Ziemassvētku dāvanas vecākiem

no

Ziemassvētki ir laiks, kad pēc iespējais vairāk gribās būt kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Brīvo laiku tiecamies pavadīt siltās noskaņās vai nu apciemojot mīļos cilvēkus, pavadot vairāk laika ar draugiem un atbrīvojot pēcpusdienas, lai spētu sagādāt jaukas un rūpīgas dāvanas. Pirmām kārtām, droši vien, uzreiz iedomājamies par mūsu vecākiem un to, kas ir piemērotas Ziemassvētku dāvanas vecākiem.

Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir cieši saistīti ar Jaungada svinībām, kas savukārt daudziem asociējas ar apņemšanos dzīvot labāk, ēst veselīgāk, pavadīt laiku aktīvāk, mīlēt stiprāk un atbalstīt vairāk. Šis ir lieliski piemērots laiks uzdāvināt vecākiem ko relaksējošu, atpūtu sniedzošu vai ko jau sen kārotu un noderīgu. Izvēles ir tik daudz.

Tāpēc netērē laiku velti un sameklē brīnišķīgas Dāvanas vecākiem. Mūsu ideju apkopojumu atradīsi tieši šajā rakstā.

Iecienītāko žurnālu abonementi

zurnala abonements

Laiks, kad var sākt dāvināt noderīgas dāvanas nākošajam gadam, ir Ziemassvētki. Ja tavi vecāki ikdienā lasa kādus iecienītākos žurnālus, tad laba dāvanas ideja varētu būt uzdāvināt viņiem abiem pa sava iecienītākā žurnāla abonementam. Tādā veidā atvieglosi viņu ikdienu un arī tēriņus, jo visa gada garumā viņu žurnāli tiks piegādāti uz pastkastīti.

Galvenais ir noskaidrot, kādi žurnāli abiem šobrīd visvairāk ir topā. Tad noteikti izdosies vecākus iepriecināt ar vērtīgu un ļoti praktisku dāvanu šajos svētkos. Galu galā žurnāla abonements iedvesmos arī vairāk lasīt, neizlaižot nevienu numuru.

Termoss vai termokrūze ar ko sasildīties

termoss davana vecakiem

Ziemassvētki ir lielisks laiks, kad uzdāvināt vecākiem ko tādu, kas ziemā ļaus sasildīties un nenodoties aukstumam. Termoss ir viens no noderīgākajiem gadžetiem, kas labi kalpos ne tikai ziemā, bet arī vasarā. Ja taviem vecākiem patīk pavadīt laiku dabā, tad augstas kvalitātes termosi būs izcils sabiedrotais. Ar to varēs gan sasildīties aukstās ziemas dienās, gan arī patīkami veldzēt slāpes ar atspirdzinoši vēsu dzērienu karstā vasarā.

Laba alternatīva ir termokrūzes. Tās gan vajadzētu katram vecākam uzdāvināt atsevišķi. Ja abi ir lieli kafijas vai tējas cienītāji, tad ar termokrūzi šos siltos dzērienus varēs paņemt līdzi arī savās ikdienas gaitās. Dzēriens termokrūzē paliks karsts vairāku stundu garumā, kas ļaus nesteidzīgi to izbaudīt un arī paņemt līdzi garākā pastaigā vai izbraucienā.

Personalizēta foto kanva

Personalizeta foto kanva

Skaista dāvanas ideja, kas būs piemērota abiem vecākiem, ir personalizēta foto kanva. Mājokļa interjera iekārtošanai un pamainīšanai kanvas ir tieši laikā. Tas ir vienkāršs un arī cenas ziņā draudzīgs veids, kā piešķirt telpai krāsas un skaistas atmiņas. Ja taviem vecākiem patīk gremdēties atmiņās par skaistiem dzīves piedzīvojumiem, tad kanva ir viens veids, kā ļaut šīm atmiņām iedvesmot katru dienu.

Kanvu vari izveidot pats uzņēmuma CanvasWay mājaslapā. Viņu piedavājumā ir personalizēta kanva, kuru vari izveidot tu pats, ņemot savu vecāku attēlus pēc izvēles. Ir iespējams izveidot gan attēlā redzamām kanvām līdzīgus vaiantus ar vienu lielu attēlu vai arī izveidot kolāžas – kanvu no vairākiem attēliem. Mīļa un skaista dāvana vecākiem Ziemassvētkos!

Dāvanu karte instrumentiem tētim

instrumenti davana tetim

Dāvanu karte instrumentiem ir lieliska dāvana īstam mājas saimniekam, kam viss vienmēr tiek salabots paša rokām. Instrumentu kastē vienmēr nepieciešami papildinājumi – instrumenti zaudē savu sparu un praktiskumu, turklāt regulāri tiek uzlabotas instrumentu funkcijas to parocīgākai lietošanai.

Šī ir lieliska dāvana tētim Ziemassvētkos, jo viņš pats ar davanu karti spēs izvēlēties sev nepieciešamos darba rīkus un papildināt savu kolekciju.

Konditorejas piederumi

virtuves gadzeti vecakiem

Ja arī tava mamma ir no tām, kas labprāt ģimeni lutina ne vien ar gardām vakariņām, bet arī ar nepārspējamām kūciņām, kēksiem, cepumiem un bulciņām, tad mums ir lieliska dāvanas ideja. Tāpat kā tētim nekad nevar būt par daudz instrumentu, tāpat mammai nekad nebūs par daudz virtuves piederumu, īpaši konditorejas.

Gatavošanas atvieglošanai nemitīgi tiek ieviesti jauni produkti un piedāvājumi. Līdz ar to arī tavai mammai noteikti ir kārots kāds virtuves gadžets, kas palīdzētu pagatavot ēdienus. Jo vienkāršāks ir gatavošanas process, jo lielāks prieks rodas iepriecināt ģimeni ar gardiem ēdienu šedevriem.

ziemassvetku dāvanas

Īpaši tuvojoties Ziemassvētku sezonai, Konditorejas piederumi ir sezonai aktuāls pirkums. Tuvojas laiks, kad katrās mājās smaržos tikko ceptas piparkūkas un kūpoši šokolādes cepumi.

Īpaši noderīgas būs mīklas formiņas, jaunas cepšanas pannas, glazūras maisiņi, dažādi noderīgi galda piederumi un citas lietas pēc izvēles.

Tējas komplekts

tejas komplekts

Savukārt, ja tavi vecāki priekšroku sniedz tējai, tad Ziemassvētkos vari viņiem uzdāvināt īpaši atlasītu tēju komplektu. Tās var būt viņu iemīļotākās maisiņu tējas, beramās tējas vai varbūt pat kādas īpaši kaltētu ziedu un augu tējas. Vari iedvesmoties no tā, kas viņiem jau garšo un no tā, kas viņiem varētu garšot.

Lai šī dāvana būtu vēl īpašāka, parūpējies par skaistu iesaiņojumu. Ja tavie vecākiem mājās nav tējas organizators, tad tas varētu kalpot gan par dāvanas iesaiņojumu, gan arī ikdienā noderīgu aksesuāru. Attēlā redzams viens variants par to, kā izskatās organizēts tēju plauktiņš.

Fotosesija jaukām svētku atmiņām

fotosesija

Fotosesija ir burvīga dāvanas izvēle, jo vairs tik daudz nefotografējamies. Ikdienas noķertie kadri viedtālruņos nav pielīdzināmi īstai fotogrāfijai, jo tie mēdz nozust telefonu galerijās un, labākajā gadījumā, atmiņas kartēs un cietajos diskos.

Došanās uz fotosesiju ir īsts piedzīvojums – skaistas dekorācijas, pucēšanās un matu cirtošana, labs garastāvoklis un tas ir viss, kas nepieciešams. Tematiskās fotosesijas, kā, piemēram, Ziemassvētku, ir tās labākās atmiņu veidotājās.

Šī ir dāvana vecākiem, kurā iespējams piedalīties visai ģimenei. Varam garantēt, ka vecāki tieši visas ģimenes kopā būšanu novērtēs visvairāk. Un fotosesija parūpēsies par to, lai ir svētku atmiņas vēl ilgam laikam, ko paturēt albumā vai pat ierāmēt.

Ūdens filtra kanna labam dzeramajam ūdenim

dzerama udens filtru kanna

Vairums Latvijas pilsētās ūdens, kas tek no krāna, ir pietiekoši labs, lai to dzertu arī nevārītu un nefiltrētu. Taču katrā vietā ir citādāk. Ja tavi vecāki īsti neuzticās krāna ūdens kvalitātei un regulāri pērk dzeramo ūdeni, tad, iespējams, viņiem laiks uzdāvināt noderīgu ūdens filtra kannu.

Ar tās palīdzību vecāki varēs baudīt tīru un veselīgu ūdeni arī no krāna. Tādā veidā mazināsies ikdienas tēriņi un regulārā ūdens stiepšana no veikala uz mājokli. Laba ūdens filtru kanna kalpos ilgus gadus, tāpēc šī ir īsteni ilgtspējīga un vērtīga dāvana abiem.

Latviešu dizaina dāvanas

latviesu dizaina davanas

Mūsu pašmāju ražotāji darina skaistas un kvalitatīvas papīrlietas, mājlietas, apģērbus utt. Pirms meklēt dāvanas populāros lielveikalos, kas pārpildīti ar ārzemju precēm, iespējams, oriģinālāko dāvanu atradīsi kādā piemājas latviešu dizaina veikaliņā.

Ziemassvētkos ir labi atbalstīt vietējos ražotājus. Tādā veidā izdarīsi divus labus darbus vienlaicīgi – iepriecināsi savus vecākus ar ko skaistu, kā arī atbalstīsi mūsu pašmāju dizainerus.

Siltas čības abiem vecākiem

siltas čibas

Ziemassvētki ir laiks, kad mājoklī slēpjamies no aukstuma. Gribās būt siltumā un kopā ar savējiem. Tā kā arī pēc Ziemassvētkiem vēl priekšā ir daži ziemas mēneši, tad dāvana, kas burtiski sniegs siltumu, būs augsti novērtēta. Tāpēc pārsteidz savus vecākus ar jaunām un siltām čībām, ar ko staigāt pa māju.

Čību kvalitātei ir liela nozīme. Lai arī tā ir lieta, ko var nopirkt gandrīz katrā apģērbu veikalā, parūpējies par to, ka sagādātās čībiņas abiem kalpos gadiem ilgi.

Rotaslietas sievietes skaistuma izcelšanai

nela gems rotaslietas

Nela Gems ir pašmāju latviešu zīmols,kas jau vairākus gadus rada brīnišķīgas un mirdzošas rotaslietas, kas nepaliek nepamanītas. Šīs rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu.

Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Dāvanu karte rotaslietām ir lieliska dāvana mammai, jo viņa pati spēs izvēlēties sev visvairāk sirdī iekritušās rotaslietas.

davanas ar atru piegadi

Nela Gems mājaslapā iespējams ielūkoties rotaslietu variācijās un piedāvājumos. Tiek radītas skaistas un greznas rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni, brošas un auskari. Zīmols labprāt sadarbojas ar klientiem un veic individuālus pasūtījumus.

Dabīgo kristālu rotaslietas iespējams izvēlēties pēc savas gaumes un atlasīt sev vēlamā toņa nokrāsā. Nela Gems blogā uzskaitīti vairāki interesanti raksti par Swarovski kristālu veidiem un krāsām, kā arī šo maģisko akmeņu nozīme pēc krāsu iedalījuma.

Iespēja izvēlēties sev dāvanu pašam interneta veikalā

davanas vecakiem

Internetā iepirkties ir ērti un arī ļoti ātri – tev nav jāizkustas no vietas un jau dažu dienu laikā tavs pasūtījums klauvēs pie durvīm. Dāvanu karte interneta veikalā ir universāla dāvana tiem, kas labprāt paši sev izvēlas kāroto.

Piemēram, 707.lv interneta veikalā vecāki varēs sev izvēlēties visdažādākās preces automašīnai, mājai un dārzam, skaistumam un veselībai un vēl, un vēl. Līdz ar to arī 707.lv dāvanu karte no servisa FromMe.lv būs praktiska dāvana svētkos.

Dāvanu karšu platforma FromMe.lv piedāvā iegādāties dāvanu kartes pavisam dažādos veikalos visā Latvijā. To starpā ir ne tikai 707.lv, bet arī Kolonna, Sportland, Optika Metropole un daudzi citi veikali hobijam un ikdienai.

Baseina apmeklējums

baseina apmeklejums

Baseina abonements ir lieliska dāvana vecākiem, kas vēlas ievērot aktīvāku dzīvesveidu. Kopīga došanās uz baseinu pāris reizes nedēļā būs kā īsts piedzīvojums un iemesls izkustēties. Olimpiskais centrs ir plašs un baseins ir labi apgaismots milzu loga dēļ. Skatam paveras modernās Skanstes ēkas un liek sajust brīnišķīgo baseina lokāciju.

Tik pat lieliska dāvana varētu būt kopīga pastaiga vai treniņš – jogas meistarklase utt. Īpaši, ja izmēģināsi to kopā ar vecākiem. Ieguvumi būs dažādi – gan laba pašsajūta, gan arī kopīgi pavadīts laiks ar savējiem.

Pašdarinātas dāvanas

pastaisita davana

Jebkura pašdarināta dāvana vecākiem būs vismīļākā dāvana. Tā tiks darināta no sirds un dāvanai tiks veltītas rūpes un tavs brīvais laiks. Izvēlies ko tādu, kas viņiem būs noderīgs ikdienā vai arī priecēs acis, atgādinot par jaukiem brīžiem kopā visai ģimenei.

Turklāt dāvanu idejas šajā sadaļā var būt ļoti dažādas. Vari mammai uzadīt siltu šalli, tētim uzadīt foršus cimdus. Uzzīmēt, uzgleznot kādu skaistu ainavu vai portretu. Griezt, līmēt, darināt – iespēju ir tik daudz!

Kvalitatīvs kafijas automāts gardai kafijai

kafijas automats

Meklējot piemērotas Ziemassvētku dāvanas vecākiem, domā par to, kas viņiem ikdienā būs nepieciešams. Ziemassvētki ir labs laiks, lai palutinātu vecākus ar ko īpašu un varbūt pat ekskluzīvu. It īpaši tad, ja nopirksi vienu dāvanu, ko varēs izmantot abi divi. Piemēram, ja taviem vecākiem ļoti garšo kafija, tad lieliska dāvana būs kvalitatīvs kafijas automāts.

Labu un augstas kvalitātes kafiju iespējams baudīt arī mājas apstākļos, ja izvēlēsies piemērotāko kafijas automātu. Par to, kādu izvēlēties, lasi mūsu ceļveža rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Ceļojums uz skaistu vietu

celojums davana

Arī vecākiem reizēm vērts atgādināt, cik svarīga ir ceļošana – ]jauni iespaidi, gastronomiski pārsteigumi un elpu aizraujoši dabas skati. Turklāt ceļojumam nav jābūt ļoti tālam un uz eksotisku vietu, tā var būt aizraujoša un izzinoša ekskursija uz kādu Latvijas pilsētu vai tuvējo kaimiņzemi. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte būs īsts palīgs gan ceļojuma noteikšanai, gan saplānošanai un organizācijai.

Ja vecāki ir īsti piedzīvojumu meklētāji un dzīves baudītāji, tad, iespējams, viņiem noderēs kādas preces tūrismam. Līdzi ņemamie saliekamie krēsli, teltis, guļammaisi, saulesbrilles aizsardzībai pret karsto sauli, gāzes baloni vēlmei kāda ezera malā pagatavot maltīti vai, piemēram, nūjošanas piederumi aktīvākai ikdienai.

Visas šīs preces ir noderīgas un interesantas dāvanu idejas tiem vecākiem, kam patīk pavadīt laiku dabā.

Ceļojot, īpaši svarīgi atcerēties padzerties, kam par atgādinājumu noderētu jauna ūdens pudele. Tā varētu būt forša dāvana abiem – mammai un tētim. Īpaši tad, ja pudeles būtu saskaņotas. Idejas var smelties rakstā Ūdens pudele vai termokrūze.

Relaksējošas masāžas abiem

masāža dāvana vecākiem

Atpūta ir dāvana, kas vienmēr tiek pieņemta ar prieku un pateicību. Relaksējošas masāžas ir labs veids, kā atpūsties, turklāt to var darīt arī kopā. Vari atrast kādu pāru masāžas piedāvājumu, ko vecāki varēs apmeklēt divatā. Uzreiz pēc masāžas sajūtas ir pašas labākās – miers, atslābums un labs noskaņojums.

Laba alternatīva ir ārstnieciskās masāžas, kas paredzētas kādai saspringtai vai sāpoai ķermeņa daļai. Visbiežāk mūsdienās sastopamā kaite ir muguras vai plecu zonas sāpes. Ārstnieciskās masāžas ir speciāli paredzētas sāpošo ķermeņa daļu ārstēšanai un sāpju mazināšanai. Tādas masāžas apmeklējums var būt pat vērtīgāks kā vienkārši relaksējoša masāža.

Silti un pūkaini halāti

halāti vecākiem ziemassvētkos

Vēl labas Ziemassvētku dāvanas vecākiem, kas būs siltas un mīkstas, ir halāti. Ziemā ir īpaši patīkami pa mājām valkāt halātus. Tie labi noder gan tad, kad paliek vēsi, gan arī no rītiem, kad uzreiz negribās ģērbties, bet uzvilkt kaut ko mīkstu un pūkainu.

Tas ir veids, kā uzdāvināt vecākiem siltu un patīkamu pledu, ko var arī valkāt pa māju. Izvēlies siltus halātus, kas patiktu abiem vecākiem. Lai tie atšķirtos, izvēlies dažādās krāsās. Šī ir noderīga un noteikti arī patīkama dāvana, ko saņemt.

Vīna degustācija

vina degustacija

Vēl viena forša dāvana vecākiem svētkos ir vīna degustācija. Vislabāk ir dāvināt dāvanas, ko vecāki varēs baudīt abi kopā, divatā. Līdz ar to brauciens uz kādu tuvāko vīna darītavu varētu būt labs pārsteigums. Protams, nepieciešams arī parūpēties par to, lai vecāki droši tiktu mājās.

Pie vīna degustācijas parasti piedāvājumā tiek iekļautas arī dažādas uzkodas, tāpēc tas būs īstens gardēžu pasāciens. Vīna cienītājiem šis ir īsts sapnis!

Cerams, ka ir izdevies atrast piemērotas Ziemassvētku dāvanas vecākiem.

Ieskaties FromMe dāvanu katalogā un atrodi vēl citas Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos.

Esam sagatavojuši arī dažādus Ziemassvētku rakstus, kur atradīsi vēl citas dāvanu idejas. Ieskaties rakstā Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas un Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas, ja meklē apsveikumu idejas kolēģiem un darbiniekiem.

Siltus un gaišus svētkus!

Komentēt