TOP interneta veikali Latvijā 2019

no

Iepirkšanās interneta veikalos paliek ar vien populārāka. Nu jau internetā iespējams iegādāties visu, ko sirds vien kāro – turklāt ar pāris klikšķu palīdzību. Latvian Ecommerce Award 2019 apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti astoņi labākie interneta veikali 2019.gadā.

Interneta veikali tika vērtēti desmit kategorijās: elektronika, grāmatas, kontaktlēcas un brilles, pārtika, sadzīves tehnika, smaržas, apģērbi un apavi, auto un moto rezerves daļas, bērnu preces un skaistumkopšana.

Ja vēlaties aplūkot aktuālāko interneta veikalu novērtējumu, tad iesakām izlasīt rakstu Labākie interneta veikali Latvijā 2021.

Kā Latvijas iedzīvotāju iecienītākie interneta veikali šogad tika atzīti:

  • Elektronikas preču veikals „RDveikals.lv”;
  • Grāmatnīca „JanisRoze.lv”;
  • Kontaktlēcu veikals „lensor.eu”;
  • Pārtikas preču veikals „Barbora.lv”;
  • Skaistumkopšanas preču veikals „Douglas.lv”;
  • Apģērbu un apavu veikals „WeekendShoes.lv”;
  • Tirdzniecības centrs internetā „220.lv”;
  • Kosmētikas veikals „drogas.lv”.

Pētījumā, kas veikts gada izskaņā un kurā piedalījās ap tūkstoti dažādu respondentu, rezultāti tiek balstīti uz tādiem kritērijiem, kā, piemēram, piegādes laiks, drošība, reputācija, preces atgriešanas iespējas, klientu serviss utt.  Pētījums tika veikts sadarbībā ar Kantar/TNS.

Šajā rakstā esam apkopojuši Latvian Ecommerce Award 2019 apbalvošanas ceremonijā noskaidrotos uzvarētājus, kas iedalīti atbilstošās kategorijās. Īsi un konkrēti apkopojām i-veikalu piedāvājumus.

Raksta saturs ir sekojošs:

Elektronikas preces

elektronika

Kategorijā „Elektronika” bija izvirzīti „1a.lv”, „220.lv” un „RDveikals.lv”. Sīvā konkurencē kā patērētāju augstāk vērtētais interneta veikals šajā kategorijā tika atzīts „RDveikals.lv”.

RD Electronics interneta veikalā ir plašs piedāvājums jebkurām cilvēka vajadzībām, tomēr visvairāk, protams, dominē elektronika. Neņemot vērā mājaslapas sadaļas Datortehnika, Telefoni un Apple, TV un elektronika – arī citās sadaļās kā prioritāte tiek izvirzīta elektronika.

Zīmols ir izveidojis ērti pārskatāmu elektronikas piedāvājumu jebkurai ikdienas situācijai un vajadzībām. Tas ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties ne vien jaunu telefonu vai portatīvo datoru, bet arī ikdienu atvieglojošas elektronikas preces virtuvei, kā arī preces skaistumam, darbam un izklaidei.

Piegādes laiks veikalā ir 0-3 darba dienas, savukārt uz mājām piegāde aizņem 1-2 darba dienas.

Grāmatas

grāmatu interneta veikals

Grāmatu kategorijā bija izvirzīti “JanisRoze.lv”, “Zvaigzne.lv” un “MnogoKnig.lv”. Par pircēju iecienītāko internetveikalu tika atzīts “JanisRoze.lv”.

Grāmatnīcas Jānis Roze interneta veikals balstās uz vizuālajiem materiāliem. Ieejot mājaslapā, uzreiz ērti iespējams aplūkot gan pirktāko grāmatu topus, gan jaunāko grāmatu ieteikumus.

Jānis Roze veikalu misija ir veicināt attīstību, izglītošanos un pilnveidošanos. Zīmols vēlas būt Latvijā iecienītākais specializētais mazumtirgotājs gan tradicionālajā izpratnē, gan interneta vidē, kā arī kļūt par atzītu un pieprasītu vairumtirgotāju, piedāvājot klientiem plašu un daudzveidīgu grāmatu, galda spēļu, rotaļlietu, skolas, biroja un hobija preču klāstu.

Piegādes laiks veikalā ir 1-5 darba dienas, savukārt uz mājām piegāde aizņem līdz 10 darba dienām.

Kontaktlēcas un brilles

kontaktlēcu un briļļu interneta veikals

Kategorijā „Kontaktlēcas un brilles” bija izvirzīti „ManasLecas.lv”, „Lensor.eu” un „VisasLecas.lv”. Šajā kategorijā kā pircēju iecienītākais veikals nosaukts „Lensor.eu”.

Interneta veikals Dr. Lensor piedāvā iegādāties visdažādākās brilles un kontaktlēcas. Veselu 25 gadu garumā Dr. Lensors ir čakli strādājis, uzkrājis pieredzi un zināšanas, lai piedāvātu pašas labākās un kvalitatīvākās kontaktlēcas. Par labiem doktora draugiem un sadarbības partneriem kļuvuši lielākie optikas saloni gan Latvijā, gan Lietuvā, jo Dr. Lensors un viņa izveidotā profesionāļu komanda neapšaubāmi ir labākie savas jomas speciālisti. 

Ja produkts ir uz vietas, tad saņemšana iespējama 1 stundas laikā. Piegāde visā Latvijā ir bez maksas un tā aizņem 1-2 darba dienas. 

Pārtikas preces

pārtikas interneta veikals

Pārtikas kategorijā bija izvirzīti divi interneta veikali „Barbora.lv” un „Nuko.lv”. Tāpat kā gadu iepriekš – pircēji joprojām visaugstāk novērtējuši „Barbora.lv”.

Barbora.lv ir galvenokārt pārtikas preču interneta veikals, kas piedāvā piegādi uz mājām, kā arī saņemšanu izvēlētajā veikalā. Šajā interneta veikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo gardai maltītei – piena produktus un olas, svaigus augļus un dārzeņus, maizi, gaļu, zivis un gatavu kulināriju. Pieejama arī saldētā pārtika un dzērieni. 

Produktu piegāde notiek 7 dienas nedēļā un ja ir pieejami brīvi laiki, tad iespējams savu sūtījumu saņemt jau tajā pašā dienā.

Sadzīves tehnika

sadzīves tehnika

Kategorijā „Sadzīves tehnika” bija izvirzīti tādi interneta veikali kā „220.lv”, „1a.lv” un „RDveikals.lv”. 2019.gada iecienītākais veikals šajā kategorijā – „RDveikals.lv”.

RD Electronics interneta veikalam ir īpaši plaša sadzīves tehnikas izvēle – lielā sadzīves tehnika kā ledusskapji un veļasmašīnas, gan iebūvējamā tehnika, gan arī tehnika virtuvei un mājas kopšanai. Zem izvēlētajām ketgorijām tiek arī piedāvāti pārdošanas hiti, iesakot tikai labāko un citu klientu jau iepriekš pārbaudīto.

Interneta veikalā ir pieejams arī RD Electronics blogs ar noderīgiem padomiem par pirkumu veikšanu un dažādām interesantām dzīvesveida tēmām.

Piegādes laiks veikalā ir 0-3 darba dienas, savukārt uz mājām piegāde aizņem 1-2 darba dienas.

Smaržas

smaržas

Kategorijā „Smaržas” šogad pircēji bija novērtējuši „220.lv”, „1a.lv”, „Douglas.lv” darbu, taču kā vislabāko atzina „Douglas.lv”.

Douglas.lv interneta veikalā pieejams plašs ādas, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļu klāsts, tomēr popularitāti iemantojusi tieši smaržu kategorija.

Piedāvājumā ir tādi augstas klases zīmoli kā Giorgio Armani, Dior, Tom Ford, Michael Kors un citi. Iespējams izvēlēties starp simtiem dažādu smaržu no vispopulārākajiem modes zīmoliem. Interneta veikala mājaslapā ir arī blogs, kas vēsta par jaunākajiem produktiem, aktualitātēm un dažādiem skaistumkopšanas padomiem.

Piegādes laiks uz mājām aizņem 1-2 darba dienas.

Apģērbi un apavi

apģērbi un apavi

Kategorijā „Apģērbi un apavi” augstu novērtējumu pircēju vidū šogad saņēma „220.lv”, „MemberShop.lv”, „1a.lv” un „WeekendShoes.lv”. Kā internetveikalu Nr.1 šogad šajā kategorijā patērētāji atzina „WeekendShoes.lv”.

Interneta veikalā WeekendShoes.lv var iegādāties pasaulē pazīstamu zīmolu apavus, ir nodrošināta ātra preces piegāde un vienkārša preces atgriešana. Uzņēmums ir daļa no kompānijas Weekend Eesti OY, kas ir viens no vadošajiem Igaunijas apavu tirdzniecības un interneta veikaliem, kas darbojas Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas tirgū. Interneta veikala mājaslapa ir ļoti gaumīgi izstrādāta un tajā pieejami gan apavi, gan apģērbi no augstas klases zīmoliem.

Piegādes laiks aizņem 1-3 darba dienas.

Auto un moto rezerves daļas

auto rezerves daļas

Auto un moto rezerves daļu kategorijā bija izvirzīti „Trodo.lv”, „220.lv”, „1a.lv”, „Eparts.lv”. Par iecienītāko veikalu šajā kategorijā tika atzīts „220.lv”.

Interneta veikals 220.lv ir populārs ar tā plašo piedāvājumu un funkcionalitāti. Starp citiem interneta veikaliem tas īpaši izcēlies ar auto un moto rezerves daļu produkciju. Interneta veikalā pieejama auto audio tehnika, akumulatori un lādētāji, riepas, moto preces, auto eļļas, elektroiekārtas, auto video reģistratori u.c. Mājaslapā prioritārās preces tiek rādītas ar atlaidi ērtai un izdevīgai iepirkšanās. 

Piegādes laiks vidēji aizņem 3 darba dienas.

Bērnu preces

bērnu preces

Kategorijā „Bērnu preces” bija izvirzīti pieci interneta veikali: „220.lv”, „1a.lv”, „Nuko.lv”, „MiniKid.lv”, „BabyStore.lv”. Kā šī gada pircēju novērtētākais veikals šajā kategorijā atzīts „220.lv”.

Bērnu preču meklēšana 220.lv interneta veikala mājaslapā ir ērta, jo produkcija iedalīta vairākās kategorijās – rotaļlietas, apģērbs, preces bērnu aprūpei, preces skolai, preces bērnu istabai un izklaidei ārā.

Ar bērniem ne vienmēr izdodas efektīvi iepirkties. Īpaši tad, ja bērni ir vēl mazi un prasa katru uzmanības brīdi. Tādā gadījumā ātra un efektīva iepirkšanās internetā ir lieliska izvēle, jo dažu minūšu laikā iespējams atrast un jau apmaksāt sūtījumu. 220.lv interneta veikals piedāvā plašu rotaļlietu klāstu gan zīdaiņiem, gan arī vecākiem bērniem.

Piegādes laiks vidēji aizņem 3 darba dienas.

Skaistumkopšana

skaistumkopšana

Kategorijā „Skaistumkopšana” pircēji arī bija izvirzījuši un vērtējuši piecus pretendentus „220.lv”, „Douglas.lv”, „Drogas.lv”, „1a.lv”, „MadaraCosmetics.lv”. Kā iecienītākais šajā kategorijā šogad atzīts „Drogas.lv”.

Drogas ir viens no populārākajiem un arīdzan pieejamākajiem skaistumkopšanas lielveikaliem ar plašu produktu izvēli. Drogas interneta veikals ir tik pat košs kā reālais Drogas veikals. Mājaslapas galvenā funkcija ir parādīt tās apmeklētājiem preces, kurām šobrī ir atlaides. Interneta veikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo skaistumam par ļoti pieņemamām cenām. Viss nepieciešamais ādai, matiem, higiēnai un mājai ir atrodams Drogas interneta veikalā. 

Piegādes laiks veikalā ir 1 darba dienas, savukārt uz mājām piegāde aizņem 1-2 darba dienas.

Lai šiem interneta veikaliem arī turpmāk izdodas iepriecināt klientus un noturēt savas godam ieņemtās pozīcijas!

Par aktuālākajām vietām, kur iegādāties savējiem dāvanas un noderīgas preces pašam sev, ieskaties mūsu rakstā Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas.

Vēl vari ieskatīties interesantajā rakstā Ieteikumi iepērkoties internetā.

Komentēt