Dāvanas Star Wars faniem

no

Star Wars jeb Zvaigžņu kari ir pirmās iespaidīgās zinātniskās fantastikas filmu sērijas, kas ir pilnībā pārņēmušas pasauli. Kā pirms 20 un 30 gadiem, tās joprojām ir aktuālas arī mūsdienās. Kopš pirmās filmas iznākšanas 1977.gadā, zem Zvaigžņu karu vārda ir iznākuši vidažādākie produkti 25 miljardu dolāru apmērā.

Tā kā ar šo filmu ir tik daudz saistīti produkti – plakāti, apģērbi, dekori, spēles – starp plašo piedāvājumu noteikti iespējams atrast lielisku dāvanu. Katram Star Wars fanam noteikti patiktu saņemt vismaz vienu no zemāk uzskaitītajiem produktiem.

Ja meklē dāvanu Zvaigžņu karu fanam, tad šis raksts tev būs noderīgs. Esam apkopojuši 10 interesantas un oriģinālas dāvanas, kas patiks gan lieliem, gan maziem.

Par vietu, kur šīs dāvanas iegādāties, lasi raksta noslēgumā.

T-krekls ar stilīgu Zvaigžņu karu apdruku

Dāvanas Star Wars faniem krekls

Jebkurš no mums vēlas justies ērti savā apģērbā. Viens no ērtākajiem apģērba gabaliem, kas bez šaubām ir lielākajai daļai no mums, ir t-krekli. Tie ir universāli un ar tiem var gan justies brīvi mājās, gan arī doties ikdienas gaitās. Īpasi, ja krekls ir ar stilīgu apdruku.

Ar t-krekliem ir līdzīgi kā ar plakātiem. Bieži vien stilīgākie t-krekli ir apdrukāti ar iecienītākajiem filmu varoņiem, mūzikas grupām utt. T-krekls ar Star Wars apdruku varētu būt forša dāvanas ideja kārtīgam fanam. Šāds krekls varētu būt arī lielisks sarunas iesācējs un veids, kā iepazīties ar citiem faniem.

Zvaigžņu karu mūzikas kastīte

Dāvanas Star Wars faniem mūzikas kastīte

Tiem, kas patiesi novērtē mūziku un pārzina skaņas pasauli, noteikti viena no galvenajām Zvaigžņu Karu daļām ir to pavadošais meldiņš. Tad laba dāvanas ideja varētu būt mūzikas kastīte, kas atskaņo Star Wars pavadījumu.

Koka kastītes ar dažādām melodijām paliek ar vien populārākas. Tās neaizņem daudz vietas, tāpēc ērti iederas jebkurā mājoklī vai pat darba galdā. Īpaši tad, ja mūzikas kastīte ir skaisti apdrukāta vai iegravēta ar Star Wars varoņiem. Tad tā var kalpot kā divi vienā – gan skaists dekors, gan arī muzikāla izklaide.

Iespējams, stilīgākā termopudele galaktikā

Dāvanas Star Wars faniem pudele

Ja esi labas termopudeles meklējumos, tad īstenam Star Wars fanam šī būs īstā izvēle. Šī ir dāvana, kas ir noderīga un vienlaikus ļoti stilīga. Mēs pat nebaidāmies teikt, ka šīs ir vienas no stilīgākajām termopudelēm galaktikā. 

Visforšākā ir iespēja veikt izvēli – atlasīt savu mīļāko ūdens pudeli balstoties uz savu iecienītāko filmu varoni. Tas var būt Darth Vader, Luke Skywalker, Stormtrooper vai varbūt visu mīlētais R2-D2 vai C-3PO. Turklāt pudeles ir arī ļoti kvalitatīvas. Tās spēj saglabāt karsta dzēriena temperatūru līdz 12 stundām, bet aukstu līdz 25 stundām. 

Noderīgs un moderns telefona vāciņš

Dāvanas Star Wars faniem vāciņš

Apvienojot stilīgo ar funkcionālu, tiek radīti dažādi noderīgi ikdienas proukti, kā, piemēram, Star Wars apdruku telefonu vāciņi. Šim konkrētajam zīmolam izvēle ir visai plaša. Ir pieejami gan vienkāršāki vāciņi, gan arī īsti mākslas darbi. Ikviens, kas novērtē grafisko dizainu, būs priecīgs par šādu telefona vāciņu.

Īpaši mūsdienās, kad vāciņus iespējams mainīt kaut vai ik dienas. Tas kalpo par stilīgu aksesuāru, kas vienlaikus arī pasargā telefonu no saplīšanas. Šajā gadījumā vāciņi ir ultra plāni ar labu aizsargmehānismu. 

Spēle Perplexus StarWars Death Star

star wars spēle

Šī ir Star Wars spēle, kas veidota kā puzle vai labirints. Saukt to var divējādi. Galveais mērķis ir tikt līdz pašai augšai, taču pa ceļam ir jāveic dažādi pārbaudījumi. Šī ir kā puzle, kas jārisina pa maziem gabaliņiem. Veicot soļus, šai spēlei piemīt arī skaņu efekti.

Šī ir spēle, kas prasa daudz pacietības. Ir jāiet soli pa solim, šī noteikti būtu lieliska dāvana ikvienam Star Wars fanam. Tā ir kā izaicinājums un savā ziņā kā jau pašas Star Wars filmas – pilnas ar mistēriju un sarežģījumiem.

Citas līdzīgas prātu asinošas spēles var atrast sadaļā Prāta mežģi.

Zvaigžņu karu varoņu peles paliktnis

Dāvanas Star Wars faniem peles paliktnis

Tā kā mūsdienās pie datora tiek pavadīts visai liels laika posms, ir svarīgi šo laiku pavadīt godam. Tas nozīmē – ar labākajiem gadžetiem un aksesuāriem. Sargājot galda virsmas, peles paliktnis ir nepieciešamība. Taču jau atkal ir iespējams apvienot funkcionālo ar stilīgo, izvēloties peles paliktni ar Zvaigžņu Karu apdruku.

Interneta veikalos ir visdažādās variācijas, jo uz peles paliktņiem iespējams uzdrukāt teju jebkādu dizainu. Atliek vien izdomāt, kāds filmas varonis vai varbūt pat aina dāvanas saņēmējam varētu patikt vislabāk. Šis, attēlā redzamais, piemērs ir visai izdevies – ar visiem svarīgākajiem filmu varoņiem vienu viet.

Star Wars rokassprādzes no īpašiem akmeņiem

Dāvanas Star Wars faniem rokassprādze

Arī rotaslietas var būt saistītas ar Zvaigžņu kariem. Kā jau minējām raksta sākumā, šīs dāvanas ir piemērotas visiem. Lieliska dāvana taviem draugiem vai, iespējams, pat mīļotajai meitenei, varētu būt šāda aproce ar Darth Vader vai Stormtrooper varoņiem. Šīs rokassprādzes ir īpašas, jo to akmeņi tiek atrast zemes visaugstākajos un viszemākajos punktos – Everesta kalnā vai Nāves jūrā.

Kas šo dāvanu padara vēl īpašāku ir tas, ka no katra veiktā pirkuma šis uzņēmums ziedo naudu labdarībai. Tā kā šī ir lieliska dāvana, kas dara 3 labus darbus vienlaicīgi – sagādā labu dāvanu, atbalsta zīmolu un palīdz labdarībai.

Izgaismoti irbulīši neparastai maltītei

Dāvanas Star Wars faniem irbulīši

Dāvinot dāvanu, ir svarīgi jubilāru iepriecināt. Dāvana, kas noteikti liks pasmaidīt gan tās saņemšanas, gan izmantošanas brīdī ir šie izgaismotie zobenu irbulīši. Katra maltīte, kur tie tiks izmantoti, tagad būs prieka un maģijas pilna!

Šī ir laba dāvana ar ko pārsteigt savus ciemiņus. Atliek vien sarīkot gardu suši ballīti un pavērst to nākošajā līmenī – galaktikas stilīgāko suši maltīti. Irbulīši ir veidoti no ilgtspējīgās plastmasas, taču bez pievienota BPA.

R2D2 kafijas automāts

Dāvanas Star Wars faniem automāts

Kādam Star Wars fanam, kam garšo kafija, laba dāvanas ideja varētu būt šis R2D2 varoņa kafijas automāts. Tas ir oriģināls un pavisam noteikti unikāls virtuves gadžets, kas katru dienu padarīs par aizraujošu. Tas nav pārāk liels, tāpēc neaizņems daudz vietas. Skaidrs ir viens – šāds kafijas automātiņš noteikti izcelsies virtuvē un pārsteigs visus viesus.

Šis kafijas automāts ir izgatavots no karstumizturīga borosilikāta stikla, tas ir šķembu izturīgs, kā arī viegli kopjams. Tam ir nerūsējošā tērauda filtrs. Visiem, kas mīl Zvaigžņu Karus un kafiju, šī dāvana ir absolūti nepieciešama.

Tosteris Storm Trooper formā

Dāvanas Star Wars faniem tosteris

Un, tā kā virtuves gadžetu nekad nevar būt par daudz, mums ir vēl viens variants. Tiem, kuru brokastis nav iedomājamas bez labi uzgrauzdētas maizītes, laba dāvana būs tosteris. Un ne parasts tosteris, bet gan Storm Trooper galvas formas tosteris!

Šī ir unikāla dāvana, kas noteikti izcelsies starp visiem pārējiem virtuves piederumiem un gadžetiem. Ja vien dāvanas saņēmējam jau nav arī iepriekš minētais kafijas automāts. Tad šie abi gadžeti būs lieliska rīta brokastu kombinācija. Par vēl īpašāku šo tosteri padara uz maizītes iespiestais simbols. 

3D dekoratīvā lampa 

Dāvanas Star Wars faniem lampa

Stilīgas lampas ir lielisks mājokļa dekors – īpaši, ja tās izgaismo istabu dažādās krāsās. Šī lampa ir īpaši unikāla pateicoties tās izstarotajām krāsām un arī pieejamajām formām. Pēc jubilāra vēlmēm varēsi izvēlēties kādu no mīļākajiem Star Wars varoņiem.

Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Tas var būt foršs dekors, kas stāv uz skapīša un piesniedz istabai īpašu atmosfēru. Visas gaismas un to spilgtumu iespējams kontrolēt ar komplektā esošu pulti.

Visas šīs dāvanas iespējams iegādāties caur saitēm, kas ievietotas šajā rakstā Ultimate gifts for Star Wars fans.

Lai izdodas atrast labāko dāvanu un iepriecināt Zvaigžņu Karu fanu svētkos!

Komentēt