Top 7 romantiskās filmas

no

Romantiskās filmas nav domātas tikai meiteņu vakariem,  kā arī tās nevajadzētu pārcelt tikai uz februāra pirmo pusi. Neatkarīgi no tā, vai esi romantisko filmu cienītājs vai ne, nevar noliegt, ka reizi pa reizei ikviens labprāt pagulstas uz dīvāna ar vīna glāzi vai kafiju rokā un ļaujas filmai par mīlestību, attiecībām un kaisli.

Ja nezini ar ko sākt esam sagatavojuši sarakstu ar labākajām romantiskajām filmām. Dažas no šīm izvēlēm ir komēdijas, bet citas – drāmas. Tāpēc esi gatavs un turi tuvumā kabatas lakatiņus asarām.

Šajā sarakstā esam iekļāvuši IMDb vērtējumus katrai filmai, jo tā joprojām ir viena no ievērojamākajām filmu atsauksmju vietnēm internetā.

Spītnieces savaldīšana (1999)

Spītnieces savaldīšana (1999)

Pirmajā dienā jaunajā skolā Kamerons uzreiz iemīlas Biankā, krāšņajā sapņu meitenē. Vienīgā problēma ir tā, ka Biankai ir aizliegts iet uz randiņiem līdz brīdim, kad uz randiņiem dosies arī viņas vecākā māsa Keta ar slikto temperamentu. Mēģinot atrisināt savu problēmu, Kamerons izvēlas vienīgo puisi, kurš varētu būt piemērots Ketai: noslēpumainais sliktais puisis ar nepatīkamu reputāciju.

Šī asprātīgā komēdija ir moderna adaptācija Viljama Šekspīra lugai “Spītnieces savaldīšana”. Filma ir ļoti izklaidējošs skatījums uz to, cik tālu daži puiši ir gatavi aiziet, lai iegūtu randiņu!

IMDb Spītnieces savaldīšana filmu vērtē ar 7,3. Ja meklē līdzīgas filmas varētu patikt:

Piezīmju grāmatiņa (2004)

Piezīmju grāmatiņa (2004)

Filma “Piezīmju grāmatiņa” sākas ar vīrieti pansionātā, kurš lasa stāstu kādai sievietei. Stāsts ir par diviem jauniem mīlētājiem – Eliju Hamiltoni un Noasu Kalounu, kuri kādu dienu satiekas karnevālā.

Lai gan abi iemīlas, Elijas vecāki aizliedz šīs attiecības un aizved Eliju prom. Tur viņa satiek Lonu un saderinās. Tomēr Elijai joprojām ir jūtas pret Noa.

Kādu dienu Elija nolemj apciemot Noa, lai noskaidrotu, kā viņam klājas, pēc tam, kad laikrakstā ierauga viņa fotogrāfiju pie mājas, kuru viņš esot gatavojies atjaunot. Drīz vien kļūst skaidrs, ka viņiem ir jūtas vienam pret otru. Elijai tagad ir jāizvēlas starp Lonu un Noa.

IMDb Piezīmju grāmatiņa novērtēta ar 7,8. Ja patika ši iesakām:

Pasakaini bagāti (2018)

Pasakaini bagāti (2018)

Ķīniešu izcelsmes amerikāniete Reičela Ču kopā ar savu draugu Niku Jangu dodas uz Singapūru, lai apmeklētu viņa labākā drauga kāzas, un atklāj, ka viņš nāk no vienas no Āzijas turīgākajām un ievērojamākajām ģimenēm.

Būdama parasts cilvēks starp sabiedrības eliti, Reičela kļūst par mērķi vientuļām sievietēm, kas cīnās par Nika uzmanību, kā arī viņa nosodošajai mātei Eleonorai, kura vēlas tikai un vienīgi viņus šķirt.

IMDb Pasakaini bagāti filmu vērtē ar 6,9. Ja vēlies atrast līdzīgas filmas apskati:

Pirms atkal tiksimies (2016)

Pirms atkal tiksimies (2016)

Jaunā un neparastā Luīze Klārka pārceļas no viena darba uz otru, lai palīdzētu ģimenei savilkt galus ar naudu. Viņas dzīvespriecīgā attieksme tiek pakļauta pārbaudījumam, kad viņa sāk aprūpēt Vilu Treinoru.

Vils ir jauns biznesa vadītājs un ekstrēmo sporta veidu entuziasts, kura dzīve uz visiem laikiem mainījās pirms diviem gadiem, kad viņu, šķērsojot ielu, notrieca motocikls, un viņš palika gandrīz pilnībā paralizēts.

Vila ciniskais skatījums sāk mainīties, kad Luīze viņam parāda, ka dzīve ir tā vērta. Viņu saiknei padziļinoties, viņu dzīves un sirdis mainās tā, kā neviens no viņiem nevarēja iedomāties.

IMDb Pirms atkal tiksimies filmu vērtē ar 7,3. Ja meklē līdzīgas filmas varētu patikt:

Kā zaudēt puisi 10 dienās (2003)

Kā zaudēt puisi 10 dienās (2003)

Bendžamins Barijs ir reklāmas menedžeris, kurš konkurē ar divām kolēģēm par nozīmīgu dimantu tirgotāja kampaņu. Viņš noslēdz vienošanos ar konkurentēm, ka pasūtījums ir viņa rokās, ja viņš 10 dienu laikā spēs iemīlēt kādu viņu izvēlētu sievieti.

Tajā pašā laikā darbā ierodas Andija Andersone, kura savukārt raksta stāstu par to, kā pazaudēt vīrieti 10 dienās, kā derības ar savu priekšnieku, lai saņemtu atļauju rakstīt saturīgākus stāstus.

Ar slēptu plānu katrā pusē, vai kāds spēs pabeigt savu misiju?

IMDb Kā zaudēt puisi 10 dienās novērtēta ar 6,4. Ja patika ši iesakām:

Visas priecīgās vietas (2020)

Visas priecīgās vietas (2020)

Finčam draud izslēgšana no skolas viņa neprognozējamās uzvedības dēļ, savukārt Violeta, kas savulaik bija sociāls tauriņš, tagad pēc māsas pēkšņās nāves ir noslēgta sevī.

Finča reputācija skolā ir “bīstamais zēns”, jo ir zināms, ka viņš no dusmām apgāž rakstāmgaldus un sāk kautiņus. Taču, pateicoties Violetas ietekmei, Finču beidzot var ieraudzīt kā pusaudzi, kuru traumējusi pagātnes vardarbība.

Abi pusaudži cīnās ar savas pagātnes emocionālajām un fiziskajām rētām. Kopā viņi atklāj, ka pat vismazākie mirkļi var kaut ko nozīmēt.

IMDb Visas priecīgās vietas novērtēta ar 6,5. Ja patika ši iesakām:

Ar mīlestību, Rozija (2014)

Ar mīlestību, Rozija (2014)

Kopš bērnības Rozija un Alekss ir bijuši tuvi. Viņi dalījās atrastajā mūzikā un Alekss dalījās sapņos par nedzīviem priekšmetiem. Viņi plāno kopā doties uz Bostonu, jo viņš dodas uz Hārvardu, lai kļūtu par ārstu, bet viņa dodas uz Bostonas Universitāti, lai studētu viesnīcu menedžmentu.

Tomēr viena deja izraisa krasas pārmaiņas Rozijas plānos un izjauc viņas un Aleksa kopīgos sapņus. Atstājot skatītājus brīnīties: Vai viss beigsies ar to, ka viņi būs kopā, vai arī pārāk daudz pārmaiņu viņus šķirs?

IMDb novērtēja filmu Ar mīlestību, Rozija ar vērtējumu 6,4. Ja meklē līdzīgas filmas, apskati:

Ja meklē vēl citus filmu ieteikumus, noteikti aplūko šos rakstus Septiņas veiksmīgākās filmu franšīzes un Top Filmas Kinoteātros 2022.

Komentēt