Top ūdens pudeles

no

Ūdens ir svarīgs cilvēka dzīves elements, jo bez tā mēs neviens nevarētu dzīvot. Svarīgi dienas laikā izdzert pietiekamu ūdens daudzumu, lai stiprinātu savu imunitāti un vispārējo pašsajūtu. Ja pie rokas ir īstā ūdens pudele, tad tas nav nemaz tik grūti. Tirgū ir pieejami daudzi ūdens pudeļu zīmoli, tāpēc katrs var atrast savai pārliecībai un dzīvesveidam atbilstošu ūdens pudeli.

Šajā rakstā apkopojām top ūdens pudeļu zīmolus, kas palīdzēs atrast piemērotu pudeli gan sportam un fitnesam, gan ceļojumiem un pārgājieniem, gan arī birojam un mājai.

Rakstu angļu valodā meklē saitē TOP water bottles today.

Hydroflask ūdens pudele– sabiedrotais jebkuram piedzīvojumam

hydroflask ūdens pudeles

Zīmols dibināts 2009.gadā ASV, Oregonā. Hydro Flask zīmols ir kļuvis par vienu no populārākajiem ūdens pudeļu zīmoliem visā pasaulē. Produkcija ir izaugusi no ilgtspējīgām pudelēm līdz kafijas, vīna un pat alus krūzēm, ēdienu traukiem, pudelēm bērniem, kā arī līdz ilgtspējīgiem un kvalitatīviem apģērbiem un aksesuāriem. 

Zīmola nerusējošais tērauds nodrošina ar svaigu garšu, kā arī ērtu un stilīgu dizainu. Hydroflask zīmols sevi pozicionē kā piemērotu jebkuram piedzīvojumam un dzīves situācijai. No slēpošanas piedzīvojumiem līdz pat vasaras pārgājieniem. No rīta ofisa sapulcēm ar gardu kafiju līdz pat mierpilniem saulrietiem jūras krastā ar atvēsinošu vīna glāzi. 

Hydro Flask zīmols ir izveidojis labdarības akciju Perks For All jeb latviski tulkojot – priekšrocības visiem. Zīmola mērķis ar šīs organizācijas palīdzību ir veicināt zaļo zonu izveidošanu, uzturēšanu un pieejamību pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Veidojot jaunas zaļās zonas, zīmols cer nodrošināt veselīgākas un laimīgākas dzīves. 

Zīmols piedāvā pašam izveidot savu pudeli, izvēloties no 11 izmēriem, 3 dažādiem korķiem, kā arī 14 krāsām. Iespējams pievienot arī silikona pamatni vieglākai novietošanai uz virsmas.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV ir iespējams iegādāties šīs krāsainās un inovatīvās Hydro Flask ūdens pudeles.

EQUA ūdens pudeles – elegantas un iedvesmojošas

equa ūdens pudeles

EQUA ir ūdens pudeļu zīmols, kas oriģināli nāk no Slovēnijas. Nosaukums EQUA ir divu vārdu apvienojums – eco un aqua. Eco jeb latviski ekoloģija reprezentē zīmola mērķi samazināt plastmasas atkritumu daudzumu pasaulē, mudinot ikvienu aizstāt plastmasas pudeles ar ilgtspējīgām pudelēm. Aqua savukārt no latīņu valodas apzīmē ūdeni. 

Zīmols pastāv jau desmit gadus. Tas ir iekarojis daudzu tūkstošu atbalstītāju sirdis ar skaistajām, elegantajām un estētiskajām pudelēm. Vispopulārākās no EQUA piedāvājuma ir glītās stikla ūdens pudeles. Zīmola piedāvājumā ir arī ērtākas ilgtspējīgās plastmasas ūdens pudeles gan sportam, gan ikdienai, gan arī bērniem.

EQUA inženieru un dizaineru komanda pastāvīgi strādā pie tā, lai rastu jaunus un inovatīvus risinājumus, kā ar ūdens pudeles palīdzību pilnveidotu cilvēku dzīves. Zīmols tic, ka pasaulē iespējams darīt labu un iegūt funkcionālus ikdienas gadžetus, nezaudējot stilīgu un modernu dizainu. Ražošanā tiek ievēroti augsti ētikas standarti. Lielākā daļa produkcijas tiek ražota Eiropā – ūdens pudeles tiek ražotas Austrijā un Čehijā. Savukārt pudeļu aksesuāri, piemēram, pudeļu korķi, nāk no Ķīnas. 

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties skaistākās un elegantākās EQUA ūdens pudeles.

Kambukka ūdens pudeles – efektīvs un stilīgs ikdienas sabiedrotais

kambukka ūdens pudeles

Kombukka ir beļģu zīmols, kas rada stilīgas ūdens pudeles un krūzes, ko izmantot līdzņemšanā savās ikdienas gaitās.

Kambukka no svahili valodas apzīmē prieku un iespēju būt noderīgam. Lai arī šis tika izvēlēts kā zīmola nosaukums, dibinātāji par šī tulkojuma īsto nozīmi uzzināja vien nesen. Tagad Kambukka zīmols droši atzīst, ka izvēlētais nosaukums ir attiecināms uz uzņēmuma vērtībām. Viņi ražo ūdens pudeles, kas sabiedrību gan iepriecinās, gan arī papildinās viņu ikdienu ar noderīgu gadžetu.

Zīmols Kambukka aicina atteikties no vienreiz lietojamās plastmasas ieviešanas savā ikdienā, tā vietā izvēloties ilgtspējīgus risinājumus. Sākot jau ar ilgtspējīgām ūdens pudelēm pietiekama ūdens apjoma izdzeršanai, līdz stilīgām kafijas termokrūzēm. Zīmolam ne mazāk svarīgs ir produktu modernais dizains. Zīmola plastmasas pudeles ir mūsdienīgas un elegantas, savukārt tērauda pudeles pārsteidz ar košo un rotaļīgo dizainu. Kambukka firmas zīme ir tropiskās tērauda ūdens pudeles un termokrūzes zaļo lapu un rozā ziedu toņos.

Meklējot paņēmienus, kā nodrošināt ātru un vienkāršu padzeršanos arī kustības laikā, Kambukka ir radījis ilgtspējīgās plastmasas ūdens pudeles ar vāciņu 3 vienā. Šī inovatīvā paņēmiena galvenā funkcija ir poga, kurai ir 3 līmeņi – atvērt katru reizi, kad tiek malkots dzēriens, atstāt atvērtu un aizslēgt. Pirmā funkcija ir paredzēta mirkļiem, kad dzeriens tiek malkots regulāri, lai ar katru pogas nospiešanas reizi vāciņš atvērtos un pēc padzeršanās automātiski aizvērtos.

Kambukka pudeles ir ļoti estētiskas, acīm patīkamas un noteikti pamanāmas starp citiem pudeļu zīmoliem.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās Kambukka pudeles un termokrūzes.

Aladdin pudeles – solījums par ilgtspējīgu nākotni

aladdin ūdens pudeles

Aladdin ūdens pudeļu saknes ir no Amerikas, Čikāgas. Ūdens pudelēm ir daudzveidīgi modeļi, kas ļauj cilvēkiem ar dažādām gaumēm un vēlmēm atrast sev piesaistošāko un vēlamāko pudeles izskatu. Dažādas krāsas, izmēri un dizains.

Aladdin pudeles ir ērtas – tām ir uzticami vāciņi, kas ļauj pudeles pārnēsāt somās un neuztraukties par dzēriena noplūdi, siksniņas vieglākai nešanai. Pat bērnu pudelēm – salmiņi patīkamākai un saistošākai lietošanai. Pudeles ražotas no plastmasas, kas nesatur BPA jeb bisfenolu A. Vairums pudeļu ražotas no tritāna – augstas kvalitātes plastmasas, kas neizdala toksīnus.

Tas ir zīmols, kam rūp inovācijas, ilgtspējīgu produktu ražošana un sociālā atbildība gan pret cilvēkiem, gan pret dabu un pasauli.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās Aladdin ūdens pudeles un termokrūzes.

Camelbak pudeles ikdienai un sportam – arī ūdens somas

camelbak ūdens pudeles

Camelbak ir viens no ūdens pudeļu zīmoliem, kas radies ar ļoti oriģinālu pieeju problēmas risinājumam. Viss aizsākās ar riteņbraukšanas sacīkstēm, kuru laikā bija svarīgi uzņemt pietiekošu ūdens daudzumu, taču katra apstāsanās, lai to izdarītu, tikai kaitēja rezultātam. Tā nu Camelbak zīmols radās ar mērķi veidot ūdens pudeles, kuras iespējams piestiprināt pie cilvēka vai riteņa – lai var padzerties esot kustībā.

Populārākais produkts ir somas, kurās iekšā iestrādātas ūdens pudeles. No tām ārā nāk caurules, kas strādā kā milzu gari salmiņi. Tad arī riteņbraucēji mierīgi var padzerties, esot kustībā un neapstājoties.

Šodien zīmols vēl joprojām ir augstu vērtēts un iecienīts gan to strapā, kas brauc ar velo, gan arī ikdienišķai hidrācijai. Produktu klāstā ir ūdens pudeles un termokrūzes ikdienai, kā arī sporta aksesuāri, sporta ūdens somas un vestes skriešanai.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās Camelbak ūdens pudeles un termokrūzes.

Cheeki ūdens pudeles – trendīgas un minimālistiskas

cheeki udens pudeles

Cheeki zīmols radās Austrālijā, pie jūras 2009.gadā. Šis bija pirmais zīmols Austrālijā, kas iepazīstināja ar ilgtspējīgu risinājumu, piedāvājot nerūsējoša tērauda ūdens pudeles vienreiz lietojamās plastmasas vietā. Zīmols jūtas motivēts aizsargāt savas zemes skaisto krastu, okeānu un ūdens iemītniekus. 

Zīmolu Cheeki raksturo ētiski ražošanas procesi, minimāls, ar plastmasu nesaistīts un  pārstrādājams iepakojums. Zīmola misija ir ne vien izplatīt un piedāvāt cilvēkiem savu produkciju, bet arī veidot tiešsaistes kopienu un atrast līdzīgi domājošos, lai dalītos savā redzējumā par to, kādai būtu jābūt pasaulei – zaļai, tīrai un priekpilnai.

Cheeki piedāvājumā ir ne vien skaistas un funkcionālas ūdens pudeles, bet arī kafijas krūzes un glāzes, pusdienu kastes līdzņemšanai, ēdiena trauki, daudzreiz lietojamie salmiņi. Turoties līdzi trendiem un neatpaliekot, Cheeki katru sezonu atjauno pudeļu pieejamās krāsu paletes. Ūdens pudeles ir skaistas, matētas un pieejamas dažādos toņos – gan spilgtos un jautros, gan arī mierīgākos un pasteļtoņos. Zīmols ir pārliecināts par savas produkcijas kvalitāti, jo katram produktam tike piedāvāta garantija mūža garumā.

Interneta veikalā ŪDENS PUDELE iespējams iegādāties ilgtspējīgās Cheeki ūdens pudeles un termoglāzes.

Contigo ūdens pudeles – inovatīvas un efektīvas

contigo ūdens pudele

Contigo zīmols apzinās, ka pircēji vēlas produktus, kas izstaro inovativitāti – ko jaunu, efektīvu un funkcionālu. Zīmola dizaineru ofisā ir savs moto – viss vienkāršais ir sarežģīts. 

Zīmola Contigo mērķis ir radīt produktus, kas katrs atrisina kādu nozīmīgu problēmu. Tādēļ zīmols pastāvīgi meklē problēmas, lai būtu, ko atrisināt – arī potenciālas problēmas, kas pircējiem varētu rasties ikdienas preču lietošanā. Zīmols ieklausās savos klientos, draugos un sociālajos tīklos esošajos domubiedros. 

Contigo zīmols piedāvā 3 galvenos produktus – ilgtspējīgas ūdens pudeles, ūdens pudeles bērniem, kā arī ceļojumu krūzes. Produkti ražoti no nerūsējoša tērauda un pieejami dažādās stilīgās nokrāsās. 

Ceļojuma krūzes ir veidotas ērtai lietošanai, tās ir ar klik korķi, kas ļauj pudeli viegli atvērt ar vienu roku. Izmantotajos materiālos nav pievienotā BPA. Dzēriena temperatūra tiek ilgstoši saglabāta – karsta līdz 5 stundām, auksta līdz 12 stundām. Ūdens pudeles arī ir veidotas no nerūsējoša tērauda, korķis ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc tas liedz iespēju to pazaudēt. Dizains ir trendīgs un vienlaikus praktisks.

Interneta veikalā ŪDENS PUDELE iespējams iegādāties ilgtspējīgās Contigo ūdens pudeles un termokrūzes.

24 bottles ūdens pudeles – elegants itāļu dizains un ērta forma

24 bottles ūdens pudele

24 Bottles ir itāļu zīmols, kas radies 2013 gadā ar mērķi samazināt plastmasas pudeļu lietojumu dabā un cilvēku ikdienā. Zīmola ideja nāk no velmes atrast visērtāko un funkcionālāko veidu, kā regulāri uzņemt ūdeni veselīgā, elegantā un ekoloģiskā veidā, dienu no dienas. 

Zīmola mērķis ir veidot ērtu un funkcionālu produkciju, kas padarītu pasauli par patīkamāku un mazāk piesārnotu vietu. 24 bottles zīmola pārstāvji tic, ka labs dizains spēj mainīt cilvēku attieksmi pret dabai draudzīgām tēmām. Ja ikdienas lietojamās prcees ir skaistas un stilīgas, tās lietot gribās daudz vairāk un biežāk. 24 Bottles radītāji uzskata, ka labs un estētisks produkts var veicināt cilvēkus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam un veikt dabai draudzīgākas izvēles. 

Zīmola galvenais fokuss tiek likts uz formas un funkcijas apvienošanu, rezultātā veidojot ūdens pudeles, ar tām saistītus aksesuārus un viedos risinājumus ilgtspējīgākai ikdienai apvienojumā ar katra cilvēka individuālo stilu un gaumi. Produktu galvenā priekšrocība ir elegantā forma, kas padara pudeles pārnēsāšanu vieglāku un parocīgāku.

Izvēloties 24 Bottles zīmolu, tev ir iespēja samazināt savu negatīvo ietekmi uz dabu un apkārtejo vidi, samazinot plastmasas patēriņu ikdienā. Zīmola īpašā vērtība ir tā, ka katra ūdens pudele radīta, nepatērējot CO2. Uz pudelēm ir uzraksts -0,08, kas ir līdzvērtīgs tam, cik daudz CO2 tiek iztērēts vienas plastmasas ūdens pudeles ražošanai. Uzpildot savu ilgtspējīgo ūdens pudeli, tu ar katru reizi ietaupi vienas plastmasas pudeles ražošanu. 

Interneta veikalā ŪDENS PUDELE iespējams iegādāties ilgtspējīgās 24 Bottles ūdens pudeles un termokrūzes.

MEPAL ūdens pudeles – lieliem un maziem

mepal ūdens pudeles

MEPAL ir lielisks ūdens pudeļu un citu ilgtspējīgu produktu zīmols, kam ir jau vairāk kā 70 gadu sena vēsture. Savu aktualitāti viņi pamato ar dizainu, kas nekad neiziet no modes. Līdz ar to arī pašu pirmo kolekciju ūdens pudeles izskatās un kalpo lieliski vēl šodien.

Protams, tas neattur zīmolu no mūsdienīgām inovācijām. MEPAL labprāt iet līdzi laikam un sniedz saviem klientiem labāko un izdevīgāko. Šis ir zīmols, kuram rūp arī daba un tai ir liela nozīme MEPAL darbībā un tās mērķos. Lai arī reizēm viņiem šķiet, ka padarītais ir tikai lāse okeānā, MEPAL joprojām tic, ka darīt labu vienmēr ir noderīgi. Ar laiku viss atmaksājas!

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās MEPAL ūdens pudeles un termopudeles.

Klean Kanteen pudeles – ar mīlestību pret piedzīvojumiem

klean kanteen ūens pudeles

Zīmols Klean Kanteen ir ģimenes uzņēmums, ko dibinājuši brālis un māsa no Kalifornijas, Čiko. Viņi vienmēr ērtāk jutušies atrodoties dabā, nekā pilsētā. Pateicoties tam arī radies šis nu jau starptautiska līmeņa uzņēmums.

Kad Klean Kanteen pārdeva savu pirmo nerūsējošā tērauda ūdens pudeli tālajā 2004.gadā, zīmola dibinātāji nolēma, ka gan jau vēl kāds radīs nepieciešamību pēc daudzreiz lietojamiem produktiem. Šodien – daudzreiz lietojamas ūdens pudeles un kafijas ceļa krūzes ir visur. Klean Kanteen ir kļuvis par starptautisku zīmolu, kas iedvesmo simtiem un tūkstošiem cilvēku, kā arī desmitiem jaunu uzņēmumu. Un zīmols nemaz neiebilst par konkurenci, jo cīņā ar plastmasas piesārņojumu visi esam vienā kopīgā misijā.

Zīmolam attīstoties, Klean Kanteen ir palicis kā ģimenes uzņēmums ar daudziem lieliskiem palīgiem. Dibinātājiem vienmēr aktuāla prioritāte ir veikt pašiem savus lēmumus un pieturēties pie savām vērtībām. Ja rodas vēlme daļu ienākumu ziedot labdarībām, tas tiek darīts. Ja parādās iespēja pavadīt vairākus gadus, izstrādājot kvalitatīvu un matētu produktu virskārtu, tas bez šaubām tiek darīts.

No paša zīmola sākuma Klean Kanteen pudeles tika radītas ar mīlestību – pret piedzīvojumiem, zaļo zonu saglabāšanu un plastmasas aizvietošanu. Zīmols lieliski spēj apvienot piedzīvojumu garu ar ērtu un videi draudzīgu risinājumu.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās Klean Kanteen termopudeles.

S’well ūdens pudeles – funkcionālas un košas

swell ūdens pudeles

2010.gadā zīmola S’well dibinātāja nolēma uzstādīt sev mērķi – atbrīvot pasauli no vienreiz lietojamām plastmasas pudelēm. Laikā, kad ilgtspējīgi produkti vēl nebija modes lieta, zīmols ilgi nekavējās un radīja pirmo daudzreiz lietojamo ūdens pudeli no ilgtspējīgiem materiāliem. Ūdens pudeli, kas ir funkcionāla un vienlaikus arī stilīga.

Viss sākās ar S’well pirmo ūdens pudeli – 500ml karstumizturīgu termopudeli, kas spēj saglabāt dzērienu temperatūru stindzinoši aukstu 41 stundas garumā un karstu līdz pat 18 stundām. Tālāk produkcija izplatījās no ūdens pudelēm uz ēdienu uzglabāšanas traukiem un dažādiem ilgtspējīgiem aksesuāriem. 

Katru dienu zīmols ir iedvesmots pārsteigt ar moderniem, inovatīviem un priekpilniem risinājumiem, kā samazināt plastmasas atkritumu daudzumu ikdienā. Radot pudeles, traukus un dažādus citus virtuves piederumus, zīmols tic, ka ar šādiem maziem soļiem iespējams mainīt pasauli. Darīt labu ar dizaina un inovitātes palīdzību. Produkcijas dizains tiešam ir priekpilns – raibs, košs un oriģināls. 

Stanley krūzes, termosi un pudeles ar vairāk kā 100 gadu garu vēsturi

stanley zīmola krūzes un pudeles

Stanley zīmola stāsts sākās ar izgudrotāju Viljamu Stenliju (William Stanley), kurš tālajā 1913.gadā uz visiem laikiem izmainīja karsto dzērienu dzeršanas paradumus. Viņš ieviesa vakuuma izolāciju, ko ērti apvienot ar nerūsējoša tērauda ūdens pudeli. Ievērojams un noderīgs izgudrojums, ko mūsdienās pazīstam kā tērauda termopudeli.

Visilgtspējīgākie produkti ir tādi, kas sava mūža garumā tā arī nav bijis jāizmet ārā. Izmantojot vienu no visvienkāršāk pārstrādājamajiem produktiem jeb nerūsējošo tēraudu, zīmols ir parūpējies par savas ekoloģiskās pēdas maksimālu samazināšanu. Un to palīdz darīt katru dienu, aicinot sabiedrību pievērsties ilgtspējīgākam dzīvesveidam.

Vairāk kā 100 gadu garumā Stanley zīmols ir veidojis izturīgas un kvalitatīvas ūdens pudeles, ēdiena traukus, virtuves priekšmetus un daudz ko citu no nerūsējoša tērauda. Tieši termosu un termokrūžu segmentā var teikt, ka Latvijā Stanley produkti ir vieni no populārākajiem – vairāk mūsu rakstā Top termokrūzes.

Lai arī Stanleys ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas rada ilgtspējīgus produktus, viņi izrāda prieku par to, ka nav arī pēdējie. Cīņā ar klimata pārmaiņām un milzu plastmasas piesārņojumu, zīmola komanda priecājas par iespēju cīnīties plecu pie pleca arī ar citiem uzņēmumiem. Viņiem svarīgākais ir radīt produktus ar mūžīgu termiņu un vienlaicīgi izmantojot savu mūžu, un vēl nākamo, darot labu planētai un cilvēkiem.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās Stanley termopudeles un Stanley termokrūzes.

SIGG ūdens pudeles – alumīnija tirgus līderis

sigg ūdens pudeles

SIGG ūdens pudeles ir vēl viens zīmols, kura stāsts ir apbrīnojams. Ideja par SIGG pudelēm radās 1908. gadā, kad to dibinātājs Šveicē nodibināja alumīnija preču rūpnīcu. Pirmā SIGG ūdens pudele tika izveidota resursu taupīšanas rezultātā kara gados. Drīz vien šī ūdens pudele kļuva par pasaules tirgus līderi alumīnija ūdens pudeļu tirgū.

Šodien SIGG zīmols lepni rada ļoti plašu piedāvājumu, kas ikvienam varētu patikt. Zīmols piedāvā virkni dažādu ūdens pudeļu, termopudeļu, ceļojumu krūzes, pusdienu kastes un visus nepieciešamos piederumus. Produktiem ir dažādas formas un dažādi materiāli, krāsas un funkcijas.

Katra SIGG ūdens pudeļu kolekcija ir pārdomāta un piedāvā vairākus variantus, lai katrs varētu izvēlēties savai gaumei atbilstošāko. Zīmols rada arī produktus bērniem.

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV iespējams iegādāties ilgtspējīgās SIGG ūdens pudeles.

Asobu ūdens pudeles – pilnvērtīgākai ikdienai

asobu pudeles zīmols

Iedvesmojoties no japāņu kultūras, asobu tulkojumā apvieno vārdus jautri un rotaļīgi, un tas ir tas, ko idejas autori tur priekšā un pašā centrā viņu produktu dizainā. Asobu pudele ir veidota ar uzsvaru uz dizainu, vienmēr pievienojot šo jautrības elementu katrā viņu unikālajā pudelē.

Īpašu popularitāti ir izpelnījušās unikālās un krāsainās Asobu ūdens pudeles no tērauda. Attēlā ir redzams paraugs tam, cik foršas ir viņu tērauda pudeles – īpaši jau oriģinālā forma!

Uzņēmums Asobu ražo savas unikālās nerūsējošā tērauda pudeles no augstākās kvalitātes un drošākajiem materiāliem. Pudeles ir izgatavotas no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tām ir dubultsienas ar vara oderi papildu izolācijas slānim. Asobu nerūsējošā tērauda pudeles saglabās jūsu dzērienu karstu 12 stundas vai aukstu visu 24 stundu diennakti.

Piedāvājumā ir arī vairums citu produktu – dažādas ūdens pudeles fitnesam un ikdienai, krūzes un glāzes, aksesuāri un pat padzeršanās risinājumi mājdzīvniekiem.

Vairāk par ūdens pudeļu zīmoliem iespējams iepazīties rakstā TOP water bottle brands in the world.

Lai izdodas atrast savu lielisko ūdens pudeli!

1 domas par “Top ūdens pudeles”

Komentēt