TOP termokrūzes no populārākajiem zīmoliem

no

Termokrūze ir ērts veids, kā ikdienā sev līdzi paņemt neliela tilpuma karsto dzērienu. Brīžos, kad pa ceļam uz darbu vēlamies izdzert tasi kafijas vai nelielā pastaigā paņemt līdzi tēju, negribas ņemt veselu termosu vai termopudeli. Tad termokrūze ir īstais glābiņš.

Temrokrūze ir ne tikai ērtāks ikdienas gadžets, bet arī dabai draudzīgāka alternatīva. Katru reizi, kad dodamies nopirkt tēju vai kafiju līdzņemšanā, termokrūze palīdz izvairīties no plastmasas vai papīra lietošanas. Turklāt daudzās vietās iespējams saņemt arī atlaidi, ja līdzi tiek paņemta sava termokrūze.

Lieliskas termokrūzes, no kurām daudzas minētas arī šajā rakstā iespējams atrast interneta veikalā UdensPudele.lv kategorijā Termokrūzes.

Lai zinātu, kuru termokrūzi izvēlēties, raksta turpinājumā esam apkopojuši vairākus zīmolus, kas ražo kvalitatīvas un stilīgas termokrūzes.

Stanley termokrūzes un viss nepieciešamais atpūtai dabā

stanley termokrūzes

Stanley ir ilgtspējīgo produktu zīmols ar vislielāko piedāvājumu. Tas jau vairāk kā 100 gadu garumā ir zīmols, kas rada visu nepieciešamo un turpina attīstīties. Mūsdienās Stanley produkcijā ir ūdens pudeles, termosi, termokrūzes un glāzes, ēdiena trauki, blašķes un vēl daudzi produkti.

Termokrūžu sadaļā zīmolam ir veseli 34 produkti – viens par citu atšķirīgāki, viens par citu noderīgāki. Tās ir termokrūzes glāžu formā, termorkūzes ar un bez rokturiem. Ir arī klasiskas, taisnas formas termokrūzes ceļojumiem, kas līdzinās maza izmēra termosiem. 

Stanley ir zīmols, kas ir zināms ar tā produktu lielisko kvalitāti un ilgo karstumnoturību. Piemēram, Stanley 472ml termokrūzes termonoturība karstiem dzērieniem ir 7 stundas. Krūžu dizains ir funkcionāls un nesalaužams. Zīmola krāsas ir zemes toņos – balta, melna, zaļa, zila, reizēm tumši sarkana.

Kambukka vāciņa īpašā drošība pret noplūdi – trīs vienā

kambukka termokrūzes

Kambukka termokrūzes ir radušās Beļģijā un tās vēsta par loģiskiem risinājumiem, kas saplūst kopā ar modernu un stilīgu dizainu.

Kambukka zīmolam ir divas termokrūžu kolekcijas – ETNA un OLYMPUS. ETNA termokrūzēm ir īpaši inovatīvs risinājums, kas garantē krūzes drošību pret noplūdēm. Tā ir trīs-vienā sistēma. Šī inovatīvā paņēmiena galvenā funkcija ir poga, kurai ir 3 līmeņi – atvērt katru reizi, kad tiek malkots dzēriens, atstāt atvērtu un aizslēgt pavisam. 

Termokrūžu dizains ir ļoti atšķirīgs un, šķiet, ka jebkurš varētu atrast sev piemērotāko Kambukka termokrūzi. Tās ir sievišķīgas un ar ziedu motīviem, kā arī vīrišķīgi vienkāršas un stilīgas. Pieejamas gan ar matētu, gan metāliski spīdīgu pārklājumu. Katrai gaumei ir savs variants!

Contigo termokrūzes – lieliskai ikdienai

contigo termokrūzes

Contigo ir zīmols, kas iesācies ar problēmu risinošu uzskatu. Domājot par to, kas cilvēkiem ikdienā sagādā rūpes, viņi sāka veidot ērtas un modernas termokrūzes.

Termokrūzes ir piemērotas arī ērtai lietošanai, piemēram, dzerot kafiju braucot uz darbu – tātad pie stūres. Termokrūžu vāciņi ir aprīkoti ar ērtu padzeršanās risinājumu, jo tos iespējams attaisīt un aiztaisīt ar vienu roku. Starp termokrūžu dubultajām sieniņām ir izolācija, kas nodrošina to, ka dzēriens saglabāsies karsts 5 stundu garumā, bet atvēsinoši auksts 12 stundu garumā.

Piedāvājums turpina attīstīties un ir diezgan plašs. Pieejami dažādi dizaini, krāsas un funkcijas. Katrs atradīs sev piemērotāko variantu ikdienai. Termokrūzes ražotas no nerūsējošā augstākās klases tērauda, kas nesatur BPA.

S’well termokrūzes – skaistas un funkcionālas 

swell termokrūzes

S’well ir lielisks ūdens pudeļu zīmols, kas rada arī skaistas un funkcionālas termokrūzes. 

Tās tiek ražotas ar mērķi ņemt līdzi karstu dzērienu jebkur tev līdzi ikdienas gaitās. Vienalga, vai tā ir ceļojuma krūze rīta kafijas tasei vai pēcpusdienas smūtijam. S’well nerūsējošā tērauda termokrūzes bez pūlēm pielāgojas jebkuram dzīvesveidam, lai saglabātu dzērienu ideālā temperatūrā – karstā vai ledus aukstumā.

Termokrūzes tiek radītas divos izmēros – aptuveni 300ml un 500ml tilpumos. Šobrīd produktu klāstā ir pieejamas vairāk kā 10 modeļu termokrūzes – klasiski melna un balta, ar koka apdruku, vairākas estētiskā marmora drukas, kā arī matētas krāsas. Dzēriens saglabājas vēss līdz 12 stundām, bet karsts līdz 4 stundām.

Stilīgās 24Bottles termokrūzes

24 bottles termokrūzes

Zīmols 24 Bottles ir zināms ar to stilīgajām krāsām, interesantajiem dizainiem un pārsteidzoši vieglām pudelēm un termokrūzēm. Termokrūzes ir pieejamas dažādos dizainos – ir arī pieskaņotas termokrūzes un ūdens pudeles no vienādām kolekcijām.

Mazās termokrūzes ir radītas no nerūsējošā tērauda un tās spēj saglabāt tavu dzērienu siltu vai patīkami vēsu visas dienas garumā. Gan termokrūze, gan arī tās iepakojums ir radīts no pārstrādājama materiāla. Šis ir zīmols, kas rūpējas par apkārtējo vidi un atbildīgu biznesu.

24 Bottles termokrūzes ir lielisks un praktisks gadžets, ko ikdienā izmantot gan birojā, gan arī ejot ikdienas darbu gaitās. Tās ir drošas pret noplūdēm, jo aizvēršanas mehānisms ir labi nostrādāts un paredzēts arī pārnēsāšanai somā.

Aladdin klasiskās termokrūzes 

aladdin termokrūzes

Aladdin ir viens sociāli atbildīgākajiem zīmoliem, kam rūp ne vien jaunas inovācijas, bet arī  ilgtspējīgu produktu ražošana un sociālā atbildība pret cilvēkiem un dabu.

Aladdin piedāvājumā ir ūdens pudeles, vairākkārt lietojamas kafijas līdzņemšanas krūzes un īpaša bārmeņa kolekcija – termokrūzes. Tās ir pieejamas dažādās skaistās krāsās – priecīgi dzeltenā, klasiski baltā vai melnē, ķiršu sarkanā u.c. Populārākās termokrūzes tiek piedāvātas 250ml un 470ml tilpumos. Ar spēju dzērienu saglabāt siltu līdz 2.5 un 4 stundām.

Visas termokrūzes no Aladdin zīmola ir radītas no nerūsējošā tērauda. Tām ir 100% hermētisks vāciņš, kas ir aprīkots ar bloķēšanas sistēmu, tāpēc krūzes ir drošas pret noplūdēm. Tās ir skaistas, klasiskas un ļoti funkcionālas.

Klean Kanteen termokrūzes piedzīvojumiem dabā

klean kanteen termokrūzes

Klean Kanteen zīmola saknes meklējamas Čikāgā. Šis zīmols radies pateicoties ģimenes vēlmei daudz laika pavadīt dabā. Līdz ar to rodas arī dažādas vajadzības – piemēram, sasildīties ar karstu kafijas vai tējas krūzi. Tā arī radās termopudeles un termokrūzes Klean Kanteen.

Zīmola termokrūzes ir klasiska, taisna dizaina. Tās pieejamas skaistās un pirecīgās krāsās – spilgti dzeltenā, rozā, arī okeāna zilā u.c. krāsās. Biežāk lietojamie tilpumi ir 473ml un 592ml. Lielākā termokrūze spēj saglabāt dzērienu karstu līdz pat 14 stundām, bet aukstu līdz 47. 

Klean Kanteen produktiem ir īpašs korpusa Klean Coat™ pārklājums, kas padara pudeles un krūzes izturīgas pret skrāpējumiem. Materiāli nesatur BPA, pfalātus un citus toksīnus.

Esbit praktiskās termokrūzes

esbit termokrūzes

Esbit ir zīmols, kas ir labi zināms ar tā lieliskajiem termosiem. Kā jau katram labam termosam, vissvarīgākā ir ilgnoturība un spēja saglabāt temperatūru stundām un pat dienām ilgi. Līdz ar to augstas cerības ir arī uz Esbit radītajām termokrūzēm.

Šī zīmola termokrūzes ir pieejamas plašā klāstā un arī izmēros, dažādās krāsās un formās. Katrs varēs atrast sev piemērotāko. Šīs termokrūzes izskatās gana vienkārši un tās ir ļoti praktiskas. Tās ir lieliski piemērotas dodoties īsākos pārgājienos, gan ir vēlme paķert līdzi savu iemīļotāko silto dzērienu.

Cheeki termokrūzes, kas palīdz glābt okeānu

cheeki termokrūzes

Cheeki ir Austrālijā radies uzņēmums, kura misija ir atbrīvot okeānus no plastmasas atkritumiem. Viņi bija pirmie, kas Austrālijā sāka ražot ilgtspējīgus produktus – termopudeles un arī termokrūzes.

Zīmola piedāvājumā ir dažādas termoglāzes un termokrūzes sava dzēriena baudīšanai gan iekštelpās, gan arī dabas piedzīvojumos. Termokrūzes ir pieejamas 350ml tilpumā ar karstumnoturību līdz 8 stundām. Laiks ir tik ilgs pateicoties trīskāršai sieniņu izolācijai, kas tikai apliecina produkta kvalitāti.

Šīs termokrūzes pieejamas dažādās krāsās – safīra zilā, okeāna zilā, persiku oranžā un maigi rozā. Ir arī divas termokrūzes ar printētiem dizainiem – leoparda raksti, avokado, ūdens krāsu zīmējumu u.c. Šis ir zīmols, ko ar prieku iesakām atbalstīt tā labo darbu un izturīgo produktu dēļ.

Spilgtās Hydroflask termokrūzes

hydroflask termokrūzes

Hydroflask ir viens no populārakajiem ūdens pudeļu zīmoliem Amerikā un ir guvis savu slavu kvalitatīvo produktu dēļ. Mūsdienās tam ir arī milzīgs piedāvājums, sākot ar termopudelēm un termokrūzēm, līdz pat alus un vīna glāzēm. 

Hydroflask termokrūzes sola dzērienu uzturēt karstu līdz 12 stundām un atspirdzinoši vēsu līdz pat 24 stundām. Tātad krūzes ir piemērotas gan karstu kafiju cienītājiem, gan ledus aukstu tēju piekritējiem.

Zīmols no citiem atšķiras ar to, ka savā dizainā tiek piedāvāta milzīga košu krāsu izvēle. Katrai termokrūzei ir pārdesmit krāsu izvēles iespējas, kas ļauj tev izvēlēties savai ikdienai piemērotāko termokrūzi.

Camelbak termokrūzes

camelbak termokrūzes

Camelbak ir zīmols, kas sākotnēji radies ar domu atrast inovatīvu risinājumu uzņemt pietiekami daudz ūdens esot kustībā. Kad tas bija izdevies, zīmols sācis attīstīties arī citās jomās – piedāvājot termoglāzes un termokrūzes kafijai, tējai, vīnam un jebkuram citam iemīļotajam dzērienam.

Termokrūzes ir pieejamas skaistās, dzidrās krāsās un eleganti vienkāršā dizainā. Abu tilpumu termokrūzes – 354ml un 591ml – dzērienu karstu saglabā līdz pat 6 stundām un aukstu līdz 24 stundām.

Par termokrūžu siltuma izolāciju parūpējas dubultās vakuuma sieniņas. Hermētiskais vāciņš rūpējas par to, lai dzēriens netiktu izliets, kas termokrūze apgriezta otrādāk vai ielikta somā.

Ja vēlies izlasīt līdzīgu rakstu par ūdens pudelēm, ieskaties rakstā TOP ūdens pudeles.

Katrai gaumei sava termokrūze. Lai izdodas atrast sev piemērotāko! 

Komentēt