Ziemassvētku dāvanas vecākiem

no

Ziemassvētki ir laiks, kad pēc iespējais vairāk gribās būt kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Brīvo laiku tiecamies pavadīt siltās noskaņās vai nu apciemojot mīļos cilvēkus, pavadot vairāk laika ar draugiem un atbrīvojot pēcpusdienas, lai spētu sagādāt jaukas un rūpīgas dāvanas. Pirmām kārtām, droši vien, uzreiz iedomājamies par mūsu vecākiem.

Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir cieši saistīti ar Jaungada svinībām, kas savukārt daudziem asociējas ar apņemšanos dzīvot labāk, ēst veselīgāk, pavadīt laiku aktīvāk, mīlēt stiprāk un atbalstīt vairāk. Tāpēc šis ir lieliski piemērots laiks uzdāvināt vecākiem ko relaksējošu, atpūtu sniedzošu vai ko jau sen kārotu un noderīgu. Izvēles ir tik daudz. Tāpēc netērē laiku velti un sameklē brīnišķīgas Dāvanas vecākiem.

Fotosesija jaukām svētku atmiņām

fotosesija

Fotosesija ir burvīga dāvanas izvēle, jo vairs tik daudz nefotografējamies. Ikdienas noķertie kadri viedtālruņos nav pielīdzināmi īstai fotogrāfijai, jo tie mēdz nozust telefonu galerijās un, labākajā gadījumā, atmiņas kartēs un cietajos diskos. Došanās uz fotosesiju ir īsts piedzīvojums – skaistas dekorācijas, pucēšanās un matu cirtošana, labs garastāvoklis un tas ir viss, kas nepieciešams. Tematiskās fotosesijas, kā, piemēram, Ziemassvētku, ir tās labākās atmiņu veidotājās.

Šī ir dāvana vecākiem, kurā iespējams piedalīties visai ģimenei. Varam garantēt, ka vecāki tieši visas ģimenes kopā būšanu novērtēs visvairāk. Un fotosesija parūpēsies par to, lai ir svētku atmiņas vēl ilgam laikam, ko paturēt albumā vai pat ierāmēt.

Ceļojums uz skaistu vietu

ceļojums dāvana

Arī vecākiem reizēm vērts atgādināt, cik svarīga ir ceļošana – ]jauni iespaidi, gastronomiski pārsteigumi un elpu aizraujoši dabas skati. Turklāt ceļojumam nav jābūt ļoti tālam un uz eksotisku vietu, tā var būt aizraujoša un izzinoša ekskursija uz kādu Latvijas pilsētu vai tuvējo kaimiņzemi. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte būs īsts palīgs gan ceļojuma noteikšanai, gan saplānošanai un organizācijai.

Ja vecāki ir īsti piedzīvojumu meklētāji un dzīves baudītāji, tad, iespējams, viņiem noderēs kādas Preces tūrismam. Līdzi ņemamie saliekamie krēsli, teltis, guļammaisi, saulesbrilles aizsardzībai pret karsto sauli, gāzes baloni vēlmei kāda ezera malā pagatavot maltīti vai, piemēram, nūjošanas piederumi aktīvākai ikdienai. Visas šīs preces ir noderīgas un interesantas dāvanu idejas tiem vecākiem, kam patīk pavadīt laiku dabā.

Ceļojot, īpaši svarīgi atcerēties padzerties, kam par atgādinājumu noderētu jauna ūdens pudele. Tā varētu būt forša dāvana abiem – mammai un tētim. Īpaši tad, ja pudeles būtu saskaņotas. Idejas var smelties rakstā Ūdens pudele vai termokrūze.

Dāvanu karte instrumentiem

instrumenti

Dāvanu karte instrumentiem ir lieliska dāvana īstam mājas saimniekam, kam viss vienmēr tiek salabots paša rokām. Instrumentu kastē vienmēr nepieciešami papildinājumi – instrumenti zaudē savu sparu un praktiskumu, turklāt regulāri tiek uzlabotas instrumentu funkcijas to parocīgākai lietošanai.

Šī ir lieliska dāvana tētim Ziemassvētkos, jo viņš pats ar davanu karti spēs izvēlēties sev nepieciešamos darba rīkus un papildināt savu kolekciju.

Konditorejas piederumi

virtuves gadžeti

Ja arī tava mamma ir no tām, kas labprāt ģimeni lutina ne vien ar gardām vakariņām, bet arī ar nepārspējamām kūciņām, kēksiem, cepumiem un bulciņām, tad mums ir lieliska dāvanas ideja. Tāpat kā tētim nekad nevar būt par daudz instrumentu, tāpat mammai nekad nebūs par daudz virtuves piederumu, īpaši konditorejas. Gatavošanas atvieglošanai nemitīgi tiek ieviesti jauni produkti un piedāvājumi.

Īpaši tuvojoties Ziemassvētku sezonai, Konditorejas piederumi ir sezonai aktuāls pirkums. Tuvojas laiks, kad katrās mājās smaržos tikko ceptas piparkūkas un kūpoši šokolādes cepumi. Īpaši noderīgas būs mīklas formiņas, jaunas cepšanas pannas, glazūras maisiņi, dažādi noderīgi galda piederumi un citas lietas pēc izvēles.

Latviešu dizaina dāvanas

latviešu dizaina dāvanas

Mūsu pašmāju ražotāji darina skaistas un kvalitatīvas papīrlietas, mājlietas, apģērbus utt. Pirms meklēt dāvanas populāros lielveikalos, kas pārpildīti ar ārzemju precēm, iespējams, oriģinālāko dāvanu atradīsi kādā piemājas latviešu dizaina veikaliņā.

Baseina apmeklējums

baseina apmeklējums

Ziemā vēlme peldēties tikai palielinās, jo mums latviešiem nav tik daudz laika, lai pilnvērtīgi izpeldētos pa vasaras sezonu. Turklāt baseina apmeklēšana ir veselīga aktivitāte, kuras ievērošana vien pāris reizes nedēļā ievērojami stiprina muskuļus un uzlabo veselību, kā arī vispārējo labsajūtu. Elektrum Olimpiskais centrs piedāvā apmeklēt 50m garu lielo baseinu, kurā iespējams gan trenēties, gan nesteidzīgi peldēt savā tempā.

Baseina abonements ir lieliska dāvana vecākiem, kas vēlas ievērot aktīvāku dzīvesveidu. Kopīga došanās uz baseinu pāris reizes nedēļā būs kā īsts piedzīvojums un iemesls izkustēties. Olimpiskais centrs ir plašs un baseins ir labi apgaismots milzu loga dēļ. Skatam paveras modernās Skanstes ēkas un liek sajust brīnišķīgo baseina lokāciju.

Tik pat lieliska dāvana varētu būt kopīga pastaiga vai treniņš – jogas meistarklase utt. Īpaši, ja izmēģināsi to kopā ar vecākiem. Plusi būs gan laba pašsajūta, gan arī kopīgi pavadīts laiks.

Rotaslietas sievietes skaistuma izcelšanai

nela gems rotaslietas

Nela Gems ir pašmāju latviešu zīmols,kas jau vairākus gadus rada brīnišķīgas un mirdzošas rotaslietas, kas nepaliek nepamanītas. Šīs rotaslietas ir iekarojušas tūkstošiem atbalstītāju sirdis ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ. Nela Gems rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu.

Lai arī šī zīmola rotaslietas iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tās tomēr ir zināmas kā mirdzošas un iespaidīgas rotas. Tās noteikti izstaro pārliecību un to valkātajai liek justies par sevi pārliecinātai. Dāvanu karte rotaslietām ir lieliska dāvana mammai, jo viņa pati spēs izvēlēties sev visvairāk sirdī iekritušās rotaslietas.

Nela Gems mājaslapā iespējams ielūkoties rotaslietu variācijās un piedāvājumos. Tiek radītas skaistas un greznas rokassprādzes, kaklarotas, gredzeni, brošas un auskari. Zīmols labprāt sadarbojas ar klientiem un veic individuālus pasūtījumus. Dabīgo kristālu rotaslietas iespējams izvēlēties pēc savas gaumes un atlasīt sev vēlamā toņa nokrāsā. Nela Gems blogā uzskaitīti vairāki interesanti raksti par Swarovski kristālu veidiem un krāsām, kā arī šo maģisko akmeņu nozīme pēc krāsu iedalījuma.

Iespēja izvēlēties sev dāvanu pašam interneta veikalā

dāvanas vecākiem

Internetā iepirkties ir ērti un arī ļoti ātri – tev nav jāizkustas no vietas un jau dažu dienu laikā tavs pasūtījums klauvēs pie durvīm. Par papildu samaksu, protams, šo procesu iespējams arī paātrināt. Dāvanu karte interneta veikalā ir universāla dāvana tiem, kas labprāt paši sev izvēlas kāroto. Šajā interneta veikalā vecāki varēs sev izvēlēties visdažādākās preces automašīnai, mājai un dārzam, skaistumam un veselībai un vēl, un vēl.

Tāpat šis veikals piedāvā iegādāties jaunu televizoru. Bieži vien vecāki nespēj atteikties no vecajām vērtībām un tiek pieķerti ar domu – ja vēl strādā, tad jaunu nevajag. Pārliecini viņus par pretējo un parādi, ka Jauns televizors spēj pavisam pārvērst televīzijas skatīšanos uz gandrīz reālu notikumu. 707.lv interneta veikals piedāvā augstas izšķirtspējas kvalitatīvus TV no pasaulē zināmākajiem zīmoliem kā Samsung, LG, Sony u.c.

Pašdarinātas dāvanas

paštaisīta dāvana

Jebkura pašdarināta dāvana vecākiem būs vismīļākā dāvana. Tā tiks darināta no sirds un dāvanai tiks veltītas rūpes, brīvais laiks. Turklāt dāvanu idejas šajā sadaļā var būt ļoti dažādas. Vari mammai uzadīt siltu šalli, tētim uzadīt foršus cimdus. Uzzīmēt, uzgleznot kādu skaistu ainavu vai portretu. Griezt, līmēt, darināt – iespēju ir tik daudz!

Cerams, ka ir izdevies atrast piemērotu Ziemassvētku dāvanu vecākiem. Ieskaties FromMe dāvanu katalogā un atrodi vēl citas Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos.

Komentēt