Top septiņas šausmu videospēles

no

Vai tu mēģini atrast veidu, kā izjust azartu, lai nebūtu pakļauts briesmām realitātē? Kādēļ gan neizmēģināt biedējošo videospēļu pasauli? Neatkarīgi no tā, vai baidies no zombijiem vai vilkačiem, ir daudz šaušalīgu spēļu, ko izmēģināt.

Ja esi pavisam jauns šim videospēļu žanram un nezini ar ko sākt, gatavojieties vislielākajām bailēm savā dzīvē, jo šeit mēs esam sagatavojuši sarakstu, kurā apkopojām septiņas labākās šausmu videospēles.

Until Dawn (2015)

Until Dawn (2015)

Astoņi draugi ir iesprostoti kopā nomaļā kalnu atpūtas vietā, un viņi nav vieni. Pārņemtiem ar bailēm, viņiem būs jācīnās, ja viņi cer pārdzīvot šo nakti sveiki un veseli.

Spēlē ar katru no astoņiem varoņiem un izbaudi bailes kā vēl nekad agrāk. Katrs lēmums, ko pieņemsi šausminošajos atbilžu meklējumos, var nozīmēt atšķirību starp dzīvību un nāvi. Tikai tava rīcība izlems, kurš izdzīvos līdz rītausmai. Spēli Until Dawn Playstation 4 versiju var iegādāties internetveikalā Amazon.

“Vizuāli un sižetiski saistoša” – AusGamers

“Šī žanra [šausmu] fani jutīsies kā mājās, jo Until Dawn to atspoguļo perfekti” – Twinfinite

Resident Evil 7: Biohazard (2017)

Resident Evil 7: Biohazard (2017)

Resident Evil 7: Biohazard ir 2017. gada izdzīvošanas šausmu spēle, ko izstrādāja un izdeva Capcom. Spēlētājs kontrolē Ītanu Vintersu, kurš meklē savu sen pazudušo sievu pamestā plantācijā, ko okupējusi inficēta ģimene, risinot mīklas un cīnoties ar ienaidniekiem.

Resident Evil ir sērija, kas pazīstama ar savu sarežģīto un bieži vien gluži muļķīgo stāstu. Tikai dažas no sērijas spēlēm ir tiešie turpinājumi, un lielāko daļu no tām var spēlēt, neko daudz nezinot par plašāku stāstu vai visumu. Taču tas noteikti palīdz zināt, par ko ir runa. Šo spēli iespējams iegādāties kā dāvanu Steam platformā vai Playstation 4 versiju Amazon internetveikalā.

“Labākā Resident Evil spēle pēdējo desmit gadu laikā 10/10 – Destructoid

“Tā ir absolūta nepieciešamība” – ACG

Alien: Isolation (2014)

Alien: Isolation (2014)

Atstājot Zemi, Ellēna Riplija apsolīja meitai, ka atgriezīsies mājās, lai nosvinētu viņas 11. dzimšanas dienu, taču tas nenotika. Piecpadsmit gadus vēlāk Amanda Riplija uzzina, ka ir atrasts viņas mātes kuģa lidojuma ierakstītājs.

Amanda ierodas Sevastopoles kosmosa stacijā, lai beidzot atrisinātu mātes pazušanas noslēpumu, taču saskaras ar nezināmu draudu. Iesaistieties šausminošā izdzīvošanas meklējumā, pārvietojoties pa Sevastopoles stacijas labirintiem. Spēli var iegādāties Steam platformā vai Playstation 4 versiju internetveikalā Amazon.

“Spēle, kādu citplanētiešu sērijas vienmēr ir pelnījušas 93% – PCGAMER

“Absolūts triumfs visos aspektos 9/10 – Games TM

The Quarry (2022)

The Quarry (2022)

The Quarry ir izdzīvošanas šausmu interaktīvā videospēle, kurā spēlētājs pārņem kontroli pār deviņiem dažādiem pusaudžiem, kuriem ir jāizdzīvo līdz rītausmai. Spēlētājam ir jāpieņem dažādi lēmumi, kas var mainīt personāžu attīstību, sižetu un attiecības starp dažādiem varoņiem. Visi deviņi spēlētie varoņi var nomirt līdz spēles beigām, un katram no tiem ir 10-12 dažādi potenciāli nāves veidi.

Spēli vedojusi Supermassive Games kompānija, kas radījusi arī Until Dawn spēli, tādēl var paļauties, ka šī kompānija prot izveidot patiešām aizraujošas un bailīgas spēles, kas liks noraustīties ne reizi vien. Arī šo videospēli iespējams iegādāties Steam platformā platformā vai Amazon internetveikalā.

“Fantastiska šausmu spēle 9/10 – GameSpot

“Turēs jūs spriedzē visu laiku 8,5/10 – GameInformer

Dead Space (2008)

Dead Space (2008)

Pēc dīvaina objekta atrašanas uz attālas planētas milzīgs dziļjūras raktuvju kuģis kļūst tumšs. Inženieris Īzaks Klārks uzsāk remonta misiju, atklājot murgainu asins vannu, kurā kuģa apkalpe ir briesmīgi nogalināta un inficēta ar citplanētiešu sērgu. Tagad Īzaks ir atdalīts, iesprostots izmisīgā cīņā par izdzīvošanu.

Lai ko darītu, paliec modrs. Viss notiek reālajā laikā. Tas nozīmē, ka jebkura rīcība dod briesmoņiem lielisku iespēju uzbrukt. Šis murgs ir tikai sācies, un tikai no tevis ir atkarīgs, kā izdosies tikt skaidrībā par to, kas šeit noticis. Šo spēli iespējams iegādāties GOG.COM vai Steam platformā.

“Šī ir ļoti ieteicama spēle zinātniskās fantastikas un izdzīvošanas šausmu faniem” – PTGamers

“Tas ir labākais, ko esmu piedzīvojis, atrodoties bailēs videospēles laikā” – Gaming Age

Outlast (2013)

Outlast (2013)

Tālajos Kolorādo kalnos tevi gaida šausmas sen pamestā psihiatriskajā slimnīcā. Tur no jauna atvērusies patversme, kas agrāk darbojusies stingrā slepenībā. Līdz brīdim neatkarīgais žurnālists Mailjs Upshurs ielaužas šajā iestādē, un tas, ko viņš atklāj, atrodas uz biedējošas robežas starp zinātni un reliģiju, dabu un kaut ko pavisam citu.

Outlast ir īsta izdzīvošanas šausmu spēle, kuras mērķis ir parādīt, ka visbriesmīgākie briesmoņi nāk no cilvēka prāta. Šo spēli var iegādāties Steam platformā vai Amazon veikalā.

“Viegli viena no baisākajām spēlēm, ko jebkad esmu spēlējis 9,5/10” – Bloody Disgusting

“Outlast ir ideāls murgs … tā ir absolūti stindzinoša spēle. Es to mīlu 4,5/5 – Joystiq

Five Nights at Freddy’s (2014)

Five Nights at Freddy’s (2014)

Five Nights at Freddy’s ir šausmu videospēle, kurā tev ir jāizdzīvo pēc piecām naktīm Freddy Fazbear’s Pizza no animatronisko tēlu briesmām. Spēlētājam kā nakts maiņas apsargam ir jāseko līdzi animatronisko tēlu kustībai, izmantojot restorāna drošības kameras, un jāizvairās no tā, ka tevi noķer šausminošās lelles. Kad esi notverts, spēle beidzas. Šo spēli var iegādāties Steam platformā.

“Izklaidējoša, saistoša un aizraujoša; tiklīdz spēle Five Nights at Freddy’s savās ķepās apķers tevi, to būs grūti atlaist” – DarkStation

“Vienkāršs dizains, kas ir velnišķīgi apsprātīgs, lai apmānītu tavu prātu” – PC Gamer

Cik no šīm spēlēm tev būs drosme pabeigt? Meklē vēl citus interesantus datorspēļu ieteikumus rakstā Top datorspēles 2021.

Komentēt