Top termosi 2021

no

Termoss ir noderīgs gadžets, kas būs labs sabiedrotais gan ziemā, gan arī vasarā. Tuvojoties gada aukstākajai sezonai, tā aktualitāte, protams, tikai pieaug. Labs termoss ilgstoši saglabās tajā esošā dzēriena temperatūru vairāku stundu garumā. Ideālā gadījumā – visu dienu. 

Šajā rakstā apkopoti top termosi no labi zināmiem zīmoliem, kas laika gaitā sevi pierādījuši par uzticamiem un izturīgiem. Katram zīmolam esam iezīmējuši 2021. gadā populārāko termosu modeli. Ceram, ka to vidū būs kāds termoss, kas uzrunās arī jūs.

Latvijā plašāko termosu piedāvājumu atradīsiet interneta veikala UDENSPUDELE.LV sadaļā Termosi.

Rakstā apkopoti šādu zīmolu termosi:

Izturīgie Stanley termosi

Stanley termoss

Stanley ir amerikāņu zīmols, kas pastāv jau gadsimtu. Ilgās darbības laikā zīmolam ir izdevies perfekcionizēt savu produkciju. Nu jau piedāvājumā ir ne tikai ūdens pudeles, termosi un trauki, bet arī viss cits komfortablai ēšanai, dzeršanai un gatavošanai dabā. Tieši termosi ir zīmola viens no iecienītākajiem produktiem klientu starpā.

Zīmola Stanley termosi tiek ražoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Līdz ar to katram termosam tiek piešķirta mūža garantija. Zīmola mērķis ir nodrošināt klientus ar produktiem, kurus nekad nevajadzēs aizstāt. Papildus tam, ka Stanley zīmols ir videi draudzīgs un inovatīvs, viņu piedāvātie termosi izturējuši dažādus kvalitātes pārbaudes testus. Tie ir termosi, kas izturējuši gan nomešanu no braucoša motocikla, gan arī ložu šāvienus.

Visai populārs ir Stanley termoss Legendary Classic 750ml termoss klasiski zaļā krāsā. Šī krāsa ir Stanley termosu firmas zīme. Latvijā ierasts, ka populārākā ir melnā krāsa, tāpēc visai daudzi izvēleas to. Ar visu Stanley termosu piedāvājumu iespējams iepazīties Stanley termosi.

Viens no labākajiem tiek uzskatīts Stanley The Unbreakable termoss. Tilpumā 1.3 L tas spēj uzturēt karstu dzērienu veselas 40 stundas. Tas ir padārgs, taču tajā tiešām ir vērts investēt.

Apskati atsauksmi par Stanley rakstā Stanley Thermos: review.

Klasiskie Thermos termosi

Thermos termoss

Arī Thermos ir zīmols ar vairāk kā gadsimtu senu vēsturi. Viņi bija vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas sāka ražot traukus ar vakuuma izolāciju dzērienu temperatūras saglabāšanai. Pirmais produkts, kura ražošana tika uzsākta un no nosaukuma jau noprotama, ir tieši termoss.

Thermoss zīmola galvenie produkti termosi izskatās eleganti un vienlīdz arī praktiski. Lielie termosi, kas tilpumā ir aptuveni 1 litrs, spēj saglabāt temperatūru ap 24 stundu garumā. Turklāt lielos termosus nereti pirkt ir izdevīgāk. Īpaši, ja jādodas pārgājienā vai jebkurā citā piedzīvojumā ar draugiem vai ģimeni. Ar siltu dzērienu padzērušies būs visi.

Termosi ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un ir droši pret noplūdēm. Lielajiem termosiem ir pievienots arī ērts rokturis vienkāršākai pārnēsāšanai. Ja mums būtu jāizvēlas, tad Thermoss zīmols noteikti būtu pirmajā TOP 3!

Populārākais ir lielais 1.2 titra termoss Thermos Stainless King tumši zilā krāsā. Ar visu Thermos produkciju iespējams iepazīties Thermos termosi.

Esbit leģendārie termosi

Esbit termoss

Esbit ir ģimenes uzņēmums no Vācijas, kas darbojas jau kopš 30. gadiem. Šis zīmols ir izpelnījies atzinību par leģendāras kvalitātes termosiem. Vārdi, kas vislabāk raksturotu šos termosus, ir nepārspējama termoizolācija un praktiska funkcionalitāte.

Uzņēmuma sauklis ir ‘‘Radīts, lai izdzīvotu!’’. Tas atspoguļo to, ka arī šī zīmola termosi ir paredzēti lietošanai mūža garumā. Tie ir kvalitatīvi un pāsteidz ar ilgu termonoturību dažādos apstākļos. Esbit zīmols pie katra produkta min ne tikai dzēriena temperatūras uzglabāšanas laiku, bet arī karstumu grādos katrai stundai, ko dzēriens pavadījis termosā.

Lūk, piemērs. Istabas temperatūrā ieliets vārīts ūdens (98°C) būs karsts (65-75°C) arī pēc divpadsmit stundām, un pēc 24 stundām tas vēl būs silts (50-60°C). Līdzīgus testus termosi ir izturējuši arī dodoties piedzīvojumos dabā ar makšķerniekiem, medniekiem, slēpotājiem u.c. neparedzamu laikapstākļu hobiju īpašniekiem. 

Populārākais no Esbit termosiem ir 1 litra Esbit Sculpror termoss melnā krāsā, kas ir viens no labākajiem Esbit termosiem. Bieži to izvēlas kā dāvanu. Lieliskos Esbit termosus atradīsi kategorijā Esbit termosi

Praktiski Leifheit termosi

Leifheit termoss

Leifheit ir viens no populārākajiem Vācijas uzņēmumiem, kas jau 60 gadu garumā nodrošina savus klientus ar visu, kas nepieciešams mājai. Plašā piedāvājuma klāstā ir arī kvalitatīvi un praktiski termosi ikdienai un piedzīvojumiem dabā.

Zīmola Leifheit termosi ražoti no nerūsējošā tērauda ar labu vakuuma termo izolāciju. Piemēram, 1L tilpuma termoss, kas redzams attēlā, spēj saglabāt siltudzērienu līdz 12 stundām, bet aukstu līdz 24. Kā jau ierasts ērtumam un praktiskumam, arī šī termosa vāciņš ir izmantojams kā maza krūzīte – lai var padzerties jebkurā atrašanās vietā.

Šie termosi ir vienkārši un gaumīgi. Tie kalpo par lielisku sabiedroto, kad nepieciešams paņemt līdzi savu iemīļotāko dzērienu. 

Šī zīmola termosus atradīsi UDENSPUDELE.LV sadaļā Leifheit termosi

Stilīgais Alfi termoss

Alfi IsoTherm termoss

Arī Alfi ir dzīvesveida uzņēmums, kas tirgo visdažādākās preces, lai atvieglotu cilvēku ikdienu. To piedāvājumā ir arī lielisks Alfi termoss, kas ir praktisks un ar ilgstošu termonoturību. 

Pateicoties dubultajām sienām, dzēriens ilgāk saglabā savu temperatūru. Alfi termoss karstu dzērienu temperatūru karstu saglabā līdz 18 stundām, taču aukstu dzērienu temperatūru līdz pat 24 stundām. Tas ir lielisks termoss, ko paņemt līdzi dodoties baudīt aktivitātes dabā.

Elegantais termosa izskats ļaus to ņemt līdzi arī citos ikdienas darbos – līdzi pastaigā vai varbūt pat uz ofisu, kur visas dienas laikā nesteidzīgi malkot karstu tēju vai kafiju.

Ar šo Alfi termosu un citiem zīmola produktiem, iespējams iepazīties UDENSPUDELE.LV veikala sadaļā Alfi.

Termopudeles kā termosu alternatīva

Laba alternatīva termosiem ir arī kvalitatīvas termopudeles ar labu temperatūras noturību. Tādu zīmolu  kā Camelbak un Klean Kanteen termopudeles daudzās situācijās ļoti labi spēj aizstāt arī termosus.

Camelbak termopudeles

Camelbak Eddy

Camelbak ir zīmols, kas radies ar mērķi apvienot aktīvu dzīvesveidu ar veselīgu ūdens uzņemšanas daudzumu. Uzņēmuma galvenais produkts ir ūdens pudeles un termopudeles, kas ikdienā ļauj uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu un, pēc vajadzības, no pudeles dzert arī tēju vai kafiju.

Uzņēmuma Camelbak termopudeles ir lielisks termosu aizvietotājs dažādiem gadījumiem. Šīs termopudeles ir salīdzinoši vieglas un pieejamas dažādās skaistās krāsās. Ja termosi parasti ir visai vienkārši, tad ar savu termopudeli iespējams nedaudz vairāk izpausties.

Camelbak termopudeles ir izturīgas, jo tās ražotas no nerusējošā tērauda. Termoizturība ir mazāka, nekā klasiskam termosam. Camelbak Chute Navy termopudele 1L tilpumā, spēj saglabāt dzērienu siltu līdz 6 stundām, bet aukstu līdz 24. Īsiem pārgājieniem un ikdienai tas ļoti labi noderēs!

Klean Kanteen lielās termokrūzes

Klean Kanteen termoss

Klean Kanteen ir ūdens pudeļu, termopudeļu un termokrūžu zīmols no Kalifornijas. Tas ir viens no jautrākajiem zīmoliem tieši krāsas dēļ. Savu produkciju Klean Kanteen zīmols veido kā košu atgādinājumu par to, ka laiks padzerties un darīt to, kā pašam tīk – dzerot aukstu vai siltu dzērienu.

Termosam izvēlamies pielīdzināt Klean Kanteen termokrūzes, no kurām viena ir redzama šīs apakš sadaļas attēlā. Tās tilpums ir nepilni 600ml un dzēriens paliks karsts līdz pat 17 stundām. Termoizturība ir patiesi lieliska, kas šīs termokrūzes ļauj ņemt arī tādos piedzīvojumos kā braucienos uz kalnu u.c. ziemas aktivitātēs.

Cerams, ka esi atradis sev vai saviem tuviniekiem piemērotāko izvēli šai ziemas sezonai! Taču, ja vēlaties atrast labāko termosu dāvanai, iesakām ieskatīties rakstā Dāvana vīrietim – Labs termoss.

Līdzīgus rakstus esam izveidojuši arī par ūdens pudelēm un termokrūzēm. Tos apskati ar saitēm Top ūdens pudeles un TOP termokrūzes no populārākajiem zīmoliem

Komentēt