Ūdens ietekme uz sievietes skaistumu

no

Ūdenim ir milzīga nozīme kermeņa funkcionēšanā un labsajūtā. Noteikti esi dzirdējusi par terminu dabīgais mirdzums. To pielietojam, raksturojot dzīvespriecīgu un veselīga izskata cilvēku. Galu galā fakts, ka cilvēks spēj izskatīties un arī justies daudz labāk pietiekama ūdens apjoma uzņemšanas dēļ, ir zinātniski pierādīts.

Kad mēs uzņemam ūdeni, ķermeņa šūnas ir pateicīgas. Āda, mati, nagi un pārējās ķermeņa daļas kļūst spēcīgākas un izturīgākas. Un uzlabojoties mūsu iekšējai veselībai, uzlabojas arī ārējais izskats. 

Šajā rakstā uzzināsi vairāk par to, kā ūdens palīdz ietekmēt sievietes skaistumu. 

Ūdens ietekme uz ādu

ūdens sievietes skaistumam

Āda ir vislielākais ķermeņa orgāns un tas ir pēdējais no visiem, kas uzņem ūdeni. Līdz ar to ar ūdens uzņemšanas palīdzību mitrināt ādu ir visgrūtāk. Šis rādītājs vienīgi uzsver to, cik svarīgi dienas laikā ir izdzert pietiekamu ūdens daudzumu. 

Ūdens palīdz cīnīties pret ādas novecošanu

Bez ūdens āda sāk sarauties un kļūst sausa. Ilgstoši periodi bez pietiekamā daudzumā uzņemta ūdens sāks bojāt ādas vispārējo kvalitāti. Ādas saskare ar sausu gaisu būs vēl sliktāka, jo āda reaģēs īpaši jutīgi. Lai arī ūdens nepalīdz atbrīvoties no dabīgām krunkām, regulāra padzeršanās spēj palīdzēt salabāt ādu jaunāku un veselīgāku ilgāku laika posmu.

Āda kļūst elastīgāka

Lai paildzinātu ādas dzīvīgumu un samazinātu ādas izstiepšanās rezultātā radušās strijas, dzer vairāk ūdeni. Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, noskaidrots, ka ūdens tiešā veidā palīdz ādai kļūt elastīgākai. Tādā veidā ādas stiepšanās rezultātā (kas var notikt svara zaudēšanas vai pieņemšanās gadījumā) āda audi netiks neatgriezeniski bojāti. Citiem vārdiem sakot – ūdens dzeršana ir tas pats, kas muskuļu stiepšana, tikai ādai.

Rodas dabīgais mirdzums

Tā kā āda sastāv no ūdens aptuveni 64% apjomā, bez ūdens tā kļūst pelēcīga un bāla. Tas var radīt drūmu un pat niezošu ādu. Tieši tāpēc ādas mitrinātāji un krēmi palīdz padarīt ādu gludāku un maigāku, sniedzot paliekošu mirdzumu. Taču, ja ikdienā dzersi pietiekami daudz ūdeni, par dabīgo mirzumu nevajadzēs satraukties. Āda kļūs dabīgi mirdzoša, ļaujot izskatīties veselīgai un enerģijas pilnai.

Ūdens ietekme uz nagiem

ūdens sievietes skaistumam

Ūdens spēlē lielu lomu nagu veselības un kvalitātes uzturēšanā. Tā kā pirksti dienas laikā pastāvīgi nonāk saskarsmē ar stingriem un ciešiem materiāliem, ir svarīgi parūpēties par to, lai nagi būtu spēcīgi. Turklāt, kurai gan nepatīk kopt savus nagus un doties pie manikīra sapucēties?

Bez ūdens nagi var sākt slāņoties

Ūdens palīdz mitrināt nagus, kas laika gaitā tos darīs spēcīgākus. Bez atbilstoša ūdens daudzuma, nagi var sākt slāņoties. Parasti nagi sastāv no ūdens 18% apmērā. Ja šis daudzums nokrītas zem 16%, nagi slāņojas, kas liecina par neveselīgu ūdens dzeršanas paradumu. 

Ūdens pasargā nagus no lūšanas

Tā paša iemesla dēļ, kas jau minēs iepriekš, nepietiekams ūdens daudzums var novest pie nagu lūšanas. Šis ir īpaši aktuāli tām sievietēm, kas regulāri pakļauj nagus skarbākiem apstākļiem – bieži mazgājot traukus, veicot uzkopšanas darbus utt. Tas var padarīt nagus sausus un ietekmēt to lūšanu. Lai to novērstu, atceries regulāri padzerties un lepojies ar stingriem un kvalitatīviem nagiem!

Ūdens ietekme uz acīm

ūdens sievietes skaistumam

Pietiekams ūdens daudzums palīdz acīm mirdzēt un būt spožākām. Papildus daudziem citiem veselības uzlabojumiem, ūdens spēlē lielu lomu arī acu labsajūtā. Tas mitrina acis, ļaujot tām izskatīties mirdzošām, kā arī justies komfortabli un izvairīties no sausuma.

Palīdz cīnīties ar sausām acīm

Nekas nesabojā ārējo izskatu tā, kā sarkanas un sausas acis. Ja viss, kas jāizdara, ir regulāri jāizdzer glāze ūdens, tad tas ir visai vienkāršs risinājums šai problēmai. Ikdienā jāatceras parūpēties par savu veselību un jāiemācās darbu laikā taisīt pauzītes. Tad nebūs jāvalkā saulesbrilles arī iekštelpās, kā arī izdosies izvairīties no nepatīkamas un gruzdošas sajūtas acīs. 

Ūdens samazinās acu maisiņu veidošanos

Vēl viena zīme tam, ka ķermenis neiegūst pietiekamu ūdens daudzumu, ir maisiņi zem acīm. Bieži vien tieši pēc tā vērtējam, ka cilvēks ir noguris vai neizgulējies. Patiesībā – esam dehidrējušies. Maisiņi zem acīm ievērojami var sabojāt dienu, liekot izskatīties nogurušam un pat vecākam. Tāpēc risini šo problēmu ar pavisam vienkāršu atbildi – ūdeni!

Ilgtspējīga ūdens pudele kā atgādinājums padzerties

ūdens pudele skaistumam

Ja ikdienā mēdz aizmirst par regulāru ūdens padzeršanos, tad ilgtspējīga un ērta ūdens pudele var kalpot par labu atgādinātāju. Tā vienmēr būs līdzi ikdienas gaitās – skolā, darbā un arī mājās. Ja izvēlēsies skaistu un ērtu ūdens pudeli, kas pašai patiks, radīsies arī lielāka motivācija to biežāk izmantot. 

Lai atrastu sev piemērotu ūdens pudeli, ieskaties mūsu rakstā TOP ūdens pudeles.

Ūdens pudele ir arī lieliska dāvana kādai dzimšanas dienas jubilārei – mammai, māsai, draudzenei, sievai vai mīļotajai sievietei. Par to vairāk vari izlasīt rakstā Ilgtspējīga ūdens pudele

Komentēt