaunavām kursi

Jaunavai patīk mācīties un apgūt jaunas prasmes, ja viņai tas šķiet interesanti. Līdz ar to aizraujoši kursi vai kāda interesanta meistarklase varētu būt laba dāvana Jaunavai svētkos. Lai to pienācīgi izvēlētos, ir jāpārzina Jaunavas intereses un hobiji.

Nekad nav par vēlu sākt mācīties un apgūt jaunas lietas. Ņem vērā Jaunavas vēlmes un izvēlies viņai piemērotāko dāvanu. Aizrautīgai Jaunavai varētu patikt tieši radoši kursi, kuru laikā kārtīgi izpausties. Īpaši tad, ja ir iespējams apvienot praktiskas vērtības ar radošu izmantojumu – piemēram, apgleznot izlietotas burciņas, piešķirot tām otru elpu.

Dāvanu karte Mājai un dārzam

dāvanu karte mājai un dārzam

Jaunavas ir praktiķes, kurām patīk kārtība mājoklī. Meklējot praktiskas un noderīgas dāvanas Jaunavām svētkos, dāvanu karte Mājai un dārzam ir laba izvēle. Tā sniegs Jaunavai plašu izvēles iespēju, līdz ar ko tiks izvēlēts patiešām tas, kas jubilāram visvairāk nepieciešams.

Tā kā Mājai un dārzam veikalu tīkls ir pieejams daudzviet Latvijā, tā ir laba dāvana ikvienam. Ja tavam jubilāram ir saimniecība vai mazdārziņš, tad šajā veikalā varēs atrast ko noderīgu. Vīrietim tā var būt jauna pļaujmašīna, bet sievietei interjera dekorācijas mājai vai pagalmam, piemēram.

Mājlietas ikdienas priekšmetu organizēšanai

Dāvanas Jaunavām kumode

Tā kā Jaunavas patiesi ir organizētas un kārtības, viņām patiktu saņemtu dāvanā kaut ko noderīgu mājoklim. Piemēram, organizēšanas iekārtas ir labs variants. Jebkas, kas palīdzēs jubilāram sistematizēt savu mājokli, tiks augstu novērtēts.

Tie var būt plauktiņi, garšvielu trauciņi, kumodes ar daudz atvilktnēm, burciņas vai trauciņi virtuves skapīšiem utt. Varianti ir daudzi un dažādi. Dāvanas alternatīva var būt, piemēram, uzlīmju veidotājs. Tad Jaunava pati varēs organizēt savas mājlietas – taisīt uzlīmes, ko likt uz garšvielu un citiem trauciņiem.

Ērts un pārdomāts ceļojums

ceļojums dāvana jaunavai

Ceļot nozīmē atklāt jaunas vietas un ieelpot pavisam citas pasaules kultūras. Ceļošana ir atpūtas veids, ko mums visiem vajadzētu piekopt daudz biežāk un ilgāk. Ja arī tavai Jaunavai patīk ceļot, tad kāds pārdomāts ceļojums būs laba dāvana Jaunavai svētkos.

Balstoties uz Jaunavu raksturu, var secināt, ka vislabāk viņām patiks tieši ērts un elegants ceļojums. Šī nav horoskopa zīme, kas izbaudīs nakšņošanu teltīs vai laivu braucienu. Tā vietā domā par komfortu, liekot to pirmajā vietā. Tad arī Jaunava būs ar mieru doties neaizmirstamā ceļojumā. 

Dāvanu karte stādu audzētavā

stādu audzētava

Lieliska alternatīva dāvanu kartei veikalā Mājai un dārzam ir kādas stādu audzētavas apmeklējums. Jaunavām patīk daba un ar to saistītie elementi, taču grieztie ziedi nebūt nav Jaunavu iecienītākie. Tie pavisam ātri nozied, kas Jaunavai nepatīk. Tāpēc ziedu vietā jubilāre daudz vairāk priecāsies par iespēju saņemt ilglaicīgus ziedus vai stādus.

Tikai pati Jaunava spēj vislabāk pārzināt savas mājas pagalmu un mazdārziņu, tāpēc labākā izvēle būs dāvanu karte stādu audzētāvā. Jubilāres ziņā būs izvēle pār stādiem, kokiem, sēklām un jebko citu, ko stādu audzētavas piedāvā iegādāties.

Dabīgo akmeņu rotaslietas

nela gems rotas dāvanā

Tā kā Jaunavas ir dabiskuma cienītājas, tad arī rotaslietu izvēlē viņas novērtēs kādu dabas pieskārienu. Rotaslietas ir skaista dāvana ikvienai sievietei, īpaši, ja tā ir dāvana mīļotajai sievietei svētkos. Tad tā būs īpaši romantiska dāvana, ko atcerēties katru reizi, kad rota tiks valkāta svētkos vai ikdienā.

Lieliska izvēle ir pašmāju zīmols Nela Gems, kas rada skaistas rotaslietas ar pērlēm un Swarovski kristāliem. Piedāvājumā ir gan greznākas, gan arī ikdienišķākas rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni, auskari un brošas.

Katrai sievietei izdosies atrast ko sev tīkamu pie Nela Gems zīmola. Izvēlēto dāvanu var iesaiņot skaistā dāvanu kastītē. Īpaši iesakām vērst uzmanību uz rotaslietu personalizācijas iespējām, ko novērtēs ikviena jubilāre.

Gadžeti ikdienas atvieglošanai

dāvana gadžets

Praktiskākas dāvanas meklējumos var droši izvēlēties arī kādu ikdienas gadžetu, ko Jaunavas varēs izmantot savā mājoklī. Viss, kas atvieglo ikdienas mājas darbus, būs laba dāvana Jaunavai dzimšanas dienā. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem ir svarīga tīrība, kārtība un precizitāte. Tomēr tas nenozīmē, ka vēlme darboties un kopt māju ir neizmērojama.

Tāpēc jebkurš ikdienu atvieglojošs priekšmets vai gadžets tiks augstu novērtēts. Tas var būt jaudīgs blenderis, robots putekļu sūcējs, tvaika gludeklis vai tosteris ar maināmām virsmām.  Izvēloties tehniku gan ir jāpārliecinās par izcilu kvalitāti, kas Jaunavai ir vissvarīgākā.

Kosmētikas līdzekļi ar citrusa aromātu

kosmētika dāvana

Jaunavas ir dabiskuma piekritējas, taču mūsdienās teju ikviens lieto kosmētiskos un skaistumkopšanas līdzekļus. Tie bieži vien tiek uzskatīti arī par labu dzimšanas dienas dāvanu – īpaši skaistumlietu komplekti, kas jau sagatavoti kā dāvanas. 

Izvēloties kādu no šādiem komplektiem, iesakām paturēt prātā dabiskuma aspektu. Izvēlies smaržas ar patīkamiem un dabiskiem aromātiem, piemēram, citrusiem. Ar tiem nevar nošaut greizi, jo tie ir patīkami, svaigi un atspirdzinoši.

Universāla dāvanu karte

fromme karte dāvana

Jaunava ir horoskopa zīme, kas neapvainosies, ja tai vienkārši pajautāsiet, ko uzdāvināt. Ikviena universāla dāvana, kas sniegs jubilāram plašas izvēles iespējas, būs trāpīts tieši mērķī. Līdz ar to universālā FromMe karte ir lieliska dāvana dzimšanas dienā.

FromMe kartes piedāvājumā ir dažādi veikali un pakalpojumi, no kuriem Jaunava pati varēs izvēlēties. Piemēram, ar šo dāvanu karti varēs baudīt SPA atpūtu, doties uz kādu restorānu, izvēlēties pirkumus stādu audzētavā vai pat kursus, ko apmeklēt.

Lai dāvanai piešķirtu personiskāku vērtību, FromMe serviss piedāvā dāvanu kartei klāt pievienot skaistu apsveikuma kartīti un gardu šokolādi no Skrīveru saldumiem.

Nauda aploksnē

nauda aploksnē dāvana jaunavai

Un, ja tomēr dāvanas izvēle vēl joprojām sagādā grūtības, tad visklasiskākā dāvanas izvēle ir nauda aploksnē. Tā kā Jaunava neapvainojas par neziņu dāvanas izvēlē, šis būs labs risinājums. Īpaši tad, ja dāvana nepieciešama pēdējā brīdī. Galu galā naudai mūsdienās joprojām ir daudz lielāka vērtība kā dāvanai, ar kuru sanāks nošaut greizi.

Iesakām gan arī naudu aploksnē kaut kā forši un svinīgi noformēt. Ir dažādi oriģināli naudas noformēšanas veidi. Vienkāršākajā gadījumā ir vērts piedomāt par greznas aploksnes izvēli, klāt piepirktiem ziediem un našķiem.

Ceram, ka tev patika mūsu idejas par to, kas ir piemērotas dāvanas Jaunavām.

Vēl citas noderīgas dāvanu idejas atradīsi rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunavai. Savukārt simboliskas dāvanu idejas, kas attiecas uz Jaunavas horoskopa zīmi, meklē rakstā Zodiac related birthday gifts for Virgos.

Lai izdodas apsveikt un pārsteigt jubilāru svētkos!

Komentēt