Dāvanas Star Wars faniem

no

Star Wars jeb Zvaigžņu kari ir pirmās iespaidīgās zinātniskās fantastikas filmu sērijas, kas ir pilnībā pārņēmušas pasauli. Kā pirms 20 un 30 gadiem, tās joprojām ir aktuālas arī mūsdienās. Kopš pirmās filmas iznākšanas 1977.gadā, zem Zvaigžņu karu vārda ir iznākuši vidažādākie produkti 25 miljardu dolāru apmērā.

Tā kā ar šo filmu ir tik daudz saistīti produkti – plakāti, apģērbi, dekori, spēles – starp plašo piedāvājumu noteikti iespējams atrast lielisku dāvanu. Katram Star Wars fanam noteikti patiktu saņemt vismaz vienu no zemāk uzskaitītajiem produktiem.

Ja meklē dāvanas Satr Wars faniem, tad šis raksts tev būs noderīgs. Esam apkopojuši interesantas un oriģinālas dāvanas, kas patiks gan lieliem, gan maziem.

T-krekls ar stilīgu Zvaigžņu karu apdruku

Dāvanas Star Wars faniem krekls

Jebkurš no mums vēlas justies ērti savā apģērbā. Viens no ērtākajiem apģērba gabaliem, kas bez šaubām ir lielākajai daļai no mums, ir t-krekli. Tie ir universāli un ar tiem var gan justies brīvi mājās, gan arī doties ikdienas gaitās. Īpasi, ja krekls ir ar stilīgu apdruku.

Ar t-krekliem ir līdzīgi kā ar plakātiem. Bieži vien stilīgākie t-krekli ir apdrukāti ar iecienītākajiem filmu varoņiem, mūzikas grupām utt. T-krekls ar Star Wars apdruku varētu būt forša dāvanas ideja kārtīgam fanam. Šāds krekls varētu būt arī lielisks sarunas iesācējs un veids, kā iepazīties ar citiem faniem.

Grāmatu plaukta dekors

Ja tavs jubilārs, kuram šobrīd meklē dāvanu, ir ne tikai liels Star Wars fans, bet arī kaislīgs lasītājs, tad šī dāvanas izvēle būs tieši laikā. Šis ir neliels grāmatu plauktiņš, uz kura grāmatas tiek turētas vienīgi Jodas maģijas dēļ. Ja pavisam nopietni, tad šajā stilīgajā plauktiņā darbojas ilūzijas princips, kas liek grāmatām no malas izskatīties lidojam gaisā.

Tiem, kas ikdienā lasa daudz, grāmatu plaukti noteikti jau pildās ar lielu grāmatu daudzumu. Viss, kas ir nepieciešams tādā gadījumā, ir grāmatu plaukts. Tomēr ir labi nedaudz pamainīt tā interjeru, starp grāmatām ieliekot šādus interesantus un oriģinālus grāmatu turētājus. Šis būs it īpaši aktuāli tad, ja tavam jubilāram jau ir arī kādas Zvaigžņu karu grāmatas.

Koka karotes ar Star Wars gravējumu

star wars karotes

Tiem, kas savu mīlestību pret Star Wars filmām vēlas izrādīt neuzkrītoši, bet tik pat stilīgi, varētu patikt šīs Star Wars koka karotes. Tās būs lieliska izvēle kādam draugam, kam tuvojas svētki. It īpaši tad, ja viņam vai viņai patīk savā brīvajā laikā gatavot dažādas maltītes. Tad nu kopš šī brīža ēst gatavošana būs maģijas un piedzīvojumu pilna.

Pie šī Etsy tirgotāja ir iespējams arī izvēlēties sava iecienītākā filmu tēla gravējumu. Sākot jau ar mazuli Jodu līdz pat ļaundarim Dārtam Veideram. Zem iegravētajiem attēliem ir arī pielāgoti uzraksti, kas kalpo kā joks par karotes maisīšanas funkciju. Kādam, kam patīk Zvaigžņu kari un kas saprot angļu valodu, šī būs forša dāvana.

Zvaigžņu karu mūzikas kastīte

Dāvanas Star Wars faniem mūzikas kastīte

Tiem, kas patiesi novērtē mūziku un pārzina skaņas pasauli, noteikti viena no galvenajām Zvaigžņu Karu daļām ir to pavadošais meldiņš. Tad laba dāvanas ideja varētu būt mūzikas kastīte, kas atskaņo Star Wars pavadījumu.

Koka kastītes ar dažādām melodijām paliek ar vien populārākas. Tās neaizņem daudz vietas, tāpēc ērti iederas jebkurā mājoklī vai pat darba galdā. Īpaši tad, ja mūzikas kastīte ir skaisti apdrukāta vai iegravēta ar Star Wars varoņiem. Tad tā var kalpot kā divi vienā – gan skaists dekors, gan arī muzikāla izklaide.

Iespējams, stilīgākā termopudele galaktikā

Dāvanas Star Wars faniem pudele

Ja esi labas termopudeles meklējumos, tad īstenam Star Wars fanam šī būs īstā izvēle. Šī ir dāvana, kas ir noderīga un vienlaikus ļoti stilīga. Mēs pat nebaidāmies teikt, ka šīs ir vienas no stilīgākajām termopudelēm galaktikā. 

Visforšākā ir iespēja veikt izvēli – atlasīt savu mīļāko ūdens pudeli balstoties uz savu iecienītāko filmu varoni. Tas var būt Darth Vader, Luke Skywalker, Stormtrooper vai varbūt visu mīlētais R2-D2 vai C-3PO. Turklāt pudeles ir arī ļoti kvalitatīvas. Tās spēj saglabāt karsta dzēriena temperatūru līdz 12 stundām, bet aukstu līdz 25 stundām. 

Zeķes ar kosmosa kuģu apdruku

zee socks zeķes space

Zeķes ir foršs veids, kā izcelt savu apģērba komplektu ar kādu košu detaļu vai savu iecienītāko varoņu dizainiem. Piemēram, uzņēmums Zee Socks rada visstilīgākās zeķes visā galaktikā, ko Star Wars varoņi noteikti novērtētu. Zeķes ar interesantu dizainu noteikti ir labs veids, kā izcelt arī savu personību. Uzreiz ir skaidrs, kādi ir tavi hobiji un iecienītākās brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Piemēram, šīs attēlā redzamās Space socks jeb kosmosa zeķes ir melnā krāsā, līdz ar to pietiekami neuzkrītošas un vienlīdz elegantas. Taču tās izceļ kosmosa kuģu jeb raķešu raksts, kas tev pašam ļaus sajusties kā vienam no Star Wars foršākajiem atbalstītājiem.

Star Wars lokāciju gleznas

star wars gleznas

Meklējot skaistas un neuzkrītošas dāvanas Star Wars faniem, kāds glezna, ko pielikt pie sienas, varētu būt laba izvēle. Savu cieņu un atbalstu pret iecienītajiem varoņiem, aktieriem un dziedātājiem jau no pusaudžu gadiem ir ierasts izrādīt ar plakātu pielikšanu pie sienas. Pieaugot, nu jau to var darīt elegantākā veidā – mākslu ierāmējot un novietojot kādā pamanāmā mājokļa vietā.

Piemēram, šīs attēlā redzamās gleznas ir veidotas pavisam neuzkrītošos un maigos toņos. Uz katras no tām ir norādīta kāda īpaša lokācija, ko zinās un uzreiz spēs atpazīt tikai īstens Star Wars cienītājs.

Noderīgs un moderns telefona vāciņš

telefona vāciņi star wars

Apvienojot stilīgo ar funkcionālu, tiek radīti dažādi noderīgi ikdienas proukti, kā, piemēram, Star Wars apdruku telefonu vāciņi. Šim konkrētajam zīmolam izvēle ir visai plaša. Ir pieejami gan vienkāršāki vāciņi, gan arī īsti mākslas darbi. Ikviens, kas novērtē grafisko dizainu, būs priecīgs par šādu telefona vāciņu.

Īpaši mūsdienās, kad vāciņus iespējams mainīt kaut vai ik dienas. Tas kalpo par stilīgu aksesuāru, kas vienlaikus arī pasargā telefonu no saplīšanas. Šajā gadījumā vāciņi ir ultra plāni ar labu aizsargmehānismu. 

Spēle Perplexus StarWars Death Star

star wars spēle

Šī ir Star Wars spēle, kas veidota kā puzle vai labirints. Saukt to var divējādi. Galveais mērķis ir tikt līdz pašai augšai, taču pa ceļam ir jāveic dažādi pārbaudījumi. Šī ir kā puzle, kas jārisina pa maziem gabaliņiem. Veicot soļus, šai spēlei piemīt arī skaņu efekti.

Šī ir spēle, kas prasa daudz pacietības. Ir jāiet soli pa solim, šī noteikti būtu lieliska dāvana ikvienam Star Wars fanam. Tā ir kā izaicinājums un savā ziņā kā jau pašas Star Wars filmas – pilnas ar mistēriju un sarežģījumiem.

Citas līdzīgas prātu asinošas spēles var atrast sadaļā Prāta mežģi.

Zvaigžņu karu varoņu peles paliktnis

Dāvanas Star Wars faniem peles paliktnis

Tā kā mūsdienās pie datora tiek pavadīts visai liels laika posms, ir svarīgi šo laiku pavadīt godam. Tas nozīmē – ar labākajiem gadžetiem un aksesuāriem. Sargājot galda virsmas, peles paliktnis ir nepieciešamība. Taču jau atkal ir iespējams apvienot funkcionālo ar stilīgo, izvēloties peles paliktni ar Zvaigžņu Karu apdruku.

Interneta veikalos ir visdažādās variācijas, jo uz peles paliktņiem iespējams uzdrukāt teju jebkādu dizainu. Atliek vien izdomāt, kāds filmas varonis vai varbūt pat aina dāvanas saņēmējam varētu patikt vislabāk. Šis, attēlā redzamais, piemērs ir visai izdevies – ar visiem svarīgākajiem filmu varoņiem vienu viet.

Star Wars rokassprādzes no īpašiem akmeņiem

Dāvanas Star Wars faniem rokassprādze

Arī rotaslietas var būt saistītas ar Zvaigžņu kariem. Kā jau minējām raksta sākumā, šīs dāvanas ir piemērotas visiem. Lieliska dāvana taviem draugiem vai, iespējams, pat mīļotajai meitenei, varētu būt šāda aproce ar Darth Vader vai Stormtrooper varoņiem. Šīs rokassprādzes ir īpašas, jo to akmeņi tiek atrast zemes visaugstākajos un viszemākajos punktos – Everesta kalnā vai Nāves jūrā.

Kas šo dāvanu padara vēl īpašāku ir tas, ka no katra veiktā pirkuma šis uzņēmums ziedo naudu labdarībai. Tā kā šī ir lieliska dāvana, kas dara 3 labus darbus vienlaicīgi – sagādā labu dāvanu, atbalsta zīmolu un palīdz labdarībai.

Izgaismoti irbulīši neparastai maltītei

Dāvanas Star Wars faniem irbulīši

Dāvinot dāvanu, ir svarīgi jubilāru iepriecināt. Dāvana, kas noteikti liks pasmaidīt gan tās saņemšanas, gan izmantošanas brīdī ir šie izgaismotie zobenu irbulīši. Katra maltīte, kur tie tiks izmantoti, tagad būs prieka un maģijas pilna!

Šī ir laba dāvana ar ko pārsteigt savus ciemiņus. Atliek vien sarīkot gardu suši ballīti un pavērst to nākošajā līmenī – galaktikas stilīgāko suši maltīti. Irbulīši ir veidoti no ilgtspējīgās plastmasas, taču bez pievienota BPA.

R2D2 kafijas automāts

Dāvanas Star Wars faniem automāts

Kādam Star Wars fanam, kam garšo kafija, laba dāvanas ideja varētu būt šis R2D2 varoņa kafijas automāts. Tas ir oriģināls un pavisam noteikti unikāls virtuves gadžets, kas katru dienu padarīs par aizraujošu. Tas nav pārāk liels, tāpēc neaizņems daudz vietas. Skaidrs ir viens – šāds kafijas automātiņš noteikti izcelsies virtuvē un pārsteigs visus viesus.

Šis kafijas automāts ir izgatavots no karstumizturīga borosilikāta stikla, tas ir šķembu izturīgs, kā arī viegli kopjams. Tam ir nerūsējošā tērauda filtrs. Visiem, kas mīl Zvaigžņu Karus un kafiju, šī dāvana ir absolūti nepieciešama.

Tosteris Storm Trooper formā

Dāvanas Star Wars faniem tosteris

Un, tā kā virtuves gadžetu nekad nevar būt par daudz, mums ir vēl viens variants. Tiem, kuru brokastis nav iedomājamas bez labi uzgrauzdētas maizītes, laba dāvana būs tosteris. Un ne parasts tosteris, bet gan Storm Trooper galvas formas tosteris!

Šī ir unikāla dāvana, kas noteikti izcelsies starp visiem pārējiem virtuves piederumiem un gadžetiem. Ja vien dāvanas saņēmējam jau nav arī iepriekš minētais kafijas automāts. Tad šie abi gadžeti būs lieliska rīta brokastu kombinācija. Par vēl īpašāku šo tosteri padara uz maizītes iespiestais simbols. 

3D dekoratīvā lampa 

Dāvanas Star Wars faniem lampa

Stilīgas lampas ir lielisks mājokļa dekors – īpaši, ja tās izgaismo istabu dažādās krāsās. Šī lampa ir īpaši unikāla pateicoties tās izstarotajām krāsām un arī pieejamajām formām. Pēc jubilāra vēlmēm varēsi izvēlēties kādu no mīļākajiem Star Wars varoņiem.

Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Tas var būt foršs dekors, kas stāv uz skapīša un piesniedz istabai īpašu atmosfēru. Visas gaismas un to spilgtumu iespējams kontrolēt ar komplektā esošu pulti.

Jedi gaisā lidojoša dekorācija

star wars lidojošā bumba

Meklējot foršas un oriģinālas dāvanas Star Wars faniem, atradām šo gaisā lidojošo Jedi bumbu Etsy platformā. Tur vienmēr ir iespējams atrast visinteresantākās dāvanas, kas nereti ir mazo tirgotāju pašu rokām radītas. Šī nav lēta dāvanas izvēle, tomēr īpašos svētkos lielam Star Wars fanam būs vislabākā izvēle.

Šī dekorācija darbojas uz magnēta pamat, līdz ar to tā rada ilūziju, ka patiesībā šī bumba lido gaisā. Tā būs fantastiska iespēja izrādīt šo triku visiem saviem draugiem un ciemiņiem, kas ieradīsies saņēmēja mājoklī. Šis ir īstens mākslas darbs, kā arī aizraujoša izklaide vienu viet.

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi rakstā Star Wars gifts for him.

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas Star Wars faniem un iepriecināt Zvaigžņu Karu fanu svētkos!

Komentēt